رفتن به مطلب

بهترین آنتی ویرویس رایگان از نظر شما و بنا بر تجربتون چیه

farhadii
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به دوستان مهربان لیونی

با آرزوی سلامتی و پیروزی برای تک تک شما خوبان

بهترین آنتی ویرویس رایگان از نظر شما  و بنا بر تجربتون چیه

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، farhadii گفته است:

درود

Loaris trojan remover

لینک به دیدگاه

10 دقیقه قبل، CREATIVE گفته است:

درود

Loaris trojan remover

میشه راهنمایی بفرمایین از کجا دان بزنم آخرین ورژنشو برادر 

دو تا آنتی ویروس رایگان  میشه کنار هم نصب کرد

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نام خدا

ویندوز دفندر از بیلد 1809 ویندوز 10 به بعد، والسلام

ویندوز های قدیمی هم اگر ویندوز دفندر رو اپدیت کنید، به روز میشه و خوب عمل میکنه.

لینک به دیدگاه

درود . منم 5 ساله غیر از ویندوز دیفندر ویندوز 10 هیچ آنتی ویروسی روی سیستم ندارم . مشکلی هم پیش نیومده برام با اینکه تقریبا روزی 16 ساعت سیستم به اینترنت وصله . فقط همیشه آپدیت نگهش دار

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، farhadii گفته است:

میشه راهنمایی بفرمایین از کجا دان بزنم آخرین ورژنشو برادر 

دو تا آنتی ویروس رایگان  میشه کنار هم نصب کرد

درود

والا من کلیه ی برنامه ها و ویندوز هامو از سافتگذر دانلود میکنم

این لوریس تروجان ریموور خیلی خفنه

از این خفن تر یکی دیگه هست که یکم سنگینه و هنوز کرک معتبری براش نیومده

لینک اولیو اگه خواستی برات پ خ میکنم🌷

لینک به دیدگاه

یه سری نکات کلی به ذهنم رسید گفتم اینجا هم پست کنم

ببینید دوستان عزیز 

به صورت کلی بدافزارها ویروس ها تروجان ها و ... و ... جزو جدایی ناپذیر بخش کامپیوتری هستن جواب این سوال که کدوم آنتی ویروس خوبه جواب درستی نیست چون بعضی بدافزارها مستقیما بابت عدم آپدیت سخت افزارهای شما صورت میگیره و این گونه بدافزارها در لایه های سخت افزاری شما فعالیت میکنن. مثل اسپکتر که حتی در پردازنده های جدید هم دیده شده:

https://fa.wikipedia.org/wiki/اسپکتر_(آسیب‌پذیری_امنیتی)

به طور کلی حفاظت از سیستم مستقیما به مجموعه عواملی نیاز داره که به طور همزمان باید توسط کاربر اجرا بشه. تازه اگه همه چیز هم اوکی بود یعنی تا 99 درصد مسیر مطلوب میتونه باشه ولی هرگز به اون یک درصد باقی مانده نخواهید رسید هر چقدر که تلاش کنید! برای همینه که شما میبینید یا میشنوید که امن ترین سیستم های دنیا که در دست امن ترین ادم های یک کشور هستن براحتی هک یا هایجک میشن.

بنابراین جواب امن کردن سیستمتون اینه که بستگی داره به اینکه چقدر در دانش این کار ماهر هستید. شما بهترین انتی ویروس و گرانترین انتی ویروس دنیا رو نصب کنید ولی سخت افزارتون قدیمی باشه اب در هاون کوبیدنه. لایه سخت افزار و نرم افزار فقط دو چیز کوچیک در دنیای امنیت هستن. شما باید یاد بگیرید چجوری از فایروال استفاده کنید نه اینکه صرفا با نصب بگید حالا یه فایروال نصب کردم همه چی اوکیه دیگه! نه هرگز! به خود فایروال چطور اعتماد دارید؟ بحثش چون طولانیه اگر تونستم یه تاپیک میزنم تا از زمان مک افی به این مبحث بپردازیم چون پرداختن به تاریخچه خیلی طولانی میشه.

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، farhadii گفته است:

سلام

Untitled.thumb.jpg.42de3f821aaf74bde1edab0e358a5c1c.jpg

شما از این استفاده کن، داخل سایتش براحتی قابل دانلود هست.

سبک، محافظت عالی و عملکرد درست و دقیق

فقط در حین نصب، بعد از مرحله دریافت ایمیل برای دریافت لایسنس، سوال رو Decline جواب بدید تا نسخه رایگانش براتون فعال بشه.

لینک به دیدگاه

سلام.

بحث Privacy و آنتی ویروس های رایگان بکنار ، شخصا آنتی ویروس رایگان kaspersky پیشنهاد میکنم مثل دوست عزیزمون و مواردی که فرمودن هم تایید میشه ، سیستمو درگیر نمیکنه و سبکه اما محافظت بسیار خوبی داره و ضریب خطای کمی هم داره و مزاحمت ایجاد نمیکنه (خبری هم از تبلیغات آزاردهنده نیست)

فقط همیشه درنظر داشته باشین بیشترین احتمال آلودگی سیستم حتی با وجود بهترین آنتی ویروس ها بازدید از سایت های کرک یا دانلود فایل مشکوکه که گاهی اخطار هم داده میشه اما نادیده میگیریم.

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Blueman6 گفته است:

شما از این استفاده کن، داخل سایتش براحتی قابل دانلود هست.

برادر لطفا  لینکی از سایتشون برای دانلود  بزارین

لینک به دیدگاه

18 دقیقه قبل، farhadii گفته است:

https://usa.kaspersky.com/downloads/free-antivirus

لینک به دیدگاه

59 دقیقه قبل، farhadii گفته است:

دوستان محبت کردن و قرار دادن.

حتما بعد نصب و بعد از ساخت حساب، جواب پیام آخر رو Decline بزنید، در غیر اینصورت نسخه پولی و 30 روزه براتون فعال میشه.

لینک به دیدگاه

حالا به دوستانی که کسپراسکای رو معرفی میکنند یه انتقادی کنم. شما که کاربر حرفه ای هستید حداقل یه جستجو در مورد نرم افزاری که قراره امنیت سیستمتون رو بهش بدید بکنید. همونطور که در لینک ویکی هم میبینید کسپراسکای یک نرم افزار روسی هست که مشکوک هست به برخی مسایل طوری که آمریکا به کل سازمان هاش دستور داده جمعش کنن. بنابراین من پیشنهاد نمیکنم از این نرم افزار استفاده کنید. من خودم انتی ویروسی ندارم و کنترل امنیت سیستمم رو به منطق خودم سپردم و راضی هستم... با این حال اگر به معرفی دو انتی ویروس باشه من انتی ویروس پاندا و نورتون رو بهتون میتونم پیشنهاد بکنم که تا جایی که من تحقیق کردم معتبر هستند جوری که شما در باندل های اکثر شرکت های مادربرد نورتون رو میتونید ببینید. نورتون امریکایی و پاندا اسپانیایی هست. ولی باز هم میگم همه اعتماد خودتون رو به هیچ شرکتی نسپارید. شما در ابتدا یک سری قوانین شرکت ها رو اکثرا بدون مطالعه قبول میکنید و فکر میکنید واستون کباب داغ کردن! به هر حال در مورد نرم افزارها حتما تحقیق و مطالعه کنید:

https://fa.wikipedia.org/wiki/کسپرسکی_لب

ویرایش شده توسط jj-191
لینک به دیدگاه

درود بر همه دوستان

دیفندر ویندوز 10 نسخه بروز رسانی شدش خوبه ولی خیلی هم  امن نیست (سیستم بروز رسانی شده داشتیم باج افزار خورده)

در مواجه با ویروس چه نسخه رایگان و چه نسخه های پولی کسپر همیشه خوب بود (سخت گیری بی خود و تشخصی کاذب هم نداره)

با ساخت اکانت میتوانید از نسخه رایگاه یک سالش استفاده کنید

منباب جاسوسی خیالتون راحت اطلاعات کامپیوتر شخصی ما بدرد روسیه نمیخوره !!

بترسید از روزی که باج افزار وارد سیستمتون بشه اون موقع به انتی ویروسها ایمان می اورید

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

من خودم با وجود دیفیندر 10 بروزرسانی شده بدافزاری داشتم که از سیستم برای ماین استفاده می کرد و مدت ها بود که نمیتونستم غیر فعالش کنم. ویندوز دیفندر عامل رو پیدا می کرد ولی حذف یا غیر فعال نمی کرد.

بنده ازavest رایگان استفاده کردم و براحتی حذفش کرد. فقط میزان استفاده از منابع سیستم متوسط هست و آنتی ویروس سبکی نیست به نظرم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر تو سیستمتون اطلاعات حیاتی دارید که نمیخواید دست کسی بیفته اصلا به اینترنت متصلش نکنید. دیگه از این راهکار آسون تر؟

اگر هم برای سیستم روزمره تون نیازمند آنتی ویروس شدید، که بنچ مارک ها و سایت های بزرگی هستن و نرم افزار های امنیتی رو محک میزنن میتونید به انتخاب خودتون یکیو انتخاب کنید به جای استناد به ویکیپیدا و توهم جا×سوسی و سرقت اطلاعات.

چون اگه بنا به سرقت اطلاعات و حریم خصوصی باشه تنها راه کار رفتن تو غار زندگی کردنه. همین گوگلو اپلو اینا با کروم و خیلی ابزار های دیگه شبانه روز اطلاعات مارو میفروشن ولی راهکار چیه؟ میشه یک دفعه بزاریمشون کنار؟ بعد بزاریمشون کنار چی بدست میاریم؟

به قول خودم ببند بره. برای من آنتی ویروس تو مخ نبودن و resource heavy نبودن الویت داره. شاید یکی امنیت و اینترفیس ملاکش باشه. همه اینارو چه رایگان چه پول بنچمارکشون هست، اگر به برند خاصی تاکیید ندارید و تازه میخواید برید سمت آنتی ویروس مجزا از windows undefender

لینک به دیدگاه

همانطور که ادوارد اسنودن در مورد اینکه چرا اطلاعات ما رو جاسوسی میکنن افشاگری کرد باید بررسی کرد که چرا اینجا باید بنده رو متهم کنید و از واژه هایی مثل توهم جاسوسی استفاده کنید؟

https://fa.wikipedia.org/wiki/ادوارد_اسنودن

در ضمن بنده که عرض کردم شما هرگز نمیتونید کامل جلوی بدافزارها و جاسوسی و ... رو بگیرید. منظور از این حرف این بود که راحت باشید چه بخوایید چه نخوایید اطلاعات ما در دسترس این سازمان ها قرار میگیره و با باگ های پیچیده تری کل امنیتی که برقرار کردید رو در کسری از ثانیه به باد میدن.

ویکی هم یک نماد هست که شما رو به اسناد دیگه ارجاع بده و من کسی رو زور نکردم که ویکی رو قبول کنه یا نکنه. من فقط صدای زنگ رو به صدا در آوردم...

لینک به دیدگاه

اینو به عنوان یه کاربر ویندوز دفندر که هرگز حاضر نیستم هیچ آنتی ویروس ثالثی رو سیستم نصب کنم دارم میگم

ویندوز دفندر امروز بر خلاف چند سال پیش اصلا در حد بهترین آنتی ویروس های ثالث نیست و آسیب پذیری خیلی بیشتری داره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...