رفتن به مطلب

بلاخره فیبر گرفتم!

Alirezatha
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه عزیزان فروم

من الان سال هاس دنبال اینترنت پدر مادر دار بودم و پارسال بیشتر از 10 میلیون تومن هزینه کردم برای داشتن اینترنت P2P و ADSL با کیفیت ولی خوب خوشبختانه بعد از سال ها پیگیری وعده دولت محقق شد و از مخابرات تماس گرفتن گفتن با درخواست فیبر نوری تون موافقت شده.

این تاپیک رو زدم تا اول از همه اگر موفق شدم و اینترنت رو واقعن برام وصل کردن بیام مراحل درخواست دادنم رو از اول تا آخر توضیح بدم برای دوستانی که می‌خوان فیبر بگیرن و دوم بعد از وصل شدنش تجربه و خوشحالیم رو از اینترنتش با شما به اشتراک بذارم.

از همه دوستانی هم که راهنماییم کردن تا اینجا بسیار متشکرم.

علی الحساب فردا صبح میرم مخابرت و هر کاری که انجام میدم + نتیجه اش رو توی تاپیک مینویسم.

ویرایش شده توسط Alirezatha
  • لایک 6
  • ممنونم 1
  • حالم خوب شد 2
  • قلبم گرفت 4
لینک به دیدگاه

• ارسال 95
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

ما که مخابرات مشهدی مهدی هستیم
حتی پورت ADSL هم نمیدن
خوشبحالتون 9_9

لینک به دیدگاه

مبارک باشه حتما از مراحل برامون بگید

۱ ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است:

حتی پورت ADSL هم نمیدن
خوشبحالتون 9_9

واقعا درکتون میکنم چون بودم اونجا و همیشه زده پورت پره ولی وقتی با خودشون تماس میگیری کارتو راه میندازن ی جورایی
ولی بعد از چند ماه قطعی هاش شروع میشه باهاشون هم تماس میگیری یکیو میفرستن جلو درب از سیم کشی ساختمون ایراد میگیرن و میرن
جالب اینجا بود وقتی میومد دیگه نت قطع نمیشد 😅

لینک به دیدگاه

مبارکه دعا بکن کابلت رو ندزدن که هر سری میره برای 3 ماه وصل کردنش 

لینک به دیدگاه

۲ ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است:

حتی پورت ADSL هم نمیدن
خوشبحالتون 9_9

برو خداروشکر کن bro

ما نکست لول هستیم

سالهاست خطمون رو فیبر نوریه اوایل میگفتن تجهیزات نداریم برا نت، الانم نزدیک ۲ ۳ ساله خط نداریم، چپ و راست این کابل تلفن رو از نزدیک سر کوچه میدزدن درخواست میدیم بیان درست کنن بعد چهار پنج ماه درست میشه به هفته و ماه نمیکشه دوباره میدزدن 🤦🏻

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Alirezatha گفته است:

سلام به همه عزیزان فروم

من الان سال هاس دنبال اینترنت پدر مادر دار بودم و پارسال بیشتر از 10 میلیون تومن هزینه کردم برای داشتن اینترنت P2P و ADSL با کیفیت ولی خوب خوشبختانه بعد از سال ها پیگیری وعده دولت محقق شد و از مخابرات تماس گرفتن گفتن با درخواست فیبر نوری تون موافقت شده.

این تاپیک رو زدم تا اول از همه اگر موفق شدم و اینترنت رو واقعن برام وصل کردن بیام مراحل درخواست دادنم رو از اول تا آخر توضیح بدم برای دوستانی که می‌خوان فیبر بگیرن و دوم بعد از وصل شدنش تجربه و خوشحالیم رو از اینترنتش با شما به اشتراک بذارم.

از همه دوستانی هم که راهنماییم کردن تا اینجا بسیار متشکرم.

علی الحساب فردا صبح میرم مخابرت و هر کاری که انجام میدم + نتیجه اش رو توی تاپیک مینویسم.

https://www.aparat.com/v/psQdn

لینک به دیدگاه

۳۰ دقیقه قبل، Devileytion گفته است:

مبارکه! پس کو تست سرعت؟

ایمان جان تاپیک رو دوباره بخون چی نوشتم😁

لینک به دیدگاه

خوش بحالت که به آرزوت رسیدی.

اینجا به من فیبر نمیدن گرچه در ظاهر جای خوبی هست و مجبورم با adsl که تهش 8 مگابیت سرعت داره بگذرونم. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان فیبر نوری دیگه چیه یعنی سرعتش مثل نوره؟ ۳۰۰٬۰۰۰  مگ بر ثانیه میده؟!!!!!!!!!!!😂😄

یعنی تو شوتر طرف بگه ف شما رفتی فرحزاد برگشتی؟😄

آقا مبارک باشه

ما که اینجا سرعت بخوره تو سرشون لااقل یه کاری نمیکنن انقدر قطعی نداشته باشیم. دو سال پیش انقدر قطعی بود رفت رو اعصابم زنگ زدم قاطی کردم طرف گفت تو بلوار شما  تو  دستور کاره دکل گذاشته بشه. فکر میکنم لای کاغذ دستور اجرا لبو پیچیدن کلا منهل شد.  به خیال خودش خواست دست به سرمون کنه

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

مام چند ورق فیبر داریم ولی تاپیک واسش نمیزنیم که ریا نشه😏
51883677_17-4.jpg.c5acc5862e620ec781d375f373acd918.jpg

ویرایش شده توسط mahdi1226
لینک به دیدگاه

چقدر مملکت بدبختی هستیم که توی پایتخت حتی برای اینترنت 90 درصد فیلتر باید سال ها توی صف باشیم بعد این اسمشو نمی گما می گن نت خوبه انتظارات ما بالا رفته

من چندین ساله ثبت نام کردم کسی زنگ نزده شایدم زدن من نفهمیدم البته

من الان نت نامحدود 40 مگابیت دارم و بدک نیست به فیبر نمی رسه سرعتم قطعا بین 1 مگ تا 5 مگ بر ثانیه بسته به ساعت متغیره

لینک به دیدگاه

چه تاپیک سَمیه ، اول بگیر اینترنتتو بعد بگو

لینک به دیدگاه

۶ ساعت قبل، Devileytion گفته است:

مبارکه! پس کو تست سرعت؟

استارتر که تاپیک clickbait زد ولی باید همچین سرویسی در نهایت تحویلش بشه

image.thumb.png.b7eaeb01504836c46b2c2f8903ae8d21.png

لینک به دیدگاه

مبارکت باشه اما خب یکم دیره طرح صیانت شروع شده فعلا پهنای باند اینستا واتساپ کم شده 

لینک به دیدگاه

مبارکه

حتما از شرایط و قیمت و سرعتش تو تاپیک بزار

یاد خودم افتادم سال 91 بود تو منطقه ما خیلی وقت بود ADSL نمیدادن ، دیدم تو سطح هر آگهی پخش کردن که میتونین ثبت نام کنید برای اون منطقه

با کله رفتم گرفتم اونم در حالی که یه ماه مونده بود به کنکور همه داشتن درس میخوندن من با کله رفتم نت بخرم😆

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مبارکه هزینه های مودم سیم کشی وبسته هاشو بعد وصل شدن بزار

vdsl چطوره چقدر فرق با adsl و هزینه بسته هاش چقدره

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

مبارکه هزینه های مودم سیم کشی وبسته هاشو بعد وصل شدن بزار

vdsl چطوره چقدر فرق با adsl و هزینه بسته هاش چقدره

درباره هزینه های vdsl اطلاع ندارم

ولی به طور کلی vdsl پیشرفته ترین نوع ارتباط DSL هست و سرعت و آپلود و دانلودش چند برابر Adsl هست.

۱۹ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است:

چه تاپیک سَمیه ، اول بگیر اینترنتتو بعد بگو

😅

سید تو متن تاپیک هم اشاره کردم

قصدم از زدن این تاپیک صرفن این نیست که خبر دریافت اینترنت رو بگم.

هر مرحله ای که انجام میدم رو مینویسم فارغ ازینکه در نهایت موفق بشم یا نشم که در هر دو حالت بقیه دوستان یه دید کلی به نسبت کار داشته باشن اگر کسی خواست همین مسیر رو دنبال کنه

لینک به دیدگاه

vdsl جایی میدن که آپارتمان های پرتراکم زیاده و خودشون میدونن هیج کی داخل ساختمون فیبر نمیکشه 

جاهای خلوت تر ftth میدن 

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۵/۲۴ در 15:21، MEHDI-GTX گفته است:

دوستان فیبر نوری دیگه چیه یعنی سرعتش مثل نوره؟ ۳۰۰٬۰۰۰  مگ بر ثانیه میده؟!!!!!!!!!!!😂😄

یعنی تو شوتر طرف بگه ف شما رفتی فرحزاد برگشتی؟😄

آقا مبارک باشه

ما که اینجا سرعت بخوره تو سرشون لااقل یه کاری نمیکنن انقدر قطعی نداشته باشیم. دو سال پیش انقدر قطعی بود رفت رو اعصابم زنگ زدم قاطی کردم طرف گفت تو بلوار شما  تو  دستور کاره دکل گذاشته بشه. فکر میکنم لای کاغذ دستور اجرا لبو پیچیدن کلا منهل شد.  به خیال خودش خواست دست به سرمون کنه

مخابرات همچین سرعت هایی نمیده 

ولی شاتل تو شهرهایی که رفته تا 1 گیگ میده 

لینک به دیدگاه

به به مبارک باشه

ویرایش شده توسط MiladZQ
لینک به دیدگاه

من دو سالی هس دارم چ فایده فقط از مخابرات میشه نت گرفت ک اونم ب درد نمیخوره تازگیا هم دارن رو قندشکنا کار میکنن شاید بزودی دیگ نشه ب قندشکنی وصل شد رسما بی ارزش میشه

سرعت بیشتر از ۸ مگابیتم ک نمیدن لنتیا

فقط خوبیش اینه قطعی خیلی کمتر و نسبتا ثبات داره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...