رفتن به مطلب

کمک برای تشخیص کارت ماین شده MSI 3060ti ventus2X OCV1 LHR

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

وقت بخیر

من یه کارت MSI 3060ti ventus2X OCV1 LHR از فروشگاه Grand Pc تو تلگرام خریدم

فروشنده گفت کارت فقط 7 ماه برای گیمینگ استفاده شده و ماین نشده . فروشگاه گیمینگ و رندرینگ هستن و . . .

دیدم بعد از فروش کارت به من پست مربوط به کارت من رو پاک کرد مجدد یه کارت دیگه دقیقا از همین مدل قرار داد 

الان به اینکه کارت بابت ماینینگ استفاده شده باشه شک کردم

دما فورمارک تا 7 دقیقه هم گرفت فیلمشو برام فرستاد، دما 70 درجه بود و نوسان نداشت به نظرم از نظر دمایی اوکی بوده

ولی شنیدم از طریق بایوس هم میشه کارت رو بررسی کرد

چون سری LHR هست ممکنه قفلش رو شکسته باشه تا بتونه هش ریت رو ببره بالا

این تصویریه که از GPU-Z گرفت و برام فرستاد:

photo_2022-10-24_11-14-13.thumb.jpg.c41996859c8a47349077d428a4cf0777.jpg

این هم ورژن بایوسیه که تو سایت techpowerup دیدم

1190483264_FireShotCapture1651-VGABiosCollection_MSIRTX3060Ti8GB-TechPowerUp_-www.techpowerup_com.thumb.png.11a36d92e670f9e08cfba201d7ceb533.png

از روی بایوس میشه تشخیص داد که کارت ماین شده یا نه ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو کارتهای انویدیا نمیشه بایوس کاستوم ریخت یا تغییر بایوس فرقی تو ماین نداره

شکستن قفل هم نرم افزاریه که نرم افزارهای مخصوص کارتهای لاو هشریت این کارو انجام میدن و فرقی تو عملکرد کارت نداره فقط قبلا هشریت کمتری میدادن الان با همون مقدار لود هشریت کامل میدن

هر چی کارت تو بازاره شما فرض کن 98% ماین شده

این مدل هم خوراک ماینرها بوده ارزون ، هشریت مناسب با مصرف

فورمارک هم دلیل خوبی برای سلامت کارت یا ماین شدگی نیست

بهترین تست بازی کردنه

کارتی داشتم که همه تستهای نرم افزارهای مختلف پاس میکرد اما به صورت رندوم تو بازیها کرش و فریز میشد

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است:

تو کارتهای انویدیا نمیشه بایوس کاستوم ریخت یا تغییر بایوس فرقی تو ماین نداره

شکستن قفل هم نرم افزاریه که نرم افزارهای مخصوص کارتهای لاو هشریت این کارو انجام میدن و فرقی تو عملکرد کارت نداره فقط قبلا هشریت کمتری میدادن الان با همون مقدار لود هشریت کامل میدن

هر چی کارت تو بازاره شما فرض کن 98% ماین شده

این مدل هم خوراک ماینرها بوده ارزون ، هشریت مناسب با مصرف

فرومارک هم دلیل خوبی برای سلامت کارت یا ماین شدگی نیست

بهترین تست بازی کردنه

کارتی داشتم که همه تستهای نرم افزارهای مختلف پاس میکرد اما به صورت رندوم تو بازیها کرش و فریز میشد

ممنون بابت راهنماییت

2 روز مهلت تست داده به نظرت کافیه ؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
4 دقیقه قبل، SWAT_MEHDI گفته است:

ممنون بابت راهنماییت

2 روز مهلت تست داده به نظرت کافیه ؟ 

حداقل بهتون داده ولی خوب سعی کنید این دو روز چند تا بازی انجام بدین و مقدار لود ، دور فن ، فریم و دما رو چک کنید

تست 3dmark هم بد نیست فقط برای مقایسه امتیاز (مدلهای مشابه تو نت) نه تست سلامت

لینک به دیدگاه

درسته شما همه کارت ها رو ماین شده درنظر بگیر بجز کارت اکبند. اینکه نسل 3 هست خب بهتر حداقل سنش کمتره .

الکی فکر خودتو مشغول نکن تو همین اشفته بازار چند سال اخیر ده مدل کارت عوض کردم همشونم بلا استثنا میگم ماین شده بودند. ولی خداروشکر هیچ مشکلی پیش نیومد. 

تست های معمول و بازی های مختلف رو تست کن. بازی با نرخ فریم نامحدود .اگر خطایی مشکلی پیش نیومد خیالت از بابت کارت راحت باشه.دماش رو با تست های یوتیوب چک کن اگر اختلاف دما مشهود بود به فکر تعویض خمیر و پد های حرارتیش هم باش.همین اول آب روغنشو چک کن و خلاص

لینک به دیدگاه

6 دقیقه قبل، Lawrence گفته است:

درسته شما همه کارت ها رو ماین شده درنظر بگیر بجز کارت اکبند. اینکه نسل 3 هست خب بهتر حداقل سنش کمتره .

الکی فکر خودتو مشغول نکن تو همین اشفته بازار چند سال اخیر ده مدل کارت عوض کردم همشونم بلا استثنا میگم ماین شده بودند. ولی خداروشکر هیچ مشکلی پیش نیومد. 

تست های معمول و بازی های مختلف رو تست کن. بازی با نرخ فریم نامحدود .اگر خطایی مشکلی پیش نیومد خیالت از بابت کارت راحت باشه.دماش رو با تست های یوتیوب چک کن اگر اختلاف دما مشهود بود به فکر تعویض خمیر و پد های حرارتیش هم باش.همین اول آب روغنشو چک کن و خلاص

حرفتو قبول دارم . RDR 2 رو دانلود کردم . فورزا هم که نصبه . یه DOOM Eternal هم میگیرم تو این 2 روز صبح تا شب گیم میزنم تا ببینیم خدا چی میخواد 😅😅

کارتو 10 خریدم . مشکلم اینه اگر کارت ماین شده بود باید فروشنده بهم میگفت، میشد با این پول 3070 گرفت 

حالا که گرفتم انشالله که خیره . ممنون بابت راهنماییت 🌹

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، SWAT_MEHDI گفته است:

حرفتو قبول دارم . RDR 2 رو دانلود کردم . فورزا هم که نصبه . یه DOOM Eternal هم میگیرم تو این 2 روز صبح تا شب گیم میزنم تا ببینیم خدا چی میخواد 😅😅

کارتو 10 خریدم . مشکلم اینه اگر کارت ماین شده بود باید فروشنده بهم میگفت، میشد با این پول 3070 گرفت 

حالا که گرفتم انشالله که خیره . ممنون بابت راهنماییت 🌹

هیچ کس نمیگه .ته تهش میاد میگه نمیدونم.  من خودم آگهی دیدم طرف 11 تا کارت یکجا آگهی کرده بود و نوشته بود کم کارکرد بدون حرفی از ماین. .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این تکنیک جدید فروشنده های کارتهای ماینی هست 

میان تک تک اگهی میکنن 

طرف یه جوری دروغ میگه درباره کارت که هرکی فکر نکنه اینگار طرف کارت رو تازه خریده گذاشته رو سیستم خوشش نیومده برگردونده تو کارتن 

همین که فروش رفت 

میزنه یکی دیگه مشابه همین کارت موجود هست 

لینک به دیدگاه

حالا که خریدی مبارکه دیگه دل نزن 

این کارتا اگه اذیت نکنن مثل طلا میمونن اینقدر با ارزش هستن دیگه این قیمت هارو نخواهیم دید

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

برای تشخیص سلامت کارت، تست دما و نویز و استرس تست بهترین شاخص‌ها برای ماین هستند. لزوما هم اینطور نیست که چون دما و نویز اوکی بود، پس کارت ماین نشده باشه. ممکنه یه کارت در شرایط خوبی ماین شده باشه و دما و نویزش هم اوکی باشه.

بهترین معیار در حال حاضر، اطمینان از فرد فروشنده است.

با توجه به اینکه شما کارت رو خریدید، پیشنهاد می‌کنم حتما چند سری تست استرس از کارت بگیرید، به کمک برنامه 3D mark

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Sandor گفته است:

سلام دوست عزیز

برای تشخیص سلامت کارت، تست دما و نویز و استرس تست بهترین شاخص‌ها برای ماین هستند. لزوما هم اینطور نیست که چون دما و نویز اوکی بود، پس کارت ماین نشده باشه. ممکنه یه کارت در شرایط خوبی ماین شده باشه و دما و نویزش هم اوکی باشه.

بهترین معیار در حال حاضر، اطمینان از فرد فروشنده است.

با توجه به اینکه شما کارت رو خریدید، پیشنهاد می‌کنم حتما چند سری تست استرس از کارت بگیرید، به کمک برنامه 3D mark

3 ساعت قبل، Mansbrz گفته است:

حالا که خریدی مبارکه دیگه دل نزن 

این کارتا اگه اذیت نکنن مثل طلا میمونن اینقدر با ارزش هستن دیگه این قیمت هارو نخواهیم دید

ممنون دوستان که وقت گذاشتید و راهنمایی کردید 

بله حتما چند سری استرس تست با برنامه های مختلف میگیرم تا جایی که بتونم هم تو این 2 روز گیم میزنم 😅🌹

لینک به دیدگاه

درود 

به سلامتی و به دل خوش..

دیگه خریدی ، لذت خریدنش رو از بین نبر.. 

برو metro exodus پلی بده، خواهر و مادر کارت رو میاره جلو چشماش XD..

...

در کل مبارکه، فنش برات بچرخه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...