رفتن به مطلب

تجربه استفاده طولانی مدت keyboard summoner با سوییچ های cherry mx speed silver

Recommended Posts

درود بر همه همراهان و دوستان عزیز لیونی حقیقتش حس نوشتن نبود ولی طبق قولی که قبل تر داده بودم به برخی از عزیزان که به بنده لطف داشتن و از اونجایی که این نظام همیشه در برهه حساسی قرار داره و هیچ وقت هم تموم نمیشه تصمیم بر این شد بعد از ماه ها تاخیر بالاخره نظر شخصیم رو در مورد کیبوردی که مدت هاست دارم ازش استفاده می کنم بگم

image.thumb.jpeg.d13c4eb35680b7b4818a8856a7e4e27f.jpeg

خوب اول یک عکسی بگذارم ازش در این ظلمت و تاریکی که این روزها همه مارو فرا گرفته

بریم یک مقدار در مورد سوییچ این کیبورد صحبت کنیم لقبش مشخص هست که سریع ترین سوییچ شرکت چری هست با عمر 100 میلیون کلیک مکانیسم این سوییچ خطی هست و خبری از بامپ یا فیدبک دو مرحله ای مثل سوییچ ابی نیست

ezgif-1-a4b794e76f.gif.a37c2995b5478d1bf131ec33c4133b0d.gif

عکس خود سوییچ رو هم به صورت gif قرار دادم 

خیلی خلاصه بخوام بگم اگر گیمری هستید که سرعت عملتون رو می خواید ارتقا بدید جای درستی اومدید و چاره کارتون همین سوییچ سیلور هست

از ایرادات این سوییچ هم به دلیل حساسیت زیادش برای فعال شدن اشتباه تایپی اون اوایل استفاده زیاد براتون پیش میاد تا دستتون بهش عادت کنه برای خودم حدود 1 ماهی طول کشید و بستگی به هر شخصی متفاوت هست

حرف اخرم این هست این کیبورد با قیمتی حدود 2400 چیزی از کیبورد های کورس ایر با قیمت 5 6 میلیونی که با همین سوییچ یکسان هست کم نداره صرفا یک لوگوی کشتی با بادبان کم هست شاید این حرف بنده برای بعضی دوستان تلخ باشه ولی واقعا عملکرد یکسان هست

ظاهرا اضافه کردن ویدیو از اپارات هم افزونش از کار افتاده و فروم اینجا روز به روز به جای پیشرفت دچار پسرفت میشه اینجا هم ظاهرا دست کمی از وضعیت مملکت نداره مدیران خواهشا رسیدگی کننن

https://www.aparat.com/v/s6OIT

این ویدیو اپارات هم 30 ثانیه تجربه بازی با همین کیبورد هست و دوستان  حس فست بودن بهشون قطعا منتقل میشه برای کنجکاوی سایت مردمی reddit هم اپلود کردم که دوستان خارجی هم کمتر از 24 ساعت با 3000 بازدید شرمنده کردن منو مواظب خودتون باشین امیدوارم روزهای بهتری در انتظار همه عزیزان باشه

reddit.thumb.jpg.e48e6da9a298ddbb7d231001e12c47da.jpg

لینک به دیدگاه

هر چی به آونگ گفتم اینو بدین بررسی کنم، گفتن نمیخواد فروشش خوبه بررسی لازم نداریم O.o

به هر حال، من خیلی کنجکاو بودم در مورد این کیبورد و خوشحالم بالاخره یکی از دوستانی که این کیبورد رو تهیه کرده در موردش نظر داده، ممنون دوست عزیز.

من ویدیو رو از آپارات اضافه کردم، بدون مشکل، حالا نمیدونم دیده میشه یا نه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...