رفتن به مطلب

برند پالیت(palit) خوبه یا بد؟؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام...
من میخواستم یک کارت گرافیک rtx 3050 تهیه کنم ولی وقتی قیمت هارو دیدم تعجب کردم!!!
برند های ایسوز و گیگابایت و ام اس ای و... همگی قیمت های بالای 15 تومن دارن ولی برند پالیت قیمتش حدود 11 تا 12 ملیون تومانه!!!
نمیدونم برند پالیت برند معتبریه یا نه!!!
اگر بگیرم ممکنه خراب بشه؟؟؟

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، mmf گفته است:

سلام...
من میخواستم یک کارت گرافیک rtx 3050 تهیه کنم ولی وقتی قیمت هارو دیدم تعجب کردم!!!
برند های ایسوز و گیگابایت و ام اس ای و... همگی قیمت های بالای 15 تومن دارن ولی برند پالیت قیمتش حدود 11 تا 12 ملیون تومانه!!!

سلام 

نسبت به قیمتشون اوکی هستن

تفاوت قیمتیشونم برا اینه که حضورشون بیشتر توی بازار آسیا هست ،در نتیجه باید ارزون تر باشن 

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، mmf گفته است:

سلام

از پلیت معتبر تر وجود نداره!

از خود پلیت استفاده نکردم ولی از گینوارد که زیرمجموعه پلیت هست استفاده کردم و میتونم بگم فوق العاده بود !!!

یک مطلب دیدم که پلیت بهترین شرکت تولید کننده گرافیک 2021 شده.

لینک به دیدگاه

من خودم 1650 پلیت دارم خیلی راضیم خنک ترین کارتی بوده که داشتم ضمنا ارزونترین کارت 1650 هم بود یکی از دوستان هم 3050شو گرفته راضیه تا الان 

لینک به دیدگاه

سلام 

غیر از این راهنمایی که دوستتان کردن از لحاظ کیفیت فن ها  در چه شرایطی قرار دارند؟ من یک کلیپ دیدم که پرهای فن بسیار نرم بودند در برند گینوارد 3060حالا نمی دونم خود این پالیت چه شرایطی دارد به نظر من  این کارتها برند اقتصادی هستند

لینک به دیدگاه

سلام دوستان . والله من میخوام ی rtx 3050 بگیرم نظرات رو دیدم یکم دلم باز شد . والله از msi یا ایسوس 6میلیون حدودی ارزون هست 

تو کشور ما هر چی گرون بود میگنند بهتره  فقط اسم در آورده امثال msi 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کارتهای پلیت کارتهای بدی نیستن

در واقع بردشون هم استاندارد انویدیا هست 

ولی کارتهای مثل ایسوز یا msi کارتهای با برد بهتر هستن همه چی فقط فن و خنک کنندگی نیست 

سایت تچ پاور اپ موقع تست کارت اونا رو به صورت کامل باز میکنه و شما میتونید طراحی برد و قطعات به کار رفته رو ببینید 

تا اونجایی که من دیدم کارت استریکس بهترین طراحی برد با بهترین خنک کنندگی رو داشت 

بعد msi و evga 

لینک به دیدگاه

برند خوبی هست مخصوصا حضور اش در آسیا بابات قیمت مناسب تر که دوستان اشاره داشتن 
خوده ام هنوز سری 3000 هزار نخریدم ولی یکی از دوستان 3060  رو داره برای کار رندر داره استفاده میکنه 

بسیار راضی هم عملکرد و هم خنکی کارت عمکلرد توی گیم نمیدونم ولی تور رندر خوبه 

لینک به دیدگاه

۸ ساعت قبل، mmf گفته است:

سلام...

سلام.وقت بخیر.

با توجه به اینکه دارین یه مدل نسبتا اقتصادی تهیه میکنین(البته چند سالیه دیگه واژه ی اقتصادی معنی خودشو در کشور ما از دست داده) در هرصورت حتی یک میلیون هم که ارزان تر باشه قطعا گزینه ی بهتریه و شرایط خود قطعه رو درنظر داشته باشین که نه مصرف بالایی داره و نه حرارت بالایی تولید میکنه که نیاز به خنک کننده قوی و امکانات خاصی داشته باشه و بورد و مدار بهتر مزیت خاصی ارایه بده.

البته همه ی این صحبت ها بر اساس این بود که ضعیف بودن برند مطرح باشه در حالی که palit برند ضعیفی هم نیست و بیش از 30 سال پیش پایه گذاری شده palit microsystems !!!! که شرکت مادر palit و gainward هست.

بحث خرابی مطرح نیست اما بحث برند پرستیو باید مدنظر داشته باشین،خریدش ارزون تره،فروشش هم ارزونتر و سخت تر.

درهرصورت توی این آشفته بازار قطعا خرید هوشمندانه تر پیشنهاد میشه .اگه مثل قدیم بحث سر 300-400 هزار تومن بود بین بهترین مدل و ضعیف ترین مدل جای تامل داشت اما الان دیگه بحث چند میلیون تومنه و درصورتی که واقعا انقدر اختلاف قیمت هست قطعا palit گزینه ی هوشمندانه تریه

موفق باشین

لینک به دیدگاه

توی این رنج گرافیک ها فقط سعی کنین حتما گرافیک هایی ک تغذیشون از کابل pci جدا تغذیه میشن تهیه کنین و تغذیه گرافیک از اسلات نباشه ک چندبار تست کردم هم ضعیف تر هس هم روی همه بردها تصویر نمیدن مخصوصا اگر بردتون قدیمی تر باشه مثل h61.اینا چیزایی هس ک بنده توی چند مدل گرافیک تست کردم و رو مخ بودن.

لینک به دیدگاه

فعلا که مدل تک فن 3050 رو گرفتم فوق العاده بوده البته خود 3050 کلا ارزش خرید بالایی داره در مقابل 16 ها و 10 ها

زیر رندر دما تا 70 بیشتر نمیره و چون تازه اومده بود از ترس اینکه تمام بشه از دبی مدل تک فن رو گرفتم 13ونیم ولی الان مدل دو فن حدود 11 هست

فعلا که مشکلی نداشته

لینک به دیدگاه

برند خوبیه من این مدل رو دارم از همه کارتا پرفورمنس بهتری داره بجز استریکس  

image.png.97d00cf4c861f68b9ea289e0752b9c0d.png

لینک به دیدگاه

سلام  پولش هم خوبه داداش .

من امروز ی rtx 3050 8g oc به زور جور کردم بخرم 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...