رفتن به مطلب

براق کردن پلی2؟

DarkMERC
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

خلاصه بخوام بگم که امروز کنسول پلی2 بچگیم رو پیدا کردم

بعد چون خیلی بچگی دوسش داشتم و باش کلی خاطره داشتم میخواستم تر و تمیزش کنم بذارمش تزیینی روی میزی ویترینی جایی

فقط یه سوالی ذهنمو درگیر کرده

قیمت و خرید پایه و استند نگهدارنده پلی استیشن 2 PS2 | اهوراشاپ

اون قسمت براق روی کنسول که توی عکس هست

اون پر خط و خش شده

میخواستم با نمد و خمیر پولیش براقش کنم ولی برام سوال شد آیا اون قسمت جنس پلاستیکش براقه که پولیش بزنم درست شه؟

یا رنگ براق روش زدن؟

اخه اگه پوشش براق داشته باشه(مث رنگ) با پولیش کردن ممکنه بدتر شه

میخواستم ببینم کسی اطلاعی داره که اون قسمت دقیقا جنسش پلاستیک براقه یا یه پوشش براق روش زدن؟

یا اصن راهکار دیگه ای بجز پولیش برای رفع خط و خش هاش هست؟

لینک به دیدگاه

اینکه مدل جدیدش بود ، یادش بخیر زمان عرضه Vice City این کنسولو خریدم ، دقیقا همین مدلو داشتم تا دو هفته بدون مموری کارت

81QWa2SdU-L._SL1500_.thumb.jpg.7a9b9a3e9f6e40b05d43099f088f7d8b.jpg

لینک به دیدگاه

۴ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است:

اینکه مدل جدیدش بود ، یادش بخیر زمان عرضه Vice City این کنسولو خریدم ، دقیقا همین مدلو داشتم تا دو هفته بدون مموری کارت

81QWa2SdU-L._SL1500_.thumb.jpg.7a9b9a3e9f6e40b05d43099f088f7d8b.jpg

مرفه بی دردی بودی یه زمانی نه؟

من اون زمان اینو خریدم پونزده هزار تومن ،هر ماهم دسته هاش خراب میشد

617898.jpg.43edda535e48714fa0cc079cceeae31e.jpg

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، silvermanHHH گفته است:

20 سال پیش مغازه سفره فروشی داشتیم تو چالوس اون موقع انقلاب نصف فازش رد نشده بود به آخرالزمان نرسیده بودیم خبریم از رائفی پور و اوضاع  شخمی نبود با یه فقره چک220 هزار تومن خریدمش بازیاشو دست دوم از کلوب میخریدم دو هزار و پونصد

یبارم سایلنت هیل 2 دست دوم خریدم ولی بازی از وسط داستان اجرا میشد، معلوم شد دیسک نسخه دمو E3 بوده با یک ربع گیم پلی

-------

چون اسپم نشه میتونی اون بخش رو استیکر بزنی بعد یه مدتی چسب قطره ای ریخته شد رو کنسول من حتی بخشی از پلاستیکش سوخت یادم نمیاد چه مدل چسبی بود ! بعدا یه استیکر خر عنکبوتی روش زدم

ویرایش شده توسط ☕Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

۸ ساعت قبل، silvermanHHH گفته است:

اون موقع که من پلی2 ام رو خریدم، یه کنسول با یه دسته و یه مموری دراومد حدود 200-300 هزار تومن

یادمه اونموقع حقوق مادرم که معلم بود حدود 600-700 تومن بود ماهیانه ینی با نصف حقوقش کنسول بروز اونموقع رو میتونست بخره(البته بروزِ بروز هم نه اونموقع اوایل پلی3 بود مث همین پلی4 و پلی5 الان اونموقع هم بحث بین پلی2 و پلی3 بود)

بعد الان حقوقش در بهترین حالت حدود 4-5 میلیون یا دیگه نهایتش 6 میلیون اگه یه مدرسه خیلی خوب بره میشه

بعد قیمت کنسول بروز الان از 10 تا 30 میلیون :))))))) 

تازه اصلا کنسول های اونموقع با الان قابل مقایسه نیس!

پلی2 و پلی1 سگ جون ترین چیزایی بودن که من تاحالا تو عمرم دیده بودم

دسته هاش مرگ نداشتن به فجیع ترین شکل ممکن هربلایی بگی سرش اومده طی این سال ها مثل افتادن از ارتفاع روی زمین سفت، کشیده شدن کابل، ریختن نوشابه روش(😂) ینی هربلایی بگی سر دسته هاش اومده

پسرخالم هم یه پلی2 داشت یبار برق رفت تاریک شد با 80 کیلو وزن پاش رفت روی کنسولش اصن انگار نه انگار انقد سگ جون بود پلی2 😂🤣

حتی از نظر داغ کردن اکثرا الان جرئت نمیکنن پلی4 رو بیشتر 3-4 ساعت پشت سر هم روشن بذارن چون داغ میکنه و از این دست مشکلات

ولی پلی2 یه زمانی بودن کسایی که تا 3-4 روز کنسول بدبخت رو روشن میذاشتن که سیو بازیشون نپره😄

من خودم فک کنم تا 8-9 ساعت هم مداوم روشن گذاشتم

ولی الان پلی4 رو مقایسه میکنم باش واقعا از نظر دوام و سرسختی به گرد پاش هم نمیرسه!

خلاصه که جنس های قدیم واقعا از نظر دوام و کیفیت یه چیز دیگه بودن...

ر.ا : حالا همون با خمیر پولیش یه مقدار پولیشش میدم ببینم چی میشه انشالله که خراب نشه ممنون از راهنمایی

لینک به دیدگاه

49 دقیقه قبل، DarkMERC گفته است:

اون موقع که من پلی2 ام رو خریدم، یه کنسول با یه دسته و یه مموری دراومد حدود 200-300 هزار تومن

یادمه اونموقع حقوق مادرم که معلم بود حدود 600-700 تومن بود ماهیانه ینی با نصف حقوقش کنسول بروز اونموقع رو میتونست بخره(البته بروزِ بروز هم نه اونموقع اوایل پلی3 بود مث همین پلی4 و پلی5 الان اونموقع هم بحث بین پلی2 و پلی3 بود)

بعد الان حقوقش در بهترین حالت حدود 4-5 میلیون یا دیگه نهایتش 6 میلیون اگه یه مدرسه خیلی خوب بره میشه

بعد قیمت کنسول بروز الان از 10 تا 30 میلیون :))))))) 

تازه اصلا کنسول های اونموقع با الان قابل مقایسه نیس!

پلی2 و پلی1 سگ جون ترین چیزایی بودن که من تاحالا تو عمرم دیده بودم

دسته هاش مرگ نداشتن به فجیع ترین شکل ممکن هربلایی بگی سرش اومده طی این سال ها مثل افتادن از ارتفاع روی زمین سفت، کشیده شدن کابل، ریختن نوشابه روش(😂) ینی هربلایی بگی سر دسته هاش اومده

پسرخالم هم یه پلی2 داشت یبار برق رفت تاریک شد با 80 کیلو وزن پاش رفت روی کنسولش اصن انگار نه انگار انقد سگ جون بود پلی2 😂🤣

حتی از نظر داغ کردن اکثرا الان جرئت نمیکنن پلی4 رو بیشتر 3-4 ساعت پشت سر هم روشن بذارن چون داغ میکنه و از این دست مشکلات

ولی پلی2 یه زمانی بودن کسایی که تا 3-4 روز کنسول بدبخت رو روشن میذاشتن که سیو بازیشون نپره😄

من خودم فک کنم تا 8-9 ساعت هم مداوم روشن گذاشتم

ولی الان پلی4 رو مقایسه میکنم باش واقعا از نظر دوام و سرسختی به گرد پاش هم نمیرسه!

خلاصه که جنس های قدیم واقعا از نظر دوام و کیفیت یه چیز دیگه بودن...

ر.ا : حالا همون با خمیر پولیش یه مقدار پولیشش میدم ببینم چی میشه انشالله که خراب نشه ممنون از راهنمایی

اصن خودم که در مورد سگا و قیمتش به حاجی coffee addicted گفتم،ذهنم برگشت به دوران دبستانم،خونه ی ۲۰۰متری ویلایی کمتر ۱ملیون داده بودیم ،با فقط ۲۰تومن کرایه ماهانه ،بعد حقوق بابام که کارگر صفر بود ۶۰۰ تومن ! 

اون دهه رو با این دهه مقایسه کنی ،اصلن الان از فاجعه اونور تره ....خدا به ما دهه هفتادیا به بعد رحم کنه‌...

حالا بگذریم 

بحث استقامت شد یه داستان بگم سوم راهنمایی بودم Xbox 360 از اون سفیدا که قوس داره بدنش گرفتم ،یه روز سر اینکه ننم گفت برو ماست بخر ،گفتم من حال ندارم ،عصبانی شد ایکس باکسو بلند کرد پرتش کرد توی حیاط قشنگ سه متر سر خورد روی زمین،یعنی یه سکته ناقص زدم گفتم دیگه تمومه ،قابشم شکسته بود ،خلاصه فرداش وصلش کردم دیدم عین روز اولش کار میکنه پشمام ریخت حقیقتا:8_laughing:

ویرایش شده توسط silvermanHHH
لینک به دیدگاه

۱۱ ساعت قبل، silvermanHHH گفته است:

اصن خودم که در مورد سگا و قیمتش به حاجی coffee addicted گفتم،ذهنم برگشت به دوران دبستانم،خونه ی ۲۰۰متری ویلایی کمتر ۱ملیون داده بودیم ،با فقط ۲۰تومن کرایه ماهانه ،بعد حقوق بابام که کارگر صفر بود ۶۰۰ تومن ! 

اون دهه رو با این دهه مقایسه کنی ،اصلن الان از فاجعه اونور تره ....خدا به ما دهه هفتادیا به بعد رحم کنه‌...

حالا بگذریم 

بحث استقامت شد یه داستان بگم سوم راهنمایی بودم Xbox 360 از اون سفیدا که قوس داره بدنش گرفتم ،یه روز سر اینکه ننم گفت برو ماست بخر ،گفتم من حال ندارم ،عصبانی شد ایکس باکسو بلند کرد پرتش کرد توی حیاط قشنگ سه متر سر خورد روی زمین،یعنی یه سکته ناقص زدم گفتم دیگه تمومه ،قابشم شکسته بود ،خلاصه فرداش وصلش کردم دیدم عین روز اولش کار میکنه پشمام ریخت حقیقتا:8_laughing:

دهه هفتادی الان 30 سالش ، بستگی داری هفتاد و چند باشی دیگه چیزی نمونده از دهه هفتادی ها کلا نابود شدن ، بعضی از دهه هشتادی ها تونستن قبل 18 سالگی  مهاجرت کنن چون دیدن اینجا خبری نیست ! 

10 روزِ حقوقم عقب افتاده 14 روز گوشیم تعمیرگاه است پول ندارم بدم درستش کنن از اونور سربازی هست که واقعا نمیدونم چی بگم اونم تو همچین وضعیتی ، ولی همیشه یه عقده ایه پوست کلفت که حسابی کاری خورده هست که اینجا رو بهشت نشون بده سربازیم چیزی نیست 2 سال عمرتو بده دست یه مشت😏وضعیت یه جوریه رائفی پور صداش درومده گفته جمش کنید بره😶

من دیگه ادامه نمیدم نگن تاپیک منحرف میشه و فلان بعد بیان تاپیک بنده خدا رو ببندن چون اینجا هم بگیر و ببند زیاد شده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...