رفتن به مطلب

مشاوره خرید هندزفری بی‌سیم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

قصد خرید یک هندزفری بی‌سیم اقتصادی (ترجیحا بلوتوثی) رو دارم و سقف بودجه‌ای که می‌خوام هزینه کنم بین ۵۰۰ تا ۶۰۰ هست.

اولویت اول و اصلی من تماشای یوتوب یا گوش دادن به موزیک/فایل صوتی جلسات کلاس هست. بیشتر از هر چیزی شفافیت صدا و تفکیک جهت صدای چپ و راست برام مهمه.

کیفیت صدای میکروفن خیلی برام مهم نیست ولی اگر باکیفیت بود که چه بهتر.

این رو‌ هم بگم بُرد هندزفری برام خیلی مهم نیست چون گوشی همیشه دستمه. برای همین بیشتر دوست دارم مدل غیرگردنی استفاده بکنم چون دست و پاگیر نیست.

مدل گوشی خودم: MI a3 شیائومی

یکی از دوستان بهم گفته بود که تو این رنج همه مدل‌ها شبیه همن و بهترین گزینه اقصادی همون airdot redmi هست و قیمتش هم پایینه ولی این مدل‌ها رو خودم در نظر دارم

Haylou t15

Haylou gt7

دوستان اگر تجربه کار با مدل‌های ذکر شده یا مدل ردمی رو دارن، اطلاعات بیشتری بدن ممنون می‌شم یا اگر مدل‌های بهتری هم سراغ دارید می‌تونید پیشنهاد بدید.

لینک به دیدگاه

یعنی بودجه در نظر گرفته شده انقدر پایینه که کسی پیشنهادی نداره؟ 🤔

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
هایلو ها کلا خوب هستن
QCY T13 هم خوبه
بهتره که هزینه کم کنید
زیاد هزینه نکنید خیلی از کسانی که هنزفری بی سیم میخرن اولش زیاد استفاده میکنند ولی بعدش میزارنش کنار و در مواقع ضرروی استفاده میکنند

لینک به دیدگاه

با هزینه بیشتر این مدل هم رو هم مد نظر بگیرید.

Mi Earphons 2 pro

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است:

با سلام
هایلو ها کلا خوب هستن
QCY T13 هم خوبه
بهتره که هزینه کم کنید
زیاد هزینه نکنید خیلی از کسانی که هنزفری بی سیم میخرن اولش زیاد استفاده میکنند ولی بعدش میزارنش کنار و در مواقع ضرروی استفاده میکنند

ممنونم

اتفاقا این QCY T13 رو خیلی جاها دیده بودم که به عنوان بهترین گزینه اقتصادی پیشنهاد داده بودن در کنار مدل HT03 که گویا مقداری بهتره. در خصوص نوع کاربری هم من بای دیفالت کلا کم استفاده می‌کنم ولی خب توی همون مواقع هم دوست دارم بهترین عملکرد رو داشته باشه (بیشتر کیفیت و وضوح صدا + حذف صدای اطراف برام مهمه، این دو فاکتور برام خیلی مهمه) بین هایلو و QCY شما تجربه کار با کدومو داشتید یا دارید؟ کدومو پیشنهاد می‌‍دید؟

16 دقیقه قبل، Lawrence گفته است:

هزینه بیشتر این مدل هم رو هم مد نظر بگیرید.

Mi Earphons 2 pro

ممنونم ولی این هزینه بیشتر تقریبا دو برابر بودجه هست!

گزینه اقتصادیِ پیشنهادیِ شما چیه؟ با توجه به نوع کاربری (کیفیت و وضوح صدا + حذف صدای اطراف برام مهمه)

لینک به دیدگاه

15 دقیقه قبل، Sandor گفته است:

ممنونم

اتفاقا این QCY T13 رو خیلی جاها دیده بودم که به عنوان بهترین گزینه اقتصادی پیشنهاد داده بودن در کنار مدل HT03 که گویا مقداری بهتره. در خصوص نوع کاربری هم من بای دیفالت کلا کم استفاده می‌کنم ولی خب توی همون مواقع هم دوست دارم بهترین عملکرد رو داشته باشه (بیشتر کیفیت و وضوح صدا + حذف صدای اطراف برام مهمه، این دو فاکتور برام خیلی مهمه) بین هایلو و QCY شما تجربه کار با کدومو داشتید یا دارید؟ کدومو پیشنهاد می‌‍دید؟

ممنونم ولی این هزینه بیشتر تقریبا دو برابر بودجه هست!

گزینه اقتصادیِ پیشنهادیِ شما چیه؟ با توجه به نوع کاربری (کیفیت و وضوح صدا + حذف صدای اطراف برام مهمه)

والا هیچ کدومو خودم نداشتم. چند ساعتی با هایلو سر کردم داداشم داره . ولی متاسفانه مدل دومی نداشتم که بخوام مقابسه کنم. برای کسیم که فقط سوار یه ماشین شده پراید حکم بنز رو داره.

تعریف هایلو رو زیاد شنیدم (همین مدلای رنچ 500-600) به نسبت هزینه ای که میکنید راضیتون میکنه .

اگر برای تماس و مکالمه استفاده میکنید خب اوکیه ولی برای موزیک تو سطح پایین و متوسط میشه روش حساب کرد. البته درنهایت برمیگرده به سلیقه و سطح انتظار ولی برای قیمتش هایلو عالیه .

ویرایش شده توسط Lawrence
لینک به دیدگاه

من هم تعریف مدل های هایلو رو زیاد شنیدم.خودک که تاحالا استفاده نکردم چون بیشتر از هدزفری باسیم گوشیم استفاده می کنم.ولی پسر خالم قبل از اینکه ایرپاد اپل بگیره تقریبا یک سال از همین هدزفری های هایلو خریده بود و واقعا راضی بود فقط تنها ضعفی که بهش اشاره می کرد و خاطرم هست می گفت یه مقدار توی مکالمه شاید ضعیف باشه وگرنه برای گوش کردن موسیقی عالیه

لینک به دیدگاه

سلام
بنده qcy t13 رو دارم .
فکر نمیکنم برای کاربری شما مناسب باشه . صدای بمی داره و بیشتر برای موسیقی مناسب هست تا گوش دادن به فایل های صوتی جلسات .

در مورد حذف صدای اطراف هم که خب توی این رنج قیمت هیچ محصولی از نویز کنسلینگ فعال استفاده نمیکنه . از مدل های in ear و ear tip سایز مناسب استفاده کنید بیشترین تاثیر رو داره .

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، m.reza گفته است:

سلام
بنده qcy t13 رو دارم .
فکر نمیکنم برای کاربری شما مناسب باشه . صدای بمی داره و بیشتر برای موسیقی مناسب هست تا گوش دادن به فایل های صوتی جلسات .

مدل تی 13 رو درست می‌گید، ولی دیدم که برای بهتر شدن کیفیت صدا خیلیا مدل HT03 رو پیشنهاد دادن یا w1 از هایلو. در کل بیشترین پیشنهادها حول همین دو برند بوده.

1 ساعت قبل، m.reza گفته است:

در مورد حذف صدای اطراف هم که خب توی این رنج قیمت هیچ محصولی از نویز کنسلینگ فعال استفاده نمیکنه . از مدل های in ear و ear tip سایز مناسب استفاده کنید بیشترین تاثیر رو داره .

برای این دو مورد پیشنهادی دارید؟

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز حداقل مدلی رو که پیشنهاد می کنم هایلو w1 هست الان 15 ماهی هست شخصا ازش استفاده می کنم هنگام ورزش و پیاده روی و مدل مناسبی هست مزایاش هم دو درایوره بودن هست که صدای باس و میدرنج رو درایورهای سنتی کامپوزیت ایجاد می کنه و صدای های تریبل هم با یک درایور بالانس ارماتور 2گانه ایجاد میشه چیپست کوالکام 3040 هست که بهترین هست برای پردازش در مدل های تا رنج قیمت 2 میلیون استاندارد ipx4 هم برای مقاومت در مقابل تعریق رو داره موفق باشید

ویرایش شده توسط matrix.trixx
لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است:

درود دوست عزیز حداقل مدلی رو که پیشنهاد می کنم هایلو w1 هست الان 15 ماهی هست شخصا ازش استفاده می کنم هنگام ورزش و پیاده روی و مدل مناسبی هست مزایاش هم دو درایوره بودن هست که صدای باس و میدرنج رو درایورهای سنتی کامپوزیت ایجاد می کنه و صدای های تریبل هم با یک درایور بالانس ارماتور 2گانه ایجاد میشه چیپست کوالکام 3040 هست که بهترین هست برای پردازش در مدل های تا رنج قیمت 2 میلیون استاندارد ipx4 هم برای مقاومت در مقابل تعریق رو داره موفق باشید

تعریف این مدل رو زیاد شنیدم، فقط دو تا نکته هست، یک اینکه این مدل برای گوش زیاد بزرگ نیست؟ راحت جا می‌گیره؟

و دو اینکه غیر از دیجی کالا، شاپ معتبر و خوش‌قیمت می‌تونید معرفی کنید؟

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Sandor گفته است:

تعریف این مدل رو زیاد شنیدم، فقط دو تا نکته هست، یک اینکه این مدل برای گوش زیاد بزرگ نیست؟ راحت جا می‌گیره؟

و دو اینکه غیر از دیجی کالا، شاپ معتبر و خوش‌قیمت می‌تونید معرفی کنید؟

درود خیر زیاد بزرگ نیست و ارگونومی خوبیم داره نویز کنسلینگ مناسبی هم داره چون در هر طرف 2 میکروفون استفاده شده برای فروشگاه هم از تکنولایف می تونید خرید کنید

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۹/۱۶ در 20:07، Sandor گفته است:

برای این دو مورد پیشنهادی دارید؟

سلام مجدد
بابت تاخیر عذر میخوام
اگه صرفا بین همون دو مدلی که بالا اعلام کردید  قصد خرید دارید ، پیشنهاد بنده GT7 هست .
قطر درایو های بالاتری داره و با اینکه این هیچ یک رو تست نکردم ، با توجه به عکس هایی که از این دو مدل موجوده فکر میکنم GT7 ارگونومی بالاتری داشته باشه .

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

این نظر یکی از کاربران دیجیکالا هست ، خیلی نمیشه بهش استناد کرد ولی خوندنش خالی از لطف نیست :

سلام دوستان بعد دو سال استفادە مداوم از هندزفری های مختلف هایلو میخوام نظرم و تجربە استفادە ام رو باهاتون در میان بگذارم تا با شناخت بهتری خرید کنید. مدل های GT1، GT1Pro، Gt7، GT6, T15 رو همگی داشتم و دارم و مدام استفادە میکنم کە در ادامە سعی میکنم مزایا و معایب هر کدوم رو خلاصە بگم. GT1 و GT1 Pro خیلی شبیه همن. پروش کمی کیش بزرگ ترە و بیشتر شارژ نگه میدارە و یە مشکل خیلی رایج معمولیش رو کە قطع شدن ناگهانی یکی از گوشی هاست رو تقریبا برطرف کردە، کە اگە براتون پیش اومد گوشی هارو داخل کیس شارژ شدە قرار بدید و حدودا 15 الی 20 ثانیە لمسشون کنید کە ریست بشند، اگە مشکل بر طرف نشد چند ساعت تو کیس بگذا ید و چند بار بردارید و دوبارە قرار بدید. در کل اگە بین این دو مدل موندید Proش رو پیشنهاد میکنم. در کل GT1 کیفیت صدای خوبی دارە و حدودا 2 الی 30ساعت شارژ نگە میدارە، ولی روی کیفیت مکالمە و میکروفونش زیاد حساب باز نکنید. اگە میتونید کمی بیستر هزینە کنید T15 بگیرید کە تمام مزایای GT1 ها رو دارە و کیفیت میکروفونش هم معرکە است و قطعی هم ندارە و پاور بانک هم دارە، اما وزن و سایزش رو هم در نظر بگیرید چون نسبتا بزرگە و خییلی سنگینە تقریبا اندازە یە گوشی موبایل وزنشە و حملش سختە. اما T15 هم مثلە GT1 ها کیفیت صداش برای موسیقی و گیم زیاد چنگی بە دل نمیزنە. دو مدل GT7 و GT6 رو شدیدا توصیە میکنم، کیفیت صدا و بیسشون واقعا پرمیوم هست و حتی شاید از سامسونگ چند میلیونی کە دارم هم بهتر باشن. نگهداری شارژشون حدودا چهار الی پنج ساعتە و کیفیت میکروفونشون هم بی نظیرە. نویز کنسلینگ هم خوبە. دلیشون هم نسبتا کمە و برا گیمینگ مناسبن. اما دلی T15 از همشون کمترە. تنها در نظر داشتە باشید کە GT6 با سایر مدل ها یە تفاوت بارز دارە، کە اون هم نوع گوشی هاشە کە بە جای سیلیکون قابل تعویض نرم، از پلاستیکە و یک نوعە. بقیە مدل ها تقریبا صدای اطراف رو میبندند، اما GT6 صدای محیط رو هم تا اندازە ای میشنوید و برای استفاد در رانندگی و یا پیادە روی در شهر امن تر هستش، اما بە دلیل عدم وجود گوشی های سیلیکونی، کاملا در گوش فیت نمیشە و امکان افتادنش هم بیشترە و طبعا کمی بیس و صداش ضعیفترە. در کل هندزفری های خیلی خوبیند و خریدشون رو هم خیلی توصیە میکنم، خصوصا GT6 و GT7. امیدوارم توضیحاتم بە دردتون خوردە باشە. موفق باشید

لینک به دیدگاه

ممنون از همه دوستان

با توجه به برآوردی که از ویدئوها، بررسی‌ها و کامنت‌های مختلف داشتم، کاندیدهای نهایی t13 و W1 و HT03 شدند ولی همچنان مردد هستم آیا هزینه بیشتر یا کمتری که انجام می‌دم، به نسبت کارایی که می‌گیرم می‌صرفه یا نه. یه بنده خدایی می‌گفت شما ممکنه یه هندزفری 100 تومنی بگیری و با صداش راحت باشی ولی از اون طرف یه هندزفری 1 تومنی می‌گیری ولی صداش برات مناسب و دلنشین نباشه و تا آخر باید حرص بخوری که چرا این همه پول دادی 😁

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...