رفتن به مطلب

>> مشکل اتصال دسته Xbox One S با بلوتوث <<

Yosef Faraji
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

یه گیم پد Xbox One S خریدم وقتی با کابل به سیستم وصلش میکنم مشکلی نداره و اکثر بازیهارو خودکار شناسایی میکنه

اما وقتی با بلوتوث وصلش میکنم ، تو Devices and Printers با اسم 6Axis16button gamepad شناسایی میشه و درایورش متفاوته

در این حالت توسط بازیها شناسایی نمیشه و باید دستی دکمه هارو دوباره تعریف کنم

ولی مشکل اینجاست که تو ویندوز RT و LT با بلوتوث اصلا کار نمیکنه  (با موبایل کار میکنه)

آیا درایور جدید نیاز داره ؟ آپدیت فریمور نیاز داره ؟ آپدیت ویندوز نیاز داره؟ کسی تا حالا این مشکل رو داشته ؟

اگه کسی از دوستان با بلوتوث وصل میشه بهم بگه تاریخ درایورش برای کیه و با چه اسمی میشناسه؟

(ویندوزم 1909هست ، دانگل Orico BTA-508 V5 هست و درایور جدیدش نصبه)

حل شد

1671726590_Annotation2022-05-15193525.thumb.png.804d9c4fb18db6bd184ddc87392e0809.png

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

شما دسته رو با کابل وصل کن . یه برنامه داره xbox accessory نصب کن از استور. درایورش رو بزور کن و مطمعن بشی دسته اصلی باشه. این مورد ربطی به دانگل نداره . 

image.png.282c6e5240e79224a9a570293359bce4.png

• لایک 1
لینک به دیدگاه

۲۹ دقیقه قبل، Lawrence گفته است:

شما دسته رو با کابل وصل کن . یه برنامه داره xbox accessory نصب کن از استور. درایورش رو بزور کن و مطمعن بشی دسته اصلی باشه. این مورد ربطی به دانگل نداره . 

image.png.282c6e5240e79224a9a570293359bce4.png

میدونم ربطی به دانگل نداره دانگل سالمه

منظورم درایور جدید دسته س

xbox accessory رو قبلا نصب کردم ولی آپدیت ویندوز نیاز داره که باز بشه و الان شرایطشو ندارم که ویندوز عوض کنم یا آپدیت کنم

دسته هم اصلی هست

لینک به دیدگاه

۳۳ دقیقه قبل، Yosef Faraji گفته است:

میدونم ربطی به دانگل نداره دانگل سالمه

منظورم درایور جدید دسته س

xbox accessory رو قبلا نصب کردم ولی آپدیت ویندوز نیاز داره که باز بشه و الان شرایطشو ندارم که ویندوز عوض کنم یا آپدیت کنم

دسته هم اصلی هست

دسته اصلی باشه نیاز به نصب هیچی نداره راحتم به بلوتوث وصل میشه بدون هیچ ایرادی ،چه رو ویندوز 10 چه ویندوز 11 

فقط زمان هایی که دو بلوتوث متصل بشن دچار اختلال میشه که اونم دسته رو ریمو میکنی دوباره سینک میکنی

فعلا دسته رو ریمو کن کلا هیچ گیم پدی تو devices نباش،ویندوزت رو آپدیت کن 

مشکل خودتو سرچ کن تنها راه حلش آپدیت ویندوزِ، خودشم اون xbox accessory رو میگیره دستی هیچی نصب نکن

لینک به دیدگاه

57 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است:

دسته اصلی باشه نیاز به نصب هیچی نداره راحتم به بلوتوث وصل میشه بدون هیچ ایرادی ،چه رو ویندوز 10 چه ویندوز 11 

فقط زمان هایی که دو بلوتوث متصل بشن دچار اختلال میشه که اونم دسته رو ریمو میکنی دوباره سینک میکنی

فعلا دسته رو ریمو کن کلا هیچ گیم پدی تو devices نباش،ویندوزت رو آپدیت کن 

مشکل خودتو سرچ کن تنها راه حلش آپدیت ویندوزِ، خودشم اون xbox accessory رو میگیره دستی هیچی نصب نکن

درسته هیچی نباید نیاز داشته باشه ولی من فعلا شرایط نصب و آپدیت ویندوز رو ندارم

گفتم شاید از سیستم یکی که ویندوزش آپدیته بتونم اون چند تا فایل درایور جدیدتر رو بگیرم و روی ویندوز خودم نصب کنم ضرری نداره که

تو فوروم های انگلیسی زبان هم چند نفر دیگه این مشکل منو داشتن و پیشنهاد داده بودن آپدیت kb4580386 ویندوز نصب بشه که نصب کردم فرقی ندیدم

میترسم ویندوز هم تغییر بدم مشکل حل نشه

الان میخوام بدونم کسی که با بلوتوث وصل میکنه گیم پدش رو و بدون مشکل کار میکنه ، تاریخ درایورش چقدره و تو صفحه ی تست دسته ی ویندوز به چه شکله (مثل عکس پست اول)

لینک به دیدگاه

۱۹ دقیقه قبل، Yosef Faraji گفته است:

درسته هیچی نباید نیاز داشته باشه ولی من فعلا شرایط نصب و آپدیت ویندوز رو ندارم

گفتم شاید از سیستم یکی که ویندوزش آپدیته بتونم اون چند تا فایل درایور جدیدتر رو بگیرم و روی ویندوز خودم نصب کنم ضرری نداره که

تو فوروم های انگلیسی زبان هم چند نفر دیگه این مشکل منو داشتن و پیشنهاد داده بودن آپدیت kb4580386 ویندوز نصب بشه که نصب کردم فرقی ندیدم

میترسم ویندوز هم تغییر بدم مشکل حل نشه

الان میخوام بدونم کسی که با بلوتوث وصل میکنه گیم پدش رو و بدون مشکل کار میکنه ، تاریخ درایورش چقدره و تو صفحه ی تست دسته ی ویندوز به چه شکله (مثل عکس پست اول)

fgfrgr.thumb.jpg.0681d58537c2564f72a65dc8709c4c6a.jpg

• لایک 1
لینک به دیدگاه

دو حالت داره

۱.اگه دانگل بلوتوث سالمه پس اشکال از درایوری که براش نصب کردید،در ویندوز ۱۰ نیازی به نصب درایور یا آپدیتش ندارید،کافیه درایوری که نصب کردید رو حذف یا roll back بزنید.

۲.ویندوز شما قدیمی هست پس با ارتقا از ۱۹۰۹ به ۲۰۰۴ مشکل شما احتمالا حل بشه.

لینک به دیدگاه

۷ ساعت قبل، Devileytion گفته است:

یوسف جان. دسته رو به گوشی میزنی کار میکنه تو بازی های موبایل؟

بله

البته نه با بازی

با برنامه ی تست گیم پد درسته همه ی دکمه ها

ولی خیلی از بازیهای گوشی هم ناسازگاره

5 ساعت قبل، adele72 گفته است:

دو حالت داره

۱.اگه دانگل بلوتوث سالمه پس اشکال از درایوری که براش نصب کردید،در ویندوز ۱۰ نیازی به نصب درایور یا آپدیتش ندارید،کافیه درایوری که نصب کردید رو حذف یا roll back بزنید.

۲.ویندوز شما قدیمی هست پس با ارتقا از ۱۹۰۹ به ۲۰۰۴ مشکل شما احتمالا حل بشه.

درایور جدا نصب نکردم براش

ویندوز هم دارم 11 رو دانلود میکنم رو یه هارد دیگه نصب میکنم برای تست فقط

ببینم با اون درسته یا نه

لینک به دیدگاه

چه کاریه اخه  یه ویندوز اپدیت کنید 😂

با اپدیت ویندوز نه فایلی از دست میره و نه چیزی تغییر میکنه بهتر از اینه ویندوز جدید دانلود کنید و روی اون جداگونه تست کنید اومدیمو کار هم کرد خب بعدش مجبورید اپدیت کنید

لینک به دیدگاه

6 دقیقه قبل، hosin گفته است:

چه کاریه اخه  یه ویندوز اپدیت کنید 😂

با اپدیت ویندوز نه فایلی از دست میره و نه چیزی تغییر میکنه بهتر از اینه ویندوز جدید دانلود کنید و روی اون جداگونه تست کنید اومدیمو کار هم کرد خب بعدش مجبورید اپدیت کنید

داداش من بالاترم گفتم که فعلا این ویندوز قبلی و این ورژن 1909 رو نیاز دارم

ورژن بالاتر نمیتونم نصب کنم تا چند ماه دیگه

درکل میخوام ویندوزم رو یه SSD دیگه هم باشه وگرنه کی دردسر نصب ویندوز و برنامه هاشو دوست داره 😂

لینک به دیدگاه

آقا با ویندوز 11 درسته همه چی عالیه

قبلا انگار با یه گیم پد 10 تومنی داشتم کار میکردم الان خیلی فرق کرده

فریمورش هم آپدیت شد

1017997174_Screenshot(2).thumb.png.a0b8789e0e771e2a63c38fd2a09a0f6d.png

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...