رفتن به مطلب

نرم افزار فشرده سازی ویدیویی برای ویندوز میخام

Saeed1980
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود:

همونطوری که از عنوان مشخصه نرم افزار ویندوزی مناسب برای فشرده سازی و کم حجم کردن فایل های ویدیویی با کیفیت (غیر از انکودر ) میخام بهم معرفی کنید که حجم فایل نهایی رو به نسبت کیفیت در حد متناسب بهینه بکنه.

با ذکر این نکته که کاربری شخصی دارم نه حرفه ای.

البته در گوشی موبایل ، و در اندروید نرم افزار پاندا خیلی عالی و موثره که بنظرم اومد در ویندوز ۱۰ بنده و با شبیه ساز اندروید همین پاندا رو استفاده کنم.ولی نمیدونم سرعت عملکردش در این حالت مناسب هستیا خیر.

از طرفی ویدیوهای شخصی مو در corel ادیت میکنم ،از تولز adobe media encoder برای تبدیل با جزییات ریز به فرمت دلخواه استفاده میکنم که اونم خیلی وقتا برای کم حجم شدن افت کیفیت میده شایدم من بلد نیستم ولی عموما افت داره در صورت کاهش حجم. 

در دانلودهای ویدیو از سایت ها میبینم که خیلی اوقات ذکر میکنند فشرده شده بصورت بهینه که خب از ایجاد حجم های کاذب و غیرضروری برای ویدیوهای با کیفیت ، جلوگیری میکنه.

یه همچین چیزی میخام.

ممنون.

آقا خیلی عذر میخام تاپیک رو جای اشتباهی درج کردم ، لطفاً به درخواست نرم افزار انتقال بدهند مدیران محترم.

بازم عذر که حواسم نبود و دقت نکردم.

ویرایش شده توسط Saeed1980
لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگه میخای مثل انکودر های حرفه ای پایرت انکود کنی طوری که بیشترین کیفیت و پایین ترین حجم رو داشته باشی باید از برنامه های staxrip و megui یا handbreak استفاده کنی. پیشنهاد من همون staxrip هست. و از کدک x265 استفاده کن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...