رفتن به مطلب

دما و اف پی اس در فورتنایت

Pablo Escobar
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

Gtx 1050 asus 2gb

Cpu 7400 3.00 3.00

Ram 8

Hard 1t

سلام دوستان مشکل من صدایی که از بالای دیسک میاد

و اینکه دمای کارت گرافیک بالاست وقتی بازی اجرا میکنم

و اینکه دمای کارت گرافیک در حالت  نرمال برام عجیبه! حالا بریم در ادامه میبینید..

این ویدیو وقتیه گه کامپیوترو روشن میکنم و صدایی که از دیسک میاد !!!! (در ضمن باید بگم که اینجا به تلویزیون 4k وصل کردمش تا کیفیت ۴کا هم تست کنم)

https://uupload.ir/view/۲۰۲۲۰۲۲۵_۱۹۲۷۳۱_kugl.mp4/

خب تا اینجا فهمیدید که صدا کیس که خیلی هم رو مخه میاد.. خواهشا بگید صدا چیه این

___

خب اینجا اومدیم فورتنایت رو تست کنیم.. با کیفیتی که در تصاویر زیر میبینید

%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%

https://uupload.ir/view/۲۰۲۲۰۲۲۵_۱۹۳۶۴۸_4xfc.mp4/

تو این ویدیو هم دما رو در همون لحظه نشون دادم☝

__

دما در لحظه لودینگ بازی مود اسکواد👇

https://s6.uupload.ir/files/۲۰۲۲۰۲۲۵_۱۹۳۸۲۱_osnw.jpg

اینجا هم دما وقتی دارم پلی میدم و ویدیو از همون لحظه و سرو صدا های کیس👇

https://uupload.ir/view/۲۰۲۲۰۲۲۵_۱۹۳۸۴۸_bqr5.mp4/

https://uupload.ir/view/۲۰۲۲۰۲۲۵_۱۹۴۱۲۱_3h3n.mp4/

خب اینم باقی عکس ها از دما همینطور که بازی میکردم هر دو دقیقه اینا عکس گرفتم دیگه ببینید تغییر رو 👇

https://s6.uupload.ir/files/۲۰۲۲۰۲۲۵_۱۹۴۵۳۲_emc5.jpg

https://uupload.ir/view/۲۰۲۲۰۲۲۵_۱۹۴۵۴۰_rhth.mp4/

__

اینم نتیجه افتر بورنر بعد این همه تست👇

_____

خب خب خب

حالا کیفیت رو تغییر دادم به ۱۶۰۰ (فقط یکی از فول اچ دی پایین تر) به خاطر اینکه حالت فول اچ دی رو با فریم ۶۰ نمی اورد

با فریم ۳۰ می اورد..

https://uupload.ir/view/۲۰۲۲۰۲۲۵_۱۹۵۴۱۷_rh76.mp4/

https://uupload.ir/view/۲۰۲۲۰۲۲۵_۱۹۵۵۲۹_stf3.mp4/

https://uupload.ir/view/۲۰۲۲۰۲۲۵_۱۹۵۶۵۴_39q.mp4/

خب دیگه کیفیت رو شروع کردم بالا بردن تا هی دما رو ببینیم

لینک به دیدگاه

عزیز فصل دوم سریال  کی میاد ؟

پ ن : شما با کارت 1050 انتظار رزولوشن فورکی دارید. یه تست بیکاری و لود فورمارک  یا هر تست معتبر دیگه بگیرید مشخص میشه دمای کارت بالاست یا نه ؟

عکس از وضعیت  اسمبل و قطعات هم بزارید.

هرصدایی مثل صدای باد یا چرخش فن اگر باشه مشکلی نداره . فقط باید  دما هارو چک کنید اگر لازم باشه یه تمیزکاری و سرویس انجام بشه. 

• حالم خوب شد 3
لینک به دیدگاه

دماتون که نرماله

اون صدا هم ماله رایتر هست یا اگه از اون نباشه ماله هارد دیسکه

شما نه کیستون استاندارده و نه تهویه خوبی دارید

به هر حال دماتون اوکیه

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

۱۲ ساعت قبل، Gh۰stDead گفته است:

Gtx 1050 asus 2gb

Cpu 7400 3.00 3.00

Ram 8

Hard 1t

سلام دوستان مشکل من صدایی که از بالای دیسک میاد

و اینکه دمای کارت گرافیک بالاست وقتی بازی اجرا میکنم

و اینکه دمای کارت گرافیک در حالت  نرمال برام عجیبه! حالا بریم در ادامه میبینید..

این ویدیو وقتیه گه کامپیوترو روشن میکنم و صدایی که از دیسک میاد !!!! (در ضمن باید بگم که اینجا به تلویزیون 4k وصل کردمش تا کیفیت ۴کا هم تست کنم)

https://uupload.ir/view/۲۰۲۲۰۲۲۵_۱۹۲۷۳۱_kugl.mp4/

__

اینم نتیجه افتر بورنر بعد این همه تست👇

سلام

صدای لنز هست که جابجا میشه و طبیعی است

دمای کارتتون هم بد نیست. درب کیس رو ببندید و جلو و پشت کیس فن بذارید دما بهتر میشه

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۱۲/۸ در 15:19، milad.azn گفته است:

عزیز فصل دوم سریال  کی میاد ؟

پ ن : شما با کارت 1050 انتظار رزولوشن فورکی دارید. یه تست بیکاری و لود فورمارک  یا هر تست معتبر دیگه بگیرید مشخص میشه دمای کارت بالاست یا نه ؟

عکس از وضعیت  اسمبل و قطعات هم بزارید.

هرصدایی مثل صدای باد یا چرخش فن اگر باشه مشکلی نداره . فقط باید  دما هارو چک کنید اگر لازم باشه یه تمیزکاری و سرویس انجام بشه. 

سلام عزیزم..

کاش ای کاش انتظارات من بالا بود داداش ای کاش‌..

همین امروز یک بازی فقط جهت تست نصب کردم بازی Ben ten power trip که واقعا دیدم گیم پلی ساده ای داشت.. وقتی کیفیت رو روی های گذاشتم با اف پی اس ۶۰ اوکی بود دما ۶۳ اینا بود.. ولی وقتی گذاشتم روی لوو وضعیت تغییر کرد و دما رفت ۷۸ اینا با اف پی اس ۱۲۰ ! اصلا نمیدونم مشکل از کجاس اف پی اس بالا تر دما بیشتر میده

لود فورمارک گرفتم حدودا فکر کنم دو ماه پیش با در کیس بسته، حدودا دمای ۸۴ اینا دادش کارت گرافیک ولی سی پی یو اوکی بود..!

چشم .. فقط منظورتون از داخل کیسه که چطور قطعان نصب شدن دیگه درسته؟؟

در ۱۴۰۰/۱۲/۸ در 15:56، hosin گفته است:

دماتون که نرماله

اون صدا هم ماله رایتر هست یا اگه از اون نباشه ماله هارد دیسکه

شما نه کیستون استاندارده و نه تهویه خوبی دارید

به هر حال دماتون اوکیه

داداش واقعا دوس دارم خودمو قانع کنم.. اما حیف که اینطور نیست! چند ماه پیش فورمارک گرفتم دما کارت گرافیک ۸۵ بود و اینکه دیرور فورتنایت رفتم کیفیت لوو دما ۸۳ بود کیفیت مدیوم حدود ۸۰ و های حدودا ۷۹ و ۸۰

کلا من مغزم هنگ کرده داش خواهشا شما ی کاری کنین.. آخه مگه ممکنه اصلا کیس دربو داغون مال دهه پنجاه، چطور ممکنه دما با در باز اینقدر بره بالا،؟

در ۱۴۰۰/۱۲/۸ در 16:57، Black Boy گفته است:

سلام

صدای لنز هست که جابجا میشه و طبیعی است

دمای کارتتون هم بد نیست. درب کیس رو ببندید و جلو و پشت کیس فن بذارید دما بهتر میشه

۱. میشه صدارو قطع کرد یا لنزو عوض کرد یا.. چون خیلی خیلی صداش زیاده واقعا روی مخ میره

داداش یک سوال.. دما تو تست فورمارک چند ماه پیش حدود ۸۵ بود.. دما دیروز فورتنایت رفتم کیفیت لوو ۸۳ کیفیت مدیوم ۸۰ و کیفیت های حدودا ۷۹ . ۸۰ بود... تازه با در کیس باز !

آیا این عادیه؟

دوستان عزیز واقعا میدونم شما حرفاتون درسته همتون ی پا استادین .. اما ی چیزو ک یادم رفت بگم این بود که دما تو تست زیر فشار قرارش دادم حدودا ۸۵ بود و اینکه من دقیقا ۲ سال و ۱۰ ماه پیش کارت گرافیک رو خریدم و اینکه ۲ سال اول که ازین کارت گرافیک استفاده میشد پاور ۲۵۰ وات رو سیستم نصب بود آیا اینا همشون سبب این میشن یا نه؟؟ چون من هیچ خطی رو صفحه ندیدم یا..

663277594_bandicam2022-02-2800-26-22-548.thumb.jpg.b50d744bb6dfb85bee201f039cbd80d9.jpgبچه ها ! من میترسم ! این دما موقعیه که تازه سیستمو روشن میکنم.. 26 بود میخواستم عکس بگیرم شد 27.. این حالتیه که هیچ برنامه ای روشن باز نیست.. یعنی چی آخهههه😬

• حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

۳۷ دقیقه قبل، Gh۰stDead گفته است:

663277594_bandicam2022-02-2800-26-22-548.thumb.jpg.b50d744bb6dfb85bee201f039cbd80d9.jpgبچه ها ! من میترسم ! این دما موقعیه که تازه سیستمو روشن میکنم.. 26 بود میخواستم عکس بگیرم شد 27.. این حالتیه که هیچ برنامه ای روشن باز نیست.. یعنی چی آخهههه😬

دمای 26-27 توی بیکاری عالیه . منتها دمای موقع بازیتون کمی بالاست  بنظرم.  البته کارت هم تک فنه . اگر میتونی خمیرشو تعویض کن. 

تنظیمات گرافیکی خیلی توی دما تاثیر نداره اگه گرافیک 100 درصد میشه. ( وقتی گرافیک لود 100 میشه 100 هست . چه کیفیت 8کی  و 1 فریم بگیری چه 480 پی و 1000 فریم) درهرحال لود 100 هست  و دما بالا میره. اگر قبلا دما کمتر بوده ظاهرا باید سرویس کنی  سیستم. تعویض خمیر سیپیو و گرافیک. تمیز کردن گرد و خاک. اسمبل منظم تر و گذاشتن 2.3 تا فن درست درمون برای تهویه. 

لینک به دیدگاه

سلام

برای صدا شما کابل برق ورودی رایتر رو جدا کن . هروقت نیاز داشتی ، در حالتی که کیس خاموشه سیمش رو وصل کن.

برای موضوع دما هم با توجه به وضع کیس عادیه .  اینکه درب کیس باز هست و انتظار دارید دما بالا نره یکم غیر منطقیه .

برای پایین اومدن دمای قطعات نیاز به جریان هوا هست که از کنار قطعات عبور کنه . باز بودن در کیس هیچوقت جای فن رو نمیگیره .

PH-1050TI_2D_500.png.d31632aa739a308125ce5d14804d8e11.png

اگر کارت گرافیکتون این مدل هست ، بعد از دو سال و خورده ای استفاده این دما براش طبیعیه . مشکلی هم نداره .

برای پایینتر اوردن دما هم خمیر سیلیکون گرافیک رو باید تعویض کنید و برای کیس فن بذارید .

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

اگر صدای دی وی دی رایتر اذیتت میکنه ، کابل برق پاورش رو جدا کن ، من دارم جدا کردم سالی یک دفعه هم به کارم نمیاد ، با توجه به نظر دوستان خمیر سیلیکون کارت عوض کن ، کارت شما تک فنه هست انتظار زیادی ازش نداشته باش

لینک به دیدگاه

۱۲ ساعت قبل، Gh۰stDead گفته است:

همین امروز یک بازی فقط جهت تست نصب کردم بازی Ben ten power trip که واقعا دیدم گیم پلی ساده ای داشت.. وقتی کیفیت رو روی های گذاشتم با اف پی اس ۶۰ اوکی بود دما ۶۳ اینا بود.. ولی وقتی گذاشتم روی لوو وضعیت تغییر کرد و دما رفت ۷۸ اینا با اف پی اس ۱۲۰ ! اصلا نمیدونم مشکل از کجاس اف پی اس بالا تر دما بیشتر میده

لود فورمارک گرفتم حدودا فکر کنم دو ماه پیش با در کیس بسته، حدودا دمای ۸۴ اینا دادش کارت گرافیک ولی سی پی یو اوکی بود..!

سلام من نظر کارشناسی نمی دم چون وارد نیستم😅

ولی دوستانی که حرفه ای هستن شاید بتونن بیشتر کمک کنن، این قضیه کاهش کیفیت و افزایش دما شاید مربوط به fps بالاست شاید با فعال کرد vsync و محدود کردن fps بشه کاری کرد

لینک به دیدگاه

دمای گرافیک که بالاست ولی مشکلی هم ایجاد نمیکنه

تنها راه برای پایین اومدن دما تعویض خمیر سیلیکون کارت گرافیکه

نصب فن روی کیس و اینا تاثیر زیادی نداره مگر که گرافیکو واقعا حبس کرده باشید !

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۱۲/۹ در 01:16، milad.azn گفته است:

دمای 26-27 توی بیکاری عالیه . منتها دمای موقع بازیتون کمی بالاست  بنظرم.  البته کارت هم تک فنه . اگر میتونی خمیرشو تعویض کن. 

تنظیمات گرافیکی خیلی توی دما تاثیر نداره اگه گرافیک 100 درصد میشه. ( وقتی گرافیک لود 100 میشه 100 هست . چه کیفیت 8کی  و 1 فریم بگیری چه 480 پی و 1000 فریم) درهرحال لود 100 هست  و دما بالا میره. اگر قبلا دما کمتر بوده ظاهرا باید سرویس کنی  سیستم. تعویض خمیر سیپیو و گرافیک. تمیز کردن گرد و خاک. اسمبل منظم تر و گذاشتن 2.3 تا فن درست درمون برای تهویه. 

آها.. ممنون از کمکت عزیزم

در مورد اینکه گفتی دما قبلا کمتر بوده من ی چیزی کاملااا مختصر بگم .. ببین عزیز من حدودا فروردین امسال از بیرون کیس دست میزدم به کارت میدیدم گرمه.. بعدش بردم تعمیرات گفتم این مادربوردش گرم میشه (اصلا نمیدونستم مادربورد کجا هست و منظورم پاور بوده چون فنش خراب بود) یارو گفت این که میگی پاور نیست و خلاصه زیاد کشش ندادم و سیستمو گذاشتم و رفتم.. بعد یک روز سیستم رو تحویل گرفتم با قیمت ۳۰ هزار تومن ، و فقط گفت خمیر انداختم و فن پاورو درست کردم و خلاصه اومدم خونه‌.. بعد تا روشن کردم دیدم فن پاور هنوز خاموشه و روشن نشده سریع دوباره بردم سیستمو و دادم بهش و بعد ۱ روز دید و درستش کرد و بدون پرداخت پولی سیستمو اوردم خونه تا اون اتفاق شوم رخ داد.. بعد دیدم میرم فورتنایت یا... کارت گرافیک دمای ۸۳ اینا میده و بعدشم بلو اسکرین میده!(تو همون مدت که کارت گرافیک تعمیرات بود من تو نت سرچ زدم اموزش افتر بورنر که بتونم دما رو بفهمم) و جی تی ای وی هم یک ارور میداد که سرچ زدم نمیدونم چی بود اگر میخواین برم ارورشو در بیارم واستون ی جا نوشتمش و تو نت به معنای خرابی یک قطعه اینا بود..

خلاصه سرتو درد نیارم دما رفت بالا و بلو اسکرین داد و.. دوباره سیستمو بردم گفتم اینجوری میشه گفت بزار بمونه درست میشه بعد فکر میکنم پول نگرفت و بعدش دوباره همونجور بود و دوباره بردم ایندفعه گفت بزار ۳. ۴ روز بمونه تا پد سلیکون بندازم و منم گفتم بنداز بنداز.. سیستمو با ۱۰۰ هزار پول دادن تحویل گرفتم و در ازاش برای کارت گرافیکم پد انداخته

خلاصه قضیه اینکه بهش گفتم مادربورد داغ میکنه، منظورم پاور بوده چون فنش خراب بوده و بد متوجه شده و خمیر سلیکون اینام انداخته و فن پاورم درست کرده (البته که دوباره مجبور شدم که ببرمش چون فنه بازم خراب بود) حالا نمیدونم رو سی پی یو خمیر زده رو چی زده که دمای کارت اونقدر رفته بالا!

دیگه ازونجا به بعد با صنعت دما و اینا اشنا شدم و فهمیدم چطوری دما رو بفهمم (البته دوستان وقتی برای سی پی یو خمیر انداخت دمای سی پی یو اوکی بود و ۶۰ اینا بود..)

حالا ایا ممکنه از این قضیه باشه؟ 

در ۱۴۰۰/۱۲/۹ در 12:08، a.d oc گفته است:

دمای گرافیک که بالاست ولی مشکلی هم ایجاد نمیکنه

تنها راه برای پایین اومدن دما تعویض خمیر سیلیکون کارت گرافیکه

نصب فن روی کیس و اینا تاثیر زیادی نداره مگر که گرافیکو واقعا حبس کرده باشید !

نه دره کیس باز میزارم.. ببین بالای همین پاسخ که به شما زدم به یکی از دوستان جریان من و کارت که بردمش تعمیراتی رو نوشتم برو بخون👆

در ۱۴۰۰/۱۲/۹ در 10:00، smhk گفته است:

سلام من نظر کارشناسی نمی دم چون وارد نیستم😅

ولی دوستانی که حرفه ای هستن شاید بتونن بیشتر کمک کنن، این قضیه کاهش کیفیت و افزایش دما شاید مربوط به fps بالاست شاید با فعال کرد vsync و محدود کردن fps بشه کاری کرد

اره ولی من وی ساینک رو آن میکنم همیشه چون وقتی اف پی اس از ۶۰ بالا تر میره مشکل ایجاد میکنه و به اصطلاح برش صفحه میخوره..

در ۱۴۰۰/۱۲/۹ در 05:07، m.reza گفته است:

سلام

برای صدا شما کابل برق ورودی رایتر رو جدا کن . هروقت نیاز داشتی ، در حالتی که کیس خاموشه سیمش رو وصل کن.

برای موضوع دما هم با توجه به وضع کیس عادیه .  اینکه درب کیس باز هست و انتظار دارید دما بالا نره یکم غیر منطقیه .

برای پایین اومدن دمای قطعات نیاز به جریان هوا هست که از کنار قطعات عبور کنه . باز بودن در کیس هیچوقت جای فن رو نمیگیره .

PH-1050TI_2D_500.png.d31632aa739a308125ce5d14804d8e11.png

اگر کارت گرافیکتون این مدل هست ، بعد از دو سال و خورده ای استفاده این دما براش طبیعیه . مشکلی هم نداره .

برای پایینتر اوردن دما هم خمیر سیلیکون گرافیک رو باید تعویض کنید و برای کیس فن بذارید .

ببین عزیز

یکم بالا تر این پیام که روی شما ریپلای زدم الان، ماجرای خودمو کارت گرافیکمو نوشتم یه لطف کن بخون ببین آیا میتونه ربطی به این مسئله داشته باشه، یا خیر

این بالا 👆

عشقید واقعا ممنونم که انقدر کمکم میکنید😊🥰

اما این مسئله فقط به دمای بالا ختم نمیشه، من یکسری مسئله واسه سیستمم پیش اومد اول سال، لطفا یکم بالاتر رو بخونید روی دوست عزیزمون ماسخ زدم و اونجا نوشتمش و به بنده بگید ایا میتونه این موضوع ربطی داشته باشه به دما یا نه.. ممنون

در ۱۴۰۰/۱۲/۹ در 06:13، Hamed.Madadi گفته است:

اگر صدای دی وی دی رایتر اذیتت میکنه ، کابل برق پاورش رو جدا کن ، من دارم جدا کردم سالی یک دفعه هم به کارم نمیاد ، با توجه به نظر دوستان خمیر سیلیکون کارت عوض کن ، کارت شما تک فنه هست انتظار زیادی ازش نداشته باش

میشه بگید چطور جدا کنم؟ لطفا تو همین لیون اموزش جدا کردنش رو برام بفرستید

لینک به دیدگاه

شما سیستمتو این بار هرجا خواستی ببری اونجا نبر.نصف و نیمه داستانتو یادمه.اون تعمیراتی ظاهرا شدیدا نخبه این کاره و تر زده رو سیستم. 

الان هر ور سیستمتو نگاه کنی یه عیبی ظاهرا داره یا مشکوک به عیبه. دمای بالای گرافیک . بلو اسکرین. . باید دونه دونه قطعات رو چک کرد. ازینجا نمیشه این چیزارو فهمید. شمام که سررشته ندارید.باید سیستم رو بزارید پیش کسی که بلده واقعا.

• ممنونم 1
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

۸ ساعت قبل، milad.azn گفته است:

شما سیستمتو این بار هرجا خواستی ببری اونجا نبر.نصف و نیمه داستانتو یادمه.اون تعمیراتی ظاهرا شدیدا نخبه این کاره و تر زده رو سیستم. 

الان هر ور سیستمتو نگاه کنی یه عیبی ظاهرا داره یا مشکوک به عیبه. دمای بالای گرافیک . بلو اسکرین. . باید دونه دونه قطعات رو چک کرد. ازینجا نمیشه این چیزارو فهمید. شمام که سررشته ندارید.باید سیستم رو بزارید پیش کسی که بلده واقعا.

داش هر چی امید راجب کارت گرافیکم داشتم تر زدی توش🥲😆

اصلا من خودم هی ذهنم میره سمت اون لعنتی اما هی میخوام تو این تاپیک نگم از تعمیراتیه تا شاید دوستی کمکم کرد اما همه عزیزان میگن خمیر و تهویه..😄 راستی ی سوال چجوری این دی وی دی رایترو قطعش کنم؟ از تعمیراتیه نیست از اول رو سیستم بوده صداش بد رو مخمه

آقا ممنون از همه اگر کسی داستانی که سه چهار تا پاسخ بالا نوشتم رو خونده اگر چیزی دست گیرش شد یه چیزی میدونست بیاد بگه.. ممنون

دوستان

شهر سبزوار خراسان رضوی

اگر احیانا کسی اینجا تعمیر کار خفن میشناسه بگه بهم خواهش میکنم ممنون😶

لینک به دیدگاه

۵۹ دقیقه قبل، Gh۰stDead گفته است:

نگم از تعمیراتیه

شما خودت میگی بعد اون قضیه پاور و اینا اینطور شده. جدا ازون این کارت تک فنه . خب طبیعتا داغ میکنه و فنش هم سریعتر میچرخه و صدای بیشتری هم تولید میکنه. توی فیلم من اصلا متوجه صدا نشدم  که بگم صدای چیه. اون دی وی دی رایترم سوکتای پشتش رو دربیای از سیستم جدا میشه.

لینک به دیدگاه

۱۵ ساعت قبل، milad.azn گفته است:

شما خودت میگی بعد اون قضیه پاور و اینا اینطور شده. جدا ازون این کارت تک فنه . خب طبیعتا داغ میکنه و فنش هم سریعتر میچرخه و صدای بیشتری هم تولید میکنه. توی فیلم من اصلا متوجه صدا نشدم  که بگم صدای چیه. اون دی وی دی رایترم سوکتای پشتش رو دربیای از سیستم جدا میشه.

نه نه من گفتم اینطور اما همونطور گفتم ازون موقع من یاد گرفتم چطوری دما رو بررسی کنم واسه همین فهمیدم دمای نرمال پایین تر از اینه ولی خلاصه که بعد به قول خودشون سرویس دیدم دما سی پی یو عادی بود کارت دما بالا داشت و سیستم بلو میداد ک مجبور شدم دوباره ببرم همونجا.. اگر از این جهت میگین که بله بعد اون قضیه اینطور شد

خب ی صدا میاد از دی وی دی رایتره از چیه ممکنه از کویل واین باشه؟ صدا از بالای دی وی دی رایتر میاد خودم نتونستن تشخیص بدمش.. ممکنه از رایتر باشه؟ اگر ممکنه که بگین بکشمش تست کنم؟

اگر بنظرتون اوکیه که بگین برم اعصابمو پیوی این یارو تعمیرکاره خالی کنم؟ باور کنید بهترین تعمیر کاره شهره هما جا تبلیغاتشه اما اینطوره.. هعفف

ی سوال این دی وی دی رایترو میکشم کابلشو کابل برقش محکمه.. ی وقت کنده نشه؟ یعنی منظورم اینه که کاره خاصی لازم نیست بکنم فقط بکشمش؟؟

داداش دی وی دی رایتر دو تا کابل داشت پشتش قطعش کردم.. اما صدا هنوز میاد

ببین فکر کن سیستم رو به حال خودش رها کردم صدا شروع میشه بعد تا نیام و ی پوشه ایو باز نکنم یا ی فعالیتی انجام ندم صدا قطع نمیشه

وقتی هم سیستمو روشن میکنم صدا موقع بالا اومدن ویندوز میاد و قطع نمیشه بعد میام استیم رو که خودش باز شده رو میبندم ی دفعه قطع میشه صدا

یا ببین مثلا واسا اینطور بهت بگم.. یه سرچ میزنم تو فایلای ویندوز  بعد صدا میده تا موقعی که فایلا یافت بشن اینطور..

ویدیویی که چراغ جلو کیس روشنه، یعنی قرمزه، من یه سرچ زدم مثلا حرف (r) تو فایلای ویندوز و ترررر صدا .. تو ویدیو دوم که چراغ خاموشه تقریبا من هیچی سرچ نزدم و سیستم حالت بیکاره.. بفرما بگین مشکل از کجاس لطفا

لینک به دیدگاه

18 دقیقه قبل، Gh0stDead گفته است:

ویدیویی که چراغ جلو کیس روشنه، یعنی قرمزه، من یه سرچ زدم مثلا حرف (r) تو فایلای ویندوز و ترررر صدا .. تو ویدیو دوم که چراغ خاموشه تقریبا من هیچی سرچ نزدم و سیستم حالت بیکاره.. بفرما بگین مشکل از کجاس لطفا

اینطور که میگید احتمالا صدای هارد دیسکه این .

هارد رو هم از این تعمیرکار معروف خریداری کردید ؟

• حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۱۲/۸ در ۲۱:۲۰، Gh۰stDead گفته است:

۱. میشه صدارو قطع کرد یا لنزو عوض کرد یا.. چون خیلی خیلی صداش زیاده واقعا روی مخ میره

داداش یک سوال.. دما تو تست فورمارک چند ماه پیش حدود ۸۵ بود.. دما دیروز فورتنایت رفتم کیفیت لوو ۸۳ کیفیت مدیوم ۸۰ و کیفیت های حدودا ۷۹ . ۸۰ بود... تازه با در کیس باز !

آیا این عادیه؟

دوستان عزیز واقعا میدونم شما حرفاتون درسته همتون ی پا استادین .. اما ی چیزو ک یادم رفت بگم این بود که دما تو تست زیر فشار قرارش دادم حدودا ۸۵ بود و اینکه من دقیقا ۲ سال و ۱۰ ماه پیش کارت گرافیک رو خریدم و اینکه ۲ سال اول که ازین کارت گرافیک استفاده میشد پاور ۲۵۰ وات رو سیستم نصب بود آیا اینا همشون سبب این میشن یا نه؟؟ چون من هیچ خطی رو صفحه ندیدم یا..

اون صدای حرکت لنز در سی دی رام و هارد ها است و نمیشه کاریش کرد. اگر صدا از هارد میاد یه خورده باشه طبیعیه اما اگر زیاده ممکنه هارد معیوب باشه و آخرای عمرش باشه

جلو و پشت کیس فن باشه و درب کیس بسته باشه گردش هوا بهتر میشه. خمیر سیلیکنش رو عوض کنین احتمالا دماش بهتر میشه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز در مورد دمای کارت گرافیک که سال پیش چند تا تاپیک زدید

با اعتراض کاربرها مواجه شدید و تاپیک هاتون ادغام شد و تذکر هم گرفتید که دیگه چند تا تاپیک ایجاد نکنید

کاربران بارها اونجا شما رو راهنمایی کردن باز دوباره اومدید به یک اسم دیگه تاپیک زدید

الان اومدید یک تاپیک باز کردید به یک عنوانی بعد دوباره همون مبحث رو باز کردید

برادر من کارت که همون کارت هست انتظار داشتید چکار بکنه برای دمای خودش ؟

بعد مبحث صدا رو مطرح کردید یعنی از اف پی اس رسیدید باز به دما و بعد شد صدای رایتر الان شد صدای هارد

برادر من یکبار موضع خودت رو مشخص کن یک موضوع رو تاپیک کن و دنبال جوابش باش و به راهنمایی کاربران هم توجه کنید نه اینکه بی اعتنا کار خودتون رو بکنید

این تاپیک هم قفل میشه تا شما تصمیم بگیرید دقیقا" چه مشکلی با سیستم داری و بیای مطرح کنی تا بقیه بتوانند کمک کنند

الان کاربرها شاکی شدند که باز شما دوباره همون بحث قدیمی سال پیش رو باز به نوع دیگری مطرح کردید

• لایک 2
  • حالم خوب شد 1
  • چرا؟! 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...