رفتن به مطلب

Dota 2 روی سیستم من اجرا میشه ؟

Animox
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام وقت بخیر 

سیستم من :

VGA  HD 5450 2G 

CPU  E8400 3 Ghz ِdual Core

Ram 4

...........

روی این سیستم دوتا 2 اجرا میشه با فریم خوب ؟

چون توی مشخصات گیم دیدم ، کاملا به سیستمم میخوره و تست های یوتیوب رو دیدم بین 40 تا 50 فریم میده ، که البته تست ها برای 1 سال پیش بود و تست جدیدی موجود نبود برای کارت من .

اما توی بعضی سایت ها نوشتن که گیم جدیدا از حالت بهینه خارج شده و سنگین تر شده ! و سیستم مورد نیاز بهتری میخواد تا اجرا بشه 

میخوام بدونم با این سیستم ، میشه پلی داد ؟ با توجه به آپدیت های جدید گیم و سنگین تر شدنش ...

رزولوشن هم که میخوام پلی بدم 1280*720 هست 

با این مشخصات لیگ آو لجند رو چقدر بهم فریم میده ؟

و کسانی که تجربه این گیم و لیگ آو لجند رو دارن ، با کدومش بیشتر حال میکنین ؟ ( بدون تعصب بنویسید لطفا )

لینک به دیدگاه

سلام

هیچی دوتا نمیشه :)

درسته الان چند سالی هستش که دوتا واقعا" سنگین شده ...

درسته 2 هسته cpu کمه واسه این گیم ولی اگه بتونی رم رو برسونی به 8 کیک میشه تو تنظیمات پایین گیم زد ... تستش کن ضرر نداره :)

لینک به دیدگاه

۱ دقیقه قبل، invoker گفته است:

سلام

هیچی دوتا نمیشه :)

درسته الان چند سالی هستش که دوتا واقعا" سنگین شده ...

درسته 2 هسته cpu کمه واسه این گیم ولی اگه بتونی رم رو برسونی به 8 کیک میشه تو تنظیمات پایین گیم زد ... تستش کن ضرر نداره :)

مرسی برای راهنمایی ♥ ، ولی برای گیم زیاد سی پی یو و رم مهم نیستن به نسبت کارت گرافیک ، من سی پی یوم قوی تر از گرافیکمه و توی اکثر گیم ها گلوگاه گرافیک دارم ، یعنی سی پی یو داره با 60 درصد توان کار میکنه ، گرافیک با 100 درصد که این خوبه و نشون میده ضعف از سی پی یو ندارم و مشکل گرافیکمه که اون مردک بهم انداخت این آشغالو :( ،،،  

میخواستم یعنی اگه سیستم نمیکشه ، نت حروم نکنم براش ، چون 16 گیگه فقط دانلودش ، آپدیت های توی خود گیم بماند ...

به نظرتون بکاپ بگیرم بهتر نیست ؟کدوم سایت بهتره برای بکاپ ؟ دانلود ها رو رفتم دیدم جدید بود ولی نمیدونم کدوم بهتره برای بکاپ 

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Animox گفته است:

مرسی برای راهنمایی ♥ ، ولی برای گیم زیاد سی پی یو و رم مهم نیستن به نسبت کارت گرافیک ، من سی پی یوم قوی تر از گرافیکمه و توی اکثر گیم ها گلوگاه گرافیک دارم ، یعنی سی پی یو داره با 60 درصد توان کار میکنه ، گرافیک با 100 درصد که این خوبه و نشون میده ضعف از سی پی یو ندارم و مشکل گرافیکمه که اون مردک بهم انداخت این آشغالو :( ،،،  

میخواستم یعنی اگه سیستم نمیکشه ، نت حروم نکنم براش ، چون 16 گیگه فقط دانلودش ، آپدیت های توی خود گیم بماند ...

به نظرتون بکاپ بگیرم بهتر نیست ؟کدوم سایت بهتره برای بکاپ ؟ دانلود ها رو رفتم دیدم جدید بود ولی نمیدونم کدوم بهتره برای بکاپ 

خواهش . داداش من دیگه پیر دوتا ام بیش از 18 ساله دوتا میزنم :|

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

صحبت شما درسته ولیکن ساختار دوتا جوریه که هم گرافیک و درگیر میکنه و هم رم و سی پی یو ( هسته + کش بالا اولویته )

بهترین کار واسه شما گرفتن بک آپ بازی از کیم نت یا دوست و آشنا جاییه ( حجم دانلود اصلی دوتا بیش از 20 کیکه * )

اینطور ضرر نکردین :)

-----------------------------------

لینک به دیدگاه

با این همه محدودیت که شما دارین

چه کاریه عزیز بازی نکن اصلا

تازه این تایمی هم که انتخاب کردین تایم بتل پسه که هفته ای 2 3 گیگ اپدیت میدن

حداقل رم الان برای بازی 8 گیگه بحث فقط ران کردن بازی نیست وسط فایت ها کرش میکنید

دوم اینکه نیاز به یه هارد درست حسابی و یا ssd دارید وگرنه اگه هاردتون قدیمی باشه کلی طول میکشه بازی لود شه

پیشنهاد من اینه

cpu : q8400

ram : 8 gb

توی رزولوشنی که میخواین بازی کنید و تنظیمات همگی low  60 فریم میگیرید

اما اذیت خواهید شد در کل

لینک به دیدگاه

۸ ساعت قبل، hosin گفته است:

با این همه محدودیت که شما دارین

چه کاریه عزیز بازی نکن اصلا

تازه این تایمی هم که انتخاب کردین تایم بتل پسه که هفته ای 2 3 گیگ اپدیت میدن

حداقل رم الان برای بازی 8 گیگه بحث فقط ران کردن بازی نیست وسط فایت ها کرش میکنید

دوم اینکه نیاز به یه هارد درست حسابی و یا ssd دارید وگرنه اگه هاردتون قدیمی باشه کلی طول میکشه بازی لود شه

پیشنهاد من اینه

cpu : q8400

ram : 8 gb

توی رزولوشنی که میخواین بازی کنید و تنظیمات همگی low  60 فریم میگیرید

اما اذیت خواهید شد در کل

بازی رو نصب کردم با گرافیک متوسط و رزولوشن HD ، دارم 50 تا میگیرم

مرسی برای راهنماییتون دوستان 🙏❤️🌹

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...