رفتن به مطلب

پانزی مدرن

Slasher
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

image.thumb.png.d01d7fd53922b31fba15938fc604006b.png

کاملا بدون شرح
(چارت  XCH یا چیا کوین)
NFT , متاورس و... هم  چیزی جز پانزی نیست خواهشا سرمایه تون  رو که اکثرا به سختی بدست میارید آتیش نزنید
( البته به جز اون دوست الاغی که 200 میلیون هارد خرید که چیا ماین کنه و سود کنه ولی وقتی بهش گفتم اشتباه کردی گفت پول خودمه میخوام آتیش بزنم :))) )

• لایک 3
  • حالم خوب شد 2
  • چرا؟! 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستتون شاید جای اشتباهی از نظر ما سرمایه گذاری یا بهتر بگیم پولشو به باد داده باشه، ولی در مورد اینکه پول خودش بوده و اختیارشو داشته درست گفته. راهنمایی به جای شما از سر دلسوزی و حس هم نوع پرستی هم جای تغدیر داره. البته 200 میلیون الان پول یه 206 دسته دو هست، بنده سرور های رده بالارو دیدم که به اسم چیا در سطح بازار بسته شدن. که فقط سرور خالیش 200 میلیون بود. حالا یکی طلا، خونه یا حتی ماشین زیر پاشو فروخته، یکی هم پول خوابیده یا باد آورده داشته؛ همشون به یه اندازه بدن ولی جبرانشون مشخصا با هم برابر نیست.

متسفانه مملکتی که روی پول میچرخه یا درست ترش درجا میزنه، آرزوی یک شبه پول دار شدن چیز عجیبی نیست. فقط نکته اینجاست که نسخه ای که برای دیگران جواب داده (کریپتو فرضا اینجا یا بورس یا سکه و...) تضمینی نداره برای منم جواب. اینو اگر درک کنیم، خیلی چیزا حل یا حداقل قابل تحمل میشه. بدبختانه ما ایرانی ها راه های سیف رو رها میکنیم و عشق ریسکیم، مخصوصا ریسک با پولی که با زحمت بدست میاد و در یک چشم بهم زدن به باد میره.

• لایک 9
  • ممنونم 2
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۲/۴ در ۰۹:۰۸، Devileytion گفته است:

دوستتون شاید جای اشتباهی از نظر ما سرمایه گذاری یا بهتر بگیم پولشو به باد داده باشه، ولی در مورد اینکه پول خودش بوده و اختیارشو داشته درست گفته. راهنمایی به جای شما از سر دلسوزی و حس هم نوع پرستی هم جای تغدیر داره. البته 200 میلیون الان پول یه 206 دسته دو هست، بنده سرور های رده بالارو دیدم که به اسم چیا در سطح بازار بسته شدن. که فقط سرور خالیش 200 میلیون بود. حالا یکی طلا، خونه یا حتی ماشین زیر پاشو فروخته، یکی هم پول خوابیده یا باد آورده داشته؛ همشون به یه اندازه بدن ولی جبرانشون مشخصا با هم برابر نیست.

متسفانه مملکتی که روی پول میچرخه یا درست ترش درجا میزنه، آرزوی یک شبه پول دار شدن چیز عجیبی نیست. فقط نکته اینجاست که نسخه ای که برای دیگران جواب داده (کریپتو فرضا اینجا یا بورس یا سکه و...) تضمینی نداره برای منم جواب. اینو اگر درک کنیم، خیلی چیزا حل یا حداقل قابل تحمل میشه. بدبختانه ما ایرانی ها راه های سیف رو رها میکنیم و عشق ریسکیم، مخصوصا ریسک با پولی که با زحمت بدست میاد و در یک چشم بهم زدن به باد میره.

والا الاغ عزیز از همین فروم بود که توسط الاغ عزیز دیگری تشویق شده بود به همچین کاری من هم سعی کردم که جلوی تجمیع الاغ هارو بگیرم ولی خب بازخورد خوبی نداشت و بیخیال شدم :) 

کل دارایی های کریپتو نمونه ای از پانزی هستش ( حتی خود بیتکوین یک شبه پانزی هست)  خودتون رو گول نزنید

NFT, Metaverse, DeFi , DAO و..... همه و همه چیزای سابجکتیو و بدرد نخور هستن 

حتی ترید کردن هم  به نوعی اسکمه شما وقتی سود میکنید یه نفر دیگه ضرر کرده که شما سود کردین و بالعکس 

یکی دو سال آینده برهه ای از زمان هستش که به جرئت  غریب به 95% افراد  سرمایه ای که میارن تو این بازار  از دست میدن کامل یا بخش زیادیش رو
بعضی ها هم اگه خیلی زرنگ باشن در آخر 
سر به سر بمونن و از بازار برن بیرون

پ.ن

یک مثال از پانزی : کسانی که از قدیم بیتکوینر بودن و نگهداشتن و معروف هستن همیشه درحال تبلیغش هستن و به اصلاح همیشه بولیش هستن و تارگت های فضایی میدن براش خب هدفشون چیه ؟ اینه که بیت کوین هاشونو گرون تر به کسانی که تازه میان تو بازار بفروشن و خارج شن

• لایک 1
لینک به دیدگاه

من با روش کار بورس و کریپتو کاری ندارم

ولی پانزی کلا بحثش جداست و ربطی به این قضیه نداره

پانزی چیزی نیست ک شما بگین با بلد بودن و اموزش و کسب تجربه توش سود میکنین کاملا کلاهبرداریه

ولی بورسو کریپتو اصلا اینطور نیست اگر کسی توش ضرر میکنه به معنی کلاهبرداری بودنش نیست بلکه مقصر خود شخص هست نه کل سیستم

اگر کریپتو پانزی باشه پس کلا سیستم مالی تو تمام تاریخ هم پانزی هست 

این بازار تماما بر اساس عرضه و تقاضا هست پس کاملا طبیعی هست ارزی مثل چیا روزبه روز ارزشش کمتر شه و ربطی به پانزی بودن نداره 

ویرایش شده توسط mitternacht
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Slasher گفته است:

والا الاغ عزیز از همین فروم بود که توسط الاغ عزیز دیگری تشویق شده بود به همچین کاری من هم سعی کردم که جلوی تجمیع الاغ هارو بگیرم ولی خب بازخورد خوبی نداشت و بیخیال شدم :) 

کل دارایی های کریپتو نمونه ای از پانزی هستش ( حتی خود بیتکوین یک شبه پانزی هست)  خودتون رو گول نزنید

NFT, Metaverse, DeFi , DAO و..... همه و همه چیزای سابجکتیو و بدرد نخور هستن 

حتی ترید کردن هم  به نوعی اسکمه شما وقتی سود میکنید یه نفر دیگه ضرر کرده که شما سود کردین و بالعکس 

یکی دو سال آینده برهه ای از زمان هستش که به جرئت  غریب به 95% افراد  سرمایه ای که میارن تو این بازار  از دست میدن کامل یا بخش زیادیش رو
بعضی ها هم اگه خیلی زرنگ باشن در آخر 
سر به سر بمونن و از بازار برن بیرون

پ.ن

یک مثال از پانزی : کسانی که از قدیم بیتکوینر بودن و نگهداشتن و معروف هستن همیشه درحال تبلیغش هستن و به اصلاح همیشه بولیش هستن و تارگت های فضایی میدن براش خب هدفشون چیه ؟ اینه که بیت کوین هاشونو گرون تر به کسانی که تازه میان تو بازار بفروشن و خارج شن

دوست عزیز ظاهرا شما زیاد حسن عباسی دیدی لابد فارکس با 7000 میلیارد دلار جا به جایی پول روزانم پانزی هست چون یک عده سود می کنن و یک عده ضرر تخصص نداری مجبور نیستی خودتو بندازی وسط دوست عزیز

ویرایش شده توسط matrix.trixx
  • لایک 4
لینک به دیدگاه

۸ ساعت قبل، matrix.trixx گفته است:

تخصص نداری مجبور نیستی

بله درست میفرمایید شما بنده با 4 سال سابقه ترید کریپتو با پورتفولیو 6 رقمی تخصص ندارم شما  که تخصص داری اول یه نگاه به تحلیل من و تاریخش  بنداز مقایسه کن با 99% پیجای اینستاگرام که وقتی بیتکوین رسید به این عدد همه تارگت 100 هزار دلاری میدادن براش بعضا 200 هزار دلار  
 image.thumb.png.a1739c9a53772c0eadc6a2220be68682.png

اگه هم دقت کنی کل حرف من تو حوزه ای هستش که شما میگی تخصص ندارم ( CryptoCurrency ) من هیچ حرفی از فارکس نزدم کل کریپتو نمونه ای از پانزیه 

اشتباه از من بود که میخواستم حداقل 1 نفر مطلع بشه سمت چیزایی مثل NFT , متاورس و امثالهم نره 

من خودم خداروشکر خیلی درآمدم خوبه از این بازار و هیچ تعصبی هم روش ندارم فقط حقیقت رو گفتم که شما به ذائقون خوش نیومد نمیدونم چرا :))

به هر حال هرچی میگی درسته حرف بعدیتم درسته لطفا ریپلای نکن دیگه دوست عزیز

• لایک 2
لینک به دیدگاه

😂حتی ترید کردن هم  به نوعی اسکمه شما وقتی سود میکنید یه نفر دیگه ضرر کرده که شما سود کردین و بالعکس شما فک کن ۴ سال توی بازار باشی و این حرفو بزنی من ۱۰ ساله توی این بازارم دوست عزیز و من الله توفیق شما چه جوری پول این افراد مال باخته از گلوت پایین میره🤣

• حالم خوب شد 2
لینک به دیدگاه

image.png

16 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است:

😂حتی ترید کردن هم  به نوعی اسکمه شما وقتی سود میکنید یه نفر دیگه ضرر کرده که شما سود کردین و بالعکس شما فک کن ۴ سال توی بازار باشی و این حرفو بزنی من ۱۰ ساله توی این بازارم دوست عزیز و من الله توفیق شما چه جوری پول این افراد مال باخته از گلوت پایین میره🤣

یه عکس PnL خالی بده فقط یه عکس من قبول میکنم استاده مایی و حرفی نمیزنم دیگه 

• قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

۱ دقیقه قبل، Slasher گفته است:

image.png

یه عکس PnL خالی بده فقط یه عکس من قبول میکنم استاده مایی و حرفی نمیزنم دیگه 

دوست عزیز شما اصلا ثروتت در حد ایلان ماسک رطب خورده نمیاد منع رطب کنه که مثل اینکه توی باغ نیستی بنده نیومدم کل کل کنم با کسی همه باهم اینجا رفیقیم منتها شما اگر قرار هست اطلاعات بدی باید درست و مفید باشه اطلاعاتت نه اینکه مردم رو حیوون خطاب کنی بعدم که ازت انتقاد کنن بگی منو ریپلای نکن اصلا من مسکین عالم چه فرقی به حال تو می کنه مهم اینه من حرفم درست هست و شما زدی جاده خاکی موید باشید امیدوارم حرفام یک تنلگر ریز بهت زده باشه

• لایک 1
لینک به دیدگاه

۱ دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است:

دوست عزیز شما اصلا ثروتت در حد ایلان ماسک رطب خورده نمیاد منع رطب کنه که مثل اینکه توی باغ نیستی بنده نیومدم کل کل کنم با کسی همه باهم اینجا رفیقیم منتها شما اگر قرار هست اطلاعات بدی باید درست و مفید باشه اطلاعاتت نه اینکه مردم رو حیوون خطاب کنی بعدم که ازت انتقاد کنن بگی منو ریپلای نکن اصلا من مسکین عالم چه فرقی به حال تو می کنه مهم اینه من حرفم درست هست و شما زدی جاده خاکی موید باشید امیدوارم حرفام یک تنلگر ریز بهت زده باشه

شما برو اول ببین حرفی که زدی چی بوده !!! 
اولا شما میگی من تخصص ندارم  من نمیگم کسی هستم ادعا هم ندارم وقتی هم که این تاپیک رو زدم میخواستم حداقل 1 نفر ببین و سمت این شر ورایی که بولد شدن و هایپ شدن نره همین 

دوما من حرفی از فارکس نزدم شما دقیقا حرف فارکس رو اوردی وسط که اصلا ربطی به این تاپیک و موضوعی که من گفتم نداره اتفاقا من هیچوقت سمت فارکس نرفتم و اصلا نمیدونم چجوری کار میکنه و هیچ اظهار نظری راجع به چیزی که ازش نمیدونم نمیکنم

سوما در مورد ترید هم منظورم مستقیما بازار فیوچرزه که ایرانیا کم پولشونو آتیش نزدن توش ! مارکتی هستش که صرافی فقط کارمزد میگیره توش و هیچ دخالتی نداره توی معاملات شما هر پوزشینی باز کنی برعکس دقیقا یه نفر دیگه باز کرده و هرکدوم که ضرر کنید اون یکی میره تو سود که من به زبون خیلی ساده گفتم کمی پیچیده تر از این حرفاس که دیگه ادامه نمیدم 

از همون اول هم چندین بار گفتم بازم میگم پروژه های مارکت کریپتو مشابه پانزی هست همین و بس چیزایی هم که جدیدا هایپ شدن چیزی جز ضرر برای افراد مبتدی که 90% ایرانی ها رو تشکیل میده ندارن !!! 

همین الان من برات چنتا اینفلوئنسر این حوزه که ایرانی هستن رو میتونم نام ببرم ک روش پول دراوردنشون هایپ کردن این NFT ها و پروژه های 2هزاری با رفرال گیری از ایرانی هاست 

image.thumb.png.18e3fa42a91975d66b43e2b477f5e7f7.png

در آخر بگم من اگه تخصص نداشتم 400 نفر بهم اعتماد نمیکردن و ماهی 65 دلار حق اشتراک نمیدادن 

شب و روزگار خوش 

@EHSAN.K 

آقا احسان لطفا تاپیک رو ببنید یا کلا پاک کنید 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

۲ دقیقه قبل، Slasher گفته است:

شما برو اول ببین حرفی که زدی چی بوده !!! 
اولا شما میگی من تخصص ندارم  من نمیگم کسی هستم ادعا هم ندارم وقتی هم که این تاپیک رو زدم میخواستم حداقل 1 نفر ببین و سمت این شر ورایی که بولد شدن و هایپ شدن نره همین 

دوما من حرفی از فارکس نزدم شما دقیقا حرف فارکس رو اوردی وسط که اصلا ربطی به این تاپیک و موضوعی که من گفتم نداره اتفاقا من هیچوقت سمت فارکس نرفتم و اصلا نمیدونم چجوری کار میکنه و هیچ اظهار نظری راجع به چیزی که ازش نمیدونم نمیکنم

سوما در مورد ترید هم منظورم مستقیما بازار فیوچرزه که ایرانیا کم پولشونو آتیش نزدن توش ! مارکتی هستش که صرافی فقط کارمزد میگیره توش و هیچ دخالتی نداره توی معاملات شما هر پوزشینی باز کنی برعکس دقیقا یه نفر دیگه باز کرده و هرکدوم که ضرر کنید اون یکی میره تو سود که من به زبون خیلی ساده گفتم کمی پیچیده تر از این حرفاس که دیگه ادامه نمیدم 

از همون اول هم چندین بار گفتم بازم میگم پروژه های مارکت کریپتو مشابه پانزی هست همین و بس چیزایی هم که جدیدا هایپ شدن چیزی جز ضرر برای افراد مبتدی که 90% ایرانی ها رو تشکیل میده ندارن !!! 

همین الان من برات چنتا اینفلوئنسر این حوزه که ایرانی هستن رو میتونم نام ببرم ک روش پول دراوردنشون هایپ کردن این NFT ها و پروژه های 2هزاری با رفرال گیری از ایرانی هاست 

image.thumb.png.18e3fa42a91975d66b43e2b477f5e7f7.png

در آخر بگم من اگه تخصص نداشتم 400 نفر بهم اعتماد نمیکردن و ماهی 65 دلار حق اشتراک نمیدادن 

شب و روزگار خوش 

خوشبختانه الان شما حرفات درست و منطقی هست نمی دونم چرا از اول همین حرفا رو‌ نزدید و به بازار فیوچرز اشاره نکردید به هر حال دغدغه ای درست هست که اطلاعات درست و کامل در اون داده بشه شب و روزگار شما هم خوش

• لایک 2
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...