رفتن به مطلب

تصاویر جدید درز کرده از بازی Crysis 3 : گرافیکی ترین بازی دنیا؟

روبیک
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

اگر از طرفداران بازی های کامپیوتری هستید حتماً تاکنون بازی جذاب و گرافیکی Crysis 2 را بازی کرده اید. این بازی با اینکه زمان زیادی از عرضه آن می گذرد اما هنوز به علت گرافیک بسیار بالا به عنوان یکی از بنچمارک ها برای اندازه گیری قدرت گرافیکی پردازنده های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. چندی پیش شرکت Crytek اعلام کرد که در حال ساخت نسخه سوم از این بازی هیجان انگیز است و امروز به نظر یکی از کارکنان این شرکت تصاویر جدیدی از این بازی را منتشر کرده است که در آن شاهد گرافیک بسیار جذاب این بازی هستیم.

Crysis-3-Screenshot-1.jpg

به نقل ازفارنت؛ گرچه در نمایشگاه E3 امسال Crytek دموی کوتاهی از این بازی را برای علاقمندان منتشر کرد اما دوستداران بازی را تنها به دیدن این بازی علاقمندتر از گذشته کرد. این تصاویر را Pierre-Yvez Donzallaz طراح گرافیکی نورپردازی بازی در بلاگش منتشر کرد که البته دقایقی بعد آنها را حذف کرد اما همین چند دقیقه باعث انتشار این تصاویر در اینترنت شد. بر اساس گفته Donzallaz این تصاویر ۱۰۰% از صحنه های در حال اجرای بازی ها گرفته شده است و مربوط به رندرینگ سنگین صحنه ها نیست.

Crysis-3-Screenshot-3.jpg

Crysis-3-Screenshot-4.jpg

Crysis-3-Screenshot-2.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کلا کرایسیس 2 با اون پچ دایرکت ایکس 11 که روش نصب میشد ثابت کرد که از بقیه بازیها یک سرو گردن فراتر هست در زمینه گرافیک.

یادش بخیر تو یکی از مراحل داشتم تو آب شنا میکردم بابام فکر کرد فیلمه :دی

لینک به دیدگاه

واقعا بازی بسیار جالبی منکه باهاش حال میکردم 3بار کرایسیس1نصب کردم تا مرحله اخرش رفتم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من نمیدونم این تاورها چی هستن!؟تو کرایسیس 2 آخرش بود و در مس ایفکت 3 هم که هم اکندن دارم بازی میکنم هست.

واقعا عجیه!

مس ایفکت 3 که بشدت یک سری چیزاش شبیه کرایسیس هست ولی گرافیکش نصف کرایسیس 2 که برای 1.5 پیشه!؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بدبختی اینجاست که یک سیستمی اونور high end باید داشته باشی تا بتونی درست اجراش کنی...

حالا موندم که این نسخه هم مثل قبلی directx 9 میاد و بعد patch DX11 میده واسش که خنده دار میشه...

بریم یه gainward 680 phantom بگیریم فقط واسه این بازی!!!

واسه release هم گفتن مارس 2013 اول که انگار جلو افتاد و novembre امسال شد...

لینک به دیدگاه

دمش گرم. عجب گرافیکی. پشمام فر خورد. Crysis1 رو دوبار تموم کردم. عجب بازی بود خداوکیلی!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...