رفتن به مطلب

*** سیستم واسطه لیون کامپیوتر برای معامله کاربران ***

Recommended Posts

میدونم روش خوبیه ولی من استرس دارم مثلا کارت گرافیکمو بفروشم به یکی بعد طرف بره روش عیب بزاره یا سیستمش خراب باشه کارت اسیب ببینه اونوقت چیکار باید کرد ؟ من فک بهترین راه واسه جلوگیریش اینه که به افزاد نوب و اماتور نباید چیزی فروخت حتی اگر بالاتر بخرن . 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Union J گفته است :

میدونم روش خوبیه ولی من استرس دارم مثلا کارت گرافیکمو بفروشم به یکی بعد طرف بره روش عیب بزاره یا سیستمش خراب باشه کارت اسیب ببینه اونوقت چیکار باید کرد ؟ من فک بهترین راه واسه جلوگیریش اینه که به افزاد نوب و اماتور نباید چیزی فروخت حتی اگر بالاتر بخرن . 

این هم راه حلیه

ولی ما از همون اولش قوانین رو متذکر میشیم و طرفین با مطالعه اون قوانین این کار رو انجام میدن

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

این هم راه حلیه

ولی ما از همون اولش قوانین رو متذکر میشیم و طرفین با مطالعه اون قوانین این کار رو انجام میدن ?

جناب حسيني تو خصوصي براي واسطه پيام داديم خدمتتون  

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

این هم راه حلیه

ولی ما از همون اولش قوانین رو متذکر میشیم و طرفین با مطالعه اون قوانین این کار رو انجام میدن ?

منظورم این بود مثلا من 1070 دارم خوب میخوام بفروشمش  گرونم هست بعد میفرستم واسه خریدار طرف زد کارتو خراب کرد مثلا اومد با msi afterburner تنظیمات ولتاژو بهم ریخت و کارت سوخت یا اینکه مثلا یه آدم جنس خراب اومد یه کارت مشکل دار فرستاد برای  خریدار که کارت کلا مشکل داره بوده بعد طرف رسیده دستش تست کرده ولی فروشنده زیر بار نمیره که کارت مشکل دار بوده در حالی که خودش میدونه کارت خراب فرستاده . 

یعنی تو یه طرف معامله افرادی باشن که خودشون خبر دارن جنس خراب دارن میفرستن اما میخوان بندازن تقصیر طرف مقابل بگن اون خراب کرده . 

تو این موارد چیکار باید کرد ؟ 

ولی من خودم باشم هیچ وقت به ادم noob چیزی نمیفروشم چون هستن ادمایی که سیستم هندلی دارن بعد میان  مثلا واسه سیستمشون  390x میخرن به نظر من نباید به این افراد چیزی فروخت واقعا ریسکه .

کلا از نظر من حرفه ای با حرفه ای معامله شه بهتره . 

ویرایش شده توسط Union J
لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Union J گفته است :

منظورم این بود مثلا من 1070 دارم خوب میخوام بفروشمش  گرونم هست بعد میفرستم واسه خریدار طرف زد کارتو خراب کرد مثلا اومد با msi afterburner تنظیمات ولتاژو بهم ریخت و کارت سوخت یا اینکه مثلا یه آدم جنس خراب اومد یه کارت مشکل دار فرستاد برای  خریدار که کارت کلا مشکل داره بوده بعد طرف رسیده دستش تست کرده ولی فروشنده زیر بار نمیره که کارت مشکل دار بوده در حالی که خودش میدونه کارت خراب فرستاده . 

یعنی تو یه طرف معامله افرادی باشن که خودشون خبر دارن جنس خراب دارن میفرستن اما میخوان بندازن تقصیر طرف مقابل بگن اون خراب کرده . 

تو این موارد چیکار باید کرد ؟ 

ولی من خودم باشم هیچ وقت به ادم noob چیزی نمیفروشم چون هستن ادمایی که سیستم هندلی دارن بعد میان  مثلا واسه سیستمشون  390x میخرن به نظر من نباید به این افراد چیزی فروخت واقعا ریسکه .

کلا از نظر من حرفه ای با حرفه ای معامله شه بهتره . 

خب حالا از كجا ميشه فهميد طرف حرفه ايي هست؟ مثلا خود شما كه خودتون رو حرفه ايي ميدونيد از كجا بايد بفهميم اين موضوع رو؟ فيدبك و امتيازتون هم كه بالا نيست.. كلا نميشه راه حلي پيدا كرد همين كه تو اين سيستم واسطه اين قانون وجود داره كه تا طرفين به توافق نرسند پول نه براي خريدار ونه براي فروشنده واريز نميشه بهترين راه حل هست چون بالاخره هر دو طرف اين وسط ضرر ميكنن و كسي هم نمياد همچين حركت هاي كلاهبردارانه ايي بزنه چون براش سودي نداره.. همين طور براي خريدار اگه خودش خراب كرده باشه خودش ميدونه ديگه پس عاقلانه نيست بخواد اصطلاحا دبه كنه...

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Ali Alborz گفته است :

خب حالا از كجا ميشه فهميد طرف حرفه ايي هست؟ مثلا خود شما كه خودتون رو حرفه ايي ميدونيد از كجا بايد بفهميم اين موضوع رو؟ فيدبك و امتيازتون هم كه بالا نيست.. كلا نميشه راه حلي پيدا كرد همين كه تو اين سيستم واسطه اين قانون وجود داره كه تا طرفين به توافق نرسند پول نه براي خريدار ونه براي فروشنده واريز نميشه بهترين راه حل هست چون بالاخره هر دو طرف اين وسط ضرر ميكنن و كسي هم نمياد همچين حركت هاي كلاهبردارانه ايي بزنه چون براش سودي نداره.. همين طور براي خريدار اگه خودش خراب كرده باشه خودش ميدونه ديگه پس عاقلانه نيست بخواد اصطلاحا دبه كنه...

ceob.gif

لینک به دیدگاه

حرفه ای منظورم فروشنده حرفه ای نیست که روزی 10 تا چیز معامله می کنه منظورم فرد اشنا به قطعات کامپیوتر هست.

چرا بعضیا تصور می کنن اگر کسی بگه حرفه ای داره ازخودش تعریف می کنه ؟ مثلا من زنگ میزنم پشتیانی isp میگم پینگ خرابه تا میاد 4 تا حرف بی ربط بزنه بهش میگم من اماتور نیستم این تعریف از خود نیست دارم کار طرفو راحت می کنم میگم من متوجه میشم چی به چیه و نیاز نیست منو بپیچونی . الانم نگفتم من حرفه ایم گفتم حرفه با حرفه ای بهتره یعنی دو طرفی که اشنا هستن با قطعات . حرفه ای با نوب بهتره حضوری باشه این نظر منه . 

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، Union J گفته است :

حرفه ای منظورم فروشنده حرفه ای نیست که روزی 10 تا چیز معامله می کنه منظورم فرد اشنا به قطعات کامپیوتر هست.

چرا بعضیا تصور می کنن اگر کسی بگه حرفه ای داره ازخودش تعریف می کنه ؟ مثلا من زنگ میزنم پشتیانی isp میگم پینگ خرابه تا میاد 4 تا حرف بی ربط بزنه بهش میگم من اماتور نیستم این تعریف از خود نیست دارم کار طرفو راحت می کنم میگم من متوجه میشم چی به چیه و نیاز نیست منو بپیچونی . الانم نگفتم من حرفه ایم گفتم حرفه با حرفه ای بهتره یعنی دو طرفی که اشنا هستن با قطعات . حرفه ای با نوب بهتره حضوری باشه این نظر منه . 

منم منظورم حرفه ايي از لحاظ اشنايي با قطعات بود نه فروشنده حرفه ايي... در كل گفتم از كجا ميشه فهميد طرف حرفه ايي هست يا نه؟؟؟؟؟؟ شما قبل معامله از خريدار امتحان كتبي سخت افزار ميگيري متوجه ميشي چيكار ميكني كه ميفهمي طرف حرفه ايي هست منظور من اينه...

يكي از راه هاش اينه كه به امتياز هاي فرومش مراجعه كنيم (منظور فيدبك بازارچه نيست) و ببينيم تو چه زمينه هايي مطلب گزاشته و امتياز گرفته...

ویرایش شده توسط Ali Alborz
لینک به دیدگاه

شما چجوری وقتی با کسی برخورد می کنی همین که چند تا کلمه میگه متوجه شخصیت و درک و فهمش میشی این مورد تو معامله کردن هم کار می کنه وقتی طرف حرف میزنه ادم میفهمه سر در میاره یا نه ! خیلی ساده ! 

من گفتم مثلا یکی که فروشنده حرفه ای هست چه به لحاظ امتیاز و یا داشتن اطلاعات اگر میخواد از واسطه لیون استفاده کنه به نظر من واسه مشتری حرفه ای  یا حداقل با اطلاعات بالا  این کار بکنه نه مشتری رندوم .

واسه رندم حضوری باشه .

مثلا فک کن پردازنده 1300 تومنی میخوای بفروشی طرفم تازه اومده تو سایت خوب پولو میریزه تو حساب لیون میفرستی براش بعد میرسه دستش میگه عه اقا این پردازندت که خرابه من نمی خوامش ... حالا شما می خوای چیکار کنی ؟ شمام فروشنده حرفه ای جنس سالم براش فرستادی طرف یا پاورش خراب بوده یا کلا هرچیزی کی میخواد این وسط جواب بده ؟ 

البته این نظر منه اصلا نمیگم درسته یا درست نیست فقط نظر منه همین . 

من خودم باشم  مثلا گرافیکمو بخوام بفروشم از این سیستم واسه مشتری که زیاد سر در نمیاره و امتیاز هم نداره استفاده نمی کنم ولی چیزای دیگه چرا چون گرافیک حساسه و معلوم نیست طرف چیکار کنه . 

اینکه گفتی به پستاش توجه کنیم اره من این کارو می کنم میرم تو پروفایل طرف ببینم چه پستایی گذاشته اگر سر در میورد که هیچی اگر نه یکم احتیاط می کنم .

باور کن بعضی فک می کنن اگر به ادم بی اطلاع جنس  بفروشی دردسرش کمتره و طرف هیچی حالیش نیست اما عکس خیلی هم دردسرش بیشتر مثلا گرافیک میفروشی طرف اصلا بلد نیست درایور نصب کنه یا درست گرافیک رو نصب نکرده رو اسلات میگه گرافیک کار نمی کنه . 

ویرایش شده توسط Union J
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Union J گفته است :

شما چجوری وقتی با کسی برخورد می کنی همین که چند تا کلمه میگه متوجه شخصیت و درک و فهمش میشی این مورد تو معامله کردن هم کار می کنه وقتی طرف حرف میزنه ادم میفهمه سر در میاره یا نه ! خیلی ساده ! 

من گفتم مثلا یکی که فروشنده حرفه ای هست چه به لحاظ امتیاز و یا داشتن اطلاعات اگر میخواد از واسطه لیون استفاده کنه به نظر من واسه مشتری حرفه ای  یا حداقل با اطلاعات بالا  این کار بکنه نه مشتری رندوم .

واسه رندم حضوری باشه .

مثلا فک پردازنده 1300 تومنی میخوای بفروشی طرفم تازه اومده تو سایت خوب پولو میریزه تو حساب لیون میفرستی براش بعد میرسه دستش میگه عه اقا این پردازندت که خرابه من نمی خوامش ... حالا شما می خوای چیکار کنی ؟ شمام فروشنده حرفه ای جنس سالم براش فرستادی طرف یا پاورش خراب بوده یا کلا هرچیزی کی میخواد این وسط جواب بده ؟ 

البته این نظر منه اصلا نمیگم درسته یا درست نیست فقط نظر منه همین . 

من خودم باشم  مثلا گرافیکمو بخوام بفروشم از این سیستم واسه مشتری که زیاد سر در نمیاره و امتیاز هم نداره استفاده نمی کنم ولی چیزای دیگه چرا چون گرافیک حساسه و معلوم نیست طرف چیکار کنه . 

به هر شخصی اعتماد نمی کنم تو معامله . 

خب اخویِ من ، گلِ من ، عزیزِ من !
سیستم واسطه برای همین هست دیگه ! که اول خود لیون تست می کنه و بعد می فرستن یا واریز می کنن. در این صورت حرفی هم باقی نمی مونه

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

خب اخویِ من ، گلِ من ، عزیزِ من !
سیستم واسطه برای همین هست دیگه ! که اول خود لیون تست می کنه و بعد می فرستن یا واریز می کنن. در این صورت حرفی هم باقی نمی مونه

پست اولو بخون لیون چیزی رو تست نمی کنه . 

طرفو پولو میریزه تو حساب اقای حسینی ایشون که تایید کرد پول اومده فروشنده جنس رو میفرسته برای خریدار دیگه این وسط تست کردن از کجا اومد . 

تا حدی تو این بند به این مشکا اشاره شده 

4 - لیون کامپیوتر اینجا فقط یک واسطست و در صورت بوجود اومدن مشکل در کالا در حین معامله و یا مشکل در پست و ارسال کالا ، این امر باید توسط خود کاربران مورد معامله حل بشه و پول تا وقتی که مشکل حل نشه نزد لیون کامپیوتر بلوکه خواهد شد

ویرایش شده توسط Union J
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Union J گفته است :

پست اولو بخون لیون چیزی رو تست نمی کنه . 

طرفو پولو میریزه تو حساب اقای حسینی ایشون که تایید کرد پول اومده فروشنده جنس رو میفرسته برای خریدار دیگه این وسط تست کردن از کجا اومد . 

تا حدی تو این بند به این مشکا اشاره شده 

4 - لیون کامپیوتر اینجا فقط یک واسطست و در صورت بوجود اومدن مشکل در کالا در حین معامله و یا مشکل در پست و ارسال کالا ، این امر باید توسط خود کاربران مورد معامله حل بشه و پول تا وقتی که مشکل حل نشه نزد لیون کامپیوتر بلوکه خواهد شد

بله ، ولی اگر یکم بیشتر هزینه کنید ، لیون براتون تست هم می کنه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

بله ، ولی اگر یکم بیشتر هزینه کنید ، لیون براتون تست هم می کنه

کجا گفته شده چنین چیزی ؟ 

اصلا جنس به ادرس لیون نمیره . 

لینک به دیدگاه

در در 1395/10/06, 17:10:11، Ali Alborz گفته است :

به نظرم بهترین کاری که میشه برای این مورد. کرد تا اعتماد طرفین به دست بیاد و. سیستم واسطه لیون. هم تقریبا بی نقص بشه اینه که لیون یه مبلغی رو. از دو طرف بگیره برای تست کالا مبلغ ناچیزی برای مثلا سر هم کردن اون. قطعه با یه کامپیوتر سالم و. یا ... و. در. نهایت  سالم بودن یا خراب بودن اون کالا رو اعلام کنه

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام آقای حسینی من قصد استفاده از واسطه لیون رو دارم لطفن  پیغام هاتونو چک بفرمایید

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام، قصد استفاده از سیستم واسطه رو دارم اما سیستم پیام میده که اقای حسینی نمیتواند پیام دریافت کند

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

اقای حسینی عزیز دوستی یک مادربورد اکبند بدون گارانتی دارن که قصد خرید به وسیله سیستم شما رو دارم قیمت هم مشخص شده ممنون میشم راهنمایی کنید

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، rostam2142 گفته است :

اقای حسینی عزیز دوستی یک مادربورد اکبند بدون گارانتی دارن که قصد خرید به وسیله سیستم شما رو دارم قیمت هم مشخص شده ممنون میشم راهنمایی کنید

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

درود بر شما

لطفا از طریق پیغام خصوصی به جناب حسینی سعید حسینی  و یا محمد جان ( معتمدی )  MJ Motamedi   اطلاع بدید.

با تشکر

لینک به دیدگاه

ببخشید یک سوال داشتم

این روش برای کاربرای جدید هم قابل انجام هست؟

بنده خریدار هستم که در این انجمن جدید هستم ، فروشنده هم تا الان عضو انجمن نشده...

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی عزیز برای سیستم واسطه من و فروشنده  شما رو در گفتگو دعوت کردیم منتظر تایید جناب عالی هستیم

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، AlirezaBaghi گفته است :

ببخشید یک سوال داشتم

این روش برای کاربرای جدید هم قابل انجام هست؟

بنده خریدار هستم که در این انجمن جدید هستم ، فروشنده هم تا الان عضو انجمن نشده...

درود

بله عزیز

فروشنده هم باید عضو انجمن باشن .

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، el_1362 گفته است :

سلام آقای حسینی عزیز برای سیستم واسطه من و فروشنده  شما رو در گفتگو دعوت کردیم منتظر تایید جناب عالی هستیم

همچنان در انتظار آقای حسینی.............................

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام

درخواست واسطه داشتم پیام خصوصی دادم لطفا برسی کنید

لینک به دیدگاه

اقای حسینی عزیز یا اقای معتمدی عزیز

لطفا یکی تون این درخواست مارو برسی کنه

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام 

اقای حسینی ما منتظریم

ویرایش شده توسط erfan1376
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...