رفتن به مطلب

کمک در مورد تورنت

arvin_393
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با درود خدمت دوستان و اساتید گرامی

قصد دانلود فیلم warcraft با کیفیت 10bit  رو داشتم که توی سایتهای ایرانی پیدا نکردم، خواستم از تورنت دانلود کنم با استفاده از موبایل و با استفاده از برنامه های uTorrent , Flud و حتی دانلود منیجر adm  که تورنت رو دانلود میکنه و از سایتهایی مثل piratebay  و 1377x و چند تا سایت دیگه ولی همه لینکا یا سرعتشون به شدت پایینه یا اصلا دانلود نمیکنن

کسی سایت لینک مستقیم میشناسه که فیلم این فیلم رو 10bit برای دانلود داشته باشه ، یا راهکار پر سرعت برای دانلود از تورنت

لینک به دیدگاه

۱۷ دقیقه قبل، arvin_۳۹۳ گفته است:

با درود خدمت دوستان و اساتید گرامی

قصد دانلود فیلم warcraft با کیفیت 10bit  رو داشتم که توی سایتهای ایرانی پیدا نکردم، خواستم از تورنت دانلود کنم با استفاده از موبایل و با استفاده از برنامه های uTorrent , Flud و حتی دانلود منیجر adm  که تورنت رو دانلود میکنه و از سایتهایی مثل piratebay  و 1377x و چند تا سایت دیگه ولی همه لینکا یا سرعتشون به شدت پایینه یا اصلا دانلود نمیکنن

کسی سایت لینک مستقیم میشناسه که فیلم این فیلم رو 10bit برای دانلود داشته باشه ، یا راهکار پر سرعت برای دانلود از تورنت

سلام

10 بیت یعنی x264 ؟ 

اگر همونه من دو کیفیت گیر آوردم 1080 و 720 

اگر همین مد نظرته بگو در آپلود سنتر آپلود بوی برات آپلود کنم چون آپلود سنتر دیگری عملا نیست . 

چیز حجیم دیگری هم خواستی من در خدمتم. 

لینک به دیدگاه

[URL=https://uploadb.me/direct/5w69hik5gtin/Warcraft.2016.720p.WEB-DL.x264.ShAaNiG.mkv.html]Warcraft.2016.720p.WEB-DL.x264.ShAaNiG.mkv -  1.1 GB[/URL]
[URL=https://uploadb.me/direct/n8s1x9eg6hhz/Warcraft 2016 1080p BluRay x264 DTS-JYK.mkv.html]Warcraft 2016 1080p BluRay x264 DTS-JYK.mkv -  3.1 GB[/URL]

آپلود شد. دو کیفیت 720 و 1080 

https://uploadb.me/direct/5w69hik5gtin/Warcraft.2016.720p.WEB-DL.x264.ShAaNiG.mkv.html
https://uploadb.me/direct/n8s1x9eg6hhz/Warcraft 2016 1080p BluRay x264 DTS-JYK.mkv.html

ویرایش شده توسط بامداد
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، بامداد گفته است:

[URL=https://uploadb.me/direct/5w69hik5gtin/Warcraft.2016.720p.WEB-DL.x264.ShAaNiG.mkv.html]Warcraft.2016.720p.WEB-DL.x264.ShAaNiG.mkv -  1.1 GB[/URL]
[URL=https://uploadb.me/direct/n8s1x9eg6hhz/Warcraft 2016 1080p BluRay x264 DTS-JYK.mkv.html]Warcraft 2016 1080p BluRay x264 DTS-JYK.mkv -  3.1 GB[/URL]

آپلود شد. دو کیفیت 720 و 1080 

https://uploadb.me/direct/5w69hik5gtin/Warcraft.2016.720p.WEB-DL.x264.ShAaNiG.mkv.html
https://uploadb.me/direct/n8s1x9eg6hhz/Warcraft 2016 1080p BluRay x264 DTS-JYK.mkv.html

ممنون دوست عزیز 

ولی اینا ۸ بیت هستن من مانیتورم ۱۰ بیت رو ساپورت میکنه ، ولی دقیقا هم نمیدونم که تاثیری تو کیفیت داشته باشه یا نه 😁😁

لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، arvin_۳۹۳ گفته است:

ممنون دوست عزیز 

ولی اینا ۸ بیت هستن من مانیتورم ۱۰ بیت رو ساپورت میکنه ، ولی دقیقا هم نمیدونم که تاثیری تو کیفیت داشته باشه یا نه 😁😁

سلام سایت psa.pm

لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، arvin_۳۹۳ گفته است:

ممنون دوست عزیز 

درود

تاثیر که داره رنگ ها در 10 بیت دامنه بیشتری دارن و به طور عامیانش 10 بیت رنگاش زنده تر هست ( 8بیت یعنی 16 میلیون رنگ و 10 بیت یعنی 1 میلیارد رنگ و 12 بیت یعنی 68 میلیارد رنگ و ... ) و 10 بیت ها تغییر رنگ پلکانی هم ندارند ( به شرطی که هم محتوا و هم پنل 10 بیت باشه )

برای درک بهتر می تونید مقایسه فیلمای 10 بیت و 8 بیت رو توی سطح نت دنبال کنید

لازم به ذکره کیفیت اصلی 10 بیت رو فقط وقتی میگیرید که مانیتورتون 10 بیت واقعی باشه ! ( خیلی از مانیتور های توی بازار 8 بیت همرا با فیلتر FRC هستند که الکی به نام 10 بیت به مشتری نا آگاه قالب میشند 😅 ) در کل اگر مانیتور تون 8bit+frc هست کلا فیلم 10 بیت رو ببوسید و بذارید کنار

موفق و پیروز باشید .

لینک به دیدگاه

سلام اگه جدید بود تورنت راحت با سید بالا پیدا میشد،اما کلا بیخیال دانلود از  سایت باید بشی،همین بدون سان سور شم بزور گیر میاد چه برسه به 10 بیت

لینک به دیدگاه

۱۱ ساعت قبل، abidi گفته است:

درود

لازم به ذکره کیفیت اصلی 10 بیت رو فقط وقتی میگیرید که مانیتورتون 10 بیت واقعی باشه ! ( خیلی از مانیتور های توی بازار 8 بیت همرا با فیلتر FRC هستند که الکی به نام 10 بیت به مشتری نا آگاه قالب میشند 😅 ) در کل اگر مانیتور تون 8bit+frc هست کلا فیلم 10 بیت رو ببوسید و بذارید کنار

موفق و پیروز باشید .

مانیتورم توی خود سایت سازنده زده 8bit و دیگه هیچ توضیحی در مورد 10bit یا 8bit+frc نداده

Screenshot_2022-05-05-03-00-59-243_com.android.chrome.thumb.jpg.bba20445a83bd0454274d469adbdbe88.jpg

گزینه 10bit روی 170hz فعال نمیشه

فقط روی 120hz گزینه 10bit فعال میشه

توی 60hz  گزینه 12bit رو هم بهم میده 

ولی به یه چیزی که برخوردم توی سایت rting عمق رنگ رو زده 10bit ، چرا توی همچین سایتی که خیلیا بهش استناد میکنن همچین چیزی رو نوشتن؟

Screenshot_2022-05-05-02-59-52-461_com.android.chrome.thumb.jpg.87e044042f6967ec104e8f4d5cf18c45.jpg

لینک به دیدگاه

مدله دقیقه مانیتور رو در سایته دیسپلی اسپیسیفیکیشنز بررسی کن ببینیم 8+frc هستش یا 10 بیت کامل؟

لینک به دیدگاه

۱۵ دقیقه قبل، Elderado گفته است:

مدله دقیقه مانیتور رو در سایته دیسپلی اسپیسیفیکیشنز بررسی کن ببینیم 8+frc هستش یا 10 بیت کامل؟

اینجا چک کردم همون ۸ بیت بود 

Screenshot_2022-05-05-03-40-24-616_com.android.chrome.jpg

لینک به دیدگاه

12 ساعت قبل، Behrouz Molaei گفته است:

سلام سایت psa.pm

ممنون از معرفی این سایت حتما بعدا برای بقیه فیلما ازش استفاده میکنم ، ولی لینکی که برای این فیلم گذاشته بود همه سایتهایی که اپلود کرده بود لینکاشون پاک شده بود

لینک به دیدگاه

۲ ساعت قبل، real fc گفته است:

ممنون واقعا 

لینک به دیدگاه

۱۹ ساعت قبل، abidi گفته است:

درود

تاثیر که داره رنگ ها در 10 بیت دامنه بیشتری دارن و به طور عامیانش 10 بیت رنگاش زنده تر هست ( 8بیت یعنی 16 میلیون رنگ و 10 بیت یعنی 1 میلیارد رنگ و 12 بیت یعنی 68 میلیارد رنگ و ... ) و 10 بیت ها تغییر رنگ پلکانی هم ندارند ( به شرطی که هم محتوا و هم پنل 10 بیت باشه )

برای درک بهتر می تونید مقایسه فیلمای 10 بیت و 8 بیت رو توی سطح نت دنبال کنید

موفق و پیروز باشید .

اگه مانیتورم همون 8bit+frcباشه که ظاهرا همینجور هم هست ،  ولی حالا فیلم 10bit باشه و تنظیمات مانیتور رو هم روی 10bit بزاریم بازم تغییری تو کیفیت نسبت به فیلمای معمولی نمیتونیم ببینیم؟ وقت و حجم تلف کردنه فقط؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
4 ساعت قبل، arvin_393 گفته است:

وقت و حجم تلف کردنه فقط؟ 

دقیقا.

مانیتور وسیله ساخت این محتواست. سر 8بیت و 10بیت بودن پنل، ادیتور باید دعوا کنه و چونه بزنه. نه مصرف کننده. 10 بیت و 8 بیت بودن هم تو HDR اونم روی تلوزیون که PPI کمه خودش رو نشون میده. اونم نه در بهبود تصویر بلکه از کاهش کیفیت جلوگیری میکنه.

لینک به دیدگاه

۵ ساعت قبل، arvin_۳۹۳ گفته است:

اگه مانیتورم همون 8bit+frcباشه که ظاهرا همینجور هم هست ،  ولی حالا فیلم 10bit باشه و تنظیمات مانیتور رو هم روی 10bit بزاریم بازم تغییری تو کیفیت نسبت به فیلمای معمولی نمیتونیم ببینیم؟ وقت و حجم تلف کردنه فقط؟ 

درود

بالاتر هم عرض کردم خدمتتون شما بهتره به جای پرس و جو کردن مستقیم برید برای تست فیلم مقایسه توی نت تا دلتون بخاد هست اگرم نه می تونید یک فیلم رو در هر دو کیفیت معمولی و 10 بیت بگیرید و کنار هم تست کنید !

از اونجایی که مشخصه حوصله این کارا رو ندارید خودم یه مقایسه براتون میذارم 😅 :

عکس اول   ( تصویر سمت چپ معمولی و سمت راست 10 بیت هست ) :

2022-05-05_16-41-43.thumb.jpg.3bb74ade45573f6001c689087acbbefd.jpg

عکس دوم ( برای نزدیک شدن رنگ ها ما میایم dxva رو روشن می کنیم یا به قولی از s/w میزاریمش روی h/w ) :

2022-05-05_16-19-00.thumb.jpg.c0e4baa4664f30250fc1ed17c6821718.jpg

عکس سوم حالا یکم زوم میکنیم روی لباس بانو تیاسا تا تفاوت 10 بیت بودن رو بتونید مشاهده کنید :

2022-05-05_157686-19-00.thumb.jpg.f5132a25ed229a1b241847a2076ae60d.jpg

در آخر از دید من که محتوای 10بیت استفاده می کنم و مانیتور 10 بیتم دارم بله کیفیت کاملا مشهوده ولی اینکه توی مانیتور شما این مورد  چقدر باشه و چشم شما چقدر بتونه تشخیص بده دیگه باید خودتون بفهمید ، در کل بازم خودتون می تونید تعیین کنید که 10 بیت بودن ارزشش رو داره یا نه شما مانیتور جلوته فقط کافیه با محتوا تست کنید با تست بصری خیلی راحت تر به نتیجه میرسید تا جوابای ما

موفق باشید.

۱ ساعت قبل، Devileytion گفته است:

دقیقا.

مانیتور وسیله ساخت این محتواست. سر 8بیت و 10بیت بودن پنل، ادیتور باید دعوا کنه و چونه بزنه. نه مصرف کننده. 10 بیت و 8 بیت بودن هم تو HDR اونم روی تلوزیون که PPI کمه خودش رو نشون میده. اونم نه در بهبود تصویر بلکه از کاهش کیفیت جلوگیری میکنه.

unnamed.png.2d5cca25da9a0617d0c8727914c29969.png

درود

خوب داداش هدف همون بهبود کیفیت هست وگرنه بیکار که نیستن بیان هزینه ساخت رو بالا ببرن و مانیتور رو 10 بیت بکنن از طرفی تفاوت 8 بیت و 10 بیت کاملا مشهوده ونیازی به HDR  و PPI بالای تصویر نداره تا شخص بتونه متوجه بشه فقط کافیه دو پنل رو کنار هم مقایسه کرد و خوب درسته حرفتون تفاوت کیفیت در اون حد زمین تا آسمون نیست ولی خوب بی تاثیرم نیست یجورایی به سطح توقع و سخت گیری فردم برمیگرده وگرنه همون فیلم معمولیم توی پنل 8 بیت یه مدت ببینی کاملا عادت میکنید 😁

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، abidi گفته است:

درود

بالاتر هم عرض کردم خدمتتون شما بهتره به جای پرس و جو کردن مستقیم برید برای تست فیلم مقایسه توی نت تا دلتون بخاد هست اگرم نه می تونید یک فیلم رو در هر دو کیفیت معمولی و 10 بیت بگیرید و کنار هم تست کنید !

از اونجایی که مشخصه حوصله این کارا رو ندارید خودم یه مقایسه براتون میذارم 😅 :

عکس اول   ( تصویر سمت چپ معمولی و سمت راست 10 بیت هست ) :

2022-05-05_16-41-43.thumb.jpg.3bb74ade45573f6001c689087acbbefd.jpg

عکس دوم ( برای نزدیک شدن رنگ ها ما میایم dxva رو روشن می کنیم یا به قولی از s/w میزاریمش روی h/w ) :

2022-05-05_16-19-00.thumb.jpg.c0e4baa4664f30250fc1ed17c6821718.jpg

عکس سوم حالا یکم زوم میکنیم روی لباس بانو تیاسا تا تفاوت 10 بیت بودن رو بتونید مشاهده کنید :

2022-05-05_157686-19-00.thumb.jpg.f5132a25ed229a1b241847a2076ae60d.jpg

در آخر از دید من که محتوای 10بیت استفاده می کنم و مانیتور 10 بیتم دارم بله کیفیت کاملا مشهوده ولی اینکه توی مانیتور شما این مورد  چقدر باشه و چشم شما چقدر بتونه تشخیص بده دیگه باید خودتون بفهمید ، در کل بازم خودتون می تونید تعیین کنید که 10 بیت بودن ارزشش رو داره یا نه شما مانیتور جلوته فقط کافیه با محتوا تست کنید با تست بصری خیلی راحت تر به نتیجه میرسید تا جوابای ما

موفق باشید.

unnamed.png.2d5cca25da9a0617d0c8727914c29969.png

درود

خوب داداش هدف همون بهبود کیفیت هست وگرنه بیکار که نیستن بیان هزینه ساخت رو بالا ببرن و مانیتور رو 10 بیت بکنن از طرفی تفاوت 8 بیت و 10 بیت کاملا مشهوده ونیازی به HDR  و PPI بالای تصویر نداره تا شخص بتونه متوجه بشه فقط کافیه دو پنل رو کنار هم مقایسه کرد و خوب درسته حرفتون تفاوت کیفیت در اون حد زمین تا آسمون نیست ولی خوب بی تاثیرم نیست یجورایی به سطح توقع و سخت گیری فردم برمیگرده وگرنه همون فیلم معمولیم توی پنل 8 بیت یه مدت ببینی کاملا عادت میکنید 😁

واقعا ممنون از توضیحات و وقتی که گذاشتی 

داداش اونقدرام دیگه بی حوصله نیستم تو اینکارا راستش زیاد اهل فیلم نیستم خیلی وقتا انیمه میبینم با کیفیت همین 10bit از اونجایی که خیلی گستره رنگی مثل فیلم وجود نداره شاید متوجهش نشده باشم

در مورد مقایسه فیلم ۸ بیت و ۱۰ بیت من همیشه یه سوالی که برام هست اینه که خب این دوتا فیلم ممکنه با نرم افزار مختلف از دوتا کیفیت مبدا مختلف تبدیل شده باشن، شاید برا همین تا حالا مقایسه نکردم 

البته امروز چهارتا قسمت از انیمه spy x family  رو با کیفیت 10bit دانلود کردم و تنظیمات مانیتور رو گذاشتم رو 10bit  به نظرم کیفیت انیمه عالی میومد جوری که قبلا تجربش نکرده بودم، حالا نمیدونم کیفیت خود انیمه نسبت به قبلیا بهتر بوده یا بخاطر تنظیمات بودکه بازم سعی میکنم تستش کنم 

حالا چندتا فیلممم سعی میکنم با کیفیت های مختلف رو مقایه کنم و یا یه فیلم ۱۰ بیت رو وقتی مانیتور رو حالت ۸بیت هست با حتی وقتی رو حالت ۱۲ بیت هست رو مقایسه میکنم همینجا نتیجه تجربمو بهتون میگ

فقط یه سوال دیگه من قسمت اول سریال halo  رو به صورت ۱۰بیت دانلود کردم با نرم افزارهای km, pot و vlc  اجرا کردم حسم بهم میگفت vlc کیفیت بهتری داشت ، میخواستم بپرسم شما از چه نرم افزاری استفاده میکنید و اینکه تنظیمات خاصی توی پلیر رو تغییر دادید؟ توی نت سرچ کردم همین vlc  رو یه گذینشو که 10bit  اینا توش داشت دیروز تغییر دادم 

ویرایش شده توسط arvin_393
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

...........

ویرایش شده توسط Devileytion
لینک به دیدگاه

سلام

https://soft98.ir/multi-media/video-player/3387-cyberlink-powerdvd.html

استفاده کن باقی نرم افزار ها سو تفاهم است

ویرایش شده توسط HEGMATANE
لینک به دیدگاه

۵ ساعت قبل، arvin_۳۹۳ گفته است:

میخواستم بپرسم شما از چه نرم افزاری استفاده میکنید و اینکه تنظیمات خاصی توی پلیر رو تغییر دادید؟

درود

کلا با PotPlayer کار میکنم و خیر تنظیم خاصی نمیدم و کدک تصویر K-Lite Codec Pack هم میریزم روش البته خود K-Lite پلیرم داره ولی با pot راحت ترم

شما می تونید چندین پلیر رو تست کنید و هر کدوم به نظرتون بهتر میومد استفاده کنید اجباری توی این قضیه نیست و بیشتر سلیقه هست

لینک به دیدگاه

۵ ساعت قبل، HEGMATANE گفته است:

سلام

https://soft98.ir/multi-media/video-player/3387-cyberlink-powerdvd.html

استفاده کن باقی نرم افزار ها سو تفاهم است

دمت گرم داداش منو یاد ۱۵ ۲۰ سال قبل انداختی یه مدت همیشه از همین powerdvd استفاده میکردم خیلی باهاش حال میکردم حس خوبی داشت بنظرم میومد کیفیت رو از بقیه پلیرا بهتر نشون میده ، نمیدونم چرا این پلیر رو کلا یادم رفته بود

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...