رفتن به مطلب

مشکل در شناسایی گیم های استیم توسط لاجیتک Ghub

DarkMERC
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

بتازگی تصمیم گرفتم ویندوز عوض کنم

بعد از عوض کردن ویندوز، برنامه لاجیتک جی هاب رو نصب کردم

فایل های استیم لایبرری رو کپی کردم و بعد از نصب ویندوز دوباره برگردوندنم و یه گیم کوچیک زدم دانلود که بقیه گیم ها شناسایی بشن

اما وقتی میرم توی نرم افزار، بازی هارو شناسایی نمیکنه

حتی وقتی گیم درحال اجراس هم گزینه Scan رو میزنم، تشخیص نمیده

قبلا هم اقدام به عوض کردن ویندوز به این شکل کرده بودم همچین مشکلی برنخورده بودم!

چند تا راه حل مث حذف و نصب جی هاب، حذف گیم ها و زدن دانلود مجدد و بعد از اون پیست کردن دوباره فایل گیم ها از روی هارد و ... ولی جواب نداد

راهکار چیه؟ 

لینک به دیدگاه

با آپدیت کردن جی هاب برای یکی از گیم ها اوکی شد :| 

ولی بقیه گیم هارو هنوز تشخیص نمیده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز این برنامه باگه خالصه. من حتی دیگه روی سیستمم نصبشم نمیکنم، چه برسه به اجرا کردنش. برنامه نویسش باید بشینه کد نویسی کنه تا بازی های بیشتریو بشناسه که خب برای همچین آپشنی وقت گذاشته نمیشه.

لینک به دیدگاه

عجیبه اخه قبلا بدون هیچ مشکلی همه بازی هارو به محض دانلود از استیم شناسایی میکرد

الان هم یه آپدیت دیگه زدم یه گیم دیگه رو هم شناخت :| 

ولی هنوز همشو نیورده

متاسفانه آپدیت دیگه ای نیس که بزنم بقیه گیم هارو هم به ترتیب بیاره :) 

نمیدونم واقعا باید چی گفت

تاسف باره یه همچین آپشن ساده ای نداره که گیم های استیم معروف ترین لانچر دنیا رو راحت بشناسه!

لینک به دیدگاه

اینقدر نوتیفیکیشن داشت که دلیتش کردم بعدا فهمیدم میشه آفش کرد ,  دست خودتو به همون 4 تا DPI دیفالت عادت بده مگر اینکه از این گیمرایی باشی که حس میکنه داره تورنامنت میزنه از 1400dpi بره 1600 انگار فیل هوا کرده

لینک به دیدگاه

۱۶ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است:

اینقدر نوتیفیکیشن داشت که دلیتش کردم بعدا فهمیدم میشه آفش کرد ,  دست خودتو به همون 4 تا DPI دیفالت عادت بده مگر اینکه از این گیمرایی باشی که حس میکنه داره تورنامنت میزنه از 1400dpi بره 1600 انگار فیل هوا کرده

نه بابا برنامشو میخوام 😂

فعلا دستی اد کردم تا بعدا

ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب این گیم هارو میشناسه چه کمکی بهت میکنه؟ بری داخل بازی، اوتومات پروفایل همون بازیو لود کنه برای دکمه های موس کیبورد مد نظرته؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...