رفتن به مطلب

فروش asus gt1030 گرافیک

jj-191
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام یک عدد گرافیک gt1030 خریداری شده از همین انجمن به فروش میرسه. جعبه و گارانتی تا 2023 دارد.

قیمت پایه:3600

فوری: 3900

18 ساعت بعد از آخرین پیشنهاد فروخته میشه

قیمت لیون:

برای دوستان باسابقه ابتدا ارسال دارم.
فروش در خارج از فروم در جریانه

IMG_0012[1].JPG

IMG_0013[1].JPG

ویرایش شده توسط jj-191
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

معمولا کارتای ایسوس برچسب پلمب روی پیچ پشتشون دارن

تعویض خمیر شده؟

ویرایش شده توسط AnSaWR
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

سلام 

دوستان من در جریان نیستم و کارت رو به این حالت خریداری کردم.  بنده تست کردم در گیم و تست فیوری و در فول لود بدون مشکل و ایراد و خنک کار میکرد. میتونم مهلت تست بدم. با فروشنده قبلی هم صحبت میکنم تا ببینم جریان این گرافیک چیه. چون فکر کنم اگه پلمپ نباشه از گارانتی میفته. همینجا خبر میدم

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، jj-۱۹۱ گفته است:

سلام 

دوستان من در جریان نیستم و کارت رو به این حالت خریداری کردم.  بنده تست کردم در گیم و تست فیوری و در فول لود بدون مشکل و ایراد و خنک کار میکرد. میتونم مهلت تست بدم. با فروشنده قبلی هم صحبت میکنم تا ببینم جریان این گرافیک چیه. چون فکر کنم اگه پلمپ نباشه از گارانتی میفته. همینجا خبر میدم

دوستان فروشنده بهم فرمودند که گرافیک باز نشده.با وجود داشتن گارانتی هم بنده فکر نمکنم ضرورتی بوده باشه که کسی باز کنه کارت رو. به هر روی دوستان عزیز این گرافیک بنده هم تست کردم و اوکی بوده. ولی برای اینکه دوستان خیالشون راحت باشه تعیین مدت زمان مهلت تست رو بر عهده خریدار میزارم و محدودیتی هم در این مساله وجود نداره. برای دوستان با سابقه هم اشاره کردم ارسال قبل واریز دارم برای دوستان دیگه واسطه لیون هم اوکی هست. باز تصمیم نهایی رو بر عهده خودتون میزارم.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

فروخته شد به کاربر گرامی:

https://forum.lioncomputer.com/index.php?/profile/17772-mohammad540800/

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...