رفتن به مطلب
  • 0

a52s یا m52

mohammad7966
 اشتراک گذاری

سوال

سلام دوستان، من کم کم بعد از 11 سال که سونی اریکسون x8 داشتم و هنوز دارم و هنوز داره کار میکنه، با اکراه میخوام برم سراغ سامسونگ و گرنه طرفدار سونی هستم.( با اینکه خوزستان هستم و شاید بشه موبایل سونی از دبی یا کویت تهیه کرد ولی از خرابی قطعه ترس دارم و اونوقت گوشی رو دستم بمونه)

حالا کارهایی که قراره با گوشی انجام بدم چیز خاصی نیستند ولی خب پردازنده و رم قوی برام مهمه. من یه واتساپ میخوام نصب کنم با تلگرام( تلگرام روی پی سی دارم ولی میخوام روی گوشی هم نصب باشه)

اهل گیم موبایل نیستم. اهل عکاسی نیستم و از دوربین فقط برای عکس گرفتن از نوشته ای جزوه ای و..استفاده میکنم.حتی یک دوربین برام کافیه

یه سری نرم افزارهای عمومی میخوام نصب کنم و قرار نیست با گوشی کار سنگین انجام بدم. شاید دیدن یوتیوبی، آپاراتی و...

حالا با این حساب از گوشی m52 هم بدم نیومده فقط 2 تا ایراد دیدم نسبت به a52s : یکی اینکه جک هندزفری نداره( خودم هم زیاد با هدفون و هندزفری چیزی گوش نمیدم،چون گوشم حساس شده و چندسالی هست به خارش مبتلا شده ولی خب گاهی پیش میاد مجبور میشم هدفون بذارم توی گوشم)

ایراد دومش اینه یه ذره نسبت به a52s بزرگتره در حد 0.2 اینچ اگر اشتباه نکنم و خب من از موبایل های کوچیک خوشم میاد.

حالا شما دوستان پیشنهادتون چی هست؟ من زیاد دوست ندارم برای موبایل خرج کنم و 10 میلیون برای a52s هم زیاده (نسخه 8 گیگ) و اگر با 8 میلیون هم کارام راه میفته که m52 بخرم یا a52s شش گیگ رم بخرم.

ممنونم از شما

لینک به دیدگاه

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0

من m52 رو که با a52s مقایسه کردم از نظر رم و پردازنده یکی بودند حالا نمیدونم اختلاف قیمت 2 میلیونی که داره به خاطر یک ماژول دوربین اضافه به علاوه ضد آب بودن و لرزشگیر دوربینه فقط یا قابلیتهای دیگه ای داره که من بی خبرم؟

لینک به دیدگاه

• 0
51 دقیقه قبل، mohammad7966 گفته است:

من m52 رو که با a52s مقایسه کردم از نظر رم و پردازنده یکی بودند حالا نمیدونم اختلاف قیمت 2 میلیونی که داره به خاطر یک ماژول دوربین اضافه به علاوه ضد آب بودن و لرزشگیر دوربینه فقط یا قابلیتهای دیگه ای داره که من بی خبرم؟

فقط و فقط a52s

داشتم خودم و با قطعیت میگم تو رنج ۱۰ تومن رقیب نداره🙂🌷

لینک به دیدگاه

• 0
57 دقیقه قبل، mohammad7966 گفته است:

من A52S دارم و راضیم 

تنها ایرادش بدنه تمام پلاستیکی هست  مشکل خاصی نداره

سری m فکر کنم از طراحی تا انتحاب قطعه کلا با هند هست 

به شخصه از جنس هندی متنفرم (درسته تفاوتی با ویتنام ندارن ولی من از هند و جنس هندی متنفرم😁😅)

لینک به دیدگاه

• 0

دوستانی که  a52s رو پیشنهاد میدن، من اگر نسخه 6 گیگ رو بخرم کم نمیاره برای اجرای برنامه ها؟ هنگ نمیکنه؟

مثلا اگر بخوام قندشکن روشن کنم و بعد برم یوتیوب فیلم ببینم، یا چه میدونم تلگرام اجرا کنم، 6 گیگ رم کافیه یا برم سراغ 8 گیگ رم؟

لینک به دیدگاه

• 0

سلام دوست عزیز.به نظر من با توجه به حجم زیاد فرمت عکسها و نرم افزارها و بازیهای جدید حتمن مدل 256 گیگ رو بخر از گوشی a52S باور کن پشیمون نمیشی در آینده.من خودم تعمیرکار موبایل هستم بخاطر قطعات و خدمات پس از فروش در خوزستان غیر از سامسونگ سمت هیچ گوشی دیگه ای نرو. همین انتخاب سامسونگت عالیه. ضمنن ویتنام و هند اصلن فرقی با هم ندارن فقط یه روش دیگه از دلالهای حروم لقمه هست برای چاپیدن جیب مردم. موفق باشید.

لینک به دیدگاه

• 0
۷ ساعت قبل، mohammad۷۹۶۶ گفته است:

دوستانی که  a52s رو پیشنهاد میدن، من اگر نسخه 6 گیگ رو بخرم کم نمیاره برای اجرای برنامه ها؟ هنگ نمیکنه؟

مثلا اگر بخوام قندشکن روشن کنم و بعد برم یوتیوب فیلم ببینم، یا چه میدونم تلگرام اجرا کنم، 6 گیگ رم کافیه یا برم سراغ 8 گیگ رم؟

برای اینکارایی که گفتی نه ولی اگه بخوای یه گیم مثل کالاف موبایل بزنی و در کنارش  مثلا واتساپ هم پیام رد و بدل کنی و چند تب مرورگر هم در پس زمینه باز باشه احتمالا کم بیاد

لینک به دیدگاه

• 0
۱۸ ساعت قبل، mohammad۷۹۶۶ گفته است:

شما که میخوای هزینه کنی دیگه یبار ۸ گیگ بخر تا بعد ها مشکلی از کمبود نداشته باشی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...