رفتن به مطلب

پیدا کردن شغل پاره وقت اینترنتی

ABDEMOHAMMAD
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام دوستان 

همون طور که میدونید با توجه به شرایط کنونی بازار کار خیلی خرابه

آیا کار اینترنتی پاره وقت  سراغ دارید مثل تایپ یا چیز دیگه ای که نیاز به تخصص نداشته باشه و  برای کسی مثل دانشجو مناسب باشه ؟

چند جا رفتم مثل کانال تلگرامی ها که باید یک  مقدار پول بدی تا فایل بهت بده بعد اگه کامل بدون غلط بگی یه مبلغی بهت میده که اونم اکثر اوقات گیر الکی میدن و مبلغ رو نمی‌دن

در کل مثل اینا نباشه 

اگه دوستان کسی سراغ داشت ممنون می‌شم بگه 

برای یکی از دوستان میخواستم 

باتشکر 

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۹/۲۵ در 20:14، ABDEMOHAMMAD گفته است:

با سلام دوستان 

آیا کار اینترنتی پاره وقت  سراغ دارید مثل تایپ یا چیز دیگه ای که نیاز به تخصص نداشته باشه و  برای کسی مثل دانشجو مناسب باشه ؟

چند جا رفتم مثل کانال تلگرامی ها که باید یک  مقدار پول بدی تا فایل بهت بده بعد اگه کامل بدون غلط بگی یه مبلغی بهت میده که اونم اکثر اوقات گیر الکی میدن و مبلغ رو نمی‌دن

در کل مثل اینا نباشه 

باتشکر 

آخه خوب تو چه زمینه ای؟

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، ARMIN گفته است:

آخه خوب تو چه زمینه ای؟

مثلا تایپ یا کارهایی که با کامپیوتر زیاد تخصصی نباشه 

لینک به دیدگاه

با سلام دوستان 

در کل مثل اینا نباشه 

باتشکر 

بزن تو کار فروش سرویس رفع صیانت

لینک به دیدگاه

با سلام دوستان 

در کل مثل اینا نباشه 

باتشکر 

یکی از شغل هایی ک توی ایران بهش کم لطفی شده واقعا ! همکاری در فروش !!!

ن سرمایه نیاز داری ، نه نیازه جنس رو بخری !‌نه نیازه جنس رو ارسال کنی ! نه نیاز به انبار داری ، داری !!

فقط بفروش !‌طرف برات بسته بندی میکنه ،‌ارسال میکنه و تمام

خواستی من خودم دارم همین سیستم رو

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، ali.king گفته است:

ن سرمایه نیاز داری ، نه نیازه جنس رو بخری !‌نه نیازه جنس رو ارسال کنی ! نه نیاز به انبار داری ، داری !!

امکانش هست یه مقداری بیشتر توضیح بدید؟ از کجا باید شروع کرد؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نتورک پس چیه :)

هر چند سیستم همکاری در فروش یا ویزیتوری شغل خیلی خوبیه، اما نتورک کل هیبت این شغل توی ایران رو از بین برده.

لینک به دیدگاه

اگر گرافیگ 

تدوین

Wix 

WordPress 

کپی رایتینگ 

رو با کیفیت یاد بگیری می‌تونم پروژه های خوبی بهت بدم 

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، Sandor گفته است:

امکانش هست یه مقداری بیشتر توضیح بدید؟ از کجا باید شروع کرد؟

سلام داداش درمورد سیستم همکاری در فروش یا سیستم همکاری در فروش سایت خودم !؟

چون هر جایی سیستم همکاری در فروش خودش رو داره

ولی درمورد سیستم همکاری در فروشی ک خودم فعلا شروعش کردم اینجوریه ک یه کلی جنس ( نزدیک به 300 تا محصول ) توی سایتم دارم و یک تیم 4 نفره ایم ، و چند نفر هم به عنوان شغل پاره وقت به عنوان بازاریاب برامون میفروشن

ما هم نسبت به مبلغی ک توی سایت گذاشتیم 10 درصد پورسانت میدیم به بازاریابامون ، البته ما قیمتامون خیلی کمتره نسبت به بقیه سایتا ، و ارسالمون هم رایگان ،‌همه ی بازاریابامون هزینه ارسال هم مشتری میگیرن و گرونتر از سایت هم میفروشن که بقیشو میزنن به جیب ( نوش جونشون ) و ما هم به اسم خودشون براشون ارسال میکنیم ، البته فعلا توی مرحله تست و آزمون خطا هستیم ولی خب فروشنده ها راضی بودن تا اینجای کار یکی از بازاریابامون توی یک پلتفرم ک اکثرا میشناسن توی 40 روز نزدیک 12 میلیون فروخته ( چون گرونتر از مبلغ پایه فروخته ) طبق گفته ی خودش نزدیک 3 میلیون سود گیرش اومده اونم همیشه پای کار نبوده و هر وقت بیکار میشده میرفته جواب مشتری میداده

9 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

نتورک پس چیه :)

هر چند سیستم همکاری در فروش یا ویزیتوری شغل خیلی خوبیه، اما نتورک کل هیبت این شغل توی ایران رو از بین برده.

نتورک یه تنه شغل بازاریابی توی ایران رو قهوه ای کرده متاسفانه ،‌اونم شرکت هایی مثل پنبه ریز و بادران و....

دقیقا یادمه یکی از فامیلامون 4 ساله پیش منو میخواست ببره بادران و خداروشکر ک گول نخوردم 😁

لینک به دیدگاه

سلام داداش درمورد سیستم همکاری در فروش یا سیستم همکاری در فروش سایت خودم !؟

چون هر جایی سیستم همکاری در فروش خودش رو داره

ولی درمورد سیستم همکاری در فروشی ک خودم فعلا شروعش کردم اینجوریه ک یه کلی جنس ( نزدیک به 300 تا محصول ) توی سایتم دارم و یک تیم 4 نفره ایم ، و چند نفر هم به عنوان شغل پاره وقت به عنوان بازاریاب برامون میفروشن

ما هم نسبت به مبلغی ک توی سایت گذاشتیم 10 درصد پورسانت میدیم به بازاریابامون ، البته ما قیمتامون خیلی کمتره نسبت به بقیه سایتا ، و ارسالمون هم رایگان ،‌همه ی بازاریابامون هزینه ارسال هم مشتری میگیرن و گرونتر از سایت هم میفروشن که بقیشو میزنن به جیب ( نوش جونشون ) و ما هم به اسم خودشون براشون ارسال میکنیم ، البته فعلا توی مرحله تست و آزمون خطا هستیم ولی خب فروشنده ها راضی بودن تا اینجای کار یکی از بازاریابامون توی یک پلتفرم ک اکثرا میشناسن توی 40 روز نزدیک 12 میلیون فروخته ( چون گرونتر از مبلغ پایه فروخته ) طبق گفته ی خودش نزدیک 3 میلیون سود گیرش اومده اونم همیشه پای کار نبوده و هر وقت بیکار میشده میرفته جواب مشتری میداده

نتورک یه تنه شغل بازاریابی توی ایران رو قهوه ای کرده متاسفانه ،‌اونم شرکت هایی مثل پنبه ریز و بادران و....

دقیقا یادمه یکی از فامیلامون 4 ساله پیش منو میخواست ببره بادران و خداروشکر ک گول نخوردم 😁

چه محصولی میفروشی؟ آدرس سایتتو میفرستی ببینم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...