رفتن به مطلب

به نظرتون این گیم ها دد شدن؟

MiladZQ
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام ، به نظرتون گیم های Dota 2 , CSGO , Rainbow Six Siege و یا حتی Apex Legends دد شدن؟ من خودم خیلی وقته که کمتر از گذشته اخبار بازی هارو دنبال میکنم اما الان مدتی میشه که مثلا جز کال اف دیوتی وارزون، اخبار کمتری از بقیه گیم ها میبینم (حتی حس میکنم وارزون هم مدتیه سرو صداش کمتره) با این وضعیت به نظرتون در حال حاضر روی بورس ترین بازی مولتی پلیر کدوم هستو کدومشون ارزش بازی بیشتری داره (میخوام یه مدت سرگرم یه بازی شم ولی نمیدونم کدومو انتخاب کنم xD)

لینک به دیدگاه

۷ دقیقه قبل، MiladZQ گفته است:

سلام ، به نظرتون گیم های Dota 2 , CSGO , Rainbow Six Siege و یا حتی Apex Legends دد شدن؟ من خودم خیلی وقته که کمتر از گذشته اخبار بازی هارو دنبال میکنم اما الان مدتی میشه که مثلا جز کال اف دیوتی وارزون، اخبار کمتری از بقیه گیم ها میبینم (حتی حس میکنم وارزون هم مدتیه سرو صداش کمتره) با این وضعیت به نظرتون در حال حاضر روی بورس ترین بازی مولتی پلیر کدوم هستو کدومشون ارزش بازی بیشتری داره (میخوام یه مدت سرگرم یه بازی شم ولی نمیدونم کدومو انتخاب کنم xD)

سلام

منظورت از این دد نقهمیدم :|

-----------------------------------------------

اولی و دومی که دیگه چنگی به دل نمیزنه ...

دوتا 2 هم که سبک خاص خودش و داره باس یکی مثل من فسیل شده این کار باشی :| تهش هم هیچی نیس ... :D

فعلا دوچی رو بروسه همین وارزون و Apex که هردوتاش هم مشکلات خاص خودشون رو دارن . باس بری تو کارش تا بفهمی ....

لینک به دیدگاه

سلام

وقتی وارد سایت استیم میشی می بینی که نه هنوز دد نشدن !!

کامنت هارو میتونی بخونی

هنوز یه وقتایی استیم تبلیغ کانتر رو میکنه و از همه هم بیشتر کامنت داره

دیگه مدل بازی ها اینطوریه. .قتی چیزی جدید میاد تا چند وقت توی دهن همه میچرخه

فورزا 5 اومد همه سایت ها ازش گیم پلی میذاشتن که محیطش اینجوری اونجوری الان کسی ازش حرف نمیزنه !!

دور روز دیگه کال اف میاد اون  روی بورس میره و هشتگ میشه

لینک به دیدگاه

بازیه دیگه. دد شدن معنی نداره .همشون فقط و فقط سرگرمین. هرکدوم یه نمونه انحصاری از خودشونن که هیچوقت تکرار نمیشن. مگر یه بازی  خیلی بهتر کاملا جاشو بگیره .هرچند من خودم هنوز که هنوز بتلفیلد 4 پلی میدم حتی.

لینک به دیدگاه

کانتر امروز 780 هزار بازیکن رو عدد پیک داشته و رتبه ی 1 استیم از نظر تعداد بازیکن فعالِ

DOTA 2  هم628 هزار بازیکن رتبه ی 2

APEX  با تعداد 306 هزار بازیکن  رو پیک با رتبه ی 3

Rainbow six هم 34 هزار بازیکن داشته رتبه ی19

در واقع هیچکدومشون حتی نزدیک به DEAD هم نیست ! یه سری بازیکن از دست دادن بازیکن جدید جذب کردن آمار بازی ها را با فندوق شکن از سایت زیر ببین

https://steamdb.info/graph/

بازی dead به این میگن 'Friday The 13th: The Game

کلا 190 نفر دارن بازیش میکنن🙄اونم world wide

ویرایش شده توسط ☕Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

۶ دقیقه قبل، invoker گفته است:

سلام

منظورت از این دد نقهمیدم :|

خب حس میکنم اول اخبار بازی کمتر میاد بیرونو آپدیت ها ضعیف تر میشن، بعد کم کم پلیر های گیم کم میشن

درسته؟

۸ دقیقه قبل، invoker گفته است:

اولی و دومی که دیگه چنگی به دل نمیزنه ...

رینبو چند ماه پیش تخفیف خورد خریدمش

7.1 ساعت پلی تایم دارم اما واقعااا سخته :(

f.thumb.png.881d92a83082cf1e1253d36f5439cc42.png

۸ دقیقه قبل، invoker گفته است:

دوتا 2 هم که سبک خاص خودش و داره باس یکی مثل من فسیل شده این کار باشی :| تهش هم هیچی نیس ... :D

فعلا دوچی رو بروسه همین وارزون و Apex که هردوتاش هم مشکلات خاص خودشون رو دارن . باس بری تو کارش تا بفهمی ....

ممنون ❤️

۷ دقیقه قبل، kamyar sharifi گفته است:

دیگه مدل بازی ها اینطوریه. .قتی چیزی جدید میاد تا چند وقت توی دهن همه میچرخه

فورزا 5 اومد همه سایت ها ازش گیم پلی میذاشتن که محیطش اینجوری اونجوری الان کسی ازش حرف نمیزنه !!

دور روز دیگه کال اف میاد اون  روی بورس میره و هشتگ میشه

دقیقا اینم درسته

اما مثلا یه بازی مثل فورتنایت یا پابجی رو یادمه تا 1 سال / 1 سالو نیم بعد از انتشارشون بحث اینکه کدوم بهتر هست یا.. خیلی زیاد بود که الان خیلی کم پیش میاد ببینم چنین چیزی رو

6 دقیقه قبل، Lawrence گفته است:

بازیه دیگه. دد شدن معنی نداره .همشون فقط و فقط سرگرمین. هرکدوم یه نمونه انحصاری از خودشونن که هیچوقت تکرار نمیشن. مگر یه بازی  خیلی بهتر کاملا جاشو بگیره .هرچند من خودم هنوز که هنوز بتلفیلد 4 پلی میدم حتی.

4 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است:

کانتر امروز 780 هزار بازیکن رو عدد پیک داشته و رتبه ی 1 استیم از نظر تعداد بازیکن فعالِ

DOTA 2  هم628 هزار بازیکن رتبه ی 2

APEX هم رتبه ی 306 هزار بازیکن تعداد پیک با رتبه ی 3

Rainbow six هم 34 هزار بازیکن تعداد پیک بوده رتبه ی19

در واقع هیچکدومشون حتی نزدیک به DEAD هم نیست ! یه سری بازیکن از دست دادن بازیکن جدید جذب کردن آمار بازی ها را با فندوق شکن از سایت زیر ببین

https://steamdb.info/graph/

بازی dead به این میگن 'Friday The 13th: The Game

کلا 190 نفر الان دارن بازیش میکنن🙄

ممنونم از همه دوستان بابت مشارکت در تاپیک ❤️

یه سوال دیگم هست که شاید مسخره به نظر برسه.. xD درسته سلیقه ایه ولی به نظرتون کدوم رو بهتره برای یه مدت سرگرمی بازی کنم؟

لینک به دیدگاه

برو سایت twitch یکم نگاه کن این بازی های رو. هر کدوم که خوشت اومد بازی کن.

لینک به دیدگاه

۵ ساعت قبل، MiladZQ گفته است:

خب حس میکنم اول اخبار بازی کمتر میاد بیرونو آپدیت ها ضعیف تر میشن، بعد کم کم پلیر های گیم کم میشن

درسته؟

رینبو چند ماه پیش تخفیف خورد خریدمش

7.1 ساعت پلی تایم دارم اما واقعااا سخته :(

f.thumb.png.881d92a83082cf1e1253d36f5439cc42.png

ممنون ❤️

دقیقا اینم درسته

اما مثلا یه بازی مثل فورتنایت یا پابجی رو یادمه تا 1 سال / 1 سالو نیم بعد از انتشارشون بحث اینکه کدوم بهتر هست یا.. خیلی زیاد بود که الان خیلی کم پیش میاد ببینم چنین چیزی رو

ممنونم از همه دوستان بابت مشارکت در تاپیک ❤️

یه سوال دیگم هست که شاید مسخره به نظر برسه.. xD درسته سلیقه ایه ولی به نظرتون کدوم رو بهتره برای یه مدت سرگرمی بازی کنم؟

dota 2 همه پسند نیست ولیی خوشت بیاد دیگ معتادش میشی 

به شخصه ترجیح میدم کانتر بازی کنم تا رینبو!

اپکس و وارزونم اوکیه 

اگه قصدت اینه فقط سرگرم شی gta v انلاین😂

اما اکه بازی استراتژیک بدت نمیاد و وقت داری مهارت های مختلف یاد بگیری دوتا عالیه 

لینک به دیدگاه

۵ ساعت قبل، MiladZQ گفته است:

درسته سلیقه ایه ولی به نظرتون کدوم رو بهتره برای یه مدت سرگرمی بازی کنم؟

سلام

پیشنهاد اول و آخرم جنگهای صلیبی 1 تا 3

عمرم باهاش گذشت و خسته نشدم البته  need for speed underground 2 هم بود و تاحالا از هیچ بازی ایی اندازه اینا لذت نبردم .

برو تو توییچ چندتا گیمپلی ببین ، هر کدومو دوست داشتی پلی بده.

لینک به دیدگاه

رینبو لذت بردن ازش مثل یه نموداره

اون اوایل هیچی ازش نمیفهمی و سخته برات 

بعد مدتی بازی (شاید حدود 100 ساعت) که مکانیک های بازی رو کامل یاد گرفتی و مپ هارو مسلط شدی لذت از بازی شروع میشه

و تا مدتی از پیک لذت بردن از بازی ادامه داره تا جایی که فکر میکنی افتادی تو لوپ و داری یک سری مچ های بسیار تکراری رو تجربه میکنی و هم تو و هم حریفات کار های یکسانی میکنین

بنظرم رقبای رینبو csgo و کالاف هستن

که csgo با تنوع کمتر، مکانیک های ساده و گرافیک ضعیف تر برای سلیقه من در رتبه پایین تری قرار میگیره

و ازون طرف کالاف با واقع گرایانه تر بودن مکانیک ها، گرافیک بهتر بازی جذاب تری هست (ولی مدت زمان کمتری رو میتونه در بلند مدت سرگرم کنه نسبت به رینبو)

باز هم میگم این نظرات کاملن شخصی و سلیقه ای هست

ویرایش شده توسط Alirezatha
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Alirezatha گفته است:

بعد مدتی بازی (شاید حدود 100 ساعت) که مکانیک های بازی رو کامل یاد گرفتی و مپ هارو مسلط شدی لذت از بازی شروع میشه

و تا مدتی از پیک لذت بردن از بازی ادامه داره تا جایی که فکر میکنی افتادی تو لوپ و داری یک سری مچ های بسیار تکراری رو تجربه میکنی و هم تو و هم حریفات کار های یکسانی میکنین

که csgo با تنوع کمتر، مکانیک های ساده و گرافیک ضعیف تر برای سلیقه من در رتبه پایین تری قرار میگیره

و ازون طرف کالاف با واقع گرایانه تر بودن مکانیک ها، گرافیک بهتر بازی جذاب تری هست (ولی مدت زمان کمتری رو میتونه در بلند مدت سرگرم کنه نسبت به رینبو)

باید با رفیقت بازی کنی تنهایی کَنسِر ، آخرین بار سال 2018 روش کلیک کردم ! گذاشتمش کنار یه جاهایی میرسه طرف همون بازی میکشتت چون رفته یوتیوب تموم فوت و فن ها رو دیده Spawn kill میشی

CSGO که توش پر چیتر اصلا بحث Trust Factor اینا هیچ معنی نمیده حتی shroud تو لایوش گفت این بازی دیگه بدرد نمیخوره چیترا نابودش کردن ، خود من اینقدر عصاب خورد شد تا یه ماه چیت زدم !!!! دیگه اینقدر چیت میزدم که لو رفتم بن شدم مگر اینکه بری Faceit بازی کنی !

من خودم فقط Dead By Daylight میزدم که بخاطر اینترنت فعلا دیلیتش کردم 😐تا شاید TD LTE مبین نت بخرم بتونم بازی کنم خیلی ادعاشون میشه پینگ نتشون پایین🙄

لینک به دیدگاه

۵ دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است:

باید با رفیقت بازی کنی تنهایی کَنسِر ، آخرین بار سال 2018 روش کلیک کردم ! گذاشتمش کنار یه جاهایی میرسه طرف همون بازی میکشتت چون رفته یوتیوب تموم فوت و فن ها رو دیده Spawn kill میشی

CSGO که توش پر چیتر اصلا بحث Trust Factor اینا هیچ معنی نمیده حتی shroud تو لایوش گفت این بازی دیگه بدرد نمیخوره چیترا نابودش کردن ، خود من اینقدر عصاب خورد شد تا یه ماه چیت زدم !!!! دیگه اینقدر چیت میزدم که لو رفتم بن شدم مگر اینکه بری Faceit بازی کنی !

من خودم فقط Dead By Daylight میزدم که بخاطر اینترنت فعلا دیلیتش کردم 😐تا شاید TD LTE مبین نت بخرم بتونم بازی کنم خیلی ادعاشون میشه پینگ نتشون پایین🙄

درسته

تسلط به تریک های ریز و جزیی هر مپ اهمیت خیلی خیلی زیادی داره تو بازیش و خوب اگر مهم تر مهارت شوتینگ و کار تیمی نباشه و قطعن کم اهمیت تر نیست

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Alirezatha گفته است:

با 500 ساعت تایم پلی رینبو قبول دارم این حرف رو :D 

اوایل آدم هیچی نمیفهمه خیلی براش سخته

بعد توی یه بازه که حرفه ای میشه خیلی حال میده

بعد کم کم تکراری میشه

البته همه گیم ها بنظرم اینجوریه

بعد یه مدت تکراری میشن

مگه اینکه آدم با فرند هاش پلی بده اونموقع قضیه 180 درجه فرق میکنه!

ویرایش شده توسط DarkMERC
لینک به دیدگاه

سلام در حال حاضر نه

شاید بعدا رینبو و اپکس دد بشن

اما کانتر و دوتا؟فکر نکنم

این دو بازی قدمت زیادی دارن و برای خودشون یه سبک بازی هستن. اگه سازنده ها فکر کنن قدیمی شده ,فوقش نسخه جدید میدن بیرون

لینک به دیدگاه

عاغا نگقتین این دد یعنی چی ... :(

منی که این همه سال عمرم و وقت دوتا 2 کردم و این چیزا نشنیدم .

یا شایدم شنیدم شما جور دیگه سیگنال میدین من فرکانسش و نمیکیرم :D

لینک به دیدگاه

۴۶ دقیقه قبل، invoker گفته است:

عاغا نگقتین این دد یعنی چی ... :(

منی که این همه سال عمرم و وقت دوتا 2 کردم و این چیزا نشنیدم .

یا شایدم شنیدم شما جور دیگه سیگنال میدین من فرکانسش و نمیکیرم :D

دد:

images.jpeg.5c2024447d02e22d3f4c1df980a1ec13.jpeg

لینک به دیدگاه

۱ دقیقه قبل، silvermanHHH گفته است:

دد:

images.jpeg.5c2024447d02e22d3f4c1df980a1ec13.jpeg

بازم نگرفتم یعنی چی :|

--------------------------------------

فانوسن نکنین این کارا با من خسته :(

یه نفر بیاد به زبان ساده توضیح بده :|

لینک به دیدگاه

زمانی یک بازی Dead حساب میشه که تعداد بازیکنان در لحظه اش نسبت به زمان اوجش افت بسیار زیادی کرده باشه. 

مثلا یک زمانی Rainbow و PUBG بیشترین تعداد پلیر همزمان رو داشتند و توی سرویس های استریم گیم هم محبوب بودند. 

اما الان یک دهم دوران اوجشون هم بازیکن ندارند. 

دوتا 2 و CS هنوز هم بازی های محبوبی هستند یا Fortnite. 

یا Warzone اگه اسپانسر استریمرهای معروف نمیشد و چیتش رو نمی فروخت الان Dead بود. 

لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، invoker گفته است:

بازم نگرفتم یعنی چی :|

--------------------------------------

فانوسن نکنین این کارا با من خسته :(

یه نفر بیاد به زبان ساده توضیح بده :|

DEAD 

یعنی بازی مرده باشه دیگه کسی بازیش نکنه،  یه بازی تا زمانی که بازیکن داره و سرور پیدا میکنه یعنی DEAD نیست ! ، هر تعریف دیگه ای در دسته جفنگیات قرار میگیره بعضیا دوست دارن همه چیو فلسفی کنن🙄

هر چی دوست دارید بازی کنید تا زمانی که آدم باشه باهاتون بازی کنه بقیه چیزاش مهم نیست مهم لذت بردن از بازیه

ELDEN RING روزای اول بیش از یک میلیون بازیکن به صورت PEAK داشت الان شاید زیر 50K داشته باش به نظرت این بازی DEAD  محسوب میشه ؟!؟!؟! همچین چیزی نیست ،الدن رینگ هایپ شد بود چون نویسندش نویسنده تاج و تخت بود، فن بوی ها تبلیغات میکردن، یه مشت نوب تازه وارد که هیچوقت تو عمرشون دارک سولز بازی نکرده بودن ریختن توش و زودم اومدن بیرون ! کسایی این بازیو خریده بودن که توی ده سال گذشته حتی جوراب برا خودشون نمیخرریدن ! اما طرفدارای واقعیش هنوز دارن بازی میکنن و همچنان تو بازی پلیر پیدا میشه ، حتی دارک سولز 3 یا بلادبورن ،یه سری بازیها هیچوقت DEAD نمیشن مگر اینکه سرورشو ببندن مثل 

word of warcraft

guild wars 2

CSGO

League of Legends

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۳/۲۶ در ۰۸:۱۱، Mostafa۹۸ گفته است:

برو سایت twitch یکم نگاه کن این بازی های رو. هر کدوم که خوشت اومد بازی کن.

آره فکر خوبیه

حتما نگاه میکنم ممنون ❤️

در ۱۴۰۱/۳/۲۶ در ۰۸:۳۸، Ali۹۸ گفته است:

dota 2 همه پسند نیست ولیی خوشت بیاد دیگ معتادش میشی 

به شخصه ترجیح میدم کانتر بازی کنم تا رینبو!

اپکس و وارزونم اوکیه 

اگه قصدت اینه فقط سرگرم شی gta v انلاین😂

اما اکه بازی استراتژیک بدت نمیاد و وقت داری مهارت های مختلف یاد بگیری دوتا عالیه 

حقیقتا هنوز گیم پلی درست و حسابی از Dota 2 ندیدم ، اما حتما امروز میرم چک میکنم که اگه خوشم اومد دانلود کنم گیمو، با توجه به چیزایی که شنیدم ظاهرا سبک بازی مثل جنگ های صلیبی یا مثلا کلش اف کلنز باشه باشه که حقیقتا خیلی باهاشون حال میکردم :))) جی تی ای آنلاین رو یه زمانی روی کنسول داشتم اکانتشو پلی میدادم زیاد خوشم نیومد. الانم روی استیم دارم (شاید یه مدت رول پلی بازی کنم ببینم چطوره)

در ۱۴۰۱/۳/۲۶ در ۰۹:۰۹، _Shayan_ گفته است:

سلام

پیشنهاد اول و آخرم جنگهای صلیبی 1 تا 3

عمرم باهاش گذشت و خسته نشدم البته  need for speed underground 2 هم بود و تاحالا از هیچ بازی ایی اندازه اینا لذت نبردم .

برو تو توییچ چندتا گیمپلی ببین ، هر کدومو دوست داشتی پلی بده.

بیشتر دوست دارم آنلاین باشه، اما شاید جنگ های صلیبی هم ریختم، از آخرین باری که بازی کردم دقیقا ۳ تا سیستم عوض کردم... xD

----

در آخر خیلی ممنونم از تمام دوستان بابت شرکت توی تاپیک 😁❤️

@Alirezatha - کاربر Coffee Addicted که نتونستم تگ کنم - @DarkMERC - @silvermanHHH - @invoker - @Mreza123 

لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، MiladZQ گفته است:

آره فکر خوبیه

حتما نگاه میکنم ممنون ❤️

حقیقتا هنوز گیم پلی درست و حسابی از Dota 2 ندیدم ، اما حتما امروز میرم چک میکنم که اگه خوشم اومد دانلود کنم گیمو، با توجه به چیزایی که شنیدم ظاهرا سبک بازی مثل جنگ های صلیبی یا مثلا کلش اف کلنز باشه باشه که حقیقتا خیلی باهاشون حال میکردم :))) جی تی ای آنلاین رو یه زمانی روی کنسول داشتم اکانتشو پلی میدادم زیاد خوشم نیومد. الانم روی استیم دارم (شاید یه مدت رول پلی بازی کنم ببینم چطوره)

بیشتر دوست دارم آنلاین باشه، اما شاید جنگ های صلیبی هم ریختم، از آخرین باری که بازی کردم دقیقا ۳ تا سیستم عوض کردم... xD

----

در آخر خیلی ممنونم از تمام دوستان بابت شرکت توی تاپیک 😁❤️

@Alirezatha - کاربر Coffee Addicted که نتونستم تگ کنم - @DarkMERC - @silvermanHHH - @invoker - @Mreza123 

سلام 

دوتا 2 بازیه وقت گیریه ! قوانینی هم داره !

وقت گیره چون 122 هیرو داره اگه میخوای درست و حسابی یاد بگیری باید تمام اسپل ها و پسیو های هیرو ها رو یاد داشته باشی وقتی یاد گرفتی کلی ایتم داره بازی که اونا رو هم باید یاد داشته باشی ! وقتی تمام اینا رو یاد گرفتی باید فوت و فن درگیری و پوزیشن و ... رو یاد بگیری و اگر میخوای تنهایی تمام  اینا رو یاد بگیری با فرض اینگه انگلیسی شما کمی خوبه! بیشتر از 1000 ساعت توش وقت بزاری تا راه بافتی!

حالا مدی بازی داره که قبلا نداشت اونم اسمش توربوست که سرعت دریافت پول ،خر!😅(حمال خرید ایتمات!)،کریپس و ... بیشتره که شاید ساعات یادگیریت کمتر وقت بگیره!

از قوانین هم مثل بازی های مچ میکینگ که من اطلاع ندارم! (Rainbow خیلی وقته خریدم ولی فضای نصب ندارم )سخت گیر تر از دوتا2 تا فکر نکنم داشته باشیم!

حالت نرمال بازی 45دقیقه تا 1.20 الی 1.30 وقت مچ بازیه که اگر   بمدت 5 دقیقه خارج بشی از بازی شما مجازات میشی و حکم Leave به شما داده میشه که اخطار میگیری و با 2 اخطار با بازیکن هایی مثل خودت باید بازی کنی که یا تاکسیک بودن داخل بازی و یا مثل شما و .... که یک بازی رو ببری ! (و بردن در این حالت تقریبا  1 به 5 ه!😂)

مچ بازی در توربو 20-50 دقیقست که مگر تیم داغون (بی خ**ه😅) باشه 50-60 دقیقه طول میکشه اما نهایت 35 تمومه (توربو)

بماند  بازی Pause داره ! واسه wc و ... اما حساب کن 1 ساعت در بازی نرمال کسی دوروبرت نیاد...😂

با تمام این تفاصیل دوتا2 بهترین اعتیاد عمرمه😍 خیلی حرص میخورم گاهی ولی کلا شیرینه😅

از وقتی هم توربو اومد اونجا پلاسم😁(امتیاز بهویرم 10.000 ره برداشت اشتباه نشه!)

در کل اگر قدیم بازی های استراتژیک مثل قلعه و استار کرافت و جنگ های صلیبی و وارکرافت و ... بازی میکردی این توشون بولده و حتما خوشت میاد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...