رفتن به مطلب

خرید حشره کش برقی

Hassan.SK
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام

مگس های پاییزی حمله کردن و لونه گذاشتن تو خونه دقیقا نمیدونم کجا ولی چند وقتی بود خیلی رو مخ بودن ولی تعدادشون زیاد نبود و هر از گاهی با حشره کش دستی خدمتشون میرسیدم و بالغ بودن

الان کار به جایی رسیده که اونایی که تازه از تخم دراومدن امون نمیدن امروز صبح به کندوشون زیر سینک ظرفشویی (سطل اشغال اونجاست) حمله کردم با اسپری و یه 200 تایی زدم با وجود حشره کش قوی و مال سوسک بود اما بازم تعدادی زنده موندن زیر سینک کامل پاکسازی کردیم  لان هیچی نیست ولی نمیدونم از کجا میان بازم و هر چی میکشم فرقی نمیکنه اعصاب برام نذاشتن از سر و کول آدم بالا پایین میرن

یه حشره کش برقی که تجربه استفاده ازش دارید بی زحمت معرفی کنید 

ممنون از شما

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
11 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

الان کار به جایی رسیده که اونایی که تازه از تخم دراومدن امون نمیدن امروز صبح به کندوشون زیر سینک ظرفشویی (سطل اشغال اونجاست) حمله کردم با اسپری و یه 200 تایی زدم با وجود حشره کش قوی و مال سوسک بود اما بازم تعدادی زنده موندن زیر سینک کامل پاکسازی کردیم  لان هیچی نیست ولی نمیدونم از کجا میان بازم و هر چی میکشم فرقی نمیکنه اعصاب برام نذاشتن از سر و کول آدم بالا پایین میرن

درود

در رابطه با منبع نشرشون، ما یه بار توی یه خونه بودیم که همیشه پشه میذاشت و با هر سمی که میشد باهاش مقابله میکردیم، ولی تمومی نداشتن ، بعد یه مدت متوجه شدم وقتی چند روز خونه نیستیم، فروکش میکنن، یا مثلا یه وقتایی پمپ خراب میشد و مستقیم آب شهری وصل میشد، قطع میشدن. در اخر کاشف به عمل اومدم که از طریق آب تکثیر میشن!!!!!!!!!!!!!!!!یعنی با شستشوی ظروف و استفاده از سرویس بهداشتی، دوباره حضورتون توی خونه پر میشد.

اون خونه پمپ آب داشت و قبل پمپ یه منبع آب بود، منبع آب هم سفید بود و نور بهش میرسید، توی اون منبع تخم گذاری کرده بودن و تخم هاشون با آب به واحد ها میرسید. آب طبقه اول هم به پمپ وصل نبود و توی این مدت واحد طبقه اول اصلا هیچ پشه ای نداشت. منبع آب رو عوض کردیم و کاملا عایقش کردیم که نوری بهش نرسه، مشکل کاملا حل شد. بهش وقتی فکر میکنم حالم بهم میخوره، اون آب رو ما میخوردیم و باهاش شستشو انجام میدادیم، همش انگل داشته. ولی خداروشکر هیچ کسی توی اون مدت بیمار نشد.

لینک به دیدگاه

تا حالا از حشره‌کش کامن استفاده کردید؟ حشره‌کش قوی هست. من زمان دانشجوییم اینو می‌زدم کنج‌های خونه، می‌رفتم کلاس، میومدم خونه فقط جنازه سوسک و مارمولک میومد بیرون 😁 هنوزم تو خونه مواقع اضطراری استفاده می‌کنیم.

فقط باید مراقب باشید تماس مستقیم نداشته باشید باهاش. بوش هم یکمی اذیت می‌کنه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
10 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

درود

در رابطه با منبع نشرشون، ما یه بار توی یه خونه بودیم که همیشه پشه میذاشت و با هر سمی که میشد باهاش مقابله میکردیم، ولی تمومی نداشتن ، بعد یه مدت متوجه شدم وقتی چند روز خونه نیستیم، فروکش میکنن، یا مثلا یه وقتایی پمپ خراب میشد و مستقیم آب شهری وصل میشد، قطع میشدن. در اخر کاشف به عمل اومدم که از طریق آب تکثیر میشن!!!!!!!!!!!!!!!!یعنی با شستشوی ظروف و استفاده از سرویس بهداشتی، دوباره حضورتون توی خونه پر میشد.

اون خونه پمپ آب داشت و قبل پمپ یه منبع آب بود، منبع آب هم سفید بود و نور بهش میرسید، توی اون منبع تخم گذاری کرده بودن و تخم هاشون با آب به واحد ها میرسید. آب طبقه اول هم به پمپ وصل نبود و توی این مدت واحد طبقه اول اصلا هیچ پشه ای نداشت. منبع آب رو عوض کردیم و کاملا عایقش کردیم که نوری بهش نرسه، مشکل کاملا حل شد. بهش وقتی فکر میکنم حالم بهم میخوره، اون آب رو ما میخوردیم و باهاش شستشو انجام میدادیم، همش انگل داشته. ولی خداروشکر هیچ کسی توی اون مدت بیمار نشد.

تعداد مگش و پشه همیشه طبیعی بود هر از گاهی یه چندتایی پیدا میشد اونم وقتی در و پنجره باز میشد و توری نداشت

فکر کردم یکی گندش اومده تخم ریخته وقتی هم تخم میریزن 500 تایی پخش میکنن

اخه مگش جوریه که وقتی نوزادن پیدا نمیشن و وقتی به بلوغ میرسن میان سر وقت آدم اینجا هنوز نی نی هستن اما لشکری حمله میکنن

دستشویی و زیر سینک تمیز کاری و سم پاشی کردیم اما بازم یه چندتایی باقی موندن من که داشتم خفه میشدم اینجا با اون جسه ریز میزیشون چجوری سالم موندن خدا میدونه

یاد فیلم و بازیهای آخر زمانی میوتم که سوسک و حشرات مقاوم چند برابر شدن اونقدر نژادشون سم و اینا خوردن که مقاوم شدن و دقت کنید هر چی شهرها بزرگتر میشن اینجور حشرات هم جثشون بزرگتر میشه به خاطر فکر کنم سموم شیمیایی باشه

38 دقیقه قبل، Sandor گفته است:

تا حالا از حشره‌کش کامن استفاده کردید؟ حشره‌کش قوی هست. من زمان دانشجوییم اینو می‌زدم کنج‌های خونه، می‌رفتم کلاس، میومدم خونه فقط جنازه سوسک و مارمولک میومد بیرون 😁 هنوزم تو خونه مواقع اضطراری استفاده می‌کنیم.

فقط باید مراقب باشید تماس مستقیم نداشته باشید باهاش. بوش هم یکمی اذیت می‌کنه.

چون اینا پرنده هستن یه چیزی میخوام از تو هوا جمعشون کنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...