رفتن به مطلب

مشکل «گوستینگ» در نمایش ویدئو و فیلم در مانیتور IPS

Sandor
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

4 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است:

یعنی با این وضعیتی که  گفتین به هیچ عنوان مانیتور گیمینگ نخریم برای فیلم دیدن
فقط باید باهاش بازی کنیم
اینجوری که نمیشه
دوستان عزیز که مانیتور با رفرش بالا دارن بیان تجریه خودشون رو بگن لطفا
برای همه شما به همین صورت هستش ؟
لطفا مدل دقیق مانیتور و نوع تجربه تون توی فیلم دیدن رو بگین
با سپاس

احتمالا توی بعضی مدل ها از بعضی برند ها اینطور باشه .
بعید میدونم صرف رفرش ریت بالا باعث این مشکل بشه .

بنده شیائومی 144hz دارم و به این مورد برخورد نکردم . با مانیتور یکی از دوستان هم که فیلیپس 165 هرتز هست این مورد رو تست کردم و همچین مشکلی نبود .
با افرادی که 240 هرتز بنکیو و 360 هرتز الین ور داشتن هم در ارتباط بودم ؛ هیچکدوم به این مساله اشاره نکردن .
البته طبق گفته دوستمون در بالا ، شاید بخاطر حساسیت بالایی که به خرج میدن شاهد این اتفاق بودن .
شاید هم طبق گفته اون عضو ردیتی این مشکل زیر سر rtx3000 ها باشه ! این مواردی که من تست کردم هیچکدوم انویدیا نسل 3 نبوده .
شما هم دست دست نکن برای خرید !
الان الجی و سامسونگ نخری ، یه ماه دیگه باید با همین پول بری مسترتک و جی پلاس بگیری . از ما گفتن بود .

8 ساعت قبل، Sandor گفته است:

این نوع ویدئوها فقط در TVهای خانگی با رفرش ریت 24 یا 48 و نهایتا 60 هرتز به نرمی پخش می‌شن

سلام خدمت شما
https://www.rtings.com/tv/tests/motion/24p

مدل های 120 و 144 هرتز در لیست بررسی شده های rtings هستن که امتیاز 10 رو در زمینه ی 24p Judder گرفتن .

لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، m.reza گفته است:

سلام خدمت شما
https://www.rtings.com/tv/tests/motion/24p

مدل های 120 و 144 هرتز در لیست بررسی شده های rtings هستن که امتیاز 10 رو در زمینه ی 24p Judder گرفتن .

این لیستی که شما فرستادید همگی TV هستند که نرم‌افزارهای داخلیشون می‌تونن ویدئوها رو بدون مشکل پخش کنن، توی این لیست مانیتور گیمینگی وجود نداره.

بحث اصلی روی مانیتورهای گیمینگ (PC) هست

ویرایش شده توسط Sandor
لینک به دیدگاه

سلام خوبی بردار من همین مانیتور که شما خرید کردید می خواهم تهیه کنم. من برای فیلم دیدن و البته بازی میشه چند تا عکس از اطراف مانیتور با کیفیت برام بفرستی. تو نت دیدم. می خواهم از قاب عکس از گوشی ببینم ممنونم می شوم با تشکر

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، HEGMATANE گفته است:

سلام خوبی بردار من همین مانیتور که شما خرید کردید می خواهم تهیه کنم. من برای فیلم دیدن و البته بازی میشه چند تا عکس از اطراف مانیتور با کیفیت برام بفرستی. تو نت دیدم. می خواهم از قاب عکس از گوشی ببینم ممنونم می شوم با تشکر

سلام

عکس خاصی نداره، عکس کاربران رو می‌تونید در دیجیکالا ببینید.

به عنوان یه مانیتور گیمینگ اقتصادی با رفرش ریت بالا (۱۶۵) گزینه خوبیه. تنها نکته منفیش HDR400 هست که عملا بی‌خوده و بلااستفاده‌اس. درضمن، این مانیتور G sync نداره، بلکه G sync compatible هست.

اگر بودجه شما بیشتره، سراغ همین مدل‌ها در ایسوس، بنکیو و سامسونگ باشید.

بحث‌های جانبی دیگه هم به حساسیت برمی‌گرده. من شخصا روی smoothness حساسیت دارم، روی شارپ بودن تکست‌ها یکم وسواسی هستم. برای خیلی از این موارد راه حل نرم‌افزاری یا تغییرات در تنظیمات مانیتور هم وجود داره که توی تاپیک گفتم. اینا رو باید خودتون در نظر بگیرید.

لینک به دیدگاه

این hdr400 کجا مشکل پیش میاره به عنوان یک نکته منفی بیان کردی؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...