رفتن به مطلب

اوور کردن 3770k و مادربورد بهتر برای این کار!

Recommended Posts

درود به دوستان عزیز

من یک مادر بورد 3770K گرفتم و میخوام ترجیحآ بین این 2 مادر بورد یکی رو انتخاب کنم که بهتر و راحت تر بتونم اور کنم برای رندر کارهای سه بعدی (Animation(

Z68A-G45 (B3)

P8B75-V

دلیل انتخابم بین این 2 مورد هم موجود بودم انها در شهر من (شیراز) و قیمت مناسب اونهاست

راستی بقیه قطعاتم هم اینهاست که بعضیهاش رو دارم و بقیه رو دارم تو این یکی دو روزه میگیرم

اگه نظری دارید خوشحال میشم بدونم!

Case : Green X7 Cougar

power : 685B Green

Vga: 465GTX

Ram: 4x8GB Geil 1333C9SC V/P

Hard SSD: KingSton SVP200S3/120GB ya Ocz vertex4 120GB

پیشاپیش از راهنمائیتون سپاسگذارم!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فقط میخوای از یک کارت گرافیک استفاده کنی؟

اگه فقط همین گرافیک رو میخوای داشته باشی و در آینده قصد upgrade کردن نداری که msi گزینه بهتری هستش بخاطر اینکه شما نمیتونید B75 رو اورکلاک کنید و msi دارای یک pcie 16 x و یک 8x هستش که هر 2تا pcie 2 هستن ولی asus دارای pcie3 که یکی 16x و یک pcie2 که 4x هستش...

ولی این رو هم بگم که چیپ B75 از z68 بهتر هستش واسه ivy bridge...

منظورم اینه که احتیاج به آپدیت بایوس مثل من نداری برای نصب کردن cpu...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

ممنون دوست عزیز

آره میخوام فقط از یک کارت گرافیک استفاده کنم!

برای کارهای 3D احتیاجی به گرافیک بالا نیست، سی پی یو و رم نقش اصلی رو دارند!

لینک به دیدگاه

همونطور که دوست عزیزمون گفتن مادربورد B75 برای اورکلاک مناسب نیست و شما نمیتونی پردازنده رو اور کنی . اگر میخوای اورکلاک کنی همون Z68 رو بگیر . البته باید بایوسش رو آپدیت کنی تا پردازنده آیوی روش کار کنه . کارت گرافیک رو هم چرا 465 داری میگیری ؟ یکی از بدترین کارتهای گرافیکه . دما و مصرف خیلی بالا در مقابل قدرتی که داره اصلا به صرفه نیست . خیلی با 460 تفاوت نمیکنه . ولی مصرف و دماش خیلی بالاتره . شما یا 470 بگیر و یا 560 TI . بقیه قطعات خوب و مناسب هستن .

لینک به دیدگاه

tabitha عزیز کاملاً درست می فرمایند(+). البته اگر بتونید بیشتر هزینه بکنید و Z77 بگیرید توی اور خیلی بهتر می تونه عمل بکنه.

لینک به دیدگاه

tabitha عزیز کاملاً درست می فرمایند(+). البته اگر بتونید بیشتر هزینه بکنید و Z77 بگیرید توی اور خیلی بهتر می تونه عمل بکنه.

من چک کردم توی یسری از سایتها تفاوتی نداشت با z68 :wacko:

همونطور که دوست عزیزمون گفتن مادربورد B75 برای اورکلاک مناسب نیست و شما نمیتونی پردازنده رو اور کنی . اگر میخوای اورکلاک کنی همون Z68 رو بگیر . البته باید بایوسش رو آپدیت کنی تا پردازنده آیوی روش کار کنه . کارت گرافیک رو هم چرا 465 داری میگیری ؟ یکی از بدترین کارتهای گرافیکه . دما و مصرف خیلی بالا در مقابل قدرتی که داره اصلا به صرفه نیست . خیلی با 460 تفاوت نمیکنه . ولی مصرف و دماش خیلی بالاتره . شما یا 470 بگیر و یا 560 TI . بقیه قطعات خوب و مناسب هستن .

من این گرافیک رو 1سال و خورده ای پیش 700 ت خریدم و دارم! :unsure:

لینک به دیدگاه

از نظر امکانات Z77 تفاوت زیادی با Z68 نشون نمیده . ولی به هر حال با پردازنده های آیوی هماهنگ شده بایوس و نیازی به آپدیت ندارید . PCI-EX 3.0 داره . از همه مهمتر Vitro MVP داره که همزمان از گرافیک پردازنده و کارت گرافیک در کنار هم استفاده میکنه و فقط سوئیچ نمیکنه .

1.5 سال پیش 700 تومان پول این رو دادی ؟ شوخی میکنی ؟مگه مدل خاصیه ؟اگر رفرنس باشه که خیلی گرون گرفتی .

لینک به دیدگاه

همشهری عزیز این cpu خیلی خوبی هست به نظر من هزینه بیشتری بکن و سعی کن بورد z77 بگیری تا بتونی از همه توانائی های این cpu به بهترین نحو استفاده کنی. در خصوص ssd هم اگه هنوز نخریدی حتما ocz vertex4 بخر. کاری داشتی من در خدمتت هستم، در ضمن اگه قطعه توی شیراز نیست خوب خرید اینترنتی بکن این که مشکلی نیست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...