رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید کارت گرافیک و پردازنده

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام وقت بخیر
مشخصات فعلی سیستم من مادربرد h310 پردازنده پنتیوم Gold G5400 و همینطور RAM 8*2 هست یعنی ۱۶ گیگ پاور هم گرین ۴۸۰ وات هست ، کارت گرافیک هم ک ندارم.

حالا میخواستم یه کارت گرافیک XFX RX580 8G OC استوک واسش بخرم و نظر شما دوستان رو بدونم که آیا خوبه یا نه و کلا شما چ پیشنهادی دارید ؟

ضمنا نیت دارم اگر پردازنده هم ضعیف هست یک پردازنده قوی تر استوک و مناسب همین کارت گرافیک که گفتم بزارم و برای پردازنده چه پیشنهادی دارید ؟ core i5 9400 خوبه به نظرتون ؟

کارهای هم که انجام یه گیم معمولی هست مثل dota2 , csgo , fortnite و کار کردن با برنامه های ادوبی (گرافیک و ادیت سبک )

ممنونم از راهنمایی هاتون ❤️

لینک به دیدگاه

سلام قدرت پردازنده در حد i3 نسل ۴ هست خیلی گلوگاه نمیکنه اما سیپیو قوی تر قطعا نتیجه بهتری بهت میده 

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

سلام

اگه فقط بازی‌های آنلاینی که نام بردید بازی می‌کنید، همون 9100 کفایت می‌کنه و نیاز به پردازنده قوی‌تر نیست.

برای گرافیک هم به هیچ عنوان سراغ 580 نرید، خصوصا که استوک هم باشه احتمال ماینی بودنش بالاست. یه گرافیک 1650 یا 1060 تهیه کنید بهتره.

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Sandor گفته است:

سلام

اگه فقط بازی‌های آنلاینی که نام بردید بازی می‌کنید، همون 9100 کفایت می‌کنه و نیاز به پردازنده قوی‌تر نیست.

برای گرافیک هم به هیچ عنوان سراغ 580 نرید، خصوصا که استوک هم باشه احتمال ماینی بودنش بالاست. یه گرافیک 1650 یا 1060 تهیه کنید بهتره.

همون ۱۶۵۰ و ۱۰۶۰ ها هم احتمال ماین شدگی توشون هست . کارت اگه در دمای خوب ماین شده باشه زیر ۱ سال باشه فرق زیادی با گیم نداره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...