رفتن به مطلب

خرید مینی کیس ؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام وقت بخیر 

میخواستم بپرسم خرید مینی کیس های HP خوبه ؟

مثلا یک کیس با مشخصات زیر رو بهم گفتن 4.200 ، می ارزه ؟

core i7 3770

Ram DDR3 4G

500G HDD 

VGA : Intel  HD 2G

یه مدل دیگه هم هست اونم حدود 4 میلیونه 

core i5 نسل 4 که فکر میکنم نسخه 4570 باشه ...

4 گیگ رم DDR3

500 گیگ هارد 

2 گیگ اینتل HD کارت گرافیک آنبوردشه 

کدومش بهتره ؟ i7 نسل 3 ، یا i5 نسل 4 ؟

و اینکه میخواستم بپرسم نهایت کارت گرافیکی که میشه روی این کیسا بست چیه ؟ بهم گفتن 1030 هستش ، و اینکه پاور این کیس ها هم خاصه و توی بازار نیست و نمیشه ارتقا داد پاور رو ، یعنی نمیشه GTX بست روی این کارت که بهتر از 1030 باشه ؟ مثلا 1050ti یا 1650 ؟

و اگه پاورشون خراب بشه یا بسوزه ، چیکار میشه کرد ؟ وقتی نیست توی بازار ؟

الان خودم یک سیستم به مشخصات زیر دارم :

Core 2 dou E 8400 3Ghz

motherboard : EP43-DS3L

Ram DDR2 4G

کارت گرافیک هم HD 5450 ، نسخه 2 گیگابایت 

پاور 350 وات

بنظرتون سیستم رو بفروشم و یدونه مینی کیس بخرم خوبه ؟ چون میخواستم سیستمم رو ارتقا بدم دیدم فایده نداره و پرفورمنس خاصی نمیگیرم توی سوکت 775 

کارت گرافیکی که الان روی سیستمم هست HD 5450 ، قوی تره یا اون اینتل اچ دی i7 3770 که روی خودش توی مینی کیس هست ؟ بهم گفتن که HD 2500 هست درست یادم نیست ...! یا کلا تفاوتی ندارن این دوتا ؟ 

چون میترسم بفروشم سیستم الانمو ، بعد اون اف پی اسی که توی بازی ها میگرفتمو هم الان که مینی کیس میگیرم با آنبورد نگیرم...

میخوام بدونم گرافیک آنبورد که روی این مینی کیس ها که گفتم ، بهتر از کارت گرافیک الان سیستمم هست یا نه ...

و این i7 3770 که روی این مینی کیس هست ، همونه که روی کیس های معمولی هم هست ؟ یا ضعیف ترش کردن ؟

یک سوال دیگه ، مشکلات و خرابی های مینی کیس ها هم اگر دارن برام توضیح بدهید .

میخواستم این مینی کیس رو بخرم برای استریم و گیم های سبک و... که واقعا به نسبت سیستم الانم بهتره از نظر پرفورمنس سی پی یو و رم و...

فقط ترسم از گرافیک آنبوردشون هست که به اندازه کارت الانم قوی هستن یا خیر ... بعضی از دوستانم میگفتن که قوی تره انبوردشون به نسبت کارت خودت ...

ببخشید طولانی شد ♥ لطفا جواب همش رو بهم بدهید ♥

لینک به دیدگاه

سلام بله 3770 همون سی پی یو هستش که توی کامپیوتر خونگی هم هستش 

گرافیک انبرد مینی کیس های اینتل خیلی قوی نیستن اما مینی کیس های amd سوکت fm2  قوی هستن  

گزینه 2 که نسل 4 هستش توی بازار 3400 تا 3600 دارن میفروشن   4 میلیون زیاد بهت گفتن  -گزینه یک هم  قیمت همینه ولی مینی کیس ارزش خرید نداره  چون گرافیک های که برق میخان رو این مینی کیس ها  پاورهاشون وات پایین هستش و 6 پین و 8 پین برق گرافیک ندارن  -مادربوردهاشونم خراب بشه تقریبا غیر قابل تعمیر هستش -کلا مینی کیس بد تعمیر هستش و قطعاتشو هر کسی نداره   -به نظرم یه باندل 1150 بگیری بهتره  

ویرایش شده توسط DREAMBOX
لینک به دیدگاه

الان همین مدل رو منظورمه که قیمتش توی این سایت گفته 5.200 ولی من از فروشگاه قیمت کردم حضوری گفتن 4.200 ...

مشخصاتش همینه ، i7 3770 هست و intel HD 2500 و رم 4 و هارد 500

ویرایش شده توسط EHSAN.K
اعمال قوانین شهریور ماه
لینک به دیدگاه

۱ دقیقه قبل، DREAMBOX گفته است:

گرافیک انبرد مینی کیس های اینتل خیلی قوی نیستن اما مینی کیس های amd سوکت fm2  قوی هستن  

گزینه 2 که نسل 4 هستش توی بازار 3400 تا 3600 دارن میفروشن   4 میلیون زیاد بهت گفتن  -گزینه یک هم  قیمت همینه ولی مینی کیس ارزش خرید نداره  چون گرافیک های که برق میخان رو این مینی کیس ها  پاورهاشون وات پایین هستش و 6 پین و 8 پین برق گرافیک ندارن  -مادربوردهاشونم خراب بشه تقریبا غیر قابل تعمیر هستش -کلا مینی کیس بد تعمیر هستش و قطعاتشو هر کسی نداره   -به نظرم یه باندل 1150 بگیری بهتره  

آخه من رفتم قیمت i7 3770 رو دیدم توی سایتا و دیجی کالا مغزم سوخت :( حدود 3.500 فقط سی پی یوش هست ، که بخوام باندل بگیرم خیلییییی میشه

ولی این مینی کیس ها کل کیس رو با رم و  پاور و هارد میدن 4 تومن :)

دلیل ارزون تر بودنش چیه ؟؟

6 دقیقه قبل، DREAMBOX گفته است:

ممنون بابت راهنماییتون ♥

لینک به دیدگاه

۷ دقیقه قبل، DREAMBOX گفته است:

بعد به نظر شما i5 نسل 4 بهتره 

یا i7 نسل 3 ؟

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Animox گفته است:

آخه من رفتم قیمت i7 3770 رو دیدم توی سایتا و دیجی کالا مغزم سوخت :( حدود 3.500 فقط سی پی یوش هست ، که بخوام باندل بگیرم خیلییییی میشه

ولی این مینی کیس ها کل کیس رو با رم و  پاور و هارد میدن 4 تومن :)

دلیل ارزون تر بودنش چیه ؟؟

ممنون بابت راهنماییتون ♥

داداش سایتها گرون میدن توی مجتمع  نور تهران  3770 رو دارن به زور کیک و نوشابه  2300میفروشن  !!!!!!!!!!!!!!!

۱ ساعت قبل، Animox گفته است:

بعد به نظر شما i5 نسل 4 بهتره 

یا i7 نسل 3 ؟

من باشم نسل 4 میخرم چون به روزتر هستش  

ویرایش شده توسط DREAMBOX
لینک به دیدگاه

شما الان یه مادربورد h81     رو میتونی 1400 بخری سی پی یو i5  هم الان 1600 تا 1700 پولشه و رم 4 گیگ هم بین 300 تا 320 میفروشن

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، Animox گفته است:

سلام وقت بخیر 

میخواستم بپرسم خرید مینی کیس های HP خوبه ؟

مثلا یک کیس با مشخصات زیر رو بهم گفتن 4.200 ، می ارزه ؟

core i7 3770

Ram DDR3 4G

500G HDD 

VGA : Intel  HD 2G

یه مدل دیگه هم هست اونم حدود 4 میلیونه 

core i5 نسل 4 که فکر میکنم نسخه 4570 باشه ...

4 گیگ رم DDR3

500 گیگ هارد 

2 گیگ اینتل HD کارت گرافیک آنبوردشه 

کدومش بهتره ؟ i7 نسل 3 ، یا i5 نسل 4 ؟

و اینکه میخواستم بپرسم نهایت کارت گرافیکی که میشه روی این کیسا بست چیه ؟ بهم گفتن 1030 هستش ، و اینکه پاور این کیس ها هم خاصه و توی بازار نیست و نمیشه ارتقا داد پاور رو ، یعنی نمیشه GTX بست روی این کارت که بهتر از 1030 باشه ؟ مثلا 1050ti یا 1650 ؟

و اگه پاورشون خراب بشه یا بسوزه ، چیکار میشه کرد ؟ وقتی نیست توی بازار ؟

الان خودم یک سیستم به مشخصات زیر دارم :

Core 2 dou E 8400 3Ghz

motherboard : EP43-DS3L

Ram DDR2 4G

کارت گرافیک هم HD 5450 ، نسخه 2 گیگابایت 

پاور 350 وات

بنظرتون سیستم رو بفروشم و یدونه مینی کیس بخرم خوبه ؟ چون میخواستم سیستمم رو ارتقا بدم دیدم فایده نداره و پرفورمنس خاصی نمیگیرم توی سوکت 775 

کارت گرافیکی که الان روی سیستمم هست HD 5450 ، قوی تره یا اون اینتل اچ دی i7 3770 که روی خودش توی مینی کیس هست ؟ بهم گفتن که HD 2500 هست درست یادم نیست ...! یا کلا تفاوتی ندارن این دوتا ؟ 

چون میترسم بفروشم سیستم الانمو ، بعد اون اف پی اسی که توی بازی ها میگرفتمو هم الان که مینی کیس میگیرم با آنبورد نگیرم...

میخوام بدونم گرافیک آنبورد که روی این مینی کیس ها که گفتم ، بهتر از کارت گرافیک الان سیستمم هست یا نه ...

و این i7 3770 که روی این مینی کیس هست ، همونه که روی کیس های معمولی هم هست ؟ یا ضعیف ترش کردن ؟

یک سوال دیگه ، مشکلات و خرابی های مینی کیس ها هم اگر دارن برام توضیح بدهید .

میخواستم این مینی کیس رو بخرم برای استریم و گیم های سبک و... که واقعا به نسبت سیستم الانم بهتره از نظر پرفورمنس سی پی یو و رم و...

فقط ترسم از گرافیک آنبوردشون هست که به اندازه کارت الانم قوی هستن یا خیر ... بعضی از دوستانم میگفتن که قوی تره انبوردشون به نسبت کارت خودت ...

ببخشید طولانی شد ♥ لطفا جواب همش رو بهم بدهید ♥

i7 نسل سه قوی تر از i5 نسل 4 هستش مقایسه دقیقش را میتونی تو یوتوب ببینی!

کارت 5450 با hd 2500 فرق زیادی نداره و تقریبا در یک حد هستن البته کارت گرافیک اینتل چون مجتمع هست از رم کامپیوتر استفاده میکنه که یعنی دو گیگ از 4 گیگ رم را اشغال میکنه

البته فکر کنم گرافیک مجتمع نسل 4 قوی تره که اونم مقایسشو تو یوتوب ببین

3 ساعت قبل، moja گفته است:

کارت 5450 با hd 2500 فرق زیادی نداره و تقریبا در یک حد هستن البته کارت گرافیک اینتل چون مجتمع هست از رم کامپیوتر استفاده میکنه که یعنی دو گیگ از 4 گیگ رم را اشغال میکنه

به نظر من باندل مادربرد.سی پی یو و رم خودت را بفروش و یه مبلغی بزار روش و برو به باندل نسل 3 یا 4 بگیر 

کارت گرافیکت را فعلا نگه دار و پاور را ببر یه تست سلامت بگیر ببین چطوره!

در حال حاضر خودت کیس و هارد داری درسته؟ اگه اره مشخصاتشون را بگو! 

برند پاور چیه؟

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، DREAMBOX گفته است:

شما الان یه مادربورد h81     رو میتونی 1400 بخری سی پی یو i5  هم الان 1600 تا 1700 پولشه و رم 4 گیگ هم بین 300 تا 320 میفروشن

باندل خودمو چقدر میخرن به نظرتون ؟ بعد لطفا مدل i5 رو هم بگید .

مادربرد h81 نسل چهاره دیگه درسته ؟ خوبه این مادربرد ؟ قوی ترین سی پی یو نسل 4 که فکر میکنم 4790 i7 باشه رو ساپورت میکنه ؟ از نظر fsb و باس و...

بعله مقایسه هاش و بنچمارکاشو دیدم ، ولی اون i7 نسل سه ، دیگه نهایت سوکت 1155 هستش ، دیگه آپگریدی درکار نیس 

ولی اگه i5 نسل چهار رو بخرم ، ارتقا هم میتونم بعدا بدم 

پس فرقی نداره 2500 با 5450 ؟ چون میترسیدم همین اف پی اس الانمم نگیرم نو گیمای الانم ...

گیمایی که پلی میدم زولا و کانتر استریک و ولورانت و فاسموفوبیا هستش ، که توی همشون به جز زولا بین ۳۰ تا ۷۰ میگیرم

زولا هم ۱۵۰ تا ، با hd 5450

hd2500 هم میتونه این مقدار رو یهم بده؟

به نظر من باندل مادربرد.سی پی یو و رم خودت را بفروش و یه مبلغی بزار روش و برو به باندل نسل 3 یا 4 بگیر 

کارت گرافیکت را فعلا نگه دار و پاور را ببر یه تست سلامت بگیر ببین چطوره!

در حال حاضر خودت کیس و هارد داری درسته؟ اگه اره مشخصاتشون را بگو! 

برند پاور چیه؟

باندل الانمو چقدر میخرن ؟پاور هم ۲ ۳ ساله خریدم ، بله کیس و هارد دارم ، پاورمم سادیتا ۳۵۰ وات ، مدل 1800WTC

لینک به دیدگاه

قیمت دقیق باندل شما را نمیدونم باید از دوستان دیگه بپرسید و فکر کنم زیر 1 میلیون باشه

به نظرم شما یه i5 نسل 4 + 8 گیگ رم ddr3 + برد h81 را حدود 4 تا 5 تومن بتونید گیر بیارید و با باندل خودتون جایگزین کنید

فعلا هم کارت گرافیک را نگه دارید و بعد از خرید باندل مقایسش را با گرافیک انبرد پردازنده را انجام بدین. عملکرد هر کدوم بهتر بود از اون استفاده کنید.

البته در رنج قیمت 4 تا 5 تومن میتونید باندل دسته دوم amd هم پیدا کنید مثلا 8 گیگ رم ddr4 و athlon3000g + برد b450  که من به شما پیشنهاد میدم اگه پیدا کردین باندل amd بخرید چون گرافیک انبرد قدرتمندی داره و من خودم یه زمانی این باندل را داشتم و منو بسیار راضی کرد.

لینک به دیدگاه

3770 نخر با این پول میتونی باندل 10100 و 4 گیگ رم بخری که خـــــــــیلی بهتره 

لینک به دیدگاه

ازونجایی که استفاده گیم دارید باید بیشتر برای گرافیک هزینه کنید تا باندل
انتخاب پردازنده نسل 3 و 4 رده بالا و استفاده از گرافیک انبردشون برای گیم اصلا منطقی نیست چون بقول دوستمون میشه با پولش 10100 و athlon 3000g خرید
https://forum.persiantools.com/threads/کیس-اقتصادی-ddr4-3000g.986273/

لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، mahdi۱۲۲۶ گفته است:

ازونجایی که استفاده گیم دارید باید بیشتر برای گرافیک هزینه کنید تا باندل
انتخاب پردازنده نسل 3 و 4 رده بالا و استفاده از گرافیک انبردشون برای گیم اصلا منطقی نیست چون بقول دوستمون میشه با پولش 10100 و athlon 3000g خرید
https://forum.persiantools.com/threads/کیس-اقتصادی-ddr4-3000g.986273/

گرافیک رو بعدا میخرم ، میخوام یه کیس یا مینی کیس با i5 نسل چهار یا i7 نسل سوم بگیرم

دوستان گفتن نسل چهارم گرافیک مجتمع بهتری داره 

10100 رو بنچمارک و تست گیمشو دیدم ، تفاوت آنچنانی با یه i7 نسل چهار یا 3 نداره ...

فقط مشکلم الان پاور و جا نشدن همه گرافیک ها توی مینی کیس هاست ، و گرنه بی شک میخریدمشون ...

دوستان ، کیس که سی پی یو های بالا رو داشته باشه سراغ ندارین؟ کارت گرافیک هم نداشته باشه مهم نیست . درحد همون 4 تومن 

و اینکه گرافیک مجتمع نسل چهارم یا سوم ، به اندازه 5450 هست یا ضعیف ترن؟

من نتونستم مقایسه درست و حسابی ازشون توی یوتوب پیدا کنم :(

۶ ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است:

3770 نخر با این پول میتونی باندل 10100 و 4 گیگ رم بخری که خـــــــــیلی بهتره 

باندل نمیخوام ، چون میخوام کل کیس رو بفروشم 

بعد خیلی گرونه میشه باندل اینا من با 4 تومن میتونم پروفورمنس همون 10100 رو بگیرم

رم 4گیگ ddr4 میشه 600 تا 700

10100 هم 3.300

مادربرد هم 3 تومن 

:/ 💔

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...