رفتن به مطلب
  • 0

درخواست مشاوره برای خرید گوشی آیفون

MiladZQ
 اشتراک گذاری

سوال

سلام دوستان

مدتی هست که میخوام یدونه گوشی اپل بخرم ولی نمیخوام هزینه زیادی هم کنم. بیشتر میخوام ببینم سیستم عامل IOS چطوریه... :D

دو تا گزینه دارم ، یکی SE 2020 که به نظرم با توجه به قیمت فعلیش (14-13.5 میلیون) ارزش خریدش خیلی پایینه. میشه با همین پول یه S20 Fe هم گرفت که همه جوره ازش بهتره. یه گزینه دیگه میمونه اونم اینه که یکی از اشنا ها یدونه ایفون سونِ اگه اشتباه نکنم 64 داره که فک کنم با 4.5 / 5 تومن بتونم برش دارم. گوشی فعلیم هم هواوی Nova 7i هست. نظرتون چیه؟

لینک به دیدگاه

8 answers to this question

Recommended Posts

• 3

آیفون های قدیمی مثل آیفون 7، اینا دیگه عمر باطریشون تمومه، دائم باید یه پاور بانک دم دستت باشه بزنیش به اون.

مهمترین تغییر IOS نسبت به اندروید اینه هر برنامه ای که دلت بخواد نمیتونی روی گوشیت نصب کنی، محدود هستی به برنامه های اپ استور، و یا مجموع نرم افزار های سیب چه و سب آپ و اینجور داستانها که اونها هم واسه اشتراک هر دو ماه حدود 200 هزار تومن ازت میگیرن. البته میتونی یه بار بخری و بعدش دیگه نگیری که نرم افزارهات آپدیت نخواهند شد و ممکنه IOS آپدیت بده از کار بیفتن.

اپ های اپ استور هم که باید با گیفت کارت بخری.

آیفون پلییر موسیقی باز نداره، آهنگهات رو باید بریزی توی تلگرام از اونجا پلی کنی.

کلا با ایفون فقط میشه مکالمه کرد، تو شبکه های اجتماعی گشت و گذار کرد و یسری نرم افزار هایی هم که خریدی رو میتونی استفاده کنی.

در عوض گوشیت هیچ وقت هنگ نمیکنه، نیاز به ریست نداره، همیشه آماده به کاره.

لینک به دیدگاه

• 0

درود

توصیه اول اینکه آک بخری 

هیچ چیز آک نمیشه... مخصوصا توی گوشی !!

ایفون 7 - اگه میخوای بخری باید از سلامتش مطمئن بشی

اینکه تعمیر شده یا نه و سلامت باطریش  چند درصد هست، اگرم که ایفون 7  اون بنده خدا مدلش 1660 بود اصلا بخیالش بشو ، (مدل رو پشت دستگاه میزنه)

ایفون se 2 گوشی خوبیه اما باطریش یکم ضعیفه و از نظر ظاهری مثل  همون ایفون 7 و 8 هستش ....

اگه تعصب نداری روی برند دستگاه s20 fe هم خوبه اما اگر میخوای توی اون رنچ هزینه کنی و ایفون بخری برو سمت همون se 2020 

تا اونجای که میتونی از آیفون های کارکرده فاصله بگیر، حالا هر چی خریدی..

---

در ضمن هر چی آیفون حافظه اش کمتر باشه مثلا 32 یا 16، مشتری براش سخت تر پیدا میشه، چون الان گیگ خیلی مهمه و طرف 256 گیگ هم براش کمه !!!

ویرایش شده توسط Mr.jalilpour
لینک به دیدگاه

• 0
۱ ساعت قبل، Mr.jalilpour گفته است:

درود

توصیه اول اینکه آک بخری 

هیچ چیز آک نمیشه... مخصوصا توی گوشی !!

ایفون 7 - اگه میخوای بخری باید از سلامتش مطمئن بشی

اینکه تعمیر شده یا نه و سلامت باطریش  چند درصد هست، اگرم که ایفون 7  اون بنده خدا مدلش 1660 بود اصلا بخیالش بشو ، (مدل رو پشت دستگاه میزنه)

ایفون se 2 گوشی خوبیه اما باطریش یکم ضعیفه و از نظر ظاهری مثل  همون ایفون 7 و 8 هستش ....

اگه تعصب نداری روی برند دستگاه s20 fe هم خوبه اما اگر میخوای توی اون رنچ هزینه کنی و ایفون بخری برو سمت همون se 2020 

تا اونجای که میتونی از آیفون های کارکرده فاصله بگیر، حالا هر چی خریدی..

---

در ضمن هر چی آیفون حافظه اش کمتر باشه مثلا 32 یا 16، مشتری براش سخت تر پیدا میشه، چون الان گیگ خیلی مهمه و طرف 256 گیگ هم براش کمه !!!

ممنون رفیق 🌷

اتفاقا خودمم خیلی حساسم و خیلی کم پیش میاد که سراغ جنس کارکرده برم. اینم فقط چون دست آشنا بوده و تا حد خیلی زیادی میتونم از سلامتش اطمینان داشته باشم گفتم بخرمش. تعصب روی برند که اصلا، فقط دوست داشتم سیستم عامل IOS رو تجربه کنم. حتما راجب مدلش هم میپرسم شنیدم که این مدل پرش آنتن داره. سلامت باطریش هم نمیدونم ولی حتما میپرسم. خودم بیشتر نظرم این هستش که همین سون دسته دوم رو بردارم و اگه تونستم با سیستم عامل آی او اس کنار بیام بعدا بفروشمش و برم اس ای بگیرم... 

2 ساعت قبل، silvermanHHH گفته است:

سلام بنظرم همون دست دوهه رو بردار که اگه خوشت نیومد با همون قیمت بفروشیش

البته این آیفون ۷ فقط ۳۲ و ۱۲۸ و ۲۵۶ داره ،قیمت ۳۲ شم تو دیوار نگاه کنی ۴تا هم داره 

ممنون عزیز 🌹

اتفاقا خودمم نظرم همین هست ″همین سون دسته دوم رو بردارم و اگه تونستم با سیستم عامل آی او اس کنار بیام بعدا بفروشمش و برم اس ای بگیرم″

نسخه ۶۴ گیگ هم دارن.

لینک به دیدگاه

• 0
۳ ساعت قبل، MiladZQ گفته است:

ممنون عزیز 🌹

اتفاقا خودمم نظرم همین هست ″همین سون دسته دوم رو بردارم و اگه تونستم با سیستم عامل آی او اس کنار بیام بعدا بفروشمش و برم اس ای بگیرم″

نسخه ۶۴ گیگ هم دارن.

اره دقیقا،در هر صورت اون گوشی قدیمیه ،و چه از ios خوشت بیاد چه نیاد باید بفروشیش،سعی کن به قیمتی بخری که بتونی به همون قیمتم بفروشی ،نهایتم ۱ماه نگهش دار

ولی اگه کسی رو داشتی که گوشیو بت قرض میداد یه مدت باش کار کنی خیلی خوب میشد 

لینک به دیدگاه

• 0
در ۱۴۰۱/۱/۲۷ در 14:41، Announces گفته است:

iphone 8 plus

ممنون 🌹 اما بعید میدونم الان زیر ۸-۹ تومن بتونم بخرمش..

در ۱۴۰۱/۱/۲۷ در 17:30، ARMIN گفته است:

آیفون های قدیمی مثل آیفون 7، اینا دیگه عمر باطریشون تمومه، دائم باید یه پاور بانک دم دستت باشه بزنیش به اون.

مهمترین تغییر IOS نسبت به اندروید اینه هر برنامه ای که دلت بخواد نمیتونی روی گوشیت نصب کنی، محدود هستی به برنامه های اپ استور، و یا مجموع نرم افزار های سیب چه و سب آپ و اینجور داستانها که اونها هم واسه اشتراک هر دو ماه حدود 200 هزار تومن ازت میگیرن. البته میتونی یه بار بخری و بعدش دیگه نگیری که نرم افزارهات آپدیت نخواهند شد و ممکنه IOS آپدیت بده از کار بیفتن.

اپ های اپ استور هم که باید با گیفت کارت بخری.

آیفون پلییر موسیقی باز نداره، آهنگهات رو باید بریزی توی تلگرام از اونجا پلی کنی.

کلا با ایفون فقط میشه مکالمه کرد، تو شبکه های اجتماعی گشت و گذار کرد و یسری نرم افزار هایی هم که خریدی رو میتونی استفاده کنی.

در عوض گوشیت هیچ وقت هنگ نمیکنه، نیاز به ریست نداره، همیشه آماده به کاره.

صد در صد گوشی ای که برای سال ۲۰۱۶ هست و کم کم ۳ سال دست یه نفر کار کرده الان باطریش خیلی تو اوضاع بحرانی ای باید باشه، گوشیهای ایفون که دیگه بدتر

دقیقا آیفون همه این محدودیت هارو داره اما خب بعضی وقتا میبینید یه سری امکانات و مزیت ها (مثل همین طول عمر و روون بودن همیشگی گوشی) رو میشه ترجیح داد به کل اون امکاناتی که نداره. اما اینکه واقعا بدون اون امکانات چقدر میشه از خرید راضی بود رو باید یه مدت استفاده کنم ازش تا بفهمم..

در ۱۴۰۱/۱/۲۷ در 17:36، silvermanHHH گفته است:

اره دقیقا،در هر صورت اون گوشی قدیمیه ،و چه از ios خوشت بیاد چه نیاد باید بفروشیش،سعی کن به قیمتی بخری که بتونی به همون قیمتم بفروشی ،نهایتم ۱ماه نگهش دار

ولی اگه کسی رو داشتی که گوشیو بت قرض میداد یه مدت باش کار کنی خیلی خوب میشد 

هنوز فرصت نشده با این دوستمون صحبت کنم. (اول تو فکرم بود که کلا این نوا ۷ رو بفروشم و تا زمانی که میخوام گوشی جدید بخرم، از همین ایفون ۷ استفاده کنم، ولی فکر کنم بهتره همین روشی که شما میگیو اجرا کنم 😅) متاسفانه کسی از فامیل و دوستان نزدیک ایفون نداره.

در ۱۴۰۱/۱/۲۷ در 17:58، M.M.A گفته است:

آیفون ایکس یا آیفون 11 هم خوبن

حقیقتا زیاد به دلم نیست انقد هزینه کنمو گوشی دست دوم بگیرم..

ویرایش شده توسط MiladZQ
لینک به دیدگاه

• -1

سلام بنظرم همون دست دوهه رو بردار که اگه خوشت نیومد با همون قیمت بفروشیش

البته این آیفون ۷ فقط ۳۲ و ۱۲۸ و ۲۵۶ داره ،قیمت ۳۲ شم تو دیوار نگاه کنی ۴تا هم داره 

ویرایش شده توسط silvermanHHH
لینک به دیدگاه

• -1
۷ ساعت قبل، MiladZQ گفته است:

سلام دوستان

مدتی هست که میخوام یدونه گوشی اپل بخرم ولی نمیخوام هزینه زیادی هم کنم. بیشتر میخوام ببینم سیستم عامل IOS چطوریه... :D

دو تا گزینه دارم ، یکی SE 2020 که به نظرم با توجه به قیمت فعلیش (14-13.5 میلیون) ارزش خریدش خیلی پایینه. میشه با همین پول یه S20 Fe هم گرفت که همه جوره ازش بهتره. یه گزینه دیگه میمونه اونم اینه که یکی از اشنا ها یدونه ایفون سونِ اگه اشتباه نکنم 64 داره که فک کنم با 4.5 / 5 تومن بتونم برش دارم. گوشی فعلیم هم هواوی Nova 7i هست. نظرتون چیه؟

آیفون ایکس یا آیفون 11 هم خوبن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...