رفتن به مطلب

پاور های شرکت awest

اشتراک گذاری

Recommended Posts

3 ساعت قبل، invoker گفته است:

سلام

یه تست هارد بگیر ببین وضعیا به چه صورته ( البته سیستم قدمی هستش بعد چند سال خوردش سلامت هارد میاد پایین ولی نباید زیاد باشه * )

درکل اگه بنا به ارتقا باشه بیا تا یه مورد خوب بهت پیشنهاد بدم.

دوست عزیز ببخشید شاید بد توضیح دادم ، هارد اس اس دی نو گذاشتم ، فقط ترسم از پاوره، پاور ظاهرا سالمه ولی ، میگم چون پنج شش سال کار کرده پاور و بعدش یه چهار پنج سال استفاده نکردم ، الان دوباره بخوام استفاده کنم نزنه هاردم که اطلاعات مهم حسابداری قراره روش ریخته بشه خراب کنه، 

ویرایش شده توسط arvin_393
لینک به دیدگاه

۲ ساعت قبل، Hadi MP گفته است:

درود بر شما؛ کاش مدل دقیق پاور ذکر میکردین، در کل اینطور بگیم هرچقدر هم کیفیت پاور خوب باشه با گذشت زمان قطعات افت میکنن و طبیعیه به فکر تعویض باشید. با توجه به تایمی که فرمودین فکر کنم از سری قدیمی A-EU باشه که بهتره تعویضش کنید. حتی با یک مدل معمولی سری وایت یا برنز . توپولوژی اون سری ها قدیمی بحساب میاد و با اینکه کار میکنه ولی جریان صاف و یکدستی نمیتونه تحویل بده. 

-----------------------------------------------------------------------------

دیگه چه کنی پاور درستو حسابی از نزدیک ندیدی که؛ کل عمرت با مونتاژیای زیر زمینی شنزن گذشته. حالا خبر نداری پاور کولرمستر، کورسیر یا EVGA بگیری چقدر فرق میکنه ولی فکر نکنم بتونی درک بکنی. :D راهنمایی میکنیم برای اونی که لازمشه، بعضیا بسوزن. 😊

دوست عزیز من سیستم الانم یه ۷۵۰ وات کولر مستر دارم ، منتها الان برای داداشم میخواستم سیستم قدیمی که به مرور ارتقا دادم رو جمع کردم دوباره راه انداختم برای کار مغازه ، فقط میخواستم نظرتونو در مورد پاور با اینکه بنظرم سالم میاد بدونم ، یه موقع به هاردم آسیب نزنه با توجه به قدیمی بودنش

فکر کنم همین مدل a-eu 530  هستش

یه چندتا مدل ارزون قیمت خوب که ازش مطمئن باشم فردا مشکلی برام پیش نمیاره معرفی میکنید؟ 

لینک به دیدگاه

درود بر شما؛ کاش مدل دقیق پاور ذکر میکردین، در کل اینطور بگیم هرچقدر هم کیفیت پاور خوب باشه با گذشت زمان قطعات افت میکنن و طبیعیه به فکر تعویض باشید. با توجه به تایمی که فرمودین فکر کنم از سری قدیمی A-EU باشه که بهتره تعویضش کنید. حتی با یک مدل معمولی سری وایت یا برنز . توپولوژی اون سری ها قدیمی بحساب میاد و با اینکه کار میکنه ولی جریان صاف و یکدستی نمیتونه تحویل بده. 

-----------------------------------------------------------------------------

دیگه چه کنی پاور درستو حسابی از نزدیک ندیدی که؛ کل عمرت با مونتاژیای زیر زمینی شنزن گذشته. حالا خبر نداری پاور کولرمستر، کورسیر یا EVGA بگیری چقدر فرق میکنه ولی فکر نکنم بتونی درک بکنی. :D راهنمایی میکنیم برای اونی که لازمشه، بعضیا بسوزن. 😊

عزیز 10 تا 3090 بخوام ریگ ببندم چه پاوری پیشنهاد میدی؟ راستی کیفیت مهم نیست فقط گارانتیش بالای 50 سال باشه

خدایا بسه دیگه😁

• لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، _Shayan_ گفته است:

سلام

چه کسی این برند رو پیشنهاد کرد ؟! من جای شما بودم تا زمانی که با پاور معتبر جایگزینش نمیکردم ، سیستم رو کلا روشن نمیکردم. حتی اگه امام زمان هم ظهور کنه ، پاور شما چون از ریشه مشکل کاریش نمیشه کرد.

در ظمن هیچ فشاری به سیستم نیارید چون فرایند بمب رو سریع پیش میبرید .

به مسخره ترین دلیل ممکن اعتماد کردم چون تو لیست سیستمای اسمبل لیون نگاه میکردم تو یکیشون این پاور جز ریکومندا بود منم با خودم گفتم لابد خوبه دیه 6 پینم داره و میزان همینو میخریم خودم موندم واقعا این چه منطقیه اون موقع خرید داشتم 

حالا چنجا نظراتی که واس پاورای همین شرکت داشتم خوندم نظر منفی ندیدم البته بیشتر رو 750 واتیش نظر دادن اگه خرابی ای چیزی داشت احتمالا حداقل یه جا باس گزارش میشد تا الان خدا کنه این سه ماه هم دووم بیاره عوض کنمش

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، arvin_۳۹۳ گفته است:

دوست عزیز ببخشید شاید بد توضیح دادم ، هارد اس اس دی نو گذاشتم ، فقط ترسم از پاوره، پاور ظاهرا سالمه ولی ، میگم چون پنج شش سال کار کرده پاور و بعدش یه چهار پنج سال استفاده نکردم ، الان دوباره بخوام استفاده کنم نزنه هاردم که اطلاعات مهم حسابداری قراره روش ریخته بشه خراب کنه، 

پیوست توضیحات من / ایمان جان محبت کردن توضیحات اضافه رو دادن...

منم هم نظر ایشونم / باید قبول کرد سیستم شما قدیمیه و اگه شما بخواهین فقط یک پاور تعویض کنین نمیشه عمر دوباره به کل قطعات بخشید *

( مثل این میمونه من 60 سالم باشه عمل قلب کنم و توقع داشته باشم بشم جوون 18 نه ولی 25 ساله :| باس بفکر اساسی باشه )

خب کم کم توضیحات و سوالات داره به حاشیه کشیده میشه . من از جانب خودم ختم توضیحات اعلام میکنم.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

۱۲ دقیقه قبل، invoker گفته است:

پیوست توضیحات من / ایمان جان محبت کردن توضیحات اضافه رو دادن...

منم هم نظر ایشونم / باید قبول کرد سیستم شما قدیمیه و اگه شما بخواهین فقط یک پاور تعویض کنین نمیشه عمر دوباره به کل قطعات بخشید *

( مثل این میمونه من 60 سالم باشه عمل قلب کنم و توقع داشته باشم بشم جوون 18 نه ولی 25 ساله :| باس بفکر اساسی باشه )

خب کم کم توضیحات و سوالات داره به حاشیه کشیده میشه . من از جانب خودم ختم توضیحات اعلام میکنم.

خب میدونم اینو ، من الان فقط دیتای داخل هاردم برام مهمه و طرز فکرم اینه که فقط پاور میتونه بهش آسیب بزنه وگرنه بقیه قطعات حتی بسوزه برام مهم نیست چون کار خودشو کرده!!! بقیه قطعات رو فوقش عوض میکنم بعدا 

لینک به دیدگاه

۱۰ دقیقه قبل، arvin_۳۹۳ گفته است:

خب میدونم اینو ، من الان فقط دیتای داخل هاردم برام مهمه و طرز فکرم اینه که فقط پاور میتونه بهش آسیب بزنه وگرنه بقیه قطعات حتی بسوزه برام مهم نیست چون کار خودشو کرده!!! بقیه قطعات رو فوقش عوض میکنم بعدا 

بعیده چه هارد چه ssd یهو بخواد خراب شه ( چه خودش چه از طریق پاور ) ...

من به شما دو راه رو پیشنهاد میدم / گرفتن تست سلامت هارد و ssd هر یه ماه حداقل *

در صورت مهم بودن دیتای هارد گرفتن بک آپ *

------------------------------------------------------------------------

درکل تو هر چیزی یه بخشی ترس اسیب دیدن هست طرف دوروزه سیستم خریده با یه نوسان کل سیستمش به فنا میره ...

دیگه خودت بکیر که چی میکم :|

-----------------------------------------------------

یه راه دیگه ام سراغ دارم حمع کن از اینجا برو :D یا که بفکر یه زندگی جدید باش . شاد باش مرد به خودت سخت نگیر

• لایک 1
لینک به دیدگاه

۶ ساعت قبل، Devileytion گفته است:

یا این دوستومون آروین که شما راهنمایی کردی. حتی اگه پاورش هم که ظرفیتش خیلی بیشتر از نیاز سیستمشه دیگه مثل قدیم کار نکنه فرضا؛ بهتره یه جای پاور، کل سیستمو عوض کنه. با این که هزینش زیاده ولی اینجوری نمیشه که پاور عوض کنیم دو سال بعد مادربرد بره، مادربردو عوض کنیم سال بعدش نوبت هارد بشه و الی آخر. چون کل پلتفرم قدیمیه. اگر کسی اطلاعتش براش مهمه فقط و فقط بکاپ چارشه. نه پاور خدا گواه سلامت صد رد صدی سیستمه نه حتی استفاده از UPS/استابلایزر. قطعه الکترونیک یه روزی از کار می افته. ولی دیتا، کارت گرافیک نیست که درست بشو باشه. فقط بکاپ آف سایت.

دوست عزیز من هارد ssd  رو نو گرفتم ، هیچکدوم از قطعات سیستم برام ذره ای مهم نیست خراب بشه بجز هارد، فقط سیستم رو برای برادرم میخوام و اون زیاد از کامپیوتر سر در نمیاره ،اگه برا خودم بود مهم نبود ، 

بنظرت پاور ۵ ۶ سال کار کرده رو باید عوض کنم با اینکه بنظر سالم میاد؟ اگه آره یه پاور ارزون با کیفیت که کارمو راه بندازه معرفی میکنید؟ 

لینک به دیدگاه

۶ ساعت قبل، hosseinbzr گفته است:

به مسخره ترین دلیل ممکن اعتماد کردم چون تو لیست سیستمای اسمبل لیون نگاه میکردم تو یکیشون این پاور جز ریکومندا بود منم با خودم گفتم لابد خوبه دیه 6 پینم داره و میزان همینو میخریم خودم موندم واقعا این چه منطقیه اون موقع خرید داشتم 

حالا چنجا نظراتی که واس پاورای همین شرکت داشتم خوندم نظر منفی ندیدم البته بیشتر رو 750 واتیش نظر دادن اگه خرابی ای چیزی داشت احتمالا حداقل یه جا باس گزارش میشد تا الان خدا کنه این سه ماه هم دووم بیاره عوض کنمش

انشاالله که مشکلی نخواهید داشت این چند ماه رو دووم آورده احتمالا بتونه ۳ ماه دیگه هم دووم بیاره ولی تضمینی نیست ، حتما در اسرع وقت پاور رو عوض کنید .

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
5 ساعت قبل، arvin_393 گفته است:

دوست عزیز من هارد ssd  رو نو گرفتم ، هیچکدوم از قطعات سیستم برام ذره ای مهم نیست خراب بشه بجز هارد، فقط سیستم رو برای برادرم میخوام و اون زیاد از کامپیوتر سر در نمیاره ،اگه برا خودم بود مهم نبود ، 

بنظرت پاور ۵ ۶ سال کار کرده رو باید عوض کنم با اینکه بنظر سالم میاد؟ اگه آره یه پاور ارزون با کیفیت که کارمو راه بندازه معرفی میکنید؟ 

دوست عزیز. پاور معیوب خودشو نشون میده. دور فن بالا میره، سیستم ناپایدار میشه، بی جهت بلو اسکرین میگیرید. من با سیستم 7700K تا خرخره اورکلاک و 1080Ti ROG با کلی فن (16عدد) و دوتا پمپ 30 واتی مصرف سیستمم 470 واته تو استرس. سیستم برادر شما خیلی کم مصرف تره حتی اگه ازش لود همزمان بکشه. این نشون میده پاور شما با کمتر از توان 50 درصدیش تو این مدت کار کرده پس دلیلی نداره مثل یه ریگ ماین با سرعت به پایان عمرش نزدیک بشه. همون طور که تو تاپیک آقای جلیلی پور، ایشون پاور شبیه به شما داشتن و ده سالی بود که داشت براشون کار میکرد و بدون هیچ اتفاق خاصی تصمیم گرفتن پاورشون رو عوض کنن.

حالا من فرضو بر این میزاریم که شما حساسی و بازم دلت راضی نمیشه و SSD ایشون هم گارانتی نداره، اطلاعاتشم خیلی مهمه، به بکاپم اعتقادی نداره. حالا تکلیف چیه اگر نخوایم پاور رو عوض کنیم؟ من میگم تا کسی با سیستمش ورنره هیچ پاور استانداردی نمیزنه قطعه ای رو با خودش ببره، به چه علت؟ به خاطر پروتکشن هایی که پاور ها دارن. یعنی پاور درست درمون اول ساخته میشه که پروتکت کنه بعد به کار بیفته چون قبل از شاخه های خروجی، سوپروایزر هست که این تصمیم هارو میگیره. پس مادامی که شما اسمبلت اوصولی باشه، از تبدیل یک به چند، فن کنترلر من درآوردی و یا قطعات بنجل داخل سیستمت (مثل رایزر usb بی کیفیت که ماینرا میبندن) استفاده نکرده باشی، با معیوب شدن پاور قبل آسیب به قطعات (با همون نشونه هایی که بالا گفتم) به کابر هشدار میده که وقت عوض شدنه. به همین سادگی. خالصه بگو از سیستمش استفاده کنه نیاز به نگرانی هم نیست چون گفتید پاور سالمه و مشکلی نداشتید. ولی هیچی بکاپ نمیشه. خدایی نکرده زلزله، سرقت و موارد غیر منتظره همیشه وجوود داره. حتی خود هارد یا SSD از کار بیفته اطلاعات توش برنمیگرده حالا شما نه هر کاربری بیاد میلیون هزینه کنه، صفر و یکه که تبدیل به اتم شده رفته. ریکاوری های بیرونم که میبری شانسیه و آدم عاقل هیچ وقت رو شانس حساب باز نمیکنه.

پ.ن: الان نگاه کردم دیدم بندرعباس هستید و گرنه میگفتم پاور رو بفرستی برات با اکتیو تست بگیرم و فیلمشو برات بفرستم ولی چون چند روزی سیستمت میخوابه اصراری نمیکنم. خودم بی سیستم یه روزم دووم نمیارم!

ویرایش شده توسط Devileytion
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

۲ ساعت قبل، Devileytion گفته است:

دوست عزیز. پاور معیوب خودشو نشون میده. دور فن بالا میره، سیستم ناپایدار میشه، بی جهت بلو اسکرین میگیرید. من با سیستم 7700K تا خرخره اورکلاک و 1080Ti ROG با کلی فن (16عدد) و دوتا پمپ 30 واتی مصرف سیستمم 470 واته تو استرس. سیستم برادر شما خیلی کم مصرف تره حتی اگه ازش لود همزمان بکشه. این نشون میده پاور شما با کمتر از توان 50 درصدیش تو این مدت کار کرده پس دلیلی نداره مثل یه ریگ ماین با سرعت به پایان عمرش نزدیک بشه. همون طور که تو تاپیک آقای جلیلی پور، ایشون پاور شبیه به شما داشتن و ده سالی بود که داشت براشون کار میکرد و بدون هیچ اتفاق خاصی تصمیم گرفتن پاورشون رو عوض کنن.

حالا من فرضو بر این میزاریم که شما حساسی و بازم دلت راضی نمیشه و SSD ایشون هم گارانتی نداره، اطلاعاتشم خیلی مهمه، به بکاپم اعتقادی نداره. حالا تکلیف چیه اگر نخوایم پاور رو عوض کنیم؟ من میگم تا کسی با سیستمش ورنره هیچ پاور استانداردی نمیزنه قطعه ای رو با خودش ببره، به چه علت؟ به خاطر پروتکشن هایی که پاور ها دارن. یعنی پاور درست درمون اول ساخته میشه که پروتکت کنه بعد به کار بیفته چون قبل از شاخه های خروجی، سوپروایزر هست که این تصمیم هارو میگیره. پس مادامی که شما اسمبلت اوصولی باشه، از تبدیل یک به چند، فن کنترلر من درآوردی و یا قطعات بنجل داخل سیستمت (مثل رایزر usb بی کیفیت که ماینرا میبندن) استفاده نکرده باشی، با معیوب شدن پاور قبل آسیب به قطعات (با همون نشونه هایی که بالا گفتم) به کابر هشدار میده که وقت عوض شدنه. به همین سادگی. خالصه بگو از سیستمش استفاده کنه نیاز به نگرانی هم نیست چون گفتید پاور سالمه و مشکلی نداشتید. ولی هیچی بکاپ نمیشه. خدایی نکرده زلزله، سرقت و موارد غیر منتظره همیشه وجوود داره. حتی خود هارد یا SSD از کار بیفته اطلاعات توش برنمیگرده حالا شما نه هر کاربری بیاد میلیون هزینه کنه، صفر و یکه که تبدیل به اتم شده رفته. ریکاوری های بیرونم که میبری شانسیه و آدم عاقل هیچ وقت رو شانس حساب باز نمیکنه.

پ.ن: الان نگاه کردم دیدم بندرعباس هستید و گرنه میگفتم پاور رو بفرستی برات با اکتیو تست بگیرم و فیلمشو برات بفرستم ولی چون چند روزی سیستمت میخوابه اصراری نمیکنم. خودم بی سیستم یه روزم دووم نمیارم!

خیلی ممنون از توضیحتون

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

۴ ساعت قبل، Devileytion گفته است:

عذر میخوام تونستم پولی جور کنم تا مبلغ یه میلیون تو پاورایی با این قیمت یکی de600 deepcool یکی دیه هم gp400 eco با پولم هم خونی داشت هر دوشونم شرکتای معتبری هستن تا جایی میدونم ولی دیپ کوله پاورش 600 واته ولی قیمتش یه میلیونه برا همین دو دل شدم به نظر شما گرینو بگیرم یا دیپ کولو؟ 

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، Hadi MP گفته است:

متوجه شدم سیستم مغازه هست. همونطور که Invoker عزیز هم فرمودن بالاخره سیستم فعلیتون چند سال کار کرده و فقط با تعویض پاور معجزه نخواهد شد. ولی برای راحت شدن خیال خودتون بهتره تعویض کنید که اگر در آینده ارتقا هم دادین پاور هزینه نشه. کاش بودجه هم میگفتین من بر اساس حوالی 500 وات میتونم مدلهای زیر معرفی کنم. 

https://www.coolermaster.com/catalog/power-supplies/mwe-series/mwe-500-white-230v-v2/ با اینکه از سری وایته LLC+Dc-to-DC و پاور ارزشمندیه.

از FSP هم HEXA 85 Plus PRO 450W و مدل 550 واتش موجود هست، پاور خوبیه با گارانتی الماس موجود هست تو بازار، قیمتشم منطقیه.

از دیپکول DA600-M هست فول ماژولار، خازنها ژاپنی با گارانتی فراسیستم. با قیمت خیلی مناسب.

بیشتر هزینه کنید کورسیر CX550M عالیه. ولی فکر نکنم نیازتون باشه!

در کل بودجه مشخص کنید بهتر میشه راهنمایی کرد.

باور کنید من با کسی کاری ندارم، بعضیا میخوان بحث شروع کنن! منتظرن ما پست بزاریم؛ زیرش شروع کنن:D

پاور 400 وات برای 

1650 

core i3 10105 کافیه؟ 

پاور gp400-eco گرین نظرمه اگه اوکیه همین هفته سفارش بدم

(ویرایش) 

(حدود 9 ساعته الان از ارسال این پیام میگذره ولی هنوز تایید نشده این چه وضعشه!) 

ویرایش شده توسط hosseinbzr
لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Hadi MP گفته است:

متوجه شدم سیستم مغازه هست. همونطور که Invoker عزیز هم فرمودن بالاخره سیستم فعلیتون چند سال کار کرده و فقط با تعویض پاور معجزه نخواهد شد. ولی برای راحت شدن خیال خودتون بهتره تعویض کنید که اگر در آینده ارتقا هم دادین پاور هزینه نشه. کاش بودجه هم میگفتین من بر اساس حوالی 500 وات میتونم مدلهای زیر معرفی کنم. 

https://www.coolermaster.com/catalog/power-supplies/mwe-series/mwe-500-white-230v-v2/ با اینکه از سری وایته LLC+Dc-to-DC و پاور ارزشمندیه.

از FSP هم HEXA 85 Plus PRO 450W و مدل 550 واتش موجود هست، پاور خوبیه با گارانتی الماس موجود هست تو بازار، قیمتشم منطقیه.

از دیپکول DA600-M هست فول ماژولار، خازنها ژاپنی با گارانتی فراسیستم. با قیمت خیلی مناسب.

بیشتر هزینه کنید کورسیر CX550M عالیه. ولی فکر نکنم نیازتون باشه!

در کل بودجه مشخص کنید بهتر میشه راهنمایی کرد.

باور کنید من با کسی کاری ندارم، بعضیا میخوان بحث شروع کنن! منتظرن ما پست بزاریم؛ زیرش شروع کنن:D

همین حدودای یک ، یک ونیم بودجه میتونم بزارم هرچی ارزونتر باشه بهتره ، هیچوقت ارتقا هم نمیدم مگه اینکه قطعه ای مشکل دار بشه باز با یه قطعه ارزون تعویض کنم، سیستم گیم برای خودم دارم برا همین سیستم قدیمی رو هیچوقت ارتقا نمیدم 

خودتون بودید از بین این سه تا که زحمت کشیدید معرفی کردید کدومو انتخاب میکردید ؟ترجیحا موندگاری بالایی داشته باشه با توجه به رطوبت زیاد هوای بندرعباستفاوت سری de600 و da600  دیپکول چیه؟ سری de که خازنای ژاپنی ندارن درسته؟ 

ویرایش شده توسط arvin_393
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فرموده بودن یوتیوب بعضیا ویدیوهای ترکیدن خازن های مبارک چینی داخلیو نمیاره. I'm just gonno put this here.

https://www.youtube.com/watch?v=sKyHXDBUSvQ

ترقه بازی با ChongX برند مورد علاقه شما. البته طبیعیه خب حقوق میدن، بدون همین برندا خیلیا مشکلات مالی پیدا میکنن. انشالله بهتر بشه. حالا برو بگو ادعای ما بی اساسه و اثبات نشده و داستان بباف... 

دوست عزیز. طرف با 3هزارتا ساب و 5 تا ویدیو نشسته پشت اکتیو انقدر ولتاژ میده تا خازن بترکه. نکنه شما انتظار داری خازنه پرتکت کنه؟ بعد این چیو نشون میده؟ میشه بگی کی از این خازن تو پاورش استفاده کرده؟ ما هم در جریان باشیم.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

۶ دقیقه قبل، Devileytion گفته است:

دوست عزیز. طرف با 3هزارتا ساب و 5 تا ویدیو نشسته پشت اکتیو انقدر ولتاژ میده تا خازن بترکه. نکنه شما انتظار داری خازنه پرتکت کنه؟ بعد این چیو نشون میده؟ میشه بگی کی از این خازن تو پاورش استفاده کرده؟ ما هم در جریان باشیم.

تو عکسایی که از داخل پاور اوست 400 وات دیدم خازنش chengX 400v بود 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
3 ساعت قبل، Hadi MP گفته است:

با این مبلغ پاور داخلی بگیرید کاملاً چینیه. 

پاور های HP Evo و کل سری OC سر تا پا خازن ژاپنی سالیدن دوست عزیز. انقدر مشاوره اشتباه ندید.

3 ساعت قبل، Hadi MP گفته است:

یا کولرمستر که 5 سال گارانتی آواژنگ داره. 

کدوم مدل گارانتی 5 سالس؟ آها مدل های 1000 وات به بالا. خسته نباشه واقعا. اون 90 درصد مردم که به این ظرفیت ها نیاز ندارن چیکار کنن اون وقت؟

ویرایش شده توسط Devileytion
  • لایک 3
لینک به دیدگاه

۷ ساعت قبل، Hadi MP گفته است:

یادم رفت! FSP هم خیلی خوبه؛ 550 واتش با گارانتی الماس حوالی 1580 ایناست. خازن های اونم ژاپنیه. برند FSP هم نیازی به توضیح اضافه نداره. با این مبلغ پاور داخلی بگیرید کاملاً چینیه. 

ممنون  از راهنماییت دوست عزیز همین پاور رو سفارش دادم 

• لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

۱۳ ساعت قبل، hosseinbzr گفته است:

(ویرایش) 

(حدود 9 ساعته الان از ارسال این پیام میگذره ولی هنوز تایید نشده این چه وضعشه!) 

کاربرهای تازه وارد یه چند تا پیام اولیه اشون برای تایید میره، که من اومدم تایید کردم همه رو. به مرور این محدودیت برداشته میشه.

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

۳ دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

کاربرهای تازه وارد یه چند تا پیام اولیه اشون برای تایید میره، که من اومدم تایید کردم همه رو. به مرور این محدودیت برداشته میشه.

ببخشید واس عوض کردن پاور بین de600 deepcool با gp400-eco گرین موندم کدوم به نظرتون بهتره برای گرافیک 1650 ram 16 cpu core i3 10105

اگه پاور دیه هم تا قیمت یه میلیون مناسب میدونید بگید ممنون🙏

لینک به دیدگاه

۳ دقیقه قبل، hosseinbzr گفته است:

ببخشید واس عوض کردن پاور بین de600 deepcool با gp400-eco گرین موندم کدوم به نظرتون بهتره برای گرافیک 1650 ram 16 cpu core i3 10105

اگه پاور دیه هم تا قیمت یه میلیون مناسب میدونید بگید ممنون🙏

دادا اگر از من پرسیدی در صورتی که از نظر بودجه خیلی در مضیقه هستی پیشنهاد من GP-450A-ECO یا GP-500A-ECO هستش. من کمتر از این برای سیستمی که کارت گرافیک داره پیشنهاد نمیدم.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

هم اکنون، ARMIN گفته است:

دادا اگر از من پرسیدی در صورتی که از نظر بودجه خیلی در مضیقه هستی پیشنهاد من GP-450A-ECO یا GP-500A-ECO هستش. من کمتر از این برای سیستمی که کارت گرافیک داره پیشنهاد نمیدم.

ممنون فرقشون گمونم 200 باشه سعی میکنم همون 450 و بگیرم

ممنون بابت راهنماییتون❤️

• لایک 1
  • چرا؟! 1
لینک به دیدگاه

18 دقیقه قبل، hosseinbzr گفته است:

ممنون فرقشون گمونم 200 باشه سعی میکنم همون 450 و بگیرم

ممنون بابت راهنماییتون❤️

موفق باشی، با توجه به اینکه استارتر موضوع شما بودی من این پیام شما رو به منزله پایان تاپیک در نظر میگیرم و میبندمش.

اگر البته در آینده نیاز داشتی که بازش کنم به من یا دیگر ناظرین پیام بده که برات بازش کنیم.

و گمونم مهمترین نتیجه این تاپیک این باشه که اولویت اول اینه که پاور با برند درست درمون بگیریم، کورسیر، گرین، ایسوس، کولر مستر، FSP، انتک، و . . .از این دست، نه پاوری که با عکس دختر سعی در جلب اعتماد فنی کاربران داره. :D

• لایک 1
  • ممنونم 1
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...