رفتن به مطلب

*** سیستم واسطه لیون کامپیوتر برای معامله کاربران ***

Recommended Posts

فکر کنم اولین معامله از این روش رو من انجام دادم و دوست عزیز میثم زارعی

یه نکته که خیلی مهمه اینه که قبل از ارسال حتما عکس بگیرید و در حضور خود مامور تیباکس بسته بندی کنید و حتما بیمه کنید و کالا رو نشون بدید برای بیمه کردن تا مثلا بعد از ارسال طرف نگه برام سنگ فرستاد !!!

در حضور خود ماور و قبل از امضا کردن بسته رو باز کنید و چک کنید تا اگر مثلا براتون سنگ فرستادن ، یه شاهد داشته باشید !!
فکر کنم اگر جز قوانین بشه یا تذکر خیلی خوب باشه تا دیگه به هیچ عنوان مشکلی پیش نیاد و هر کس انجا نداد خودش مسول هست.

لینک به دیدگاه

یه نکته که خیلی مهمه اینه که قبل از ارسال حتما عکس بگیرید و در حضور خود مامور تیباکس بسته بندی کنید و حتما بیمه کنید و کالا رو نشون بدید برای بیمه کردن تا مثلا بعد از ارسال طرف نگه برام سنگ فرستاد !!!

در حضور خود ماور و قبل از امضا کردن بسته رو باز کنید و چک کنید تا اگر مثلا براتون سنگ فرستادن ، یه شاهد داشته باشید !!
فکر کنم اگر جز قوانین بشه یا تذکر خیلی خوب باشه تا دیگه به هیچ عنوان مشکلی پیش نیاد و هر کس انجا نداد خودش مسول هست.

لینک به دیدگاه

درود

ممنون از توضیحاتت عباس جان. واقعا مفید وضروری بود واسه همه

لینک به دیدگاه

از اول هفته بنده 2 خرید از این طریق انجام دادم و راضی بودم.البته میشه بهترشم کرد (مثل آل دیجیتال یا ایسام که واریز و نمایش آدرس اتوماتیک باشه)  :)

با تشکر از آقای حسینی  @};-

ویرایش شده توسط aligolshani66
لینک به دیدگاه

مامورش قبول نمیکنه اول باز کنی

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY

لینک به دیدگاه

خودم اینکار کردم ! جز قوانین هست. شما وقتی امضا میکنی یعنی بسته و کالا رو سالم تحویل گرفتید. امضا هم کردید جلو خود مامور لاقل باز کنید. تا شاهد باشه.
لینک به دیدگاه

خودم اینکار کردم ! جز قوانین هست. شما وقتی امضا میکنی یعنی بسته و کالا رو سالم تحویل گرفتید. امضا هم کردید جلو خود مامور لاقل باز کنید. تا شاهد باشه.
شانس شماست

چون با اون بسته بندی باید یه ساعت چاقو دستت بگیری بیفتی به جونش!!

لینک به دیدگاه

شانس شماست

چون با اون بسته بندی باید یه ساعت چاقو دستت بگیری بیفتی به جونش!!

نه ، اتفاقا خودش بهم تیغ داد!

قبل از امضا یا بعدش به کنار. اما حتما جلوی خودش باز کنید.

لینک به دیدگاه

درود بر آقای حسینی عزیز...

همیشه کارتون درسته، فقط یه چیزی، شما این سیستم رو برای خرید و فروش گذاشتین، بعضا معاوضه میکنن چی ؟ که ماشالله خطر کلاهبرداریش شدید زیاده. @};-

لینک به دیدگاه

درود بر آقای حسینی عزیز...

همیشه کارتون درسته، فقط یه چیزی، شما این سیستم رو برای خرید و فروش گذاشتین، بعضا معاوضه میکنن چی ؟ که ماشالله خطر کلاهبرداریش شدید زیاده. @};-

درود

خواهش میکنم محسن جان . اون رو نمیتونیم ساپورت کنیم عزیز فعلا

لینک به دیدگاه

خیلی خوبه... ضریب اعتمادو بالا میبره... فقط کاش زود رسیدگی شه... :D  بازم تشکر از آقای حسینی و تیمشون...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اون مامور شاید برای شما این کار را انجام داده اما بقیه اصلا قبول نمی کنند .از طرفی تیپاکس برفرض قبول کنه سلامت ظاهری کارتون را قبول می کنه مثلا کارتون باز یا پاره نشده باشه .توش سنگ یا آجر باشه اصلا و ابدا تیپاکس زیر بار نمیره .شاهدی هم که نیاد شهادت بده چه فایده داره !!!!!!!!طرفو تو خیابون میزنند میکشند کسی نمیاد شاهد بشه شما انتظار دارید برای بسته تیپاکس کسی بیاد دادگاه شهادت بده؟؟؟؟!!!

جناب حسینی خلاقیت و تلاش شما در این  چند سالی که با شما آشنا هستم قابل تحسین است .کارمزد هم عالی

ویرایش شده توسط nightkiler
لینک به دیدگاه

اون مامور شاید برای شما این کار را انجام داده اما بقیه اصلا قبول نمی کنند .از طرفی تیپاکس برفرض قبول کنه سلامت ظاهری کارتون را قبول می کنه مثلا کارتون باز یا پاره نشده باشه .توش سنگ یا آجر باشه اصلا و ابدا تیپاکس زیر بار نمیره .شاهدی هم که نیاد شهادت بده چه فایده داره !!!!!!!!طرفو تو خیابون میزنند میکشند کسی نمیاد شاهد بشه شما انتظار دارید برای بسته تیپاکس کسی بیاد دادگاه شهادت بده؟؟؟؟!!!

جناب حسینی خلاقیت و تلاش شما در این  چند سالی که با شما آشنا هستم قابل تحسین است .کارمزد هم عالی

دوست عزیز ، بیمه ای که تیباکس میگیره برای بسته هست؟ یا کالا ؟ تو دادگاه شهادت نمی خواد بده، صورت جلسه میشه ! که خودش کافیه.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

6 - بنده تا مبلغ واریزی رو تایید نکردم فروشنده نباید کالا رو ارسال کنه ( در غیر اینصورت تمام مسائل مربوط به خود فروشنده می باشد )

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود

طی چند روز گذشته دومورد معامله ازطریق این سیستم انجام دادم که بسیار رضایت بخش بود و اینجا خواستم تشکر ویژه ای از جناب حسینی عزیز داشته باشم بابت راه اندازی این آپشن واسه کاربرای لیون وهمچنین معذرت خواهی که این چند روز زیاد مزاحمشون شدیم. امیدوارم این سیستم جا بیوفته بین بچه ها تا دیگه شاهد اون مسائل تاسف بار درمعاملات نباشیم @};-

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

معمولا هزینه ارسال با خریدار هستش ولی بازم بستگی به توافق داره

کارمزد هم چیزی نیست اصلا 1 % توی 1 مل میشه 10 هزار تومن که در مقبل رقم پولی نیست

در کل وقتی خریدار بیاد بگه می خوام مرجوع بزنم یعنی کاسه ای زیر نیم کاسه هست

ولی در بعضی موارد که معامله واقعا منصفانه هست (مثل معامله ای که با آقای فیروزی داشتم) طرفین توافق می کنن و مشکل حل میشه

فروشنده هم باید حواسش کاملا جمع باشه تا تمام موارد رو گوش زد کنه که بعدا مشکلی پیش نیاد

دوست عزیز چرا میگی وقتی خریدار بخواد مرجوع کنه یعنی مشکل داره؟ با چه مدرکی این و میگی؟

من خودم یه کارت گرفتم از بچه های سایت پرشین که مثلا طرف هم کلی امتیاز داشت بعد وقتی کارت به دستم رسید تصویر رو با پرش و شطرنجی نشون میداد، معلوم بود از کارت برای ماین استفاده شده، هرقدر بهش گفتم آقا کارتت ایراد داره بیا پسش بگیر میگفت نه من کارت سالم بهت دادم و چون گارانتی داره ببر گارانتی!!! این انصافه از نظر تو؟ پس چرا میگی مشکل از خریداره؟ از کجا معلوم مشکل از همون اول از فروشنده نباشه؟ آقای حسینی بنظر من این قانون که پول بلوکه بشه تا مشکل حل بشه یکم غیر منصفانه ست چون ممکنه خریدار یا فروشنده به این مبلغ احتیاج داشته باشه ولی طرفی که مشکل از اون باشه براش زیاد مهم نباشه و سعی کنه قضیه رو طول بده تا اون بنده خدا در مذیقه قرار بگیره و مجبور بشه کوتاه بیاد؟ ایا برای این مشکل هم راه حلی در نظر گرفتین؟ بنظر من باید مهلت زمان تست رو حداقل 72 ساعت اعلام کنین، چون خیلی از دستگاه های معیوب مشکل خودشون رو زود نشون نمیدن

لینک به دیدگاه

سلام 

ایده خیلی خوبی منم از این طرح استفاده میکنم . برای معاوضه هم راه داره میشه اول طرفین روی قطعه قیمت بزارن و هر دو نفر پول رو به حساب لیون پرداخت کنند وبعد از رسیدن کالا ماوتفات رو لیون به حسابشون بریزه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز چرا میگی وقتی خریدار بخواد مرجوع کنه یعنی مشکل داره؟ با چه مدرکی این و میگی؟

من خودم یه کارت گرفتم از بچه های سایت پرشین که مثلا طرف هم کلی امتیاز داشت بعد وقتی کارت به دستم رسید تصویر رو با پرش و شطرنجی نشون میداد، معلوم بود از کارت برای ماین استفاده شده، هرقدر بهش گفتم آقا کارتت ایراد داره بیا پسش بگیر میگفت نه من کارت سالم بهت دادم و چون گارانتی داره ببر گارانتی!!! این انصافه از نظر تو؟ پس چرا میگی مشکل از خریداره؟ از کجا معلوم مشکل از همون اول از فروشنده نباشه؟ آقای حسینی بنظر من این قانون که پول بلوکه بشه تا مشکل حل بشه یکم غیر منصفانه ست چون ممکنه خریدار یا فروشنده به این مبلغ احتیاج داشته باشه ولی طرفی که مشکل از اون باشه براش زیاد مهم نباشه و سعی کنه قضیه رو طول بده تا اون بنده خدا در مذیقه قرار بگیره و مجبور بشه کوتاه بیاد؟ ایا برای این مشکل هم راه حلی در نظر گرفتین؟ بنظر من باید مهلت زمان تست رو حداقل 72 ساعت اعلام کنین، چون خیلی از دستگاه های معیوب مشکل خودشون رو زود نشون نمیدن

درود دوست عزیز

قوانین بررسی شدن و بعد قانون گذاری شده .

این طرح سودی برای ما نداره و ما برای سود و ضررش این کار و اینجا انجام نمیدیم فقط دوست داریم کاربران با خیال راحت با هم معامله کنن

هر کسی که میخواد معامله کنه اول میگم که بره قوانین رو بخونه و با قبول قوانین این کار و انجام میده پس همه چیز رو قبول میکنه هر کسی قوانین این روش رو قبول نداره راحتترین راه اینه که از راه دیگه ای برای معامله استفاده کنه .

هر چقدر هم که طرف توی مذیقه بیفته پولش اینجا پیش ما امنه عزیز @};-  و خلاصه راه حلی پیدا میشه همیشه

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

درود سعید جان...

دیگه استرس خرید و فروش کالا های دست دوم هم برطرف شد ، فکر خوبی کردی این سیستم جدید رو راه انداختی....

لینک به دیدگاه

سلام بهتر نیست این بخش بازارچه رو یه جور طراحب کنید مثل ایسام  که نظم داشته باشه هم همه معاملات امن انجام بشه  اینطوری درصد رو هم میشه کم کرد چون حجم معاملات زیاد میشه وارزش وقت گذاشتن رو داره و نکته خوب تر به ایسام هم  اینه که این جا فقط بازار کامپیوتر و شاید هم موبایل میشه 

ویرایش شده توسط namjou
لینک به دیدگاه

سلام بهتر نیست این بخش بازارچه رو یه جور طراحب کنید مثل ایسام  که نظم داشته باشه هم همه معاملات امن انجام بشه  اینطوری درصد رو هم میشه کم کرد چون حجم معاملات زیاد میشه وارزش وقت گذاشتن رو داره و نکته خوب تر به ایسام هم  اینه که این جا فقط بازار کامپیوتر و شاید هم موبایل میشه 

درود دوست گلم

حتما بررسی میکنیم . البته امکان داره طول بکشه ولی حتما بررسی میکنیم پیشنهادتون رو .

ممنونم

لینک به دیدگاه

سلام-آقای حسینی اگه بخواییم فروشنده قطعه رو برای شما بفرسته و شما تست بگیرین و تاییدش کنین سالم بودنشو  بعد به ما بفرسینش مشکلی داره یا نه؟(کارشناسی کنین در واقع قطعه رو)

خواسم اگه بشه برا من انجام بدین این زحمتو. @};- 

ویرایش شده توسط Eghbali.M
لینک به دیدگاه

عزیز مگه امتحان یه قطعه چقدر میتونه سخت باشه که خودت تستش نمی کنی .مثلا کارت گرافیک ٬ قطعه رو بگیر. رو سیستم نصبش کن. درایورش رو نصب کن . دو سه تا تست سنگین ازش بگیر یه روز هم باش بازی کن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...