رفتن به مطلب

سيستم حرفه اي

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام من مهندس مكانيك هستم با برنامه هاي كار ميكنم كه به يك كامپيوتر حرفه اي(توان محاسباتي بالا) نياز داره

800هزار تومان فقط واسه كيسش كنار گذاشتم اگه ممكنه كمك كنيد.

پيشاپيش از لطف دوستان ممنون..............

لینک به دیدگاه

سلام من مهندس مكانيك هستم با برنامه هاي كار ميكنم كه به يك كامپيوتر حرفه اي(توان محاسباتي بالا) نياز داره

800هزار تومان فقط واسه كيسش كنار گذاشتم اگه ممكنه كمك كنيد.

پيشاپيش از لطف دوستان ممنون..............

درود

دوست خوبم به فروم خودتون خوش اومدید .

هر پیشنهادی که از طرف ما داده میشه بر حثب تجربه هستش و چیز مطلق نیست و پیشنهادهای دیگه همه میشه داد :

اول اینکه شما برای کارهای محاسباتی که زمان زیادی بر محاسبه یک چیز در نظر گرفته میشه CPU هستش و فنی که بتونه اون CPU رو خوب خنک نگه داره که در هنگام کار مشکلی پیش نیاد و باقیه قطعات هم بر همین منوال . بر این مبنا پیشنهاد من به شرح زیر هستش :

M.b ASUS P5Q deluxe محصولات دیگری هم میتونید انتخاب کنید

CPU Q9400

RAM 2GB 1066 Gskill

HDD 160Gb که این قطعه بر طبق حجم اطلاعات شما انتخاب خواهد شد .

CASE NZXT Apollo هم زیباست و هم خنک

power 600W NZXT

DVD RW samusng

modem Dlink

سیسم تا اینجا براتون حدود 800 تومان تموم میشه ولی میمونه کارت گرافیک چون شما کار گرافیکی ندارید و فقط محاسباتی میتونید از یک گرافیک کاملا ساده تا 50 تومان استفاده کنید و اگر میخواید سیستمتون دیگه از هر نظر کامل بشه میتونید یک کارت 9600GT بخرید که حدو د 170 تومان به هزینهتون اضافه میشه .

این پیشنهاد ما بود حالا میمونه نظر شما و اگر سوالی دارید بفرمایید .

لینک به دیدگاه

با تشكر از راهنماييتون ولي من به يك كارت گرافيك نسبتا خوب هم نياز دارم (براي مدل سازي)

مي خواستم هزينه كل كيسم 800 بشه

ممنون

لینک به دیدگاه

با تشكر از راهنماييتون ولي من به يك كارت گرافيك نسبتا خوب هم نياز دارم (براي مدل سازي)

مي خواستم هزينه كل كيسم 800 بشه

ممنون

درود

خوب اگر میخواید دقیقا 800 تومان با کارت گرافیک در بیاد پیشنهاد من اینه :

M.b ASUS P5Q deluxe محصولات دیگری هم میتونید انتخاب کنید

CPU Q6600

RAM 2GB 1066 Gskill

HDD 160Gb که این قطعه بر طبق حجم اطلاعات شما انتخاب خواهد شد .

case Green magnom

power 535W GREEN

DVD RW samusng

modem Dlink

VGA 9600GT

این سیستم حدود 799 تومان براتون تموم میشه من سعی کردم که از مادربورد نزنم که مشکلی از نظر ساپورت نداشته باشید . ولی یک کار دیگه هم میتونید بکنید مثلا مادرذبورد رو پایینرت بردارید و CPU رو بالاتر بخرید . که حدودا با این تغییر براتون سیستم 850 تومان تموم میشه .

لینک به دیدگاه

از راهنمايتون ممنون

مي خواستم نظرتون درباره lcd samsungt1900 بدونم اگه پيشنهاد ديگه داريد لطفا بديد

keyboard va mouse wireless هم معرفي كنيد.

رم 2gig به نظر شما كافيه؟

لینک به دیدگاه

از راهنمايتون ممنون

مي خواستم نظرتون درباره lcd samsungt1900 بدونم اگه پيشنهاد ديگه داريد لطفا بديد

keyboard va mouse wireless هم معرفي كنيد.

رم 2gig به نظر شما كافيه؟

در مورد 1900 باید بگم که مانیتور بسیار خوبی هستش فقط فعلا توی بازار کم شده و نیست تا دوباره وارد بازار بشه .

K.b بیسیم هم پیشنهاد من اینه :

http://www.lioncomputer.ir/index.php?product_id=430

رم هم فعلا کافیه و اگر بعدا به مشکل برخوردید میتونید ارتقا بدید .

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز و سعید جان اقا میگم اول رو سی پی یو کارشه ! براش یه سی پی Q9450 یاq9400 بذارید کنار چوت به نظر من کار محاسباتیه سنگینه!!! من نمیگم Q6600 جالب نیست برا این کار ولی این 2 مدل بالا برا این کار یه چیزه دیگست !

و به نظر من 9500gt برا کاره شما هم خوبه ! و 2 گیگ رم GSKIL با باس 1066 کافیه!

موفق و موید باشید

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

ممنون از همه

اگه پيشنهادهاي بهتر هم داريد لطفا منو بي نصيب نزاريد

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست عزیز مادربرد p5q deluxe که آقای حسینی پیشنهاد دادند و یه cpu خوب بردارید این دو cpu که آقا رضا پیشنهاد دادند عالیه (9550 و 9400) + یه کارت 9500 که کارت خوبی هم هستش .

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز و سعید جان اقا میگم اول رو سی پی یو کارشه ! براش یه سی پی Q9450 یاq9400 بذارید کنار چوت به نظر من کار محاسباتیه سنگینه!!! من نمیگم Q6600 جالب نیست برا این کار ولی این 2 مدل بالا برا این کار یه چیزه دیگست !

و به نظر من 9500gt برا کاره شما هم خوبه ! و 2 گیگ رم GSKIL با باس 1066 کافیه!

موفق و موید باشید

رضا مقدم

رضا جان درست میگید و من بر طبق نظر ایشون پیشنهاد دادم . دیگه میمونه به تصمیم ایشون چیه . خوب اگر بخواد میتونه سیستم بهریت انختاب کنه هزنیشون هم بیشتر میشه .

لینک به دیدگاه

ولی اگر قصد خرید یه کارت گرافیک خوب رو داشته باشند میتونند یه q6600 بگیرند و اورش کنند که خوب هم اور میشه اگر من بودم این کار رو میکردم و q6600 خیلی وقته تو بازاره و cpu بسیار خوبی هستش و جناب حسینی عزیز راست میگه هزینه رو هم باید در نظر داشت هر چند پیشنهادهای آقای حسینی کاملا از روی تجربه هستش و ما فقط شاگرد ایشون هستیم .

با تشکر.

لینک به دیدگاه

سلام.اينم پيشنهاد من:

cpu: q6600

cpu cooler: tuniq tower 120

mb: biostar tpower 45

ram: g.skill 2 gig 1066

power: green 530

case: cooler master cm-690

vga:960 gso

ببينيد اگر پردازنده و رم رو اوركلاك كنيد واقا عالي ميشه چون q6600 و رم هاي g.skill در اوركلاك عالي عمل ميكنند اونم با اين مادربرد!

لینک به دیدگاه

سلام.اينم پيشنهاد من:

cpu: q6600

cpu cooler: tuniq tower 120

mb: biostar tpower 45

ram: g.skill 2 gig 1066

power: green 530

case: cooler master cm-690

vga:960 gso

ببينيد اگر پردازنده و رم رو اوركلاك كنيد واقا عالي ميشه چون q6600 و رم هاي g.skill در اوركلاك عالي عمل ميكنند اونم با اين مادربرد!

با سلام

خوب اگر قرار باشه Q6600 رو بایک کولر حرفه ای بگیرند بنده thermaltake v1 رو پیشنهاد میدم که تستهایی با q6600 و این کولر رو لیون کامپیوتر انجام داده که فوق العاده بوده و قیمتش هم 65 تومان هستش و بسیار هم زیباست.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

خوب ایشون میتونه برای ارزونتر کردن سیستمش و انتخاب یک Cpu بهتر همین کار رو بکنه و یک مادربورد P45 بخره و یک Cpu گرونتر بخره . ولی باید دید که کارایی سیستم چقدر تغییر میکنه . کیس به نظر من در درجه های بعدی هستش .

لینک به دیدگاه

با سلام

من هم اینرو پیشنهاد میدم

main: asus p5q

cpu : q9550

ram:2gb 2x1 1066

vga : 8500gt

HDD 160Gb

case Green magnom

power 535W GREEN

DVD RW samusng

modem

حدودا 840 تومان در میاد

و این سیستم

main : asus p5q deluxe

cpu:q6600

ram2x1gb 1066 gskill

vga :9600 gt zitac

hdd 250g sata

power:580w green

DVD RW samusng

modem

case magnom green

و این سیستم هم حدود 840 تومان.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام.بچه ها حتما بنچمارکهای یک سیستم با مادربردهای مختلف در حالت دیفالت پردازنده دیدید که تفاوت کارایی خیلی خیلی کمه.من گفتم که Q6600 رو اگر انتخاب کردند باید یک مادربرد خوب بگیرند که خوب اورکلاک کنند که این مادربردی که بالا گفتم استاده اورکلاکه و از نظر دمای NB هم هیچ مشکلی نداره چون یک سیستم خنک کننده روش داره(که همه میدونیم دمای nb چقدر موثره).اگر بتونند اورکلاک کنند واقا عالی میشه چون من بعد از یک اورکلاک ملایم دیدم چقدر تفاوت قدرت در این پردازنده وجود داره.البته پردازنده های دیگری رو هم که اورکلاک کرده بودم اینقدر محسوس نبود که تو Q6600 دیدم.اگر نمیتونند اورکلاک کنند به نظر من مادربرد رو P5Q معمولی بردارند چون نه به 16 فاز و نه به کراس فایر Deluxe نیاز هست.باز میگم این نظر شخصی من بود.

لینک به دیدگاه

با سلام

عزیز فقط این یه پیشنهاد بود اصلا شما استاد ما هر چی شما بگید درسته پیشنهادها همیشه قابل تغییره عزیز البته دلوکس هم توی اور کم نمیاره و مین خنکی هم هستش .

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

رضا جان.راستش فقط نظرمو گفتم و نظرم هم يك نظر مبتديانست نه بيش!در مورد دلوكس هم شكي نيست ولي به نظر من اون بايوستاره بهتره كه شايد اشتباه ميكنم.عليرضا جان الان ديگه همه g0 هستند.

لینک به دیدگاه

واقعا از همه ممنونم

يك سوال ؟

سيستم amd براي من بهتر هست يا اينتل ؟

( محاسباتي بالا و مدل سازي)

اگه amd بهتره لطفا پيشتهاد بديد

بازم ممنون

لینک به دیدگاه

واقعا از همه ممنونم

يك سوال ؟

سيستم amd براي من بهتر هست يا اينتل ؟

( محاسباتي بالا و مدل سازي)

اگه amd بهتره لطفا پيشتهاد بديد

بازم ممنون

AMD هم CPU هایخ وبی داره باید ببنید که توی اون رده با اینتل چی هستش و چند تا بنچمارک در حالتهای مختلف ازشون ببنید تا همه چیز بهتر مشخص بشه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...