رفتن به مطلب

مشکل عدم شناخت کامل رم

evance
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

اگر بدرستی سیستم داره کار میکنه و تجربه کافی برای آپدیت ندارید کنسلش کنید.(توی بعضی سایتها سازنده مادربرد نوشته که اگر مینتون بخوبی کار میکنه بایوس رو آپدیت نکنید.)

آپدیت بایوس بیشتر زمانی ضرورت پیدا میکنه یک باگ مشخص با انجام آپدیت کاملا برطرف میشه.بعضا دیده شده با آپدیت بایوس باگ جدید بوجود امده در مادربرد(البته خیلی کم همچین چیزی رو دیدم)تصمیم گیری نهایی با خودتون(ریسکی در کار نیست و براحتی موفق میشید)

اگر هم برنامه ی خاصی استفاده نمیکنید که حتما نیاز به وین 32 داشته باشه برید رو ویندوز 64 بیت که به نظر من الان وین سون با سرویس پک 1 و آخرین آپدیت ها در بهترین حالت و کارایی خودش هست.الان وورد 2003 دارم رو همین ویندوز که براحتی کار میکنه.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

سیستم به راحتی و نرمالی هر چه تمام داره کار میکنه و هیچ مشکلی نداره

برنامه خاصی هم استفاده نمیکنم فقط برخی وقتا بازی..

تشکر از همه عزیزانی که محبت فرمودند و در تاپیک تجربه خودشون رو به اشتراک گذاشتن..

با ارزوی قبولی طاعات و عبدات و دعای خیری برای همه دوستان ارجمند..

لینک به دیدگاه

دوست من سلام امید وارم که از دست من ناراحت و عصبی نیاشی...

مشکل شما تنظیمات در ویندوز نیست بلکه خود ویندوزه...ویندوز XP به هیچ عنوان نمیتونه 4 گیگ رو در داخل سیستم بشناسونه..ازش استفاده میکنه ولی نمیشناسه بقیشو..نمیدونم شاید اینطوری براش تعریف شده(32 و 64 بیت هم فرقی نداره)همین مورد در رابطه با ویندوز 7*32 بیت صدق میکنه...شما باید ویندوزتونو به 64 عوض کنید...

در مورد عکس هایی که گذاشتید..در عکس اول Rating تون خاموشه و ویندوز احتیاج به ریفرش سخت افزاری و امتیاز دهی داره..میبینید که در عکس دوم گذینه ی مذبور رفته...

در این عکس ازویندوز خودمم شما میتونید ببینید که ویندوز 64 بیت به راحتی تونسته 4 گیگ رم رو پشتیبانی کنه....

74727616576548854270.png

سوالی بود در خدمتم @};-

ویرایش شده توسط ganboo
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز با این حال که الان ممکنه به نظر بیاد که سیستم بدون مشکل کار میکنه, پیشنهاد من به شما اینه که آپدیت رو انجام بدید چون ممکنه طوری که من متوجه شدم خیلی از مشکلات نشناختن رم و usb ها توی مادربوردهای asrock با آپدیت بایوس حل میشه و درایورهای جدید هم فقط با آپدیت بایوس نصب میشن...

اگر بخواین از درایورهای جدید گرافیکهای اینتل هم استفاده کنید باید بایوس رو آپدیت کنید...

لینک به دیدگاه

دوست من سلام امید وارم که از دست من ناراحت و عصبی نیاشی...

مشکل شما تنظیمات در ویندوز نیست بلکه خود ویندوزه...ویندوز XP به هیچ عنوان نمیتونه 4 گیگ رو در داخل سیستم بشناسونه..ازش استفاده میکنه ولی نمیشناسه بقیشو..نمیدونم شاید اینطوری براش تعریف شده(32 و 64 بیت هم فرقی نداره)همین مورد در رابطه با ویندوز 7*32 بیت صدق میکنه...شما باید ویندوزتونو به 64 عوض کنید...

در مورد عکس هایی که گذاشتید..در عکس اول Rating تون خاموشه و ویندوز احتیاج به ریفرش سخت افزاری و امتیاز دهی داره..میبینید که در عکس دوم گذینه ی مذبور رفته...

در این عکس ازویندوز خودمم شما میتونید ببینید که ویندوز 64 بیت به راحتی تونسته 4 گیگ رم رو پشتیبانی کنه....

74727616576548854270.png

سوالی بود در خدمتم @};-

سلام

دوست گرامی من با شما مشکلی نداشته و ندارم که ازتون عصبی بشم..

اما شما بی دلیل اومدی منفی دادی و رفتی! نه توضیحی نه راه حلی و نه تجربه یا اطلاعاتی در این زمینه!

اگه همون دفعه اول این توضیحات رو داده بودین و راهنمایی میکردین مخلص تون هم بودم الانم هستم فقط قضاوت بدون دلیل وسریع مشکل سازه دوست من..

بازم ممنون از توضیح و راهنمایی شما

لینک به دیدگاه

عزیز با این حال که الان ممکنه به نظر بیاد که سیستم بدون مشکل کار میکنه, پیشنهاد من به شما اینه که آپدیت رو انجام بدید چون ممکنه طوری که من متوجه شدم خیلی از مشکلات نشناختن رم و usb ها توی مادربوردهای asrock با آپدیت بایوس حل میشه و درایورهای جدید هم فقط با آپدیت بایوس نصب میشن...

اگر بخواین از درایورهای جدید گرافیکهای اینتل هم استفاده کنید باید بایوس رو آپدیت کنید...

ارادات

سعی میکنم انجامش بدم..البته یه سوالم هنوز بی جواب مونده

چجوری میتونم از بایوس فعلی بکاپ بگیرم؟ در سری بایوس قدیم نرم افزاری بود که بکاپ میگرفت اما در این خصوص توضیحی و مطلبی نیافتم از طرف دیگه بایوس فعلی مین هم تو سایتش نیست این بایوس یه حالت فایل کارخونه ای هست برای رفع برخی مشکلات احتمالی

اگه تجربه ای در این خصوص دارین ممنون میشم بذارید..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همشهری احتیاج خاصی بهش نداری...

وقتی من بایوس آپدیت کردم یادم نمیاد قسمتی واسه backup گرفتن داشته باشه...

لینک به دیدگاه

سلام

دوست گرامی من با شما مشکلی نداشته و ندارم که ازتون عصبی بشم..

اما شما بی دلیل اومدی منفی دادی و رفتی! نه توضیحی نه راه حلی و نه تجربه یا اطلاعاتی در این زمینه!

اگه همون دفعه اول این توضیحات رو داده بودین و راهنمایی میکردین مخلص تون هم بودم الانم هستم فقط قضاوت بدون دلیل وسریع مشکل سازه دوست من..

بازم ممنون از توضیح و راهنمایی شما

خواهش میکنم همشهری...اگه سوالی بود من در خدمتتم..

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...