رفتن به مطلب

شرکتهای گارانتی کننده و مشکلات و تجربه ها

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

گارانتی سریر چجوریاس ؟ اصلا هیچ شماره تلفت درست درمونی ندارن...

این سایتش :

http://www.sarirservice.com/index.php?Module=SMMPageMaster&SMMOp=View&SMM_CMD=&PageId=6

همه جوره راه ارتباط دارن ;)

لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...
  • ارسال 310
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام

دوستان در مورد گارانتی فیوچرز ( فاطر ) کسی اطلاعات داره ؟ خدماتشون چه جوریه ؟

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوستان مطلع، میخواستم ببینم گارانتی فاره که محصولات اسپارکل رو وارد میکرد، هنوز کار میکنه؟

یه کارت گرافیک 8800 GTS از نوع 512مگش دارم، به دلایل نامعلومی تصویر خروجیش خراب شده، ولی کار میکنه، یعنی گاها امتحان کردم، در حین کار درسته، فقط تصویرش یه دفعه خراب میشه، حیفم میاد گذاشتمش خاک بخوره، میخوام بفروشمش یا تعمیرش کنم... حالا

1) امیدی هست بهش هنوز؟

2) اگر شرکت فاره و گارانتیش هنوز فعاله، امکان داره بتونن کارت رو تعمیر کنن؟ با توجه به انیکه مدلش قدیمیه. فکر کنم مال 4-5 سال پیشه، درست قبل از اینکه سری 9000 بیاد خریدمش. خرج تعمیر خروجی تصویر چیه؟

3) با توجه به اینکه این کارت با تغییرات نرم افزاری درایور میتونه برای رندرینگ آماده بشه، به نظرتون چقدر قیمت بذارم می برن؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان مطلع، میخواستم ببینم گارانتی فاره که محصولات اسپارکل رو وارد میکرد، هنوز کار میکنه؟

یه کارت گرافیک 8800 GTS از نوع 512مگش دارم، به دلایل نامعلومی تصویر خروجیش خراب شده، ولی کار میکنه، یعنی گاها امتحان کردم، در حین کار درسته، فقط تصویرش یه دفعه خراب میشه، حیفم میاد گذاشتمش خاک بخوره، میخوام بفروشمش یا تعمیرش کنم... حالا

1) امیدی هست بهش هنوز؟

2) اگر شرکت فاره و گارانتیش هنوز فعاله، امکان داره بتونن کارت رو تعمیر کنن؟ با توجه به انیکه مدلش قدیمیه. فکر کنم مال 4-5 سال پیشه، درست قبل از اینکه سری 9000 بیاد خریدمش. خرج تعمیر خروجی تصویر چیه؟

3) با توجه به اینکه این کارت با تغییرات نرم افزاری درایور میتونه برای رندرینگ آماده بشه، به نظرتون چقدر قیمت بذارم می برن؟

درود

عزیز بعید میدونم اون شرکت هنوز در قید حیات باشه :دی

خرابی تصویر هم میتونه از گرم شدن بیش از حد GPU و کارت و عدم دفع اون باشه که بعد از مدتی خمیرش خراب شده و باید تعویض بشه.

لینک به دیدگاه

من فکر نمیکنم مشکل از GPU باشه، چون چندین بار تمیز کردم و خمیرو ...، مشکل دمایی هم نداره، میگم، کار میکنه فرضا تو بازی، ولی فقط تصویر بهم میریزه. بعد از اینکه ایمجوری شد، اولین بار که تمیزش کردم؛ احساس کردم یه مایع روغنی اطراف خروجی DVI ریخته شده... حالا با فرض اینکه یکی از خازن ها خراب شده باشه... کسی هست تو ایران بتونه تعمیرش کنه؟

کسی پیدا میشه بخرش برای کارت رندر نه خروجی تصویر گیری

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خازن باشه برات تعویض می کنند خازن رو ولی اگر GPU یا چیپ های رم عیب کرده باشه بعید میدونم تعمیر بشه...

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام

من هم تجربه ام رو از گارانتی عقیق رایانه در تاپیک نظرسنجی بیان کردم :

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=15049&st=40#entry153425

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام

من یه کارت گرافیک گیگاترون داشتم که از بدو خریدم یهو فریز میشد تصویر که رفته رفته بدتر شد و فرستادمش گارانتی

اصلا یادم نمیاد گارانتیش چی بود ولی احتمال میدم سازگار بود

دیگه انقدر کشش دادن که همش رفتم به اونجایی که ازش خریده بودم سر زدم تا به حد دیوونگی برسونمش و درست حسابی پی کارتو بگیره.بعد از یه سال فرمودن که کارتتون سوخت شده و بعد از یه سال و 4 ماه پول کارتو پس فرستادن

انقدر دعای خیرم پشتشونه که نگو و نپرس :دی فک کنم قیمه قیمه شده باشن تا حالا که منو انقدر دور خودم چرخوندن

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام دوستان می خوام درباره گارانتی فیوچر (فاطر) حرف بزنم .

من یک کارت سافایر 7970 را به قیمت 1 ملیون ونیم برای بازی خریدم اما تو بازی صفحه خاموش می شد . کارت را دادم گارانتی 1 روز بعد برای جویا شدن حال کارت

به شرکت گارانتی زنگ زدم یا رو گفت :حا لا چون فقط تو بازی این طور می شه شاید اصلا مشکلی نداشته باشه :angry: 

کارت به این گرونی را برای بازی خریده بودم حالا دیدید مسخره چی گفت :excl: 

کارت رو به من پس داد و گفت مشکلی نداره . از این به بعد تو ویندوز هم کارت مشکل نشون می داد دوباره که خواستم ببرمش گارانتی . فاطر اعلامیه زده بود تا تاریخ 17 فروردین 1392 از پذیرش معذوریم :angry: 

مردم کارشون لنگ بمونه تو عید که اونها برن استراحت ؟ :angry: اصلا از شرکت گارانتی فاطر راضی نیستم :angry: 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست خوبم اگه توی ایران عزیزمان هرکسی مسئولیت کاری رو که داره یا کرده قبول کنه  و می کرد الان اوضاع اینجوری نبود

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام

دوستان برداشت بد نکنن ولی وقتی آدم پا میشه میره گارانتی و خیلی با شخصیت برخورد میکنه اونا با خودشون فکرای بدی میکنن!!!

همه گارانتی هارو رفتم (آره دیگه فکر کنم همه رو رفتم) تو هیچ جا هم نذاشتم حقم ضایع بشه

جنس رو دو لا پن لا میدن دست مشتری جوابم ندن!!!

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

من پاورم سوخت (مارک گرین 430 وات ) و فقط یک هفته مونده بود تا گارانتی اون تموم بشه وقتی بردم نمایندگی بدون هیچ سوالی یک پاور نو از سری جدید دادند. خیلی حال کردم. اولین بار بود که از گارانتی  استفاده می کردم. فقط پاور جدیدی که بهم دادند را  فقط به مدت یک هفته گارانتی کرد.( تازمان پایان گارانتی پاور قبلی که سوخته بود)

لینک به دیدگاه

من هم  با ویستا گارانتی مشکل داشتم و بعد از 2ماه که از فرستادن مادربردم  به شرکتشون میگذشت بعد با 100دردسر تونستم 550ت پول نقد ازشون بگیرم

لینک به دیدگاه

من پاورم سوخت (مارک گرین 430 وات ) و فقط یک هفته مونده بود تا گارانتی اون تموم بشه وقتی بردم نمایندگی بدون هیچ سوالی یک پاور نو از سری جدید دادند. خیلی حال کردم. اولین بار بود که از گارانتی  استفاده می کردم. فقط پاور جدیدی که بهم دادند را  فقط به مدت یک هفته گارانتی کرد.( تازمان پایان گارانتی پاور قبلی که سوخته بود)

دم سایره سبز گرم .

لینک به دیدگاه

بنده هم هاواک دست دو گرفتم مشکل داشت فروشنده شونه خالی کرد بردم گارانتی بعد از 3 هفته واسم تعویض کردند و یه کارت دیگه دادند گارانتی ماتریکس

لینک به دیدگاه

سلام

من یه گرافیک evga gtx560 با گارانتی فارس داشتم که فنش صدا میداد رفتم دفتر فارس یه ادرس دادن که شرکت هماهنگ بود کارتو تحویل دادم بعد یک هفته بهم زنگ زدن که بیا کارتت امادس رفتم دیدم یه کارت evga gtx560ti  پلمپ بهم دادن ولی بدون جعبه.

کارت من فقط فنش مشکل داشت.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

دوستان من اول  برج پیش مادربورد (ud9) رو فرستادم واسه گارانتی به خاطره مشکله صداش
و بعد از 10 روز فرستادنش واسم و گفته بودن مشکل نداره
تنها تفاوتی که کرده بود این بود که یه بوق رویه مادربورد گذاشته بودن (حالا از نظره اون ها صدا ندارد یعنی این نمیدونم)
بگذریم بعد از 2 روز که مین رو وصل کردم دوباره بردمش و تحویله گارانتیش دادم (تو سبزوار )
15 همین برج بود الان بعد از 15 روز نه sms اومده و نه اینکه این نمایندگیش جوابه درست درمون میده
میگم یه تماس بگیرین تا ببینیم مادربورد رو چیکار کردن میگه باید واستی تا sms بیاد واست
گفتم شماره مشهد رو بدین گفت زنگ بزن رئیسم بهت بده
زنگ زدم به اون میگه یه شماره سریاله که باید تو سایته آواژنگ بزنی
دوباره زنگ زدم نمایندگیش گفت کد همون رسیدی هست که بهت دادن
من هم رفتم تو سایته آواژنگ و اون کد رو زدم ولی مینویسه وضعیت قطعه شما در صورتی که هیچ چیزی ننوشته
الان نزدیک به 1 ماهه نه سیستم دارم هم اینکه تمامه قطعات افتادن گوشه خونه دیگه خسته شدم
تنها مشکله مادربورد هم صداش بوده
حالا دوستان که با نمایندگیه آواژنگ ارتباط دارن ما رو راهنمایی کنن

لینک به دیدگاه

سلام

من یه گرافیک evga gtx560 با گارانتی فارس داشتم که فنش صدا میداد رفتم دفتر فارس یه ادرس دادن که شرکت هماهنگ بود کارتو تحویل دادم بعد یک هفته بهم زنگ زدن که بیا کارتت امادس رفتم دیدم یه کارت evga gtx560ti  پلمپ بهم دادن ولی بدون جعبه.

کارت من فقط فنش مشکل داشت.

:blink:  :blink:  :blink:

یعنی سعادتی نصیبتون شد .........

شما 590 بخر ببر گارنتی احتمالا بعد یک هفته 690 بهت میدن ........ :D

داداش کارت ما رو یه 3 تا 4 بار ببری گارانتی به 5870 میرسیم ........

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه کسی چیزی به ذهنش میرسه کمک کنه 

لینک به دیدگاه

:blink:  :blink:  :blink:

یعنی سعادتی نصیبتون شد .........

شما 590 بخر ببر گارنتی احتمالا بعد یک هفته 690 بهت میدن ........ :D

داداش کارت ما رو یه 3 تا 4 بار ببری گارانتی به 5870 میرسیم ........

جالبش اینجا که فرق بین 560 و 560ti نمی دونستن..... :D

من اصلا تستش هم نکردم همون جوری بردم فروختم.

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

خوشبختانه تاالان تمام قطعاتی که دارم و خرید و فروش کردم اصلا به گارانتی مراجعه نکردم...

ولی خوب یکبار یک پاور گرین خریدم در داخل همین انجمن و بعد از روشن کردم بردمش زیر لود و بعدش فیوز خونه رفت...بردم گارانتی عوض کردند بردشو(حالا نو یا دست دوم,نمیدونم)بهم پس دادند...

3 تومن هم پول پست گرفتند..

از اون به بعد شد که دیگه قید گرین رو زدم...

لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...

سلام دوستان من دوتا مادر برد asus با گارانتی الماس گرفتم که متسفانه تمام بارکدها و سریالهای اصلی رو جعبه و خود مادربورد رو کاملا با مواد شیمیایی مخدوش کردن و روش برچسب خودشونو زدن!!!این کار طبیعیه؟! علتش به نظرتون چی میتونه باشه؟!

لینک به دیدگاه

من ميخوام يه لپتاپ لنوو z510 با گارانتي ماديران بخرم...لطفا بگيد كه گارانتيش چطور هست؟؟؟؟

مرسي

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من دوتا مادر برد asus با گارانتی الماس گرفتم که متسفانه تمام بارکدها و سریالهای اصلی رو جعبه و خود مادربورد رو کاملا با مواد شیمیایی مخدوش کردن و روش برچسب خودشونو زدن!!!این کار طبیعیه؟! علتش به نظرتون چی میتونه باشه؟!

درود

مشکلی نداره به این دلیل این کار و میکنن که قابل پیگیری جهانی نباشه و بیشتر اینجور کالاها قاچاق وارد میشن . برای شما مشکلی ایجاد نمیکنه

من ميخوام يه لپتاپ لنوو z510 با گارانتي ماديران بخرم...لطفا بگيد كه گارانتيش چطور هست؟؟؟؟

مرسي

مادیران گارانتی خوبی داره و زنگ بزنید شرایطرو از خودشون بپرسید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...