رفتن به مطلب
  • 0

درخواست معرفی کابل شارژر

Vikings
 اشتراک گذاری

سوال

سلام دوستان

خسته شدم از بس کابل شارژر گرفتم

کابل نو میگیرم چند بار در حد دو سه بار شارژ میکنه بعد دیگه نمیکنه. امروزم یه کابل از مارک pavareal گرفتم تا 11 درصد شارژ کرد دیگه هر کار کردم نکرد

خواهشا یه کابل شارژر میکرو یو اس بی خوب و با کیفیت معرفی کنید واسه گوشی شیامی فور ایکس میخوام.

لینک به دیدگاه

9 answers to this question

Recommended Posts

• 1
  • 0
1 ساعت قبل، Vikings گفته است:

درود

خودم مدت هاست دارم از برند کلومن استفاده میکنم شارژر اصلی سامسونگ رو داخل مغازه و از کلومن داخل خونه به شدت با کیفیته و ازش راضی هستم به خصوص سر سوکتش که مهمترین بخش هست همیشه کابلای خودم سرشون دچار مشکل میشد و میزدن سوکت گوشیم رو خراب میکردن تا اینکه مدتی از این مدل استفاده میکنم و مشکلی نداشتم باهاش می تونید به صورت پک خریداری بکنید که خودش باز در انواع مختلف هست با کیفیت و قیمت متفاوت من سری K6+ رو دارم البته اون موقع من خریدم حدود 120 تومن الان گرون تر شده ! 😁

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

• 0

سلام یه دون فابریک نوت فورایکس داردم چند خرید می کنی 

لینک به دیدگاه

• 0

سلام ،کابل micro usb میخاید ؟

چند وقت پیش این مدل از دیجی کالا گرفتم ،یکماهی هست استفاده میکنم هنوزم خوبه عین روز اولشه،فقط من ۲۱ گرفتم،نمیدونم چرا گرون شد:

Screenshot_20211220-210550_Chrome.png

لینک به دیدگاه

• 0
1 ساعت قبل، abidi گفته است:

درود

خودم مدت هاست دارم از برند کلومن استفاده میکنم شارژر اصلی سامسونگ رو داخل مغازه و از کلومن داخل خونه به شدت با کیفیته و ازش راضی هستم به خصوص سر سوکتش که مهمترین بخش هست همیشه کابلای خودم سرشون دچار مشکل میشد و میزدن سوکت گوشیم رو خراب میکردن تا اینکه مدتی از این مدل استفاده میکنم و مشکلی نداشتم باهاش می تونید به صورت پک خریداری بکنید که خودش باز در انواع مختلف هست با کیفیت و قیمت متفاوت من سری K6+ رو دارم البته اون موقع من خریدم حدود 120 تومن الان گرون تر شده ! 😁

موفق باشید .

درود ممنون از راهنمایی بررسی میکنم

۱ ساعت قبل، HEGMATANE گفته است:

سلام یه دون فابریک نوت فورایکس داردم چند خرید می کنی 

درود جنس خودتونه شما قیمت بدین 

۱ ساعت قبل، silvermanHHH گفته است:

سلام ،کابل micro usb میخاید ؟

چند وقت پیش این مدل از دیجی کالا گرفتم ،یکماهی هست استفاده میکنم هنوزم خوبه عین روز اولشه،فقط من ۲۱ گرفتم،نمیدونم چرا گرون شد:

Screenshot_20211220-210550_Chrome.png

درود اتفاقا همین کابل الدینو عینشو دارم خوب هم کار میکرد اما اینم بعد دو سه ماه از کار افتاد

لینک به دیدگاه

• 0
۱ ساعت قبل، Vikings گفته است:

سلام دوستان

خسته شدم از بس کابل شارژر گرفتم

کابل نو میگیرم چند بار در حد دو سه بار شارژ میکنه بعد دیگه نمیکنه. امروزم یه کابل از مارک pavareal گرفتم تا 11 درصد شارژ کرد دیگه هر کار کردم نکرد

خواهشا یه کابل شارژر میکرو یو اس بی خوب و با کیفیت معرفی کنید واسه گوشی شیامی فور ایکس میخوام.

بهترین کابلی که گرفتم و دووم زیاد اورد مارک wk  بود حدود 4/5 ساله که دارمش. سوکتش چندین بار رفته زیر پایه صندلی و کلی زخم شده ولی هنوز داره کار میکنه

spacer.png

لینک به دیدگاه

• 0
  • کاربر ویژه

شارژرت مشکل نداره که کابل خراب میکنه؟ خیلی عجیبه برام کابل خراب بشه. البته من خیلی گوشی باز نیستم و خودمم سویچ کردم به مدل های مگنتی ولی کابل از اول خراب دیدم ولی خوب باشه یهو خراب بشه برای خودم پیش نیومده.

لینک به دیدگاه

• 0

چندین ساله یدونه کابل میکرو adata گرفتم هر کاری میکنم خراب نمیشه 😅

لینک به دیدگاه

• 0

دوست من این مشکل شما فکر نکنم به خاطر کابل باشه که میگید بعد دو سه بار از کار میافته !

مشکل انگار از جای دیگه ای هست دوستانم اکثرا علاالدین هستن اونا و خود من به شخصه کابلا درجه 1 چینی برند خود گوشی ها چه سامسونگ چه هواوی و ... استفاده میکنیم تا الان مشکلی نداشتیم

شاید از سوکت گوشیتون باشه

شاید کلگی باشه 

شاید استفاده بد خود شخص باشه اول اینا رو تست کنید 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...