رفتن به مطلب

هنگ کردن Windows Explorer

M.Data
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان از امروز یکی دو تا فایل باز میکنم و میندازم پایین ولی میخوام بیارم بالا و روش کلیک میکنم کلیک نمیشه و مثل اینکه اون پایین قفل شده و حتی تسک بار هم قفل میکنه و نمیشه سیستم رو ریست کرد و بعد از چند باری که کلیک میکنم صفحه کمتر از چند ثانیه سیاه میشه و بعد درست میشه و از اون حالت درمیاد سیستم رو ریست کردم درست نشد، انتی ویروس هم کل سیستم رو اسکن کرد ولی خبری نبود نمیدونم از چیه ممنون میشم اگر کسی مشکل مشابه داشته راهنمایی کنه

لینک به دیدگاه

مشخصات سخت‌افزاری سیستم + پاور و نسخه سیستم عامل رو بفرمایید تا اعضا بتونن راهنمایی‌تون کنن

لینک به دیدگاه

21 ساعت قبل، M.Data گفته است:

سلام دوستان از امروز یکی دو تا فایل باز میکنم و میندازم پایین ولی میخوام بیارم بالا و روش کلیک میکنم کلیک نمیشه و مثل اینکه اون پایین قفل شده و حتی تسک بار هم قفل میکنه و نمیشه سیستم رو ریست کرد و بعد از چند باری که کلیک میکنم صفحه کمتر از چند ثانیه سیاه میشه و بعد درست میشه و از اون حالت درمیاد سیستم رو ریست کردم درست نشد، انتی ویروس هم کل سیستم رو اسکن کرد ولی خبری نبود نمیدونم از چیه ممنون میشم اگر کسی مشکل مشابه داشته راهنمایی کنه

سیستم من هم دقیقا همین مشکل را داره 

حدود دو روز پیش یه اپدیت اومد و سیستم به طور خودکار اون را نصب کرد فکر کنم به خاطر همونه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...