رفتن به مطلب

کیبورد مکانیکال تسکو

Recommended Posts

سلام
آذر این سال بود یه کیبورد مکانیکال تسکو خریدم(GK8130) و تا دیشب هم داشت خوب کار میکرد.اما الان یهو میبینم که دکمه 6 روی نامپد الان کاراکتر وارد نمیکنه!
این مشکل چه راه حلی داره؟و آیا امکان داره باقی کلیدا هم به همین اوضاع گرفتار شن؟

لینک به دیدگاه

۹ دقیقه قبل، drsmoke۰۳۳ گفته است:

سلام
آذر این سال بود یه کیبورد مکانیکال تسکو خریدم(GK8130) و تا دیشب هم داشت خوب کار میکرد.اما الان یهو میبینم که دکمه 6 روی نامپد الان کاراکتر وارد نمیکنه!
این مشکل چه راه حلی داره؟و آیا امکان داره باقی کلیدا هم به همین اوضاع گرفتار شن؟

سلام

اگه گارانتی داره بده گارانتی .

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، drsmoke۰۳۳ گفته است:

سلام

کیبورد شبههِ مکانیکال MSI داشتم با گارانتی گرین همینطوری شد حتی بعد از تعویض کیبورد بازم همینطوری شد تا یا کیبورد مکانیکال rapoo گرفتم

یه نگاه به تاپیک زیر بنداز احتمالا خودت بتونی درستش کنی

دیگه هم تسکو نخر

ویرایش شده توسط ☕Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

۴ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است:

دیگه هم تسکو نخر

اینجور برندا فقط برای کالاهای ارزون قیمت اداری خوبن 

یه کیبورد غشایی معمولی داشتم از برند تسکو ساخت چین بود بک لایت ابی داشت و کلید بی صدا، خیلیییی کلیدای نرمی داشت خیلی خوب بود، خودم کیبورد مکانیکال دارم ولی الان که سیستم قدیمی رو برای داداشم راه انداختم کیبورد رو از تو کمد در آوردم تعجب کردم خودم چه کلید خوبی داره تو این سالها هیچ کیبورد معمولی با این کیفیت خوب ندیدم راستش

دوتا فن ارزون قیمت هم که ال ای دی  قرمز داشت برای کیس قدیمی گرفتم خیلی راضیم نسبت به قیمتش خیلی خوب بود

لینک به دیدگاه

۱۱ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است:

کیبورد شبههِ مکانیکال MSI داشتم با گارانتی گرین همینطوری شد حتی بعد از تعویض کیبورد بازم همینطوری شد تا یا کیبورد مکانیکال rapoo گرفتم

یه نگاه به تاپیک زیر بنداز احتمالا خودت بتونی درستش کنی

دیگه هم تسکو نخر

خیلی ممنون❤️
توی این بازه قیمتی حقیقتا بهترین چیزی که میتونست دستمو بگیره همین بود
با این که متریالش مفت نمی ارزه(جدی بوی تفنگ اسباب بازیای دست دومو میده) ولی در کل حساسیت خوبی داره و در عجبم که با وجود بی کیفیتی بدنه کی کپ و سوییچای قابل قبولی داره
تسکو بگیر نگیر داره،ولی ریسک به این گرونی رو نمیشه تحمل کرد
بازم ممنونم بابت راه حل❤️

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، arvin_393 گفته است:

اینجور برندا فقط برای کالاهای ارزون قیمت اداری خوبن 

یه کیبورد غشایی معمولی داشتم از برند تسکو ساخت چین بود بک لایت ابی داشت و کلید بی صدا، خیلیییی کلیدای نرمی داشت خیلی خوب بود، خودم کیبورد مکانیکال دارم ولی الان که سیستم قدیمی رو برای داداشم راه انداختم کیبورد رو از تو کمد در آوردم تعجب کردم خودم چه کلید خوبی داره تو این سالها هیچ کیبورد معمولی با این کیفیت خوب ندیدم راستش

دوتا فن ارزون قیمت هم که ال ای دی  قرمز داشت برای کیس قدیمی گرفتم خیلی راضیم نسبت به قیمتش خیلی خوب بود

تسکو های ساخت چین کیفیت خوبی دارن اتفاقا،اینایی هم که تو بازارن قطعاتشون از چین وارد میشه و مونتاژشون داخل صورت میگیره
همینم هست که یه جورایی کار رو خراب میکنه.
دقیقا به همین خاطره که تسکو بگیر نگیر داره،یه جا غلتک موساش بعد از 2 هفته از کار میفته،یه جا هم موسش با 5 سال کارکرد روون میمونه
همش برمیگرده به مونتاژ

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، drsmoke033 گفته است:

خیلی ممنون❤️
توی این بازه قیمتی حقیقتا بهترین چیزی که میتونست دستمو بگیره همین بود
با این که متریالش مفت نمی ارزه(جدی بوی تفنگ اسباب بازیای دست دومو میده) ولی در کل حساسیت خوبی داره و در عجبم که با وجود بی کیفیتی بدنه کی کپ و سوییچای قابل قبولی داره
تسکو بگیر نگیر داره،ولی ریسک به این گرونی رو نمیشه تحمل کرد
بازم ممنونم بابت راه حل❤️

جنس ایرانی کلا بگیر نگیر داره ، قبلا یخچال X-vision داشتیم هر کی میخرید خراب بود طوری که دیجیکالا این یخچالا کلا حذف کرد، نه ناموجود ، حذف کالا از سایت ! که حتی نتونی ببینیش ولی برای ما مشکل نداشت

بازه قیمتی 1 میلیون میتونی چیز خوب بخری که دووم بالایی داشته باشه

این کیبورد به عنوان یه برند میان رده فقط 300تومن از کیبورد شما گرونتر و بسیار با کیفیتِ

Rapoo V500PRO Mechanical Gaming Keyboard

خودم همین مدلو نزدیک 2 سالِ دارم خیلی عالیه حتی تمام دکمه هاشو یبار درآوردم شستم ضد آب هست و چری آبی داره ولی مدل PRO برای گیم بهینه شده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...