رفتن به مطلب

پیشنهاد شما برای مانیتور گیمینگ با بودجه ۱۰ تا ۱۲ تومان

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود بر شما دوستان

بهترین مانیتور گیمینگ ۲۷ اینچ QHDو یا اگر شد بالاتر  با بودجه ۱۰ تا ۱۲ تومان و رفرش ریت ۱۲۰ که از HDR  و g sync  پشتیبانی کنه به نظرتون چیه ؟ اونطور که شنیدم مانیتورهای G-sync گرون هستند اما اخیرا مانیتور های free sync که ارزونتر هستن  هم از g-sync پشتیبانی می‌کنند .

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز تو این رنج قیمت HDR واقعی وجود نداره،پس این موضوع فراموش کنین به نظرم.

دو اینکه ترجیحتون پنل فلت هست یا کرو؟ips یا VA?

لینک به دیدگاه

13 دقیقه قبل، Mhjch گفته است:

سلام

دوست عزیز تو این رنج قیمت HDR واقعی وجود نداره،پس این موضوع فراموش کنین به نظرم.

دو اینکه ترجیحتون پنل فلت هست یا کرو؟ips یا VA?

درود بر شما

حیف شد پس برای مانیتور HDR این بودجه کافی نیست؟

ترجیه ام ips و پنل کرو هست دوست عزیز 

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، lvlEhRaN گفته است:

درود بر شما

بعضی مانیتور ها تو این رنج HDR دارن ولی HDR اشون تاثیر گذار نیست

تو این رنج معمولا پنل های ips و فلت هست یا کرو و VA.

باز یه سرچی میکنم ببینم تو این رنج  چیزی که شما میخواین پیدا میشه یا نه

لینک به دیدگاه

44 دقیقه قبل، lvlEhRaN گفته است:

اما اخیرا مانیتور های free sync که ارزونتر هستن  هم از g-sync پشتیبانی می‌کنند .

این مورد 100 درصد نیست. بعضی مانیتور ها درواقع سرتیفیکیت G SYNC  COMPATIBILITY دارن یعنی توی درایور گرافیک اختصاصا کار شده مخصوص اون مانیتور. خیلی از مانیتورها هم نه. بصورت عمومی باید ساپورت کنه ولی ممکنه هم نکنه . مثل مانیتور خودم که BRIGHTNESS FLICKER میگیره زمانی که با فری سینک میزنم به انویدیا و میخوام فریم ریت تطبیقی فعال کنم.

14 دقیقه قبل، lvlEhRaN گفته است:

درود بر شما

این مدل واید شیامی 34 اینچ رو تحقیق کن ببین چطوره. نتیجه اشو به ما هم بگو. از دور قشنگه نرفتم تو بحرش . به بودجه شما هم نزدیکه.

لینک به دیدگاه

22 دقیقه قبل، Lawrence گفته است:

این مورد 100 درصد نیست. بعضی مانیتور ها درواقع سرتیفیکیت G SYNC  COMPATIBILITY دارن یعنی توی درایور گرافیک اختصاصا کار شده مخصوص اون مانیتور. خیلی از مانیتورها هم نه. بصورت عمومی باید ساپورت کنه ولی ممکنه هم نکنه . مثل مانیتور خودم که BRIGHTNESS FLICKER میگیره زمانی که با فری سینک میزنم به انویدیا و میخوام فریم ریت تطبیقی فعال کنم.

این مدل واید شیامی 34 اینچ رو تحقیق کن ببین چطوره. نتیجه اشو به ما هم بگو. از دور قشنگه نرفتم تو بحرش . به بودجه شما هم نزدیکه.

مانیتور خوبیه من دارمش،ولی متاسفانه دیگه ۱۲ نیست،الان حدود ۱۵ الی ۱۶ هست 

و شروع کننده تاپیک هم دنبال پنل ips هست

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، lvlEhRaN گفته است:

درود بر شما دوستان

بهترین مانیتور گیمینگ ۲۷ اینچ QHDو یا اگر شد بالاتر  با بودجه ۱۰ تا ۱۲ تومان و رفرش ریت ۱۲۰ که از HDR  و g sync  پشتیبانی کنه به نظرتون چیه ؟ اونطور که شنیدم مانیتورهای G-sync گرون هستند اما اخیرا مانیتور های free sync که ارزونتر هستن  هم از g-sync پشتیبانی می‌کنند .

مانیتور گیمینگ 27 اینچ Asus مدل TUF Gaming VG27AQ1A

قیمتش تا جایی که دیدم همون فیکس 12 تومنه.

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، ARMIN گفته است:

مانیتور گیمینگ 27 اینچ Asus مدل TUF Gaming VG27AQ1A

قیمتش تا جایی که دیدم همون فیکس 12 تومنه.

سپاس‌گزارم آقا آرمین به نظرم همونیه که دنبالشم هم HDR داره و هم GSYNC اما صفحه اش تخته گویا و کرو نیست 

یه سوال دیگه هم داشتم برای خرید مانیتور به صورت آنلاین چون وقتی از مغازه دار می‌خریم جنس و میبینیم از نظر پیکسل سوختگی یا نشت نور و بعد می‌خریم . خریدن مانیتور از آنلاین شاپ رو توصیه می‌کنید ؟

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، lvlEhRaN گفته است:

سپاس‌گزارم آقا آرمین به نظرم همونیه که دنبالشم هم HDR داره و هم GSYNC اما صفحه اش تخته گویا و کرو نیست 

یه سوال دیگه هم داشتم برای خرید مانیتور به صورت آنلاین چون وقتی از مغازه دار می‌خریم جنس و میبینیم از نظر پیکسل سوختگی یا نشت نور و بعد می‌خریم . خریدن مانیتور از آنلاین شاپ رو توصیه می‌کنید ؟

اصولا مانیتور Curve خریدار نداره تو دنیا چون فقط به درد بازی کردن و دیدن فیلم میخوره که این نوع کاربری تهش 2 تا 4 ساعت در روز هست، و مابقی ساعات کار با سیستم به صورت عادی و آفیس و اینترنت گردیه که مانیتور منحنی اذیت میکنه و مانیتور فلت راحت تره. به همین خاطر مانیتور های فلت خواهان بیشتری دارند و چون در دنیا کسی به اون صورت Curve نمیخره و رو دستشون باد کرده و ارزونه، وارد کننده با حجم بالا میخره میاره تو ایران میفروشه.

خرید مانیتور رو به صورت آنلاین توصیه میکنم، فقط قبلش با فروشنده چک کنید، که در صورت مواجهه با شرایط پیکسل سوخته یا نشتی چیکار باید بکنید. گارانتی به اون صورت پاسخگو نیست.

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، ARMIN گفته است:

اصولا مانیتور Curve خریدار نداره تو دنیا چون فقط به درد بازی کردن و دیدن فیلم میخوره که این نوع کاربری تهش 2 تا 4 ساعت در روز هست، و مابقی ساعات کار با سیستم به صورت عادی و آفیس و اینترنت گردیه که مانیتور منحنی اذیت میکنه و مانیتور فلت راحت تره. به همین خاطر مانیتور های فلت خواهان بیشتری دارند و چون در دنیا کسی به اون صورت Curve نمیخره و رو دستشون باد کرده و ارزونه، وارد کننده با حجم بالا میخره میاره تو ایران میفروشه.

خرید مانیتور رو به صورت آنلاین توصیه میکنم، فقط قبلش با فروشنده چک کنید، که در صورت مواجهه با شرایط پیکسل سوخته یا نشتی چیکار باید بکنید. گارانتی به اون صورت پاسخگو نیست.

فروشگاه ها مگه تعویض هم دارن در صورت مشکلاتی مثل پیکسل سوخته؟

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Mhjch گفته است:

فروشگاه ها مگه تعویض هم دارن در صورت مشکلاتی مثل پیکسل سوخته؟

تا جایی که اطلاع دارم شرکت‌های گارانتی‌کننده زیر ۵ الی ۶ پیکسل سوخته تعویض نمی‌کنند. البته پیکسل سوخته بیشتر تو مانیتورهای استوک شایع هست و در مانیتورهای آکبند بسیار کم اتفاق می‌افته و یجورایی شانسیه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
تنها موردی بدرد بخوری که میشه توصیه کرد فقط مدل پایین هست
https://emalls.ir/مشخصات_SAMSUNG-Odyssey-LC27G75TQSMXUE-Curved-LED-Monitor~id~4400141
البته ا
ز هزینه شما بیشتره
ولی واقعا ارزش مند هستش

لینک به دیدگاه

22 دقیقه قبل، Sandor گفته است:

تا جایی که اطلاع دارم شرکت‌های گارانتی‌کننده زیر ۵ الی ۶ پیکسل سوخته تعویض نمی‌کنند. البته پیکسل سوخته بیشتر تو مانیتورهای استوک شایع هست و در مانیتورهای آکبند بسیار کم اتفاق می‌افته و یجورایی شانسیه

اره منم همینطور شنیدم

تا ۵ تا پیکسل رو گارانتی ها جزو استاندارد جهانی حساب میکنن

البته این چیزی نیست که در ایران باشه فقط

منتها در سایر کشور ها معمولا فروشگاه های بزرگ و کوچک تعویض بی قید و شرط دارن تا دو هفته،که بعید میدونم تو کشور ما فروشگاهی همچین قانونی داشته باشه

لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است:

با سلام
https://emalls.ir/مشخصات_SAMSUNG-Odyssey-LC27G75TQSMXUE-Curved-LED-Monitor~id~4400141
البته ا
ز هزینه شما بیشتره
ولی واقعا ارزش مند هستش

این موردیم که آقا ارمین معرفی کرد خوبه

منتها شروع کننده تاپیک،پنل ips کرو میخواد،که من این مورد رو تو بازار به چشمم نخورده،حتی پنل فلت VA هم تو بازار هست،منتها کرو ips حداقل تو این رنج قیمت نیست

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، ARMIN گفته است:

با سپاس فراوان چک کردم قیمت لیون از همه بهتره . باید از بخش فروش لیون کامپیوتر بپرسم که آیا چنین شرایطی دارند که

در صورت نشتی یا پیکسل سوخته تعویض کنند

12 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است:

سلام

با سپاس از شما دوست عزیز

این پنل va هست ضمن اینکه با بودجه ام همخوانی ندارد متاسفانه

8 دقیقه قبل، Mhjch گفته است:

این موردیم که آقا ارمین معرفی کرد خوبه

منتها شروع کننده تاپیک،پنل ips کرو میخواد،که من این مورد رو تو بازار به چشمم نخورده،حتی پنل فلت VA هم تو بازار هست،منتها کرو ips حداقل تو این رنج قیمت نیست

بله واقعا همه چی تمومه فقط همون کرو بودن رو نداره که به قول آقا آرمین برای کاربری غیر از گیم خسته کننده می‌شه شاید قید کرو بودن رو زدم 

فقط یه چیزی باقی میمونه از نظر کیفیت تصویر به پنل های ips سامسونگ میرسه؟ اصولا چون من مانیتور ایسوز نداشتم میپرسم ولی از نظر مشخصات عالیه تو این رنج قیمت 

لینک به دیدگاه

27 دقیقه قبل، lvlEhRaN گفته است:

با سپاس فراوان چک کردم قیمت لیون از همه بهتره . باید از بخش فروش لیون کامپیوتر بپرسم که آیا چنین شرایطی دارند که

در صورت نشتی یا پیکسل سوخته تعویض کنند

با سپاس از شما دوست عزیز

این پنل va هست ضمن اینکه با بودجه ام همخوانی ندارد متاسفانه

بله واقعا همه چی تمومه فقط همون کرو بودن رو نداره که به قول آقا آرمین برای کاربری غیر از گیم خسته کننده می‌شه شاید قید کرو بودن رو زدم 

فقط یه چیزی باقی میمونه از نظر کیفیت تصویر به پنل های ips سامسونگ میرسه؟ اصولا چون من مانیتور ایسوز نداشتم میپرسم ولی از نظر مشخصات عالیه تو این رنج قیمت 

تو نت باید سرچ کنین این مورد رو

حقیقتا اطلاعی ندارم

کرو بودن یا نبودن به نظر من سلیقه ایه،من برای گیم و فیلم استفاده میکنم،و تجربه دوست داشتنی هست برای من

ولی خب برای مانیتور ۳۴ اینچ کرو واجبه به نظرم

ولی برای مانیتور ۲۷ فلت بودن یا کرو بعید میدونم تفاوت خاصی ایجاد کنه

شما یه چنتا نقد و بررسی از همین مدلی که اقا ارمین پیشنهاد داد بخون اگه در مجموع خوب بودن بخر بره،اوضاع بازار زیاد جالب نیست که بخوای صبر کنی،زیاد وسواس بخرج نده

ویرایش شده توسط Mhjch
لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، lvlEhRaN گفته است:

من ۶ ماه پیش مانیتور گرفتم .  فروشنده ها  گردن نمیگیرن پیکسل سوخته رو . البته بود مغازه ای  که میگفت باز میکنیم که پیکسل سوخته نباشه ولی برا مانیتور  رنج ۷ که من گرفتم ۶۰۰ تومن گرون تر قیمت میداد. 

مغازه ای که خودم خریدم فقط باز کرد چک کردیم پنل شکسته نباشه ظاهر سالم و تمیز باشه .پیکسل و ... هم اگر پیش میومد با گارانتی بود نه مغازه دار. 

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، lvlEhRaN گفته است:

ببنید پنل هم مثل بقیه قطعات، مدل داره، ممکنه پنل این مانیتور از بعضی پنل های IPS سامسونگ بهتر باشه، اما از نظر کیفیت و امکانات به بعضی پنل های سامسونگ نرسه. به هیچ وجه امکان اعلام دقیق این موضوع وجود نداره مگه اینکه شما 2 مانیتور رو کنار هم بگذارید و یک تصویر واحد رو پخش کنید و ببینید چطور هستند.

ضمن اینکه خود ایسوس سازنده پنل نیست، و پنل هاشو از بقیه OEM ها تهیه میکنه، مثلا همین مدل پنلش ساخت شرکت تایوانی AU Optronics، و این شرکت سازنده اصلی پنل (OEM) برای تمام برندها است، یعنی این شرکت برای MSI و GIGABYTE و ACER و بقیه هم پنل مانیتور و لپتاپ می سازه.

قیمت این مانیتور 300 دلاره که ضربدر دلار 40 هزار تومن امروز بکنی میشه 12 میلیون تومن، ارزش خریدش تا این قیمت خوبه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
7 ساعت قبل، ARMIN گفته است:

ببنید پنل هم مثل بقیه قطعات، مدل داره، ممکنه پنل این مانیتور از بعضی پنل های IPS سامسونگ بهتر باشه، اما از نظر کیفیت و امکانات به بعضی پنل های سامسونگ نرسه. به هیچ وجه امکان اعلام دقیق این موضوع وجود نداره مگه اینکه شما 2 مانیتور رو کنار هم بگذارید و یک تصویر واحد رو پخش کنید و ببینید چطور هستند.

ضمن اینکه خود ایسوس سازنده پنل نیست، و پنل هاشو از بقیه OEM ها تهیه میکنه، مثلا همین مدل پنلش ساخت شرکت تایوانی AU Optronics، و این شرکت سازنده اصلی پنل (OEM) برای تمام برندها است، یعنی این شرکت برای MSI و GIGABYTE و ACER و بقیه هم پنل مانیتور و لپتاپ می سازه.

قیمت این مانیتور 300 دلاره که ضربدر دلار 40 هزار تومن امروز بکنی میشه 12 میلیون تومن، ارزش خریدش تا این قیمت خوبه.

اقا ارمین
من هنوز مانیتور نگرفتم
با توجه به افزایش  قیمت اودلار
الان برگشت به عقب دارم و بین این 3 تا گزینه موندم
EW2880U BENQ
SAMSUNG LU28R550UQ
ASUS VG289Q
نظری ندارید :x
دیگه کاربری مهم نیست نهایت برای فیلم دیدن فقط میخوام برم روی 4K کیفیت تصویر خوب باشه
تا مانیتور بعدی OLED ها بیان چند سال دیگه که جایگزین کنیم

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

41 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است:

اقا ارمین
من هنوز مانیتور نگرفتم
با توجه به افزایش  قیمت اودلار
الان برگشت به عقب دارم و بین این 3 تا گزینه موندم
EW2880U BENQ
SAMSUNG LU28R550UQ
ASUS VG289Q
نظری ندارید :x
دیگه کاربری مهم نیست نهایت برای فیلم دیدن فقط میخوام برم روی 4K کیفیت تصویر خوب باشه
تا مانیتور بعدی OLED ها بیان چند سال دیگه که جایگزین کنیم

بین اینها هم همون ایسوس رو بیشتر می پسندم، شدت نور بیشتری داره.

لینک به دیدگاه

@ARMINآقا آرمین درباره مانیتورهای اسپکتر که قیمت مناسب و مشخصات خوبی دارند پیشنهادتون چیه برم سراغ همون ایسوز یا می‌شه با توجه به مشخصات و قیمتش اطمینان کرد لینک بررسی در ویجیاتو

https://vigiato.net/p/264795

لینک به دیدگاه

46 دقیقه قبل، lvlEhRaN گفته است:

@ARMINآقا آرمین درباره مانیتورهای اسپکتر که قیمت مناسب و مشخصات خوبی دارند پیشنهادتون چیه برم سراغ همون ایسوز یا می‌شه با توجه به مشخصات و قیمتش اطمینان کرد لینک بررسی در ویجیاتو

اگر از 10 میلیون تومن بیشتر نمیتونی هزینه کنی دیگه چاره ای نیست. یعنی از سر ناچاری اوکیه.

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، lvlEhRaN گفته است:

لینک بررسی در ویجیاتو

این بیشتر بهش میخوره رپرتاژ آگهی باشه تا بررسی !
اگه اطلاعاتی که شرکت سازنده ارائه داده درست باشه ، پس پنل این مانیتور با VG27AQ1A یکسان هست ( روشنایی متفاوتی دارن ) .

با توجه به اختلاف قیمتی زیر یک میلیون به نظر خیلی ارزش خرید بالایی نداره این اسپکتر .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...