رفتن به مطلب

راهنمایی در خصوص انتخاب صندلی گیمینگ مناسب

Artinsafaie
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام بنده تصمیم دارم با بودجه 6 تا 9 میلیون تومن صندلی گیمینگ تهیه کنم و یکی از دوستان صندلی های ایکس اینفینیتی(xinfinity) رو به من پیشنهاد داد میخواستم نظر شمارو راجب این صندلیا بدونم که آیا کیفیت خوبی دارن؟ یا اینکه شما با این قیمت صندلی مناسب تریو میشناسید؟

لینک به دیدگاه

با این قیمت dxracer میدن برای چی برند ناشناخته بخرید؟ xinfinity دیگه چیه 😂😂😂

لینک به دیدگاه

سلام این‌برند اینرانی هست و پیشنهاد نمیشه. برمد های خیلی بهتری هستند توی بازار با همین قیمت مثل razer , dxracer

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۳/۲ در ۰۱:۰۰، Artinsafaie گفته است:

سلام بنده تصمیم دارم با بودجه 6 تا 9 میلیون تومن صندلی گیمینگ تهیه کنم و یکی از دوستان صندلی های ایکس اینفینیتی(xinfinity) رو به من پیشنهاد داد میخواستم نظر شمارو راجب این صندلیا بدونم که آیا کیفیت خوبی دارن؟ یا اینکه شما با این قیمت صندلی مناسب تریو میشناسید؟

بهتون msi ch120 x رو پیشنهاد می کنم . به سفارش msi توسط dxracer تولید میشه . نکته جالبش طراحی زیبا و جذابش هست. تا 150 کیلو تحمل وزن و دارای دسته های 4d هست. بررسی شو تو کانال یوتیوبم گذاشتم

لینک به دیدگاه

یک درصد هم به این برند های مسخره فکر نکن

dxracer که dxracer هست و در سطح دنیا بین گیمینگ ها معروفه  واقعن آش دهن سوزی نیست

این آشغال های ایرانی که جای خود دارد

پیشنهاد من صندلی غیر گیمینگ اداری هست

ولی اگر ظاهر هم برات مهمه و حتمن گیمینگ میخوای حتمن یه برند معتبر بگیر ترجیحن دی ایکس ریسر

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۳/۲ در 01:00، Artinsafaie گفته است:

الکی پول برای لیبل گیمینگ ندید، همون امکانات رو رو صندلی های اداری با یک چهارم قیمت میشه داشت بلکه هم بهتر

میمونه ظاهر گیمینگ که اونم خودت به سلیقه خودت میتونی درست ش کنی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...