رفتن به مطلب

جشنواره FTTH + فیبر کشی و مودم رایگان!!

سپهر
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام چون در این طرح مودم رایگان میدن و فیبرکشی تا درب خونه رایگان هست، گفتم یه تاپیک جدید بزنم که اگه کسی نیاز داشت این خبر رو از دست نده. من خودم adsl از همه isp ها رو امتحان کردم و الانم زیتل دارم که کلافه ام کرده

متاسفانه کلا اوضاع اینترنت افتضاحه و سرویس گرفتن از مخابرات جمهوری اسلامی هم اعصاب پولادین میخواد، اما در حال حاضر فیبر نوری بهترین اینترنتی هست که میتونیم تهیه کنیم. دوستان اگه نظری دارید حتما به اشتراک بزارید

ویرایش شده توسط سپهر
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نت پر سرعت به چه دردمون میخوره وقتی همه چی شیلتره

بعدش هزینه شارژ ماهانه چند میوفته؟

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، سپهر گفته است:

سلام چون در این طرح مودم رایگان میدن و فیبرکشی تا درب خونه رایگان هست، گفتم یه تاپیک جدید بزنم که اگه کسی نیاز داشت این خبر رو از دست نده. من خودم adsl از همه isp ها رو امتحان کردم و الانم زیتل دارم که کلافه ام کرده

متاسفانه کلا اوضاع اینترنت افتضاحه و سرویس گرفتن از مخابرات جمهوری اسلامی هم اعصاب پولادین میخواد، اما در حال حاضر فیبر نوری بهترین اینترنتی هست که میتونیم تهیه کنیم. دوستان اگه نظری دارید حتما به اشتراک بزارید

این گزینه ها سالهاست در پنل مخابرات هست ولی فقط در مناطق خاص فعال میشه و بقیه مناطق سرکاری هست و برای گرم کردن موضوع و پروپاگاندا.

شما هم طعمه این تبلیغات شدین اگر منطقه ی شما آمده فقط همون منطقه آمده و ربطی به کل کشور نداره و جامعیت هم نداره.

طرحی هم که آمده همین طور هست. ممکنه جای دیگه بدن ولی مودم رایگان و .. ندن. 

محدویت های اخیر "اینترنت" رغبتی برای خرید باقی نگذاشته. 

پی نوشت :

سعی کنیم از اشاعه ی تبلغیات این چنینی خوداری کنیم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
6 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

میتونیم مداحی و سخنرانی هارو 4k ببینیم

لینک به دیدگاه

با کمال احترام اسپمر ها رو ایگنور/بلاک میکنم که در آینده اسپم دیگه ای نبینم

اگه خط دوم در پست اول رو خونده بودن بخدا انقدر تاپیک رو به حاشیه نمیبردن

خیلیامون شغل هایی داریم که به همین فیلترنت مزخرف وابسته است واقعا چاره ی دیگه ای نداریم پس بیاید به هم کمک کنیم
تا اون روزی که هممون به اینترنت آزاد دسترسی پیداکنیم، اگه کسی جایگزین معقولانه ای سراغ داره لطفا با بقیه به اشتراک بزاره

enews_EToolsFile_nnnnnnnnnnnn-d76007d2-7136-4b15-ac8b-51b28a366b8d.jpg

nv.jpg

ویرایش برای اضافه کردن اطلاعات جدید به پست:

طبق تماسی که امروز با 2020 داشتم گفتن که این یه طرح کشوری هست و محدود به استان خاصی نیست

مخابرات به گل نشسته و این طرح برای اینه که بخشی از خسارتش از مشتری های از دست رفته رو جبران کنه

امیدوارم بزودی به اینترنتی آزاد دست پیداکنیم!

ویرایش شده توسط سپهر
لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

اوضاع نت در کل خیلی داغونه

ولی تو همین اوضاع افتضاح هم نت سریع بهتر از نت کند هست

دانلود کالاف دیوتی از بتل نت :

image.png.8fd2cd73e217164804c842da0bbba97f.png

70 گیگ 90 دقیقه

لینک به دیدگاه

این سرویسهایی که اسکرین شات گزاشتی عمو جون خیلی وقته هستش چیز تازه یی نیست. خیلی وقته هم میگن مودم رایگان/فیبر کشی رایگان این حرفا.

سرچ کنی همین انجمن یا در سایت شهر سخت افزار میتونید برید ببینید. چندین مقاله آمده. 

هر چند سال این طوری طرحشون رو میزنند که بگن بله این چند هزار میلیاردی که مخابرات آورده شده این. بعدشم میگن عه! 2لت قبل خراب کرده و و و و/

https://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/internet-operator/12451-everything-you-should-know-about-tanouma

تاریخ خبرو بخونید 

34534w5q34r5e.thumb.jpg.53c179c701c95b7b3833509c680fb5ab.jpg

این هم آرشیو خبر : ببینید هر سال میگن دقت کنید به تاریخ ها 

https://www.shahrsakhtafzar.com/fa/component/search/?searchword=تانوما&searchphrase=all&limit=100

خوب بعضیا هر خبری که بیاد سریع باور میکنن. دست خودشون هم نیست.

بنده به شخصه از سال 96 تا الان تو نوبت هستم. 

وعده توخالی کار این حــ....ت هست. فقط یه سری مناطق میدن که این شکلی بیاد تاپیک بزنه تبلیغ کنه.

یکی بیاد بگه بله من دارم با 12 مگم دانلود میکنم. چیز تازه یی نیست. 

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Alirezatha گفته است:

تو همین اوضاع افتضاح هم نت سریع بهتر از نت کند هست

70 گیگ 90 دقیقه

دقیقا حرف بنده هم همینه که تو این اوضاع افتضاح بازم نت سریع بهتر از نت کند هست اما یکی دوتا اسپمر بدون اینکه خط دوم از پست اول رو بخونن، جای اینکه مثل یه آدم بالغ نظر مخالفشون رو بگن، متاسفانه با لحنی که دور از ادب هست تاپیک رو به حاشیه بردن

برای کم شدن بی نظمی ها از سمت افراد بی تربیتی که آداب محترمانه صحبت کردن در یک محیط عمومی رو بلد نیستن، به نظرم باید برای انجمن محدودیت سنی بزارن، چون بعضی از این رفتارهای ناشایست که در تاپیک های مختلف میبینیم واقعا بعیده از طرف یه آدم بالغ باشه

از هر چیز کم اهمیتی تنش درست میکنن

اصلا نمیخونن طرف چی نوشته چی میگه

لینک به دیدگاه

اینجا که طرف ۵ میلیون داده کابل کشیدندتا در مغازش ما هم دیدیم اینجوریه فرصتو غنیمت شمردیم گفتیم برا ما هم بکش چون اون کشیده بود از ما پول نگرفتن فقط ۲۰۰ هزینه پریزو کابل تا توی مغازه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
11 ساعت قبل، Alirezatha گفته است:

اوضاع نت در کل خیلی داغونه

ولی تو همین اوضاع افتضاح هم نت سریع بهتر از نت کند هست

70 گیگ 90 دقیقه

چقدر هزینه کردی و الان چقدر هزینه میدی واسه اون 70 گیگ ارزش داره ؟ از نظر من نه

بعد همون بازی باید با کلی تایم اوت و پینگ بالا بازی کنی

این نتی که ما داریم از نظر ارزش محتوای دسترسی (بدون فیلتر) هیچ ارزشی برای هزینه نداره

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Yanos گفته است:

یماهه میخوام بگیرم هنوزم که هنوزه نتونستم

بی‌شرفا امروز صبح به من گفتن همچین طرحی نداریم. اما وقتی رفتم اتاق رئیس و تهدید کردم که در سامانه ی ۱۹۵ و بازرسی مخابرات شکایت میکنم و لازم باشه یک روز کامل مرخصی میگیرم حضوری میرم وزارت ارتباطات و سازمان تنظیم و هرجا که ربط نداشته باشه هم پیگیری میکنم، ترسید گفت بشینید تشریف داشته باشید پیگیری میکنم نیازی نیست خودتونو اذیت کنید ما اینجاییم تا به مردم خدمت کنیم

یک مو از خرس کندن غنیمته

من که با زور تهدید تونستم بکنم

امیدوارم شما هم بتونید

البته اگه نزدیک خونتون باکس فیبر هست

لینک به دیدگاه

من که گفتم از اول ! بعضیا میگن گل و بلبله!

بنده تا مخابرات هم رفتم. نامه هم دادم به رعیس. سال 97 بود فکر کنم. هنوز دارن "پیگیری"میکنند. من داییم بازنشسته مخابرات هست ولی باز هم هیچ کاری نتونست بکنه.

فیبر کشی نیازمند برش آسفالت هست خرید فیبر و جایگزای فیبر و کلی درد سر دیگه. یا حداقل باید نزدیکای شما یک بانکی مجتمعی چیزی داشته باشه. برای یک مشترک اصلا انجام نمیدن. 

قبلا با خط ثابت میسنجیدن. من خونم 5 تا خط داشت. با هر 5 تاش پیش ثبت نام کردم. 

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، saeed0c گفته است:

بنده تا مخابرات هم رفتم. نامه هم دادم به رعیس. سال 97 بود فکر کنم. هنوز دارن "پیگیری"میکنند. من داییم بازنشسته مخابرات هست ولی باز هم هیچ کاری نتونست بکنه.

فیبر کشی نیازمند برش آسفالت هست خرید فیبر و جایگزای فیبر و کلی درد سر دیگه. یا حداقل باید نزدیکای شما یک بانکی مجتمعی چیزی داشته باشه. برای یک مشترک اصلا انجام نمیدن. 

من امروز تازه زنگ زدم برای ثبت نام FTTH :| دلسردم کردی 🤣 گفتن تا 2 روز دیگه خبر میدن

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، saeed0c گفته است:

اسنوا یه ساختمون تجاری سر کوچه ما خریده 5 طبقه اداری (فاصلش از در خونه ما تا ساختمونشون 300 متره). به فاصله 150 متر از ساختمون اسنوا توی همون پیاده رو هم یه دفتر پیشخوان دولت هست و 100 متر بعد از دفتر پیشخوان یه بانک سپه! (فاصله خونه ما تا اون بانک سپه 500 متر به زوره) داخل خود کوچه ما با فاصله 50 متر از خونه ما یه 4 طبقه تجاری ساخته شده و روبروی اون تجاری یه شرکتی یه خونه رو خریده و اونم تجاری کرده خونه رو. و حالا فاصله خونه ما تا مخابرات منطقه دقیقا 1 کیلومتره! و همه ی این مراکز، ساختمون ها و خونه ی ما یک طرف خیابون هستن و در طول 1 پیاده رو! دیگه شرایط از این ایده ال تر می شه؟ :)

خلاصه من همه اینارو نامه گرفتم بردم مخابرات منطقه به من گفته برو 30 نفر دیگه رو هم بیار 30 تا خط تقاضا بدن تا 100 میلیون تومن پول طرح ( فیبر کشی ) بینتون تقسیم بشه! گفتم بهش شما از اسنوا نتونستی بگیری حالا از مردم عادی می خوای بگیری؟ گفتم من 30 نفر هم بیارم تقاضا بدن می شه نفری 2.5-3 میلیون تومن فقط هزینه فیبر نوری کشیدنه بعدم باید نفری 600-700 پول خود اینترنت رو بدن هیچ کسی نمی ده! فقط تلکه پولن! (بماند که مسئول انفورماتیک اسنوا می گفت ما قبلا که تقاضا دادیم به ما قیمت دادن 300 میلیون هزینه طرحه ما گفتیم نمی خواییم!) گفتم به درک حداقل VDSL میدید؟ میگه نه فاصلتون بیش از 500 متره با مرکز مخابراتی 😆. در ضمن مودم "رایگان" نیست مودم امانتیه. یعنی اگه به فرض من فرداش خواستم از پیشگامان فیبر نوری بگیرم، مخابرات میاد مودم فیبر نوریش رو میزنه زیر بغلش و میره. هیچی توی این مملکت واسه مردم عادی مفت نیست و همه این چیزا کشکه. من شانس داشتم این اسنوا خر پول می اومد پول میداد براش فیبر بکشن ظاهرا حتی اسنوا هم حاظر نشده از این پولا بده به مخابرات!

در ۱۴۰۱/۹/۱۹ در 23:15، سپهر گفته است:

با کمال احترام اسپمر ها رو ایگنور/بلاک میکنم که در آینده اسپم دیگه ای نبینم

اگه خط دوم در پست اول رو خونده بودن بخدا انقدر تاپیک رو به حاشیه نمیبردن

همیشه می گن یه سوزن به خودت بزن یه جوالدوز به بقیه...وقتی من سرچ زدم "جشنواره FTTH" فقط پست شما توی جست و جو اومد بالا اونم توی 3 تا فروم مختلف با موضوع تاپیک و متن یکسان طی 1-2 روز گذشته! توی وبسایت مخابرات کلمه ی "جشنواره" اصلا نیست. شما از کجا این "خبر" رو آوردی که توی سایت مخابرات نزده؟
search.thumb.JPG.3a769fede2d93fc3852380a0e06678d0.JPG

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

آخرین پستی هست که جواب ترول ها رو میدم

هرکی تونست با این طرح از مخابرات فشل جمهوری اسلامی فیبر با مودم رایگان بگیره که نوش جونش منم دعا کنه. بالاتر هم گفتم که حکایت کندن مو از یک خرسه، اگه کسی نتونست چیزی رو از دست نداده (جز دسترسی به فیلترنت با سرعت یکم بیشتر) نمیدونم فهم این چیزا چقدر سخته که باز یه عده به جای تشکر میان جوری رفتار میکنن که انگار من مسئول مخابراتم یا مثلا از بنده طلب دارن

رفتارهای بعضیا واقعا از یه آدم بالغ بعیده

چون مخابراته مزخرف حتی یه سایت درست حسابی برای اطلاع رسانی هاش نداره، این تاپیک رو زدم که به بروبچه های انجمن کمک کنم تا هرکی تونست با زور تهدید از این جشنواره استفاده کنه. هرکی هم نتونست که خب نشده دیگه آقا چرا جوری رفتار میکنید انگار ارث پدریتون رو بالا کشیدم یا مثلا بنده اجازه ندادم به شما فیبر بدن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...