رفتن به مطلب

مودم مبین نت

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

میخوام از مبین نت اینترنت بگیرم

ولی نمیدونم با کدوم مودم

mn4200

یا

ag3100

و البته اینم بگم  اکثر اوقات با کابل lan وصل میشم

لینک به دیدگاه

سلام. قبل از هر چیزی مطمئن بشید که میتونید اینترنت با کیفیتی بگیرید یا نه. من خودم مبین نت دارم. اوایل تا سقف 40 مگابیت بهم میداد الان به زور 3 مگ. توی شهر ما دیوار رو باز کنید پر شده از آگهی مودم مبین نت.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۶ ساعت قبل، miladhaerian گفته است:

سلام. قبل از هر چیزی مطمئن بشید که میتونید اینترنت با کیفیتی بگیرید یا نه. من خودم مبین نت دارم. اوایل تا سقف 40 مگابیت بهم میداد الان به زور 3 مگ. توی شهر ما دیوار رو باز کنید پر شده از آگهی مودم مبین نت.

طرح مصدودی تصویب شده و تا حدودی اجرا به خاطر اون اکثر نتها خرابن

مبین نت هم که هیچ یادمه قبلا که داشتم شبها ساعت 10 به بعد سرعت روی 4 قفل میشد زنگ میزدم پشتیبانی میگفت سرعت 4 تا 40 فروختیم اگه 4 پس اوکیه اینم منطقشون بود

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، miladhaerian گفته است:

سلام

والا به همون ۳ مگ هم راضیم

من از شاتل و آسیاتک و مخابرات گرفتم

نهایت سرعت با سرویس ۱۶ مگ طلایی بهم ۲۰۰ کیلوبات میداد 

باز از اونا بهتره

لینک به دیدگاه

از مبین نت دوری کن عزیز. سرعت دانلود در بهترین ساعات به زور به سه مگ میرسه و آپلود هم زیر یک مگ هستش! در مورد پینگ و تایم اوت هم نپرس! اگه چاره دیگه ای داشتم همین الان از پنجره پرتش میکردم بیرون! 

ویرایش شده توسط Peyman.S
لینک به دیدگاه

۳۵ دقیقه قبل، Peyman.S گفته است:

از مبین نت دوری کن عزیز. سرعت دانلود در بهترین ساعات به زور به سه مگ میرسه و آپلود هم زیر یک مگ هستش! در مورد پینگ و تایم اوت هم نپرس! اگه چاره دیگه ای داشتم همین الان از پنجره پرتش میکردم بیرون! 

پس چه سرویسی بگیرم؟

والا دیگه خستم از سرعت دانلود ۲۰۰ کیلوبایتی

سر این جریان نت گوشی S8 نازنینم که خاطره بود برام باتریش نابود شد

لینک به دیدگاه

سلام اگه امکانش هست حتما b612 بگیرید من تو موقعیت یکسان نسبت به ag3100 حدودا 700 کیلوبایت سرعت بیشتری گرفتم ثبات اینترنت هم بهتر بود تا اونجایی هم که یادمه مبین نت میاد براتون تست میکنه اگه راضی بودید نصب میکنه در غیر اینصورت هزینه ای نمیگیره من و دوستم که گرفتیم به این صورت بود حالا الان رو نمیدونم به چه شکله فقط مودم رو از خود مبین نت تهیه کنید که بتونید بدون هزینه تست کنید چون از جای دیگه بخرید دیگه امکانش نیست

لینک به دیدگاه

والا طاهرا به خاطر کرونا نصب حضوری نداره. و به این خاطر من حاضر نشدم هزینه ی 3 میلیون تومان مودم 612 کنم وقتی کیفیت رو تضمین نمیکنن . در نهایت به نظر من اگر بخواین هزینه ی 612 رو کنین بهتره مودم آنلاک شده بگیرید که از سرویس های شرکت های دیگه بتونید استفاده کنید . حدااقلش یه مودم b612 قفل شده دیگه رو دست آدم نمی‌مونه . انلاکشونم میشه کرد ولی با فریم ور کاستوم نمی‌دونم کسی کرده تو ایران بگه چطوره .

لینک به دیدگاه

بدون امکان سنجی و ضمانت سرعت 4 تا 40 مگ خیلی مسخرس .

از ماهان نت بگیرید طاهرا 10 روز اجازه میده برگشت بزنید بعد از استفاده . 

لینک به دیدگاه

۱۲ ساعت قبل، mehrdadM۲۰ گفته است:

پس چه سرویسی بگیرم؟

والا دیگه خستم از سرعت دانلود ۲۰۰ کیلوبایتی

سر این جریان نت گوشی S8 نازنینم که خاطره بود برام باتریش نابود شد

اگر تو شهر شما فیبر نوری هنوز راه نیافتاده و اینترنت ثابتتون هم مثل من داغونه چاره دیگه ای ندارید.فقط انتظار بالایی از مبین نت نداشته باشید.به خصوص آپلود که روی یک و خیلی مواقع کمتر از یک مگابایت لاک شده.حدود دو هفته بیش به مدت چند روز کلا پوکیده بود.سرعت دانلود زیر یک و آپلود نیم مگابایت.انقدر پینگ و پکت لاست بالا بود بازی رو گزاشتم کنار.متاسفانه تو این کشور همیشه همینطور بوده.شما بین بد و بدتر باید انتخاب کنید و انتخاب خوبی این وسط وجود ندارد.

در مورد مودم هم مال من ۶۱۲ هستش.

لینک به دیدگاه

پیشنهادم اینه یه مودم ۶۱۲ انلاک بخرید،سیم کارت td مبین نت و ایرانسل گیر بیارید تست کنید کدوم بهتره،که احتمالا ایرانسل بهتره،اگه اونا هم خوب نبودن ،نهایت خط 4g ایرانسل یا همراه اول میزنید 

لینک به دیدگاه

سلام حتما قبلش از یک نفر بگیر تست کن خودم مودم g2101plus قرض کردم

داخل خونه 5 مگابیت میداد توی حیاط 70 مگابیت بخاطر همین zw101 خریدم

فرکانس های مختلف رو تست کن برا من یکیش به زور به 40 مگ میرسه با لگ یکیش هم که زیر گذاشتم

پینگ زیاد جالبی نداره میدل بین 60 تا 120 اروپا 130 تا 190 ولی واسه من استیبل هست بقیه  رو نمیدونم

اگر با nat type 3 مشکل دارید سیم کارت اسیاتک بگیرید nat type 2 میده تعرفه هاشونم یکی هست

ولی واسه من اسیاتک پینگش 20 تا 40 تا بیشتر از ایرانسل هست ولی سرعتش برابره

مودم zw101 

1778596562_DesktopScreenshot2022_03_05-14_28_05.02(2).thumb.png.e7ecacee6e6a9faf195c14aa02c03c7c.png

Desktop Screenshot 2022.03.05 - 14.35.39.44 (2).png

ویرایش شده توسط erfanvk
لینک به دیدگاه

متشکرم از همه

اکثریت b612 رو پیشنهاد دادن و همونو میگیرم  تست میکنم با ایرانسل و همراه اول و مبین نت  هر کدوم بهتر بود دیگه همونو میگیرم 

فقط آنلاک میشن؟

یا نه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۴۱ دقیقه قبل، mehrdadM۲۰ گفته است:

متشکرم از همه

اکثریت b612 رو پیشنهاد دادن و همونو میگیرم  تست میکنم با ایرانسل و همراه اول و مبین نت  هر کدوم بهتر بود دیگه همونو میگیرم 

فقط آنلاک میشن؟

یا نه؟

شما نسخه خود هواوی بگیر قبلا فافا گرفتم مدل پرو 3500 اکبند بدون قفل و کوفت زهرمار

سیم کارت ایرانسل و همراه اول تست کن 

مبین نت سیم کارت بدون مودم نمیفروشه یعنی به گفته خودشون سیم کارتهاشون ست شده مودم یه همچین چیزی

لینک به دیدگاه

۲ ساعت قبل، mehrdadM۲۰ گفته است:

فقط آنلاک میشن؟

به هیچ وجه !

b612 هایی که الان مبین نت میفروشه هیچ راهی برای آنلاکشون نیست .

برای سیم کارت مبین نت هم اگر خواستید پ خ بدید راهنمایی تون کنم ، یه گروه تلگرامی هست که یکی از نمایندگی های مبین نت هم اونجا حضور داره . حدود یک ماه پیش دیدم که سیمکارت بدون مودم هم میفروخت .

البته با یه سری تنظیمات روی بعضی از گوشی های موبایل هم قابل استفاده هستن این سیمکارت ها ( صرفا برای اینترنت و نه تماس ) .

لینک به دیدگاه

۵ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

شما نسخه خود هواوی بگیر قبلا فافا گرفتم مدل پرو 3500 اکبند بدون قفل و کوفت زهرمار

سیم کارت ایرانسل و همراه اول تست کن 

مبین نت سیم کارت بدون مودم نمیفروشه یعنی به گفته خودشون سیم کارتهاشون ست شده مودم یه همچین چیزی

متشکرم

3 ساعت قبل، m.reza گفته است:

به هیچ وجه !

b612 هایی که الان مبین نت میفروشه هیچ راهی برای آنلاکشون نیست .

برای سیم کارت مبین نت هم اگر خواستید پ خ بدید راهنمایی تون کنم ، یه گروه تلگرامی هست که یکی از نمایندگی های مبین نت هم اونجا حضور داره . حدود یک ماه پیش دیدم که سیمکارت بدون مودم هم میفروخت .

البته با یه سری تنظیمات روی بعضی از گوشی های موبایل هم قابل استفاده هستن این سیمکارت ها ( صرفا برای اینترنت و نه تماس ) .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...