رفتن به مطلب

خاطرات تلخ خریدهای شما

mehrd@d
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

خاطره شیرین من با آقای حسینی هست و تند تند حرف زدن ایشون  و عجله کردن هاااا

به آدم استرس وارد میشه :)

زنگ زدم میگم پاور 1 ترا موجود دارین ؟ ( منظورم هارد بود !!! )

ویرایش شده توسط ALTEC Lansing
لینک به دیدگاه

تازه اگه تلفن دیگشون زنگ بزنه میگه گوشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی..............................................................................................................

خاطره تلخ نیست فقط دیدم نوشتی خاطره شیرین منم یه چیزی گفتم.

ویرایش شده توسط Undefined
لینک به دیدگاه

راست میگید و حق دارید

تازه اگه تلفن دیگش زنگ بزنه میگه گوشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی..............................................................................................................

خوب همیشه محبتهای شما دوستان عزیز نصیب ما شده و به خاطر شما همیشه سعی میکنیم نفراتی رو داشته باشیم که بتونن جوابگوی شما عزیزان باشن . خوب بعضا مشکلاتی پیش اومده و ما از پرسنل درخواست توضیح کردیم و اگر توجیه پذیر بود که هیچ در غیر اینصورت عذرشون رو خواستیم .

در مورد خودم باید بگم که واقعا از بس که دوستان محبت دارن و زنگ میزنن و برای اینکه کسی پشت خط نمونه  ما همیشه گفتیم از ایمیل و چت و فکس و امثال این استفاده کنید . واقعا حجم تلفنها زیاده و من یکی که همیشه شرمنده شما دوستان هستم . چه اونهایی که حضوری تشریف میارن و چه اونهایی که تلفنی افتخار میدن .

کار کردن بسیار دشواره دوستان گلم در اکثر مواقع مردم وقتی کالایی براشون ارسال میکنیم و اگر شناختی از ما نداشته باشن با دید منفی به قضیه نگاه میکنن ( البته ما بهشون حق میدیم ) وقتی میخوان مشکلشون رو حل کنن با لحنی بسیاز زننده که ما کلاهبرداریم تماس میگیرن و وقتی براشون توضیح میدیم نظرشون عوض میشه . اینرو هم بگم که خیلیها نظرشون هیچ وقت عوض شدنی نیستش و هر کاری کنیم باز هم گله مندن و در نهایت ما هم نمیتونیم برای این عزیزان کاری بکنیم مگر اینکه خدا راضیشون کنه .

بهترین راه حل اینکه ایمیل بزنید و تماس بگیرید و بگید که ایمیل زدیم و ما هم به ایمیلتون پاسخ میدیم این روش رو بارها امتحان کردیم و کاملا جواب میده دوستان گلم و سریع و بدون استرس و معطلی به جواب سوالتون خواهید رسید .

در اخر ما رو بابت هر گونه قصوری ببخشید مجبوریم که جواب شما دوستان رو به اضافه همه دوستان در همون لحظه بدیم

با تشکر از محبت بیکارانتون

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

منم تو اين همه معامله اى كه تو سايت داشتم فقط دوتاش واقعاً تلخ بود شايد بعضياشم تلخو شيرين قاطى داشت كه مهم نيست چون همرو شيرين حساب كردم رفت.. (عادتمه)

يكيش در مورد خريد يه تلفن بى سيم قديمى پاناسونيك بود كه بعد از استفاده فهميدم باطريش كلا بدرد نخور بوده و بايد براش بخرم منم انداختمش تو كشو ديگه استفاده نكردم ازش اعصابش ووقتش و هزينش نبود...

دوم خريد يه دى وى دى رايتر پلاكستور بود كه بعد از اينكه سيستم به راه شد وقتى وصل كردم ديدم مشكل در داشت كه اونم گفتم مورد خاصى نيست بخوام اوقات تلخى كنم بى خيال شدم...

لینک به دیدگاه

• 11 ماه بعد...
  • کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

اینم یه تجربه از من

بهار گذشته یه کارت sapphire  5450 2G داشتم که خواستم HEAT SINK درست و حسابی(XFX) روش نصب کنم و بفروشمش به دوستم ،خلاصه یه چوک این وسط مزاحم کار بنده بود،چوک رو از پشت وصل کردم اما به دلیل کیفیت خیلی پایین برد PCB دچار قطعی مدار شد-که خیلی راحت با 1سانت سیم نازک رشته ای قابل حل بود و اینکارو کردم و کارت کاملا کار میکرد.

خلاصه خواستم کارت درست و حسابی بمونه(چون به یکی از دوستان خوبم میدادمش) به همین دلیل یه تعمیرکار اینترنتی پیدا کردم که گفت 1 روزه درست میکنم و میفرستم-منم با تیپاکس فرستادم 10تومن هزینه شد-آقا یه روز گذشت 2 روز گذشت صد روز گذشت،هر روز تعمیرکاره یه بهونه میاورد و پسش نمیفرستاد،نهایتا میگفت کارت شما قابل تعمیر نبوده و دور ریختن!آدرسی که ارسال کردم یه مغازه معروف بود-خلاصه هیچی زیر بار نرفت که نرفت-آخه آدم آخه برترین مخلوق این چه کاریه؟به مقدساتم کارت 100درصد تصویر داشت و هیچ مشکلی در کارکرد نداشت.

خداییش 170 کارت+10 ارسال و حدود 50 HEAT SINKو فن ضرر کردم.نامردا میدونستن شهرستانم و نمیتونم پیگیر بشم خوردنش.

پیش دوستم هیچ ضایع شدم فکر میکرد دستش انداختم یه نامردی خیلی خیلی بزرگ در حقم کرد.

ویرایش شده توسط helenjoon
لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

فروشگاه دزدان پیشرو و بیچاره

عرض سلام و وقت بخیر خدمت تمامی دوستان

بنده امسال اخر تابستونی زد به سرم یه تی وی خوب بخرم که بعد از کلی تحقیق تصمیم گرفتم F7770 سامسونگ تهیه کنم،بنده اصفهان تشریف دارم و بورس لوازم مربوطه خیایون شیخ بهایی که متاسفانه جنس مورد نظر رو نداشتن،زنگ زدم تهران بچه ها کل امین حضور،ولیعصر و جهموری رو زیر و رو کردن ولی انگار این مدل فقط صاحب کارخونه یکی واسه خودش ساخته و غیب شده،زدم تو نت ببینم کی داره بخریم اولین فروشگاه دیجی کالا که نداشت دومیش فروشگاه چاره زنگ زدم میگه تلفنی استعلام نمیدیم فرداش زنگ زدم واسه واریز گفت حله (اسکرین شات گذاشتم بقیشو خودتون حدس بزنید)

مورد 2

فروشگاه آنلاین پیشرو

داستان از اول شنبه شروع شد که تماس گرفتم گفتن موجوده فرداش انلاین پرداخت کردم،روز بعد درخواست کد رهگیری پستی رو کردم گفتن بسته بزرگ بوده پست قبول نکرده (تو روح هر چی آدم دروغگو گل بمالن و ......) گفتم بدین باربری روز بعد گفتن موجود نیست و تا 12 خبرتون میکنیم و نتجیه این که نیست شماره حساب بدین برگشت بزنیم،و الان سه روزه میخوان برگشت بزنن امروز تماس گرفتم گفتن تا آخر وقت اداری برمیگردونن و از اونجایی که 5 شنبه ها تا ساعت سه بیشتر نیستن رفت تا شنبه

سه تا خط دارن از 24 ساعت شبانه روز 100 ساعت اشغاله (فک کنم مذکرات هسته ای رو اینا انجام میدن اینقد حرف میزنن بعضی وقتا هم بر میدارن حرف نمیزنن) خلاصه این که فعلا به دو ادرس زیر مراجعه کردم و شکایت کوچولو زدم شنبه پول تو حساب نبود میرم دادگاه اساسا حالشون جا بیارم (تمام مدارک از اسکرین شات تا صدای ضبط شده دوستان موجوده)

من کلی اعصابم خرد شده و الاف شدم دوستان از تجربه بنده درس بگیرن.

https://www.enamad.ir/opinions.aspx

https://www.cyberpolice.ir/forms/online-shopping-report

لینک به دیدگاه

در کل چند جا توی بازار ایران هست که قابل اعتمادن ...البته من باتوجه به تجربیات و کار با اونها دارم میگم و معتقدم از چیز های خوب باید تعریف کرد ...بهترین فروشگاه طبقه سوم (میلاد نور) ...من به شخصه چند بار از اونجا سیستم واسه مشتری جمع کردم و هم گارانتیش معتبره و هم قابل اطمینانه و من هیچ موقع به مشکل برنخوردم ...جالبه مثلا من گفتم بهش که قیمت این مین رو پایین دارن 10 تومن پایین تر از شما میدن و میگه کف قیمت بازاره و ما با 20 تومن سود داریم اینو به شما میدیم ...رفت تو لیستش و منو صدا زد و بهم نشون داد و گفت قیمت خرید ما *** است یعنی نزدیک 80 تومن کمتر از قیمت فروش ولی ما اجازه فروش این کالا رو بیش از این نداریم ...از اینکه تو کارشون شفاف سازی دارن خیلی خوشم میاد ... نکته دیگه هم اینکه اگه کسی قطعات لپ تاپ و باتری و ال سی دی و ... رو خواست طبقه زیرزمین فروشگاه افق وارد کننده ی تمامی این قطعاته ...

البته اینو بگم که من تازه با لیون و آقای حسینی آشنا شدم و ایشون روی سر ما جا دارن و خدا وکیلی قیمتاشون خیلی خوفه

:cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:

لینک به دیدگاه

• 9 ماه بعد...

دوستان مشهدی هرگز از مغازه زمان تو پاساژ تک خرید نکنید، یک ادمی هستن که اصلاً به فکر مشتری نیستن و فقط به فکر منفعت خودشونن

لینک به دیدگاه

تازه سیستم خریده بودم هنوز گرافیک نداشت رفتم ولیعصر از لیون گرافیک بخرم 970 زوتاک.

گفتم قبلش قیمت بگیرم رفتم یه جا با چونه خریدم 1370  (لیون 1400 میداد) امدم خونه خوشحال که 30 تومن سود کردم .

ساعت 2 بعد از ظهر رسیدم خونه  ساعت 5 بعد از ظهر لیون قیمت ها رو شکست کرد 1250.

انصافا از این تلخ تر نداشتم.

لینک به دیدگاه

سلام و درود

من تابستون پارسال سیستم قدیمیم مینبردش سوخت و چون قطعاتم خیلی قدیمی بود و دیگه تو بازار شاهرود اصلا مین بردی مثل من پیدا نمی شد، ناچار شدم سیستم جدید بندازم.

اون موقع هم وضع مالی خوبی به اون صورت نداشتم و کجبور شدم با 1 میلیون یه سیستم جدید (بدون کیس و هارد) بندازم. خلاصه با کلی مشورت از این و اون و چونه زدن با فروشندگان شهرستان شاهرود، بصورت قسطی یه سیستم خوب (از نظر خودم) جمع کردم. من تنها بازی هایی که می کردم فقط کالاف بود و نه چیز دیگه ای، بنابراین سیستم زیر کار منو راه مینداخت:

cpu: intel pentium g3220

MB: ECS M4-H81

VGA: asus r7 240

ram: 4fb 1600mhz

psu: green 330

بعد از اسمبل سیستم جدید، مشکل کارت گرافیک شروع شد، هر بار به کارت گرافیک یه ذره فشار میومد، سیستم بدون هیچ اخطاری خاموش میشد. یادمه bf4 رو رو سیستم نصب کردم، تا داخل بازی شدم سیستم خاموش شد =)) فروشنده گرامی هم تو کد این موضوع نمی رفت که نمی رفت.

آقا منم عصبی شده بودم که چرا اینطوری میشه، چون اون موقع اواسط تابستون بودو داشت وقت عزیزم به هدر میرفت : (

خلاصه تا اینکه فهمیدم مشکل از پاور هست و سیستم برق بیشتری میخواد، منم مجبور شدم کارت گرافیک غول HD 5450 رو بندازم رو سیستم.

مانیتور قبلیم رزولوشنش کم بود و می تونستم تا حدی بازی اجرا کنم، ولی وقتی مانیتور جدید گرفتم (مانیتور LG مدل 20M35 بیست اینچ با رزولوشن 1600x900) به قیمت 270 تومن همین زمستون سال 93 از بانه گرفتم (سوز به دلتون :laughing: ) گارانتی که اصلا نداره و حتی روی کارتونش به فارسی زده "ورود این کالا به درون ایران ممنوع می باشد" . درکل با عوض کردن مانیتور، مشکل من با این کارت عزیز بیشتر شد، بطوری که بازی هایی که قبلا می تونستم بدون لگ انجام بدم رو الان با لگ انجام میدم. شاید باورتون نشه ولی تو GTA San Andreas هم لگ و افت فریم دارم : (((

به همه ی کسانی که میخوان سیستم ببندن بگم که هیج وقت هیچ وقت پاور نامناسب نندازین، یا اگه میندازین متناسب با مصرف سیستمتون باشه، چون درغیر این صورت مجبور به انجام کارهایی میشوید که اصلا و ابدا دلتون نمیخواد.

و دیگر اینکه قبل از اینکه بخواین از یه جایی سیستم بخرین، به فروشنده بگین قدرت کارت گرافیک به چیه، اگه گفت به 2 گیگ 4 گیگ بودنه، همون موقع مغازشو ترک کنید و پشت سرتون هم نگاه نکنید. ولی اگه جواب منطقی داد، همونو دو دستی بچسبید. البته من پیشنهاد میکنم از همین لیون خودمون خریداری کنید چون لنگه اینجا رو هیچ جایی تو ایران نداره :cool:

ویرایش شده توسط مجتبی حیدرزاده
لینک به دیدگاه

5سال پیش که اولین سیستم شخصی خودم رو انتخاب کردم سفارش پاور600وات گرین دادم که چند ماه بعد فهمیدم1000وات ایرانی هست که اندازه 400وات هم ارزش نداره!

اینو از یه آدم معروف خریدم که پاساژش (اسمش یادم نیست)روبروی مسجد جامع نوشهر بود به یاشار معروف بود

یه فروشگاه الکترونیکی دیگه هست که به دزد بودن توی نوشهر معروفه که مشتری هاش هم از دست داده

الکتریکی برادران سلیمانی در خیابان بهرام!این آقا بازی ها رو به دو برابر قیمت میداد چون نوشهر یک شهر کوچیکه و دسترسی به بازی واقعا غیر ممکن بود فقط همین بازی میاورد

5تا دسته ps2ازش خریدم که جعبه نداشت تو نایلون تحویل میداد یک روز بیشتر دوم نمیاورد

یه گیم پد ازش خریدم برم خونه دیدم خرابه تحویلش دادم تست گفت اگه کارتونش کو؟(یه کاور خیلی نازک داشت میگفت کارتون!!!lol)گفت نداری نمیشه فرستاد گارانتی!(اصلا دسته خارجی بود آرم گارانتی و اینچیزا نداشت)بعد اصرار من خب منم که بچه بودم طرف گیم پد رو گرفت که مثلا بفرسته گارانتی الان 6ساله از گارانتی نیومده :wacko:

کلا من هیچی از نوشهر نمیخرم از موبایل فروشی هاشم خاطره ی خوش ندارم!

pcجدیدم رو از یه ادم کاملا معتبر از قم خریدم دمش گرم همون قطعات رو داد کلی هم بهم مشاوره داد و انصافا چیزی که اخرش جور شد از اون چیزی که خودم فکر میکردم بهتر شده بود

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

من اولین بار از لیون یه مانیتور vx238 خریدم فقط اشتباه کردم که اونجا تست نکردم بردم خونه روشنش کردم 6 یا 8 تا از پیکسل هاش سوخته بود خیلی تو ذوقم خورد زنگ زدم آقای حسینی هیچ جوری دوباره پسش نمیگرفت میگفتم بابا 100 تومن کم کن ازش یه دونه دیگه بده گفت امکانش نیست.واقعا پشیمون شدم که دیگه از لیون خرید کنم

لینک به دیدگاه

تجربه تلخ به این شدت دوستان یادم نمیاد ولی یه بار اون زمان cpu 1.7 پنتیوم 4 بود بعد 2.4 کردمش مین و سی پی یو ترکید

لینک به دیدگاه

خاطره تلخ من خرید کلی فنهای خارجی هست!!یک کمد پر از فن های aerocool .bitfenix.lepa.nzxt!حیف اون همه پولی که هدر رفته.میشد کارهای خیلی بهتری باهاش بکنم!!

ویرایش شده توسط amooo
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...