رفتن به مطلب
  • 0

خرید گوشی ریپک

GAGHL
 اشتراک گذاری

سوال

سلام و عرض ادب

دوستان گوشی های ریپک قضیه شون چیه؟ ارزش خرید داره اصلاً؟ یه فروشگاه هست میخوام ازشون حضوری خرید کنم قیمتشون بد نیست فقط گوشی هاشون ریپکه

خودشون میگن گرید +++A هست و پارت نامبرشون رو هم ازشون پرسیدم گفتن با M شروع میشه. مهلت تست هم میدن (ولی اگه اشتباه نکنم فقط تعویض) و اینکه با نرم‌افزار 3uTools هم قبلش گفتن تست می‌کنیم

من خودم شهرستانم شهرمون یه فروشگاه هست معمولاً از اونجا خرید می‌کنم مدلی که می‌خواستم رو نداشت، در مورد ریپک ازش پرسیدم بدون هیچ توضیح اضافی گفت نخر!

من خودم گیج شدم چون چند جا دیگه هم رفتم تا بهشون گفتم ریپک، صرفاً ترجمه تحت اللفظی می‌کردن و می‌گفتن اینا اصل نیست

شما تجربه خرید گوشی ریپک داشتید؟

ویرایش شده توسط GAGHL
لینک به دیدگاه

14 answers to this question

Recommended Posts

• 1

ببین گوشی های ریپک‌ چند میلیون ارزون تره ولی اگه تهیه کردین نکته ای که هست وقتی بخوای بفروشید خریدار کمتری داره یه مقدار بد بخره و باید ضرر زیادی در فروشش در نظر داشته باشید.

اما اگه این موضوع براتون اهمیتی نداره و فروشگاهی هم که قراره خریدتون انجام بدین معتبر هست میتونید تهیه کنید.

لینک به دیدگاه

• 3

همین نکته رو بگم:

گوشی ریپک رو وقتی باز میکنی(سخت افزاری)، حالت بهم میخوره... البته کسی متوجه تفاوت میشه که قبلا اورجینالش رو دیده باشه..

بخاطر همین هیچ وقت پیشنهاد نمیشه!! از قدیم گفتن سری که درد نمیکنه رو دستمال نمیبندن...

--

گوشی ریپک ایفون X 

بعد از تعویض باطری، سنسور face id از کار افتاد... به همین راحتی... مثل تله انفجاری هستن، نمیدونی اون زیر چطوری قطعات رو سرهم کردن، درش رو باز میکنی ، بوووم 

لینک به دیدگاه

• 0
8 ساعت قبل، Mr.jalilpour گفته است:

همین نکته رو بگم:

گوشی ریپک رو وقتی باز میکنی(سخت افزاری)، حالت بهم میخوره... البته کسی متوجه تفاوت میشه که قبلا اورجینالش رو دیده باشه..

بخاطر همین هیچ وقت پیشنهاد نمیشه!! از قدیم گفتن سری که درد نمیکنه رو دستمال نمیبندن...

--

گوشی ریپک ایفون X 

بعد از تعویض باطری، سنسور face id از کار افتاد... به همین راحتی... مثل تله انفجاری هستن، نمیدونی اون زیر چطوری قطعات رو سرهم کردن، درش رو باز میکنی ، بوووم 

یعنی کیفیت قطعات متفاوته یا تعویض شده؟

شنیده بودم با نرم افزار 3uTools میشه وضیعت تعویض یا باز شدگی رو فهمید.

یکی از گوشیهاشون رو که گزاشته بودن سریال مدل با M شروع و تو نرم افزار هم مشکلی نداشت

ویرایش شده توسط GAGHL
لینک به دیدگاه

• 0
۲ ساعت قبل، Mr.jalilpour گفته است:

همین نکته رو بگم:

--

گوشی ریپک ایفون X 

دقیقا
منم یه آیفون X ریپک داشتم همون روز اول که خریدمش بعد از دو ساعت زدمش به شارژ سه ساعت بعد اومدم دیدم روشن نمیشه بردمش پیش خود فروشنده بهش گفتم مشکلش چیه چیزی نگفت بعد گفت فردا بیا ببرش بعد سه روز سنسور face id از کار افتاد یه هفته بعدم برای تاچش مشکل پیش اومد داشتم میبردم پیش فروشنده جلو در مغازه از دستم افتاد و اینگونه بود که دار فانی را وداع گفت و به دیار باقی شتافت 😑😑
خلاصه نوکیا 105 شرف داره به صدتا 11 پرو ریپک 😂😂

لینک به دیدگاه

• 0
۱۶ دقیقه قبل، GAGHL گفته است:

یعنی کیفیت قطعات متفاوته یا تعویض شده؟

تعویض شده

لینک به دیدگاه

• 1

نخر

برادرمون خیلی یهویی برای مادرمون گوشی ساده نوکیا خرید دقیقا 12 ساعت بعد گوشی مرد کارتنش رو چک کردم فهمیدم داستان چیه (اینم از پسر)

پول به گوشی برند درجه 2 چینی بده اما کپی نه

7 سالی میشه از اسمارت فونها کشیدم بیرون زندگی شیرینتر شده🥰

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

• 0
۱۲ ساعت قبل، Sabertooth گفته است:

نخر

برادرمون خیلی یهویی برای مادرمون گوشی ساده نوکیا خرید دقیقا 12 ساعت بعد گوشی مرد کارتنش رو چک کردم فهمیدم داستان چیه (اینم از پسر)

پول به گوشی برند درجه 2 چینی بده اما کپی نه

7 سالی میشه از اسمارت فونها کشیدم بیرون زندگی شیرینتر شده🥰

استارتر عزیز تنها کامنت بدرد بخوره توی کل این تایپیک همینه و بس 

بهترین راهنمایی همینه گوش نکنی بعدا هم کلی ضرر میکنی هم کلی حالت گرفته میشه 

یا علی! 

لینک به دیدگاه

• 0

3utools ابزار خوبیه ولی تعویض LCD رو نمیتونه تشخیص بده ممکنه رو کاری عوض شده باشه و هیچ جوری نمیشه فهمید تنها راهش اینه که باز شه گوشی سری یازده پرو اکثرا خرابی فیس آیدی و تاچ LCD داره

به هر حال اگه مصرف کننده ای و قیمتش معقوله  بگیر ولی همونجا همه چیشو تست کن

لینک به دیدگاه

• 0
۱ ساعت قبل، Slasher گفته است:

3utools ابزار خوبیه ولی تعویض LCD رو نمیتونه تشخیص بده ممکنه رو کاری عوض شده باشه و هیچ جوری نمیشه فهمید تنها راهش اینه که باز شه گوشی سری یازده پرو اکثرا خرابی فیس آیدی و تاچ LCD داره

به هر حال اگه مصرف کننده ای و قیمتش معقوله  بگیر ولی همونجا همه چیشو تست کن

با 3utools تست میکنن و مهلت 20 روزه هم میدن. فقط تست ضد آب بودن چطوره؟ اگه باز شده باشه گوشی و قطعه‌ی تعویضی داشته باشه باز هم ضد آب هست یا آسیب پذیره؟

لینک به دیدگاه

• 0

عزیز 

شما اگر گوشی 11 به بالا خریدی، چون اینا به تعویض قطعات حساس هستن، تا گوشی رسید به دستت همونحا اولین کار برو تو تنظیمات و  Rest All Settings رو بزن!

اگر گوشی اومد بالا  و توی setting دستگاه نوتیفیکشن نیومده بود که یکم بیشتر میشه خاطر جمع شد که اگر قطعه عوض شده، درست و حسابی انداختن روش، یا درست و حسابی تعویض شده!!

اما  اگر بعد از این کار پیغام اومد تو تنظیمات یکی از اینا اومد:

unknown part Display  -  unknown part battery  - Face id Damage  .. دیگه همونچا پس بده..

---

خیلی از همکارا از طریق سیستم این نوتیفیکشن رو از بین میبرن و تحویل مشتری میدن.. مشتری از همه جا بی خبر میره  و بعد از چندماه یا سال متوجه موضوع میشه!

----

مشتری 13pro max خریده  بود 

از تهران مثلا در حد آک - بهش رسید 3u tools هم داده بودن که تمام قطعات اورجینال هستن.. اما بنده همین روشی که بهت گفتم رو همون لحظه روش انجام دادم-- بووم  Face id Damage .. بعدشم display ..

خلاصه آره.. خیلی از مثلا همکارهای ما هم این موضوع رو نمیدونن و میره تو پاچه خودشون بعد میخوان بکنن تو پاچه مشتری...

----

در ضمن ضدآب هم بستگی به اون طرفی داره که گوشی رو باز کرده... در کل روی ضد آب حساب نکن

ویرایش شده توسط Mr.jalilpour
لینک به دیدگاه

• 0
در ۱۴۰۱/۵/۲۵ در 16:47، Mr.jalilpour گفته است:

در ضمن ضدآب هم بستگی به اون طرفی داره که گوشی رو باز کرده... در کل روی ضد آب حساب نکن

چون چسب های مخصوص و اسپری های مخصوصی برای عایق کردن هس کمیاب و گرانن بنابراین اصلا روی ضد اب بودن حساب نکن

لینک به دیدگاه

• 0
۱۱ ساعت قبل، farhadii گفته است:

چون چسب های مخصوص و اسپری های مخصوصی برای عایق کردن هس کمیاب و گرانن بنابراین اصلا روی ضد اب بودن حساب نکن

سلام

من هم از همین نظر میگم. اگه گوشی صرفاً بسته بندیش عوض شده باشه و گوشی خودش پلمپ باشه و قطعاتش همه اصل اپل باشه مسلماً نباید مشکلی با تست ضد آب بودن داشته باشه

ولی اگه گوشی رفرش یا باز شده باشه دیگه طرف یا به شرط تست ضد آب نمیده یا هم تو تست گوشی خودش وضعیتشو معلوم میکنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...