رفتن به مطلب

مغایرت فیبر نوری؟

RED
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

۱ ساعت قبل، RED گفته است:

من اطلاعی ندارم میپرسم، مقاومت بیشتر باشه چیز بدیه؟

بله بده 

شکست نور داره اطلاعات حفظ میشه ولی عدد Rx به خاطر مقاومت نوسانی میشه 

لینک به دیدگاه

۱۸ ساعت قبل، بامداد گفته است:

بله بده 

شکست نور داره اطلاعات حفظ میشه ولی عدد Rx به خاطر مقاومت نوسانی میشه 

از این کابل ها تست کردین تا به حال؟ و یا از این مبدل.. upc رو apc تبدیل میکنه..

apc-upc-pc2.jpgspacer.png

ویرایش شده توسط RED
لینک به دیدگاه

داداش انقدر خودتو با این اعداد و ارقام داخل مودم مشغول نکن، سرعتی که مخابرات به شما میده نهایتا قفله روی 300 مگابیت دانلود و حدود 100-150 آپلود در نتیجه اصلا فرقی نداره که حالا یکم شکست نورت بالا باشه یا یه ذره نویز داشته باشه، اینترنت 10 گیگابیت که نمیدن. من الان با همین مشخصات پایین دارم ماکسیمم سرعتی که مخابرات محدود کرده را میگیرم یعنی همون 300 مگابیت دانلود و 150 آپلود. تازه سرویسی که خریدم اسما 50 مگابیت هست. پکت لاس و لگ هم به هیچ وجه نداره چون ارتباط تا مبدا کاملا روی فیبره. این با مودم آشغال هواوی که مال صد سال پیش هست مدل HG8546M

image.thumb.png.1e9e553131b3034b3600c322f226072d.png

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، mrp۷ گفته است:

داداش انقدر خودتو با این اعداد و ارقام داخل مودم مشغول نکن، اولا که سرعتی که مخابرات به شما میده نهایتا قفله روی 300 مگابیت دانلود و حدود 100-150 آپلود در نتیجه اصلا فرقی نداره که حالا یکم شکست نورت بالا باشه یا یه ذره نویز داشته باشه، اینترنت 10 گیگابیت که نمیدن. من الان با همین مشخصات پایین دارم ماکسیمم سرعتی که مخابرات محدود کرده را میگیرم یعنی همون 300 مگابیت دانلود و 150 آپلود. تازه سرویسی که خریدم اسما 50 مگابیت هست. پکت لاس و لگ هم به هیچ وجه نداره چون ارتباط تا مبدا کاملا روی فیبره. این با مودم آشغال هواوی که مال صد سال پیش هست مدل HG8546M

image.thumb.png.1e9e553131b3034b3600c322f226072d.png

یعنی شما میگی تاثیر نداره ؟

مطللب از من نبود چند نفر تو پی سی ورلد اینجوری میگفتن نمیدونم هدفشون سرکاری بود یا چیز دیگه ؟؟ 

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۶/۴ در ۱۷:۳۷، RED گفته است:

یه سرچی که امروز داشتم متوجه شدم اینکه کانکتور apc یا upc باشه به نوع پلاگ مودم شما بستگی داره طبق بررسی هم که کردم مدل های رده بالای هواوی که upc هستند ولی حالا چرا متوجه نشدم چون چند مورد ارزون قیمت تر موجود هست توبازار از هواوی که کانکتور apc میخورن

فکر میکنم مبدل و تبدیل هیچ تاثیر مثبتی که نخواهد داشت احتمال زیاد تاثیر منفی هم خواهد داشت ،خلاصه از اینکارا پرهیز کنید بهتر هست

لینک به دیدگاه

با گذشت 2 هفته همچنان مشکلم حل نشده :| 195 هم جواب نمیده!

ویرایش شده توسط RED
لینک به دیدگاه

با اجازه از استارتر محترم

دوستان امروز متوجه شدم کنار در خونه یه تابلو مخابرات هست روش نوشته onu  ، این برای فیبر نوریه درسته؟ از این تابلو میشه درخواست فیبر نوری داد ؟ 

ویرایش شده توسط arvin_393
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...