رفتن به مطلب
  • 1

انتخاب بین Xiaomi 11t or 11tpro or a52s

ultragame888
 اشتراک گذاری

سوال

سلام رفقا ممنون میشم راهنمایی کنید کدوم تهیه کنم 

بودجه محدوده 

11t میگه 8800 128 رم 8

11tpro میگه 12500 رم8 حافظه 256

سامسونگ a52s هنوز قیمت نگرفتم 

حقیقتش می‌خوام چکی بخرم با این شرایطی که من می‌خوام بخرم نزدیک ۴ تومان سود میاد روش 

خودم نظرم روی 11t ولی چون فقط حافظه 128 داره میترسم کم بیاد به نظرتون کم نمیاد؟

الانم pocof3 دارم حافظه ۲۵۶ رم ۸ که به معنای واقعی کلمه از بس این رابط کاربریش باگ داره و اذیتم می کنه که حالم داره ازش بهم میخوره 

من قبلاً شیایومی داشتم(نوت ۹پرو)اصلا مثل این پوکو اینهمه باگ نداشت 

ممنونم از راهنماییتون 

• حالم خوب شد 1
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

17 answers to this question

Recommended Posts

• 0

شیایومی که به کل درست بشو نیس / از اونجایی که قبلا باهاش کارکردی و زخم خورده ای من به شخصه پیشنهادش نمیدم *

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سامسونگ a52s * گوشی فوق العاده محشریه و به شدت پیشنهاد میشه

در خصوص حافظه هم بستگی به خودت داره . منی که 3 ساله گوشی P30 Lite 128 دارم باور کن بیشتر از 30 گیگ نتونستم پرش کنم :|

• لایک 2
لینک به دیدگاه

• 0

دوست عزیز من کاری ندارم کلا" چه چیزی میخوای بخری 

ولی 4 میلیون روی 10 - 11 میلیون ؟؟؟

خب برادر من اصلا" یا نخر یا برو به اندازه پول نقدی که داری خرید بکن

این بدترین جنایت در حق خودت هست و بیشترین لطف به اینجور مجموعه ها 

هر چیزی تو زندگیت میخوای بخری نقد بخر زیر دین کسی نباش

خرید قسطی یعنی با پول نداشته و در آینده آمده ام کالایی رو بخرم ولی با این شرایط اصلا" نخرم سنگین تر هستم

• لایک 10
لینک به دیدگاه

• 0
۱ ساعت قبل، ultragame۸۸۸ گفته است:

بودجه محدوده 

11t میگه 8800 128 رم 8

حقیقتش می‌خوام چکی بخرم با این شرایطی که من می‌خوام بخرم نزدیک ۴ تومان سود میاد روش 

الانم pocof3 دارم حافظه ۲۵۶ رم ۸ که به معنای واقعی کلمه از بس این رابط کاربریش باگ داره و اذیتم می کنه که حالم داره ازش بهم میخوره 

ممنونم از راهنماییتون 

سلام بنده هم poco f3 دارم رامش خیلی داغون هست ولی یه رام کاستوم زدم مشکلم حل شد.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• 0
۲ ساعت قبل، ultragame۸۸۸ گفته است:

بودجه محدوده 

11t میگه 8800 128 رم 8

ممنونم از راهنماییتون 

سلام 

اگه از سخت افزار و امکانات گوشیتون راضی هستید، بدید بیرون براتون یک رام غیر رسمی بزنن، خوب بود استفاده کنید، نبود، همون رام رسمی خودشو دوباره نصب کنید و بفروشید.

خرید دوباره شیائومی برای شما مَثَل از یک سوراخ دو بار گزیده شدنه، ممکنه همین باگ ها روی گوشی جدید تکرار بشه.

۳ الی ۴ تومن سود هم برای اون قیمت واقعا مثل جنایت در حق خودتون هست.

با ۶ الی ۷ تومان گزینه های زیادی تو بازار هست که نیاز اغلب کاربرا رو برطرف میکنه.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

• 0
  • کاربر ویژه

سلام دوست عزیز

در مورد خرید اقساطی تون فقط قصد راهنمایی دارم

کالا کارت مهر ایران رو بررسی کنید. تا سقف 50 میلیون وام میده.  با سود بسیار پایین. اگه شرایطش رو دارید تهیه کنید.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• 0

داداش نخر از اون فروشنده قیمت نقدی رو هم بالا بهت گفته 1تومن تازه میخوای 4 تومن هم اسکونت بدی بهش ؟ همون گوشی رو همینطور ک دوستان میگن رام کاستوم بزن استفاده کن 

ولی به هر حال بین اینا ساموسنگ رو بزار کنار یکی از شیائومی هارو بگیر 

a52s اصلا توی رنکینگ DXOMark نیست 🤣

11T Pro هم نسبت به 11T باتری و شارژینگ خیلی خفنی داره( 0 تا 80 شارژ توی 17 دقیقه)  و پردازندش پرچمدار نسل قبله که خب پرفورمنس دوربینش رو هم بهتر میکنه ( درحالی که ماژول دوربین یکیه) غیر از این همه چی یکیه بینشون

ویرایش شده توسط Slasher
  • لایک 2
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

• 0

سلام داداش گلم. امیدوارم که خوب باشی. اقا کلا شیائومی رو بذار کنار. همون سامسونگو بخر. گول اعداد و ارقام شیائومیو نخور. من تا همین چندماه پیش فن سرسخت شیائومی بودم و گوشی 11تی رو تهیه کردم ولی خب با باگاش اشنایی داری از همه بدتر باگ سنسور مجاورته که اعصاب برا ادم نمیذاره. اگه میتونی اس 20 اف ای 5جی بخری شدیدا توصیه میکنم اگه نه که آ52 اس رو بچسب. روح و روان خودتو اذیت نکن با این شیائومی. اقا من از نوت 8 و نوت 8پرو می 9 تی و نوت 9 اس همه رو داشتم اخریشم هیمین 11تی ولی بهت توصیه میکنم دنبا شیا نرو. ولش کن. موق باشی

• لایک 4
لینک به دیدگاه

• 0
۱۴ ساعت قبل، invoker گفته است:

شیایومی که به کل درست بشو نیس / از اونجایی که قبلا باهاش کارکردی و زخم خورده ای من به شخصه پیشنهادش نمیدم *

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سامسونگ a52s * گوشی فوق العاده محشریه و به شدت پیشنهاد میشه

در خصوص حافظه هم بستگی به خودت داره . منی که 3 ساله گوشی P30 Lite 128 دارم باور کن بیشتر از 30 گیگ نتونستم پرش کنم :|

14 ساعت قبل، EHSAN.K گفته است:

دوست عزیز من کاری ندارم کلا" چه چیزی میخوای بخری 

ولی 4 میلیون روی 10 - 11 میلیون ؟؟؟

خب برادر من اصلا" یا نخر یا برو به اندازه پول نقدی که داری خرید بکن

این بدترین جنایت در حق خودت هست و بیشترین لطف به اینجور مجموعه ها 

هر چیزی تو زندگیت میخوای بخری نقد بخر زیر دین کسی نباش

خرید قسطی یعنی با پول نداشته و در آینده آمده ام کالایی رو بخرم ولی با این شرایط اصلا" نخرم سنگین تر هستم

13 ساعت قبل، zen گفته است:

سلام بنده هم poco f3 دارم رامش خیلی داغون هست ولی یه رام کاستوم زدم مشکلم حل شد.

12 ساعت قبل، Blueman6 گفته است:

سلام 

اگه از سخت افزار و امکانات گوشیتون راضی هستید، بدید بیرون براتون یک رام غیر رسمی بزنن، خوب بود استفاده کنید، نبود، همون رام رسمی خودشو دوباره نصب کنید و بفروشید.

خرید دوباره شیائومی برای شما مَثَل از یک سوراخ دو بار گزیده شدنه، ممکنه همین باگ ها روی گوشی جدید تکرار بشه.

۳ الی ۴ تومن سود هم برای اون قیمت واقعا مثل جنایت در حق خودتون هست.

با ۶ الی ۷ تومان گزینه های زیادی تو بازار هست که نیاز اغلب کاربرا رو برطرف میکنه.

10 ساعت قبل، MEHDI-GTX گفته است:

سلام دوست عزیز

در مورد خرید اقساطی تون فقط قصد راهنمایی دارم

کالا کارت مهر ایران رو بررسی کنید. تا سقف 50 میلیون وام میده.  با سود بسیار پایین. اگه شرایطش رو دارید تهیه کنید.

10 ساعت قبل، Slasher گفته است:

داداش نخر از اون فروشنده قیمت نقدی رو هم بالا بهت گفته 1تومن تازه میخوای 4 تومن هم اسکونت بدی بهش ؟ همون گوشی رو همینطور ک دوستان میگن رام کاستوم بزن استفاده کن 

ولی به هر حال بین اینا ساموسنگ رو بزار کنار یکی از شیائومی هارو بگیر 

a52s اصلا توی رنکینگ DXOMark نیست 🤣

11T Pro هم نسبت به 11T باتری و شارژینگ خیلی خفنی داره( 0 تا 80 شارژ توی 17 دقیقه)  و پردازندش پرچمدار نسل قبله که خب پرفورمنس دوربینش رو هم بهتر میکنه ( درحالی که ماژول دوربین یکیه) غیر از این همه چی یکیه بینشون

7 ساعت قبل، ho3einsa گفته است:

سلام داداش گلم. امیدوارم که خوب باشی. اقا کلا شیائومی رو بذار کنار. همون سامسونگو بخر. گول اعداد و ارقام شیائومیو نخور. من تا همین چندماه پیش فن سرسخت شیائومی بودم و گوشی 11تی رو تهیه کردم ولی خب با باگاش اشنایی داری از همه بدتر باگ سنسور مجاورته که اعصاب برا ادم نمیذاره. اگه میتونی اس 20 اف ای 5جی بخری شدیدا توصیه میکنم اگه نه که آ52 اس رو بچسب. روح و روان خودتو اذیت نکن با این شیائومی. اقا من از نوت 8 و نوت 8پرو می 9 تی و نوت 9 اس همه رو داشتم اخریشم هیمین 11تی ولی بهت توصیه میکنم دنبا شیا نرو. ولش کن. موق باشی

سلام 

یک دنیا ممنونم بابت راهنمایی که کردید 

البته شاید در مورد قسط من اشتباه کرده باشم 

حالا میگم شما بی زحمت اگه بلدید حساب کنید 

ما قیمت گوشی میگیریم 12میلیون 500 از این مقدار 5500 رو نقد می‌دیم 

و اون 7 میلیون باقی مانده 4 میلیون رو واسه 6 ماه بعد و 3 میلیون رو واسه 8 ماه بعد چک می‌دیم 

سود 5درصد 

چقدر میشه؟

ممنون میشم دقیق بهم بگید 

لینک به دیدگاه

• 0

در ضمن دلیل فروش گوشی خودمم اینه 

که بیشتر اوقات داری با برنامه ها کار می‌کنی میندازه بیرون یا گیر می‌کنه ریستارت می‌کنه 

تو بازی ها (همشون)میندازه بیرون یهو ریستارت می‌کنه  

داری فیلم میبینی یا اسمس و... یهو گوشی ریست میشه 

اصلا گوشی داغ هم نمیکنه که بگی به خاطر اونه (البته شایدم نقطه ایی باشه گرماش و من متوجه نشدم)

2 بار ریست فکتوری کردم 

آپدیت کردم و همه راه حل های اینترنتی رو هم رفتم ولی جواب نگرفتم 

از طرف دیگه دو روز پیش از دستم افتاد و صفحه گوشی گوشه بالا شکست 

اگه بخوام عوض کنم باید تاچ و ال سی دی با هم عوض کنم که از 2میلیون تا 3500 هزینش و هممون این میدونیم که هیچوقت مثل اصلی خودش نمیشه و به غیر از اتفاقاتی که امکان داره واسش بیفته به گفته یه سری از خود تعمیرکاران امکان سوختنش بالاست 

لینک به دیدگاه

• 0
۱۷ ساعت قبل، MEHDI-GTX گفته است:

شرایطش چیه

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• 0
۷ ساعت قبل، ultragame۸۸۸ گفته است:

در ضمن دلیل فروش گوشی خودمم اینه 

که بیشتر اوقات داری با برنامه ها کار می‌کنی میندازه بیرون یا گیر می‌کنه ریستارت می‌کنه 

تو بازی ها (همشون)میندازه بیرون یهو ریستارت می‌کنه  

داری فیلم میبینی یا اسمس و... یهو گوشی ریست میشه 

اصلا گوشی داغ هم نمیکنه که بگی به خاطر اونه (البته شایدم نقطه ایی باشه گرماش و من متوجه نشدم)

2 بار ریست فکتوری کردم 

آپدیت کردم و همه راه حل های اینترنتی رو هم رفتم ولی جواب نگرفتم 

از طرف دیگه دو روز پیش از دستم افتاد و صفحه گوشی گوشه بالا شکست 

اگه بخوام عوض کنم باید تاچ و ال سی دی با هم عوض کنم که از 2میلیون تا 3500 هزینش و هممون این میدونیم که هیچوقت مثل اصلی خودش نمیشه و به غیر از اتفاقاتی که امکان داره واسش بیفته به گفته یه سری از خود تعمیرکاران امکان سوختنش بالاست 

پوکو بجز سری اول که خیلی خوب بود بقیشون همین مشکلات رو داره

اگه نظر منو میخوای یه مدت صبر کن همون 11T رو نقدی بخر 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• 0
۲۱ دقیقه قبل، Slasher گفته است:

پوکو بجز سری اول که خیلی خوب بود بقیشون همین مشکلات رو داره

اگه نظر منو میخوای یه مدت صبر کن همون 11T رو نقدی بخر 

ممنونم

به نظرت ارزش داره پول بیشتر بزارم روش مدل پرو رو بگیرم ؟

8 ساعت قبل، ultragame888 گفته است:

سلام 

یک دنیا ممنونم بابت راهنمایی که کردید 

البته شاید در مورد قسط من اشتباه کرده باشم 

حالا میگم شما بی زحمت اگه بلدید حساب کنید 

ما قیمت گوشی میگیریم 12میلیون 500 از این مقدار 5500 رو نقد می‌دیم 

و اون 7 میلیون باقی مانده 4 میلیون رو واسه 6 ماه بعد و 3 میلیون رو واسه 8 ماه بعد چک می‌دیم 

سود 5درصد 

چقدر میشه؟

ممنون میشم دقیق بهم بگید 

دوستان در این مورد کسی اطلاعی نداره؟

لینک به دیدگاه

• 0
  • کاربر ویژه
۲ ساعت قبل، farhadii گفته است:

شرایطش چیه

بدون ضامن بازنشسته و مستمری تامین اجتماعی (کسر از حقوق)

• لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

• 0
۱ ساعت قبل، ultragame۸۸۸ گفته است:

به نظرت ارزش داره پول بیشتر بزارم روش مدل پرو رو بگیرم ؟

بجز بحث سریع تر شارژ شدن  و پردازنده قویتر تفاوتی ندارن

یه اختلاف 40-50% توی قیمت دارن 

مدل پرو حدودا 50% سریع تره توی شارژ  ولی تقریبا شارژدهیش یکیه با مدل معمولی - خروجی عکساش بهتره بخاطر پردازنده قویتر ( 4k60fps هم میتونه فیلم بگیره) - توی بحث گیم هم اگه بازی میکنی پرفورمنس بهتری داره  

اگه بازی نمیکنی و سریعتر شارژ شدن هم برات مهم نیست همون معمولی رو بگیر 

من چون دوس دارم گوشی سریع شارژ شه پرو رو گرفتم الان یه چند ماهه استفاده میکنم در کنار آیفون, بجز رابط کاربری ( آیفون واقعا بهتره ) راضیم نه مشکل خاصی داره نه باگ داره 

شیائومی همیشه هوای بالارده هاشو داره - Mi Mix 3 داشتم  توی 2 سال استفاده کوچکترین مشکلی نداشت خیلی هم گوشی خوش ساختی بود ( جنس سرامیک و طراحی خلاقانه در کنار قیمت مناسب) 

یه مدت هم Mi note 10 داشتم اونم اوکی بود هیچ مشکلی ندیدم توش بجز اینکه از ارتفاع افتاد و دوربینش تعطیل شد کلا 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• 0

گوشی poco f3 در واقع نسخه گلوبال(جهانی) ردمی k40 هست پس در نتیجه تو میتونی رام گوشی k40 را براش بزنی که من دو نفر از دوستانم با زدن این رام 90 درصد مشکلات و باگ ها را رافع کردن!

ولکن از اونجایی که میگی گوشی صدمه دیده به نظرم 11t نسبت به قیمت که در حال حاضر حدود 8 میلیون (تا همین یک ماه پیش 10 تومن بود و الان افت قیمت خوبی کرده) هست بهترین انتخابه

باگ ها و ناهنجاری های مرتبط به رابط کاربری شیائومی را داره ولی خیلی کمتر از f3 

اگه هم کلا با رابط کاربری شیائومی حال نمیکنی a52s یا a53 یا ریلمی جی تی مستر بگیر

پیشنهاد خودم ریلمی جی تی مستر هست چون طبق بررسی ها علی رغم داشتن پردازنده مشابه به دلیل داشتن سیستم خنک کنندگی خوب در بازی و کارهای سنگین پایداری بیشتری از a52s داره

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• 0
۲۲ ساعت قبل، Slasher گفته است:

بجز بحث سریع تر شارژ شدن  و پردازنده قویتر تفاوتی ندارن

یه اختلاف 40-50% توی قیمت دارن 

مدل پرو حدودا 50% سریع تره توی شارژ  ولی تقریبا شارژدهیش یکیه با مدل معمولی - خروجی عکساش بهتره بخاطر پردازنده قویتر ( 4k60fps هم میتونه فیلم بگیره) - توی بحث گیم هم اگه بازی میکنی پرفورمنس بهتری داره  

اگه بازی نمیکنی و سریعتر شارژ شدن هم برات مهم نیست همون معمولی رو بگیر 

من چون دوس دارم گوشی سریع شارژ شه پرو رو گرفتم الان یه چند ماهه استفاده میکنم در کنار آیفون, بجز رابط کاربری ( آیفون واقعا بهتره ) راضیم نه مشکل خاصی داره نه باگ داره 

شیائومی همیشه هوای بالارده هاشو داره - Mi Mix 3 داشتم  توی 2 سال استفاده کوچکترین مشکلی نداشت خیلی هم گوشی خوش ساختی بود ( جنس سرامیک و طراحی خلاقانه در کنار قیمت مناسب) 

یه مدت هم Mi note 10 داشتم اونم اوکی بود هیچ مشکلی ندیدم توش بجز اینکه از ارتفاع افتاد و دوربینش تعطیل شد کلا 

ممنونم از نظراتتون

لینک به دیدگاه

• 0

دوستان از نظرات همتون ممنونم

همون 11t pro گرفتم 

تا الان که عالی بوده انشالله تا آخرش همینطور بمونه 

ختم تایپیک 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...