رفتن به مطلب

مسخره بازی مخابرات! 😂🤦‍♂️

RED
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام آقا این مخابرات چرا اینقدر مسخره بازی درمیاره؟ کمپین گذاشتن به نام (ابر و باد) تو سایت خود مخابرات زده آغاز شده و میتونین بخرین.. تو پنل رفتم چیزی پیدا نکردم که بتونم هم بخرم! بعدش زنگ زدم 2020 میگه جشنواره آغاز شده و عدد 1 رو بزنین تا بخرین ولی وقتی با پشتیبانیش حرف میزنی میگه هنوز فعال نشده! زمانی هم ندادن! بعدش یه تیکت درست کردم تو پنل.. اونا هم میگن به 2020 زنگ بزنین و بخرین! ولی 2020 هم میگه فعال نیست! 🤣 وات دهههه هکککک؟؟ برا شما فعاله؟ مثل اینکه کمپینشون رو باد اومده و ابرش رو هم برده! 😂

ویرایش شده توسط RED
لینک به دیدگاه

سلام

زیاد مخابرات رو جدی نگیر

برا منم چیزی نیومده

ویرایش شده توسط javad4004
لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، RED گفته است:

سلام آقا این مخابرات چرا اینقدر مسخره بازی درمیاره؟ کمپین گذاشتن به نام (ابر و باد) تو سایت خود مخابرات زده آغاز شده و میتونین بخرین.. تو پنل رفتم چیزی پیدا نکردم که بتونم هم بخرم! بعدش زنگ زدم 2020 میگه جشنواره آغاز شده و عدد 1 رو بزنین تا بخرین ولی وقتی با پشتیبانیش حرف میزنی میگه هنوز فعال نشده! زمانی هم ندادن! بعدش یه تیکت درست کردم تو پنل.. اونا هم میگن به 2020 زنگ بزنین و بخرین! ولی 2020 هم میگه فعال نیست! 🤣 وات دهههه هکککک؟؟ برا شما فعاله؟ مثل اینکه کمپینشون رو باد اومده و ابرش رو هم برده! 😂

اتفاقا سرویس یکسالم فردا آخرین روزشه و امروز زنگ زدم 2020 که سرویس جدید رزرو کنم شنیدم کمپین داره، سایتشو باز کردم و دیدم زده فروش فقط از 2020 هست و داخل پنل فقط همون طرح های قبلیه .

دوباره زنگ زدم 2020، یه خانم بسیار خوش برخورد بود و در عرض 5 دقیقه برام یکی از سرویس های کمپین جدید را رزرو کرد.

سرویس 300 مگ ماهیانه 700 گیگ 340 ت

photo_2022-11-20_05-15-14.thumb.jpg.56a2d0cd39cb7232d40b497043b51508.jpg

photo_2022-11-18_16-52-22.jpg.7e4cb6b17699bfd1e96f6ca38f7b35ff.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واسه منم یکساله همینو هر بار میاره !!!!

این جشنواره ها رو از کجا باید فهمید؟

762680513_Screenshot2022-11-20105137.thumb.jpg.01aa60f499426f695009f92eb8a36ac6.jpg

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، mrp7 گفته است:

اتفاقا سرویس یکسالم فردا آخرین روزشه و امروز زنگ زدم 2020 که سرویس جدید رزرو کنم شنیدم کمپین داره، سایتشو باز کردم و دیدم زده فروش فقط از 2020 هست و داخل پنل فقط همون طرح های قبلیه .

دوباره زنگ زدم 2020، یه خانم بسیار خوش برخورد بود و در عرض 5 دقیقه برام یکی از سرویس های کمپین جدید را رزرو کرد.

امروز دوباره زنگ زدم بالاخره یکی گفت نمی‌تونین بخرین و واسه ثبت نام اولیه ست! ولی تو سایتش اینجوری ننوشته!! چه ربطی داره آخه؟

ویرایش شده توسط RED
لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

واسه منم یکساله همینو هر بار میاره !!!!

این جشنواره ها رو از کجا باید فهمید؟

762680513_Screenshot2022-11-20105137.thumb.jpg.01aa60f499426f695009f92eb8a36ac6.jpg

پنل مخابرات خیلی مسخره ست! خود پشتیبانیش هم مسخره تر از پنل..

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، RED گفته است:

امروز دوباره زنگ زدم بالاخره یکی گفت نمی‌تونین بخرین و واسه ثبت نام اولیه ست! ولی تو سایتش اینجوری ننوشته!! چه ربطی داره آخه؟

نمیدونم من که خریدم الان هم فعاله 🤣

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، mrp7 گفته است:

نمیدونم من که خریدم الان هم فعاله 🤣

زنگ زدم خود مخابرات شهرمون اونا برام فعال کردن! عجب دروغ گویی هستن این پشتیبانی 2020 !

لینک به دیدگاه

40 دقیقه قبل، mojtaba7 گفته است:

یعنی این سرویس ماهانه 700 گیگ میده یا کل دوره 12 ماهه؟

ماهانه.

لینک به دیدگاه

روشون نمیشه بگن برای تمام مراکز مخابراتی نیست این طرح ها. میخان ghom پز در کنن بگن برا همست. 

خوب به تهران و تبریز FTTH میدن. به به. چشمم روشن.😅

لینک به دیدگاه

به هیچ وجه نخرید

بشدت مزخرف و اختلالات وحشتناکی داره

چراغ مودم روشن ولی اینترنت قطع

زنگ پشتیبانی هم بزنی میگه شما الان بالاترین سرعت و بهترین کیفیت رو دارید.

قند شکن هم روش کار نمی کنه یا بشدت کند

الان وضع مخابرات خیلی افتضاح و ارزش خرید نداره

تازه برای من VDSL هم هست!!

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، sm.mosavi گفته است:

به هیچ وجه نخرید

بشدت مزخرف و اختلالات وحشتناکی داره

چراغ مودم روشن ولی اینترنت قطع

زنگ پشتیبانی هم بزنی میگه شما الان بالاترین سرعت و بهترین کیفیت رو دارید.

قند شکن هم روش کار نمی کنه یا بشدت کند

الان وضع مخابرات خیلی افتضاح و ارزش خرید نداره

تازه برای من VDSL هم هست!!

راست می گه نخرید که شبکه خلوت بمونه سرعت ما مثل همیشه زیاد باشه و مثل یکسری ISP که تا خرخره مشترک جمع کردن و پهنای باند دیگه ندارن و ساعات عصر سرعت میاد پایین نشیم. 🤣

لینک به دیدگاه

اینترنت مخابرات اصلا به درد نمی خوره ماشالا از کمیته فیلترینگ جلوتره و همیشه توش اختلالات از بقیه بیشتر هست !!!! من فیبر دارم با قند شکن سرعت دانلود 3 مگابیت هست !!!!!!!!!!!! اپلود که زیر 1 مگابیت !!!!!!!! فاجعه هست بدون قند شکن هم بعضی سایتای خاص سرعت دانلود اوکیه اما باز بقیه خیلی داغونه !!!! اما خونه p2p دارم از یه شرکت دیگه این مشکلات رو نداره 

لینک به دیدگاه

از مخابرات اینترنت نگیرین، مخصوصا تو این شرایط

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱۴۰۱/۸/۲۹ در 05:16، mrp7 گفته است:

مورد دوم الان ماهانه 300 گیگ + 300 گیگ ماهانه میده یا کل دوره ؟ بعد همش بین الملله؟

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

مورد دوم الان ماهانه 300 گیگ + 300 گیگ ماهانه میده یا کل دوره ؟ بعد همش بین الملله؟

1.ماهیانه 300+300

2. بله

لینک به دیدگاه

23 ساعت قبل، Divine گفته است:

اینترنت مخابرات اصلا به درد نمی خوره ماشالا از کمیته فیلترینگ جلوتره و همیشه توش اختلالات از بقیه بیشتر هست !!!! من فیبر دارم با قند شکن سرعت دانلود 3 مگابیت هست !!!!!!!!!!!! اپلود که زیر 1 مگابیت !!!!!!!! فاجعه هست بدون قند شکن هم بعضی سایتای خاص سرعت دانلود اوکیه اما باز بقیه خیلی داغونه !!!! اما خونه p2p دارم از یه شرکت دیگه این مشکلات رو نداره 

مشکل از قند شکن شماست دوست عزیز

image.thumb.png.aa411e1240b03ef21cac40dcc1297bb4.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
4 ساعت قبل، mrp7 گفته است:

1.ماهیانه 300+300

2. بله

+1

بعد اون مبلغ برای کل دوره هستش درسته ؟

(اینقدر اینا خنگ بازی دراوردن آدم شک میکنه)

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

+1

بعد اون مبلغ برای کل دوره هستش درسته ؟

(اینقدر اینا خنگ بازی دراوردن آدم شک میکنه)

مبلغ ماهیانه هست

لینک به دیدگاه

وضعیت اینترنت هر شخص در ایران کلاملا شانسی هست. مخصوصا اینترنت مخابرات.

لینک به دیدگاه

19 ساعت قبل، mrp7 گفته است:

مشکل از قند شکن شماست دوست عزیز

image.thumb.png.aa411e1240b03ef21cac40dcc1297bb4.png

والا سرعت شما هم تعریفی نداره 218 دانلود کجا 12 اپلود کجا 🤣🤣

و خب قند شکن شما جز بهترین ها هست اما کاملا واضحه سرعت اپلود به شدت محدود شده توی قم هرکی که مخابرات داره هم اپلود مشکل داره هم دانلود اما خب خونه وضعیت اپلود دانلودم بهتره به نسبت مخابرات اما در کل نت مخابرات فقط وقتی که مجبور باشی باید بگیری منم مغازه می خوام p2p بگیرم مخابرات با قند شکن خیلی داغونه در حد دایلاپه دقیقا 

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Divine گفته است:

والا سرعت شما هم تعریفی نداره 218 دانلود کجا 12 اپلود کجا 🤣🤣

سرعت آپلود خارجی (غیر از سرور ایران) از زمان محدودیت های جدید روی کل نت ایران دچار کاهش شده. فقط مخابرات نیست

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، mrp7 گفته است:

سرعت آپلود خارجی (غیر از سرور ایران) از زمان محدودیت های جدید روی کل نت ایران دچار کاهش شده. فقط مخابرات نیست

مخابرات بدتره کلا مخابرات اگر بتونه فقط یه سایت تبیان باز میزاره ملت استفاده کنن زورش نمی رسه برعکس اکثر isp ها اگر به همین شاتل بود و میزاشتن به همه نت 1گیگ میداد کیف کنن همین مخابرات برای نت 16 مگ مجبورت می کرد بری پروانه کسب بیاری من یادمه شاتل اوایل که امده بود می گفت یه کارت دانشجویی چیزی جور کن بیار مهم نیست مال خودت باشه حتما من با کارت دانشجویی خودم برای همه نت 8 مگ و 16 مگ خریدم اما مخابرات می گفت حتما مال خودت باید باشه 🤣 کلا مخابرات =💩 به خاطر اینم هست که یه ارگان نا محترم صاحبش شده اون ارگان هرجا بره هم میشه 💩

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...