رفتن به مطلب

راهنمایی جهت اتصال دسته xbox series x از طریق بلوتوث

mj_sabz68
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام عرض ادب
دوستان ممنون میشم بنده رو جهت اتصال دسته xbox series x  از طریق bluetooth به کامپیوتر راهنمایی کنید.
بنده یه دسته xbox series x  برای بازی تو pc خریدم اما بجز کابل  type c  میخوام از بلوتوث هم استفاده کنم.
چه دانگلی تهیه کنم با چه مدلی? که لگ و دیلی نداشته باشه. چه ورژنی باشه.
 و آیا کسی تابحال تست کرده؟
من شنیدم شرایط بلوتوث xbox series x  با  xbox one|s فرق میکنه. ممنون میشم دوستانی که series x  امتحان کردن راهنمایی کنند.

لینک به دیدگاه

هیچ فرقی نمیکنه دسته های one s/x وseries s/x رو راحت با یه دانگل بلوتوث میشه به رایانه متصل کرد من خودم همین الان دارم استفاده میکنم من از یه دانگل بلوتوث 4 استفاده می کنم

دسته رو هم وقتی با کابل وصلی اپدیتش کن روشش رو جستجو کنی راحت پیدا میکنی

من از این مدل استفاده میکنم

357853968_IMG__.thumb.jpg.a55c524700f5d42c03e42c16a3435c30.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۱ ساعت قبل، mj_sabz۶۸ گفته است:

با سلام عرض ادب
دوستان ممنون میشم بنده رو جهت اتصال دسته xbox series x  از طریق bluetooth به کامپیوتر راهنمایی کنید.
بنده یه دسته xbox series x  برای بازی تو pc خریدم اما بجز کابل  type c  میخوام از بلوتوث هم استفاده کنم.
چه دانگلی تهیه کنم با چه مدلی? که لگ و دیلی نداشته باشه. چه ورژنی باشه.
 و آیا کسی تابحال تست کرده؟
من شنیدم شرایط بلوتوث xbox series x  با  xbox one|s فرق میکنه. ممنون میشم دوستانی که series x  امتحان کردن راهنمایی کنند.

اگر مادربردت بلوتوث داره نیازی به دانگل نداری برای دسته سری ایکس براحتی متصل میشه 

خودمم دسته سری ایکس دارم از طریق بلوتوث مادبرد وصله بدون مشکل 

سری قبل دانگل مجزا لازم داشت سری ایکس نیازی نداره اگر مادربردت بلوتوث داره همون کارتو راه می اندازه

لینک به دیدگاه

من هم دسته وان اس دارم با یه بلوتوث معمولی ورژن 4 راحت وصل میکنم . هیچ موردی نداشتم تاحالا.

باتری براش چی تهیه کردین؟ قلمی شارژِی یا مخصوص خودشو؟ نوع خاصی اگرداره معرفی کنید

لینک به دیدگاه

برای اینکه تاخیر برای دسته ps3,4,5 و xbox نباشه باید بلوتوث انتن دار تهیه کنید

اگر مادربرد بلوتوث داره انتن دار هستند بدون تاخیر و تمیز کار میکنه 

بشخصه چند مدل دانگل تست کردم همه هر از چندگاهی مشکل تاخیر داشتند با این روش مشکل حل کردم

اضافه کردن انتن به دانگل csr تو بازار قیمتی نداره 

blan.thumb.jpg.6517931aa7c34f47ff70f3c9a0917e08.jpg

الان هم از بلوتوث مادربرد استفاده میکنم باز انتن دار هست عالی کار میکنه

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، mahdix3 گفته است:

برای اینکه تاخیر برای دسته ps3,4,5 و xbox نباشه باید بلوتوث انتن دار تهیه کنید

اگر مادربرد بلوتوث داره انتن دار هستند بدون تاخیر و تمیز کار میکنه 

بشخصه چند مدل دانگل تست کردم همه هر از چندگاهی مشکل تاخیر داشتند با این روش مشکل حل کردم

اضافه کردن انتن به دانگل csr تو بازار قیمتی نداره 

blan.thumb.jpg.6517931aa7c34f47ff70f3c9a0917e08.jpg

الان هم از بلوتوث مادربرد استفاده میکنم باز انتن دار هست عالی کار میکنه

من بلوتوث پشت کیس که وصل میکنم این مشکلات رو دارم. رو پنل جلو نصب میکنم فاصله دسته تا دانگل هم زیر 1 متره هیچ مشکلی نداره .

ویرایش شده توسط milad.azn
لینک به دیدگاه

نه متاسفانه مادربرد بلوتوث نداره

13 ساعت قبل، m!dn!ght گفته است:

اگر مادربردت بلوتوث داره نیازی به دانگل نداری برای دسته سری ایکس براحتی متصل میشه 

خودمم دسته سری ایکس دارم از طریق بلوتوث مادبرد وصله بدون مشکل 

سری قبل دانگل مجزا لازم داشت سری ایکس نیازی نداره اگر مادربردت بلوتوث داره همون کارتو راه می اندازه

نه متاسفانه مادربرد بلوتوث نداره...

13 ساعت قبل، WAR گفته است:

هیچ فرقی نمیکنه دسته های one s/x وseries s/x رو راحت با یه دانگل بلوتوث میشه به رایانه متصل کرد من خودم همین الان دارم استفاده میکنم من از یه دانگل بلوتوث 4 استفاده می کنم

دسته رو هم وقتی با کابل وصلی اپدیتش کن روشش رو جستجو کنی راحت پیدا میکنی

من از این مدل استفاده میکنم

357853968_IMG__.thumb.jpg.a55c524700f5d42c03e42c16a3435c30.jpg

ممنون دوست عزیز.

هیچگونه لگ یا تاخیر احساس نمیکنید؟ خوبه همین مدلی که عکسشو گذاشتید؟

آخه تو دیجی زیر پست بعضی دانگل هارو که نگاه میکردم خیلیها ناراضی بودن. انگار که با هر دانگل بلوتوثی نمیشه بدون لگ و تاخیر وصل شد. مخصوصا دانگلهای ارزون و چیپ.

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، mj_sabz68 گفته است:

ممنون دوست عزیز.

هیچگونه لگ یا تاخیر احساس نمیکنید؟ خوبه همین مدلی که عکسشو گذاشتید؟

آخه تو دیجی زیر پست بعضی دانگل هارو که نگاه میکردم خیلیها ناراضی بودن. انگار که با هر دانگل بلوتوثی نمیشه بدون لگ و تاخیر وصل شد. مخصوصا دانگلهای ارزون و چیپ.

من نمیدونم دیجی کالا چه مدلی داره چه مشکلاتی دارن یا مدلایی که داره و بعضیاش شکل مدلیه که من استفاده میکنم، ایا دقیقا همینیه که من دارم یا نه

شما باید ببینی اون کسی که نظر گذاشته برای چی و برای استفاده در کجا دانگلو خریده، اگر میخواسته دسته ایی رو به pcوصل کنه چه دسته ایی رو میخواسته وصل کنه یه دسته درست حسابی و استاندارد یا یه دسته اشغالی چینی

من 3 4 ساله دارم اینو استفاده می کنم هم دسته ps4 هم وان اس هم دسته سریز اکس رو روش استفاده کردم مشکلی هم نداشتم اگه تاخیر یا قطعو وصلی داشت که به درد لای جرز دیوار هم نمیخورد چه برسه به بازی کردن!

روی اخرین نسخه ویندوز 10 و بدون نصب کردن درایور همراهش راحت استفاده میکنم

275553847_IMG__.thumb.jpg.171bfbb531795256522a7b729a90fc0b.jpg

ویرایش شده توسط WAR
لینک به دیدگاه

36 دقیقه قبل، WAR گفته است:

من نمیدونم دیجی کالا چه مدلی داره چه مشکلاتی دارن یا مدلایی که داره و بعضیاش شکل مدلیه که من استفاده میکنم، ایا دقیقا همینیه که من دارم یا نه

شما باید ببینی اون کسی که نظر گذاشته برای چی و برای استفاده در کجا دانگلو خریده، اگر میخواسته دسته ایی رو به pcوصل کنه چه دسته ایی رو میخواسته وصل کنه یه دسته درست حسابی و استاندارد یا یه دسته اشغالی چینی

من 3 4 ساله دارم اینو استفاده می کنم هم دسته ps4 هم وان اس هم دسته سریز اکس رو روش استفاده کردم مشکلی هم نداشتم اگه تاخیر یا قطعو وصلی داشت که به درد لای جرز دیوار هم نمیخورد چه برسه به بازی کردن!

روی اخرین نسخه ویندوز 10 و بدون نصب کردن درایور همراهش راحت استفاده میکنم

275553847_IMG__.thumb.jpg.171bfbb531795256522a7b729a90fc0b.jpg

بسیاری درک از تاخیر ندارند حس های هر انسان بستگی به درک زمان در مغز و سلولهای عصبی چشم و دست فرق میکنه 

بلوتوس csr شما معرفی کردید ارزان ترین بلوتوس بازار مشکل زیاد داره

در حالی بلوتوس لپتاپ یا مادربرد هر از نظر چیپ بهترین ها و همچنین همه انتن دار هستند لپتاپها همه انتن درون ال سی دی طراحی شده مادربردها همه انتن دار هستند (شرکتها الکی انتن نذاشتن روی بلوتوس )

اما بلوتوس CSR الکی ارزان نیست من مطمعنم شما مشکل تاخیر داشتید متوجه نبودید در حالی یک متر فاصله انهم اگر بلوتوس CSR جلو چشم باشه (جلو کیس )شاید بتونه درست کار کنه اما باز با تاخیر (کلا تاخیر در حد 100 میلی ثانیه توجه بهش سخته!!!)

تو اینترنت سرچ کنید بسیار گیمرهای حرفه ای برای تاخیر با بهترین بلوتوس و گیم پد باز از سیم استفاده میکنند

این تاخیر دسته با سیم هست بلوتوس 30 تا 60 میلی ثانیه خوبه بالاتر مشکل سازه 

Unti99999999tled.thumb.png.4d978ea83d501810d59dedea249a8e1a.png

ویرایش شده توسط mahdix3
لینک به دیدگاه

یه نکته فقط من اضافه کنم چون خودم اینو بعد از خرید دانگل بلوتوث سال ها پیش فهمیدم. دسته های ایکسباکس وقتی با بلوتوث وصل میشن جک هدفنشون کار نمیکنه ولی با دانگل خود ماکروسافت این قابلیت در دسترسه.

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Devileytion گفته است:

یه نکته فقط من اضافه کنم چون خودم اینو بعد از خرید دانگل بلوتوث سال ها پیش فهمیدم. دسته های ایکسباکس وقتی با بلوتوث وصل میشن جک هدفنشون کار نمیکنه ولی با دانگل خود ماکروسافت این قابلیت در دسترسه.

بله نه فقط XBOX تمام کنسولها PS4,5 کار نمیکنه APU یا همان قسمت جک هدفون با دانگل اصلی شرکت یا کابل کار میکنه فقط

حتی با دانگل معرف 8BITDO همه دسته ها بلوتوس و وایرلس بهش میخوره قسمت جک هدفون کار نمیکنه 

لینک به دیدگاه

این تاپیک هم در بازیسنتر هست خواندنش خالی از لطف نیست

https://forum.bazicenter.com/threads/استفاده-از-xbox-series-x-controller-در-pc-windows-10.119714/

یه دانگل معرفی کرده تو نظرات دیجی کالا برای کاربردهای مختلف خیلی ها ناراضی اند اما گیمرها یی که استفاده کردند راضیند

شاید اینهایی که رضایت دارند مثل من عیبو ایراد داره مغزو چشمشون که نمیفهمند تاخیر رو😄! انتن هم نداره!!

قطعا بازی با سیم تاخیر کمتری داره ولی من همیشه بدون سیم هم چسبیده به رایانه بازی میکنم شاید واقعا با فاصله گرفتن تاخیر زیاد پیدا کنه

این به خودتون مربوطه که بخواید چی بخرید چی نخرید من چیزیو نمیخوام ثابت کنم فقط تجربه خودمو گفتم صلاح خودتونو بهتر میدونید

من این دانگلو خریدم 5 هزار تومن😅

ویرایش شده توسط WAR
لینک به دیدگاه

دانگلهای اصلی خود دسته چه قیمت است کسی اطلاع داره از کجا میشه خرید

لینک به دیدگاه

من از دانگل اوریکو مدل BTA-409 استفاده میکنم دو ساله از همین لیون خریدمش راضیم با دوال شاک 4 هم ستش کردم بدون تاخیر و مشکل خاصی دانگل بلوتوث اوریکو مدل BTA-409 main 1 9

لینک به دیدگاه

ممنون از همه عزیزانی که با صبر و حوصله تو این تاپیک اطلاعاتشون سهیم میکنند 🙏🙏🙏🌹

اگه موارد دیگری هم جهت راهنمایی داشتید بزرگواری میکنید 🙏🌹

21 ساعت قبل، milad.azn گفته است:

من هم دسته وان اس دارم با یه بلوتوث معمولی ورژن 4 راحت وصل میکنم . هیچ موردی نداشتم تاحالا.

باتری براش چی تهیه کردین؟ قلمی شارژِی یا مخصوص خودشو؟ نوع خاصی اگرداره معرفی کنید

این مدل تهیه کردم.

Panasonic Eneloop BK-3MCCE

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...