رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد راه اندازی مین MSI Z590

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوستان قصد اسمبل سیستم رو دارم
این مین 2 تا جای برق پاور داره
میخواستم بدونم باید هر دو نصب بشه هم 8 پین و هم 4 پین یا فقط با همون 8 پین مشکلی وجود نداره
من 2 تا پاور دارم 700 گرین که برق 4 کمکی رو نداره
و 750 او سی گرین گلد که 4 پین کمکی رو داره
اگر ضروری نیست از همون 700 وات استفاده کنم و با یک برق 8 پین سیستم رو اسمبل کنم
سی پی ی i3 هست

343243242.jpg.2ab5978037ee47f2b4b9b6e2c6f780e1.thumb.webp.475620a6da2d91a84cf4340c0485db34.webp

لینک به دیدگاه

سلام اگر بخوای اورکلاک سنگین  انجام بدی اون چهار پین هم باید بزنی اگه اورکلاک نکنی و به صورت  معمولی استفاده شود مشکلی ندارد همان 700 کافیه

لینک به دیدگاه

سلام 

منم پیشنهادم اینه که هر دو رو وصل کنید، حتی اگه پردازنده مورد استفاده همون i3 باشه.

لینک به دیدگاه

شما 4 پین را هم متصل کنی سیستمت جواب میده چون i3 استفاده میکنی

وقتی این طراحی را میبینی این نشون نمیده مه 12 پین وصل کنی کار میکنه و وصل نکنی مشکلی پیش مباد

این طراحی فقط و فقط به دلیل عبور جریان بیشتر هست نه برق بیشتر و بستگی داره مادربرد به چه تجهیزاتی مجهز میشه

چند تا رم داری . سی پی یو چی هست و چند تا فن متصل هست به مادربرد و ........

سیستمی که شما داری با پردازنده I3 زیاد جریان نمیکشه اون سوکت بیشتر برای Core i7 و Core i9 هست ولی اگر پاوری که داری این تعداد را جواب میده خوب چرا وصلش نکنی ؟

برای مثال که بقیه دوستان هم بدونن 12 پین یا 16 پین برق پردازنده برای چی هست این را بگم اگر کابل 2x1.5 داشته باشین و 1 عدد یخچال فریزر بهش وصل باشه راحت و برای سالها میتونه کار کنه حالا با همون سیم میتونید یه بخاری برقی و 2 تا یخچال دیگر هم اضافه کنید و مشکلی پیش نیاد ؟ قطعا نمیشه و چند دقیقه بعد از شروع بکار این وسایل یا سیم به دلیل شدت جریان آب میشه و آتیش میگیره یا در یک نقطه ای قطع میشه بدون آتیش گرفتن

پاور برق 12 ولت DC را برای پردازنده ارسال میکنه ولی وقتی آمپر کم بیاره اون موقع مشکل ایجاد میشه که اینجا آمپر بیشتر را پردازنده قدرتمند و گرافیک قدرتمند نیاز دارن نه رم و پردازنده Pentium یا Core I3

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...