رفتن به مطلب

تجربه خرید های خوب و بد

_Shayan_
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و درود
نمی دونم همچین تاپیکی وجود داره یا نه اما خواستم از تجربه های خوب و بد خریدامون صحبت کنیم تا آگاه تر تصمیم به خرید بگیریم.
اول از خودم شروع کنم :

دیوار پاتوق کلاه بردارها : من حدودا یک سال پیش از دیوار یک کنسول وان اس خرید کردم ، از طرف تمام مشخصات ، کارت شناسایی و ... گرفتم و بعد از اعتماد بیجا پول رو واریز کردم و فرداش یک کد پستی فرستاد که اولش دقت نکردم ولی بعدش شمردم فهمیدم به جای 10 رقم ، 9 رقمه !!! به یارو پیام دادم گفتم 9رقمه!؟ گفت الان چک میکنم برات میفرستم ، بعد اون دلیت اکانت کرد و منم فرداش رفتم شکایت کردم ، اولش مسخرم کردن و بعد معطلی زیاد گفتن برو خونه و منتظر پولت نباش !

بعد چند ماه خبری نشد و رفتم ببینم که به کجا رسیده ، گفتن اون حساب رو بستن و اون مشخصات فیک بوده و احتمالا مال یه کارتون خواب بوده! گفتم خب حالا که پول تو حساب ، چرا پسش نمیدین ! گفتن چند نفر هم از این یارو شاکین ، اگه شاکی ها زیاد نشد بین شما پول تقسیم میشه ! بعد یک ماه دوباره رفتم گفتن اون یارو باید حتما اون ایکس باکس رو بهت بده ! و خلاصه فهمیدم هیچکاری نکردن و فقط منو مسخره کردن !

از تجربه های خوبم هم یکیش خرید از لیون بود و یکیش هم خرید از بست اینا بود که مربوط به 2سال پیش میشه.

لینک به دیدگاه

تنو بدنتون بلرزه موقع پست کردنه هارد دیسک مکانیکی و در بسته بندیش وسواس بخرج بدید.دوبار نو خریدم خراب از آب در اومد(در جابجایی توسط پست انگار ضربه خورده بود که خوشبختانه گارانتی تعویضش کرد برام)

استارتره عزیز ایسام هم امن نیست اونوقت روم به دیوار....

لینک به دیدگاه

تجربه 

راستش یه چن ماه پیش موس دست دوم لاجیتک جی 700 خریدم از دوستان

این موس به سرعت باطری خالی میکرد !

تو حالت وایرلس

ما هم قدیمی باز و وینتیج دوست گفتیم بی خیال  این الان آنتیکه !  با سیم استفاده میکنیم 

یه مدت با سیم استفاده شد و بی مشکل کار کرد وجدانی

بعد یه مدت استفاده باسیم هم قطع و وصلی پیدا کرد و اذیت کننده  شد

خلاصه ما یه مدتی باهاش یه مقدار کلنجار میرفتیم  موس راه می افتاد  و کار میکردش

این اواخر دیگه موس خیلی بد قلق شدش  و  قطع و  وصلی  مداومش زیاد شد و خستم کرد ، به شکلی که تازگی ها این موس را از سیستم جداش کردم و یه گوشه ای  گذاشتم

حقیقتش واقعا اصلا راضی نیستم از این خریدم

الان تو این فکر بودم که واقعا گند زدم با این خریدم  و عجب خریدی داشتم !  که این تاپیک را الان  دیدم و تجربه را با دوستان به اشتراک گذاشتم

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

۵ ساعت قبل، Elderado گفته است:

استارتره عزیز ایسام هم امن نیست اونوقت روم به دیوار....

متأسفانه اولین و آخرین خریدم از برنامه دیوار بود ، الان حتی دیجیکالا هم قابل اعتماد نیست ! یک گوشی موبایل برای کادو گرفتم از دیجیکالا ، گوشی خراب بود و حسابی آبروم رفت که دیجیکالا قبولش نکرد.

لینک به دیدگاه

سلام 

راستشو بگم تا حالا خرید بزرگی نداشتم که بد باشه ،هر چی بد بوده خرید های خرده ریز بوده از دیجی کالا که ارزش مرجوع کردنم نداشت

از دیوار گوشی lg g4 حضوری خریدم،اما باتری بدی داشت سریع خالی میکرد(کلا این مدل مشکل داشت) و توی همون دیوار با همون قیمت خرید،فروختم،و خریدار اون گوشی میدونست من سربازم برام یه پوتین نو هم اورد!(خدا رفتگانشو بیامرزه،پوتینه تا آخر خدمت برام موند)

غیر از اون از فروم لیون و پرشین چند تا چیز خریدم(مودم ،کارت گرافیک ،پردازنده رم اسپیکر)همه خداروشکر سالم بودن مشکلی نداشتن)

میشه گفت سه دلیلی که باعث شده کلاه سرم نره ،احتیاط بیش از حد،جمع آوری اطلاعات درمورد خریدار و جنس مورد نظر ،و مقداری هم خساست بوده

ویرایش شده توسط silvermanHHH
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۹ دقیقه قبل، Hadi MP گفته است:

از دیوار یک کیبورد خریدم، پسر جوانی بود! گفت سالمه پول لازممه میفروشم! منم ساده گفتم باشه؛ اومدم خونه تست کردم دیدم خرابه و سرم کلاه رفته... تماس هم گرفتم گفت باهات هماهنگ میشم، 3 ماهه هنوز هماهنگ نشده :| مردم خیلی دلال شدن دوستان ساده نباشید رحم نکنید کارتونو کیپ کیپ بگیرین. هر کسی در مقام خودش کلاه برداره؛ خیلی خیلی دقت کنید.

و موضوع مهمتر از اداره پست شدیداً دوری کنید  مرسوله 22 آذر ارسال شده  و مفقود خورده فرستنده میگه شکایت کردیم پول ندن پول نمیدیم، پست هم میگه چون تو تهران گم شده ما نمیتونیم کاری بکنیم باید فرستنده پیگیر بشه! :| من موندم و اعصاب خراب! فکر کنم آذر 1401 پست بالاخره تایید کنه!

اداره پست چندماهی هست که خیلی تاخیر و بی نظمی داره (البته قبلا هم داشت ولی خیلی شدیدتر شده) هرگز بسته بدون بیمه کردن ارسال نکنید و اصلا هم اعتماد به بسته بندی اونا نکنید خودتون بسته بندی کنید 

بسته بدون بیمه بفرستید خیلی راحت دزدیده میشه و مفقودی میخوره بیمه هم نکردی شکایتی هم نمی تونی داشته باشی

منکه خیلی وقته با پست نه چیزی میگیرم نه میفرستم حتی به قیمت بهم خوردن معامله 

بسته هارو هم با هزینه خودم بسته بندی و بیمه و ارسال می کنم که خریدار هم بهونه نداشته باشه 

دیگه الان رو هرچی دست میزاری قیمتش چند میلیونه ارزش نداره به خاطر 10/20 تومن هزینه بیشتر چند میلیون ضرر مالی و مهمتر از ضرر مالی ضرر به اعصابمون بزنیم 

لینک به دیدگاه

سلام و درود

کلاً خریدن و فروختن کالای دست دوم ریسکه....

آدم هر چه قدر هم که حواسش جمع باشه باز یه جوری سرش کلاه میره چون نمیدونه واقعاً اون طرف دوم چجوری استفاده کرده. من یه کارت گرافیک خریدم، تست کردم مشکلی نداشت. بعد از چند ماه که خواستم کارت رو تمیز کنم حین برداشتن کاور، اون زائده های نگهدارنده کاور شکست و دیگه به کارت چفت نمی‌شد؛ با خودم گفتم خب الان بعد چند ماه پیام بدم به طرف چی بگم؟ بیخیالش شدم و رفتم پیچ های بک پلیت رو باز کنم دیدم یکی از پیچ ها به قدری سفت بسته شده که نمیشه بازش کرد. با زور زدن هم فقط پیچ هرز میشد، پیچ هم جوری نبود که بشه با انبردستی چیزی بازش کرد. بعد نیم ساعت گفتم بک پلیت رو میچرخونم برد رو تمیز میکنم بعد دوباره میچرخونمش سر جاش که یهو حین انجام دادن کار یه صدای ساییده شدن اومد. دقت کردم دیدم یکی از خازن های smd روی برد با چرخوندن بک پلیک کنده شده. کارت رو تست کردم دیدم الحمدلله مشکلی واسش پیش نیومده ولی واقعا اون روز سر همین حالم گرفته شد. هر چه قدر که آدم کارت رو از نظر کارکرد و از نظر ظاهر چک کنه بازم نمیتونه بفهمه کارت همچین مشکلی هایی واسش میاد. الانم که ماشالله هزار ماشالله بعضی فروشنده ها تا ازشون سوالی چیزی میپرسی یا میگه اطلاعی ندارم یا میگه اگه نمیخوای نخر!

لینک به دیدگاه

سلام

خوبه که همچین تاپیکایی توی فروم باشه تا دوستان دیگه از روش های کلاهبرداری مطلع بشن و ممنون میشم دوستان هم سعی کنند با جزئیات توضیح بدن که شاید بتونن از اینکه سر دیگری کلاه بره و متضرر بشه جلوگیری کنن.

من مهر ماه سال 99 از یه دوستی که با توجه به قسمت *بازخورد فروشنده* لیون معتبر هم به حساب میومدو و اگه اشتباه نکنم 100 و خورده ای بازخورد مثبت داشت، یه کارت RX 570 نو خریدم که وقتی کارت به دستم رسید کاملا مشخص بود که حداقل یکبار کارتنش باز شده ، منم اهمیتی ندادم به این موضوع و کارت رو روی سیستم بستم، از همون اول که سیستم رو روشن کردم دقیقا جایی که باید لوگوی مادربرد رو نشونم میداد برای یه لحظه آرتیفیکیت میداد، فروشنده رو در جریان مشکل کارت قرار دادم و خوشبختانه بدون مشکل کارت رو پس گرفتن اما خب یه چند روزی معطل شدم.. فکر کنم بدترین تجربه خریدم همین بوده باشه، بقیه شون هم اگه چیزی بوده تو مبالغ پایین بوده...

لینک به دیدگاه

لامپ ال ای دی برای لوستر میخواستم بخرم دیدم تو دیور یه نفر آگهی کرده ، گفتم شب باهاش تماس میگیرم ، شب شد رفتم چک کردم دیدم آگهی رو پاک کرده ، پیام دادم گفتم موجوده یا فروخته شده ، گفت موجوده اتفاقی آگهی دیوار پاک شده ، میخوام دوباره آگهی کنم ، گفتم آگهی نکن 50 میریزم به کارتت واسم نگه دار ، گفت حالا 100 بریز ، دیدم شمارش 0912 خانوم هم بود ، گفتم به خاطر 100 تومان طرف نمیاد با خط 10 میلیونی کلاهبرداری کنه ، واریز کردم فرداش زنگ زدم دیدم بلاکم کرده ، الانم خطش روشنه 

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، _Shayan_ گفته است:

متأسفانه اولین و آخرین خریدم از برنامه دیوار بود ، الان حتی دیجیکالا هم قابل اعتماد نیست ! یک گوشی موبایل برای کادو گرفتم از دیجیکالا ، گوشی خراب بود و حسابی آبروم رفت که دیجیکالا قبولش نکرد.

سلام 

من تا حالا از بیرون گوشی نخریدم!!

همش از دیجی گرفتم چه پوکو ۸ میلیونی چه آیفون ۲۵ میلیونی 

البته فقط به شرطی که فروشندش خود دیجی کالا باشه در اون صورت کاملا مطمئن هستم که چیز خوبی دستم میرسه

لینک به دیدگاه

۹ دقیقه قبل، kamyar sharifi گفته است:

البته فقط به شرطی که فروشندش خود دیجی کالا باشه در اون صورت کاملا مطمئن هستم که چیز خوبی دستم میرسه

بهترین کار رو انجام میدید .

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

من به شخصه 90 درصد خریدهام اینترنتی هست و خداروشکر تا الان مورد خاصی نبوده.... اما..

...

یک روز یک مشتری اومد فروشگاه ما 

با کلی ذوق و شوق گفت ایفون 12 خریدم و میخوام اپل ایدی برام درست کنید و اطلاعات این گوشیم رو بریزید داخل این ایفون 

ما گرفتیم دستگاه رو و چون سرمون شلوغ بود اصلا به گوشی دقت نکردیم..

یکفعه همکارم اومد گفت مک این گوشی رو شناسایی نمیکنه.. گفتم یعنی چی بزار ببینم دیدم گوشی اندرویده !!!!

اندروید در لباس ایفون 12... وای وای ما مونده بودیم چطوری به طرف بگیم 

بنده خدا 30 پول گوشی داده بود 

ما یک ساعت این دست و اون دست کردیم، تا بلاخره بهش گفتیم، بنده خدا حالش بد شد دیگه داشت غش میکرد با گریه رفت بیرون از فروشگاه...

..

گوشی کپی ایفون .. تمام لوازم آک و در حد پلمپ یعنی اصلا از ظاهر متوجه نمیشدی این ایفونه یا کپی ایفون... اون بنده خدام که قبلا کار نکرده بود با ایفون و نمیدونست باید چطوری باشه...

لینک به دیدگاه

حالا که بحث بد ترین خرید شد

آقا همین امسال یه گوشی دسته دوم خواستم بخرم برا خودم که مثلا چند سال استفاده کنم ازش، چند تا ایسام دیدم چند تا تو فروم خلاصه گفتم بزار حضوری بخریم که زیاد خط خش نداشته باشه و بعد هم مشکلی نداشته باشه که گرفتار شیم

خلاصه تو شیپور یکی پیدا کردم رفتم حضوری یارو هم هی به به چه چه که فلان هست و بی مشکل اگه مشکل داشت تا دو روز بیا پس بده

آقا ما هم گرفتیم رفتیم مسافرت که متوجه شدم باتریش مشکل داره و باتریش رو عوض کردم ولی بازم همون طوری شده دوباره

اعصابمون هنوز خرابه چون هر روز با مشکل شارژ مواجه ام

ای کاش همون اینترنتی می‌خریدم و فقط یکم تو خریدم دقت داشتم

پ.ن : چه خرید حضوری چه اینترنتی حواستون رو خوب جمع کنید

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

اگه اشتباه نکنم 2-3 سال پیش یه لپتاپ میخواستم بخرم

لپتاپی که انتخاب کرده بودم ایسر نیترو 5 بود که سی پی یو آی7 نسل 7 داشت و 16 گیگ رم ddr4 و گرافیک 1650ti با مانیتور 144 هرتز 16 تومن!

موقع خرید یکی از فروشنده ها گفت که اره سی پی یو نسل 7 و قدیمی میشه بعد یه مدت

یه تومن بیشتر بذار روش و این مدل ایسوس رو بخر

اون ایسوس 17 تومن بود با I7 9750h و 8 گیگ رم و گرافیک 1050ti و مانیتور 60 هرتز!

منم اونموقع بیتجربه بودم در این زمینه و انقدر فروشنده چرب زبونی کرد و از سی پی یو این مدل تعریف کرد و هی گفت که اره سی پی یو خیلی مهم تره و پولتو فدای گرافیک و رم نکن و ایسوس بهتره و ور ور ور...

انقد گفت که مارو خرمون کرد که 1 تومن بیشتر بدیم و اونو بخریم

بعد مدتی استفاده و حس کردن کمبود قدرت در زمینه گرافیک و رم با خودم گفتم چرا من اونروز همچین خریتی کردم؟ 1 میلیون بیشتر دادم سر 2 نسل سی پی یو بالاتر؟ که توی بنچ مارک ها فرق چندانی هم با هم نداشتن؟ لپتاپ به اون خوبی انتخاب کرده بودم هم گرافیک قوی تر هم رم بیشتر هم مانیتور 144 هرتز هم بدنه خیلی قوی تر و کولینگ بهتر تازه 1 میل هم ارزون تر چرا رفتم اینو خریدم؟

البته از حق نگذریم سی پی یو خیلی خوبی داشت ولی نمی ارزید که 1 میلیون بیشتر و گرافیک و 8 گیگ رم رو فدای 2 نسل بالاتر کنم

حالا هنوز به قسمت بد ماجرا نرسیدیم! اگه قضیه فقط همین بود که خوب بود!

قضیه از جایی قمر در عقرب شد که متوجه ایراداتش شدیم!

اولین ایرادی که چشممون رو گرفت، پرش صفحه های متداوم و رو اعصابی بود که بعد از مقداری کار کردن باهاش به وجود میومد!

صفحه هر چند ثانیه (20-40 ثانیه) یکبار سیاه میشد و دوباره میومد

بدون تغییری توی کار ینی صرفا انگار سیم مانیتور رو بکشی دوباره بزنی

اولش فک کردم شاید مشکل نرم افزاریه

چن تا ویندوز عوض کردم چندین بار درایور های گرافیک رو آپدیت کردم

ولی هیچی به هیچی

ایراد رو اعصاب همچنان خودنمایی میکرد

چند روز بعد هم فهمیدم یه پیکسل سوخته داره!

فکرشو بکن 17 میلیون تومن پول بدی(حدود 3 سال پیش) و بعد چندین سال با کلی ذوق و شوق لپتاپ بخری و اینجوری ... از آب دربیاد(جای خالی را با بدترین کلمه پر کنید😂

برداشتیم و بردیم گارانتی

پیکسلو که گفت نه تا 3 نشه بازی نشه

گفتیم پیکسل به درک

پرش صفحش چی؟

گفت بذار اینجا باشه ببینیم چی میشه

لپتاپو گذاشتیم بعد 2 روز زنگ زدن اینکه چیزیش نیس

الله اکبر

ینی چی چیزیش نیس :| 

این بعد 10 دقیقه پرش صفحه رگباری میده

میگفتن نه ما ایرادی نمیبینیم

بابا خب من میدونم مشکل داره احتمال زیاد مادربورد رو عوض کن حل میشه دیگه پولش که از جیب تو نمیره از جیب ایسوس میره

میگفت نه ما میذاریم زیر تست ایسوس مشکلی نداره اگه مشکل داشت عوض میکنیم

خلاصه ورداشتیم لپتاپو اوردیم تو خونه دوباره میبینیم درد بی درمونش شروع شد

فیلم گرفتیم از صفحه که اونجا بهش نشون بدیم

بردیم دوباره میگه بذار بمونه

گذاشتیم رفتیم برگشتیم دوباره میگه چیزیش نیس

گرفتاری شدیم بقران

دوباره بردیم میگه شاید ایراد شارژره برو شارژرو بیار

حالا ما هربار شارژر میبردیم بدون شارژر از ما میگرفت دقیقا اینبار شارژر نبرده بودیم(شانس رو میبینی تروقران؟)

دوباره برگشتیم شارژر وامونده رو بردیم براش بعد 2 روز دوباره زنگ زده نه چیزیش نیس

خلاصه بعد یکی دو هفته فهمیدم آهان وقتی به یکی از usb ها چیزی وصل میشه این مشکل پیش میاد

دوباره بردیم براش بعد 3 روز زنگ زده میگه نه چیزیش نیس با موس ما که مشکلی نداره مشکل از موسته

میگیم بابا با فلش موس قلم نوری هرچی بگی امتحان کردیم

زیربار نمیرفت

با دلخوری رفتم لپتاپو گرفتیم میبینم به به

یه خش خوشگل هم برامون انداخته رو مانیتورش

دیگه انقد دلم پر بود که فقط اومدم بیرون حوصله جر و بحث نداشتم

رفتم توی سایت گارانتی شکایت کردم(نمیدونم گفتن اسم گارانتی مجازه یا نه)

بعد چن وقت زنگ زدن که اره شکایتتون چیه؟

میگم لپتاپ مشکل داره قبول نمیکنن

گفته ببرین یه نمایندگی دیگه

بردیم اونجا میبینیم زده تعطیل تا 16 فروردین

دیگه بیخیال شدم گفتم جهنم الضرر از اون پورت استفاده نمیکنم

گذشت و گذشت و حدود 7-8 ماه دیگه از گارانتی 2 ساله اش مونده بود کار خدا یکی دیگه از پورت های لپتاپ بخاطر موس تسکو سوخت

بردیم گارانتی(اون یکی نمایندگی) گفتیم این یکی از usb هاش سوخت اون یکی پرش داره

گرفتن و بعد یه هفته زنگ زدن که اره بیاین ببرین

رفتیم گفتیم خب چه کردین؟ گفتن کل مادربورد رو با cpu و گرافیک آنبرد روش عوض کردیم

گفتم خدا خیرت هم بده هم تو رو هم اون تسکویی که باعث شد usb بسوزه که شما قبول کنین بلاخره مادربورد رو عوض کنین!

خلاصه که برگشتیم و به به بلاخره پس از یک سال و اندی و 10 ها بار رفت و برگشت تا گارانتی وسط این کرونایی مشکل پرش صفحه درست شد

ولی خب هنوز مشکل کمبود رم، ضعیف بودن گرافیک و پیسکل سوخته داشتم

یکسال بعد 1 میلیون دیگه دادم و رمش رو به 16 ارتقا دادم و تا حد خوبی از مشکلات fps دراپ و لگ سیستم کم شد

دیگه اون پیکسل و گرافیک هم بیخیالش شدم

خلاصه که جمعا 17 میلیون تومن به علاوه 1 تومن رم به علاوه پول بنزین رفت و برگشت تا گارانتی(😂)

درحالی که اگه همون اول ایسری که انتخاب کرده بودم رو میخریدم شاید هیچکدوم این مشکلات پیش نمیومد

خلاصه که این بدترین خرید عمرم بود و تصمیم گرفتم از اون به بعد هرچی که خودم بعد از تحقیق کردن انتخاب کردم، همونو بخرم و به حرف هیچ فروشنده ای هم گوش ندم!

و نمونه این تصمیم هم شد بهترین خرید عمرم!

بهترین خریدی که داشتم، موسم بود

موس G203 Lightsync لاجیتک که بعد از ماه ها تحقیق و گشتن توی بازار بلاخره توی تهران تونستم رنگ مشکی این مدل رو با قیمت مناسب پیدا کنم

و ازش تا الان بشدت راضی بودم(گوش شیطون کر😂 والا شانس نداریم😂)

درجریان خرید این موس خیلی فروشنده ها سعی کردن مدل های ریزر رو بهم غالب کنن ولی دیگه تصمیم گرفته بودم اشتباه قبلمو تکرار نکنم

نه اینکه بگم اگه ایسر میخریدم شاید عالی بود

اصن شاید اون هم مشکلاتی براش پیش نمیومد

ولی وقتی آدم جنسی که قلبا خودش انتخاب کرده از اول کار رو میخره، حتی اگه عیب و ایرادی هم توش ببینه آدم، یه جورایی بازم خیلی خودشو اذیت نمیکنه

ولی وقتی دلت پیش یه جنس دیگه باشه اون ایراد رو آدم ناخودآگاه برای خودش خیلی بزرگ میکنه و همش حسرت میخوره که شاید اگه اون که دلم باش بود رو میگرفتم بهتر بود!

خلاصه که بعد این جریانات تصمیم گرفتم هرچی که خودم انتخاب کردم از همون اول رو همونو بخرم و به همه هم همین پیشنهاد رو میکنم

نه اینکه بگم تحقیق نمیکنم دیگه

تحقیقم رو میکنم (اتفاقا خیلی هم وسواسی و با دقت تحقیق میکنم) ولی بعد که انتخابم قطعی شد دیگه به حرف بقیه(خصوصا فروشنده) چیزی که انتخاب کردم رو عوض نمیکنم

ببخشید طولانی شد دستم که به تایپ گرم شه دیگه میره تا ته کار😂

لینک به دیدگاه

۴۳ دقیقه قبل، DarkMERC گفته است:

والا اینطور که شما پست میذاری ، یه ماه دیگه باید برای تعویض کیبورد دوباره راه بیوفتی بری گارانتی .
ولی در کل من هم تجربه خوبی از لپتاپ های ایسوس ندارم ، هر لپتاپ ایسوسی توی فک فامیل هم یجوری به مشکل خورده . لپتاپ های msi یی که باهاشون کار کردم به مراتب خرکار تر بودن .
msi برخلاف لوازم جانبی مضخرفش ، لپتاپ های باکیفیتی تولید میکنه .

لینک به دیدگاه

۲ ساعت قبل، DarkMERC گفته است:

تحقیقم رو میکنم (اتفاقا خیلی هم وسواسی و با دقت تحقیق میکنم) ولی بعد که انتخابم قطعی شد دیگه به حرف بقیه(خصوصا فروشنده) چیزی که انتخاب کردم رو عوض نمیکنم

من کلا از جنس الکترونیکی گرفته تا گوجه خیار،وقتی میرم مغازه میبینم طرف زیاد داره تعریف فلان جنسشو میکنه،میرم یه چی میخرم که مغازه دار جون میکنه که حواست بش پرت نشه ،همیشه هم خرید خوبی بوده

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۰/۱۲/۱۳ در ۰۴:۵۱، farhadii گفته است:

من هم تقریبا همین تجربه رو داشتم دو سال پیش دقیق یادم نیست ، با این تفاوت که موس نو خریدم از لیون کامیپوتر قط و وصلی پیدا کرد گارانتیشم تموم شده بود ولی در کل کسی که جعبه محصول رو باز میکنه توش اوریگامی میزاره ازش انتظار بیشتر از این نداریم البته ماجرا مال 2 سال پیشه و موسه نمیدونم کدوم گوری افتاده ولی یادم افتاد یهو:$

لینک به دیدگاه

من اخیرا یه سری لوازم جانبی از فروشگاه استایل آپ خریدم که هنوز بعد گذشت بیشتر از یک هفته ارسال نکردند 😀

اولین باره چنین اتفاقی برام میوفته اونم بخاطر اینکه اولین بار موقع خرید اینترنتی اسم فروشگاه رو سرچ نکردم و نظرات رو نخوندم 😂

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...