رفتن به مطلب

خرید کیبورد مکانیکال

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان 

میخام بدونم اگه کسی خریده ،کیبورد مکانیکی خوب زیر ۱۱۰۰ گیر میاد ؟

عمر بالا و بک لایت تنها چیزیه که از کیبورد میخام 

اگرم نیست بگید که خرج نکنم 

لینک به دیدگاه

بله دوست عزیز هست برند Redragon کیفیت و قیمتش یه چیزی توی مایه گوشی های شیاومی هست که قیمت مناسبی دارند و امکانات خیلی خوبی هم دارند فقط یک نکته دوستانه حتما سوییچ قرمز تهیه کنید سوییچ آبی اوتمو نویز زیادی داره که خوشایند نیست مدل redragon k617 fizz فک کنم بهترین و خوش قیمت ترین باشه در حال حاضر از این شرکت موفق باشید

لینک به دیدگاه

27 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است:

بله دوست عزیز هست برند Redragon کیفیت و قیمتش یه چیزی توی مایه گوشی های شیاومی هست که قیمت مناسبی دارند و امکانات خیلی خوبی هم دارند فقط یک نکته دوستانه حتما سوییچ قرمز تهیه کنید سوییچ آبی اوتمو نویز زیادی داره که خوشایند نیست مدل redragon k617 fizz فک کنم بهترین و خوش قیمت ترین باشه در حال حاضر از این شرکت موفق باشید

ممنون برادر ، کیبورد خوبیه

لینک به دیدگاه

سلام

REDRAGON K630 DRAGONBORN 

این مدل هم خوبه در دو رنگ سفید مشکی موجوده

REDRAGON FIZZ PRO K616

این مورد هم اتصال بی سیم هم داره

ولی خب سری Fizz زیبایی خوبی ندارن از نظر من،حالا سلیقه ایه

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، silvermanHHH گفته است:

سلام دوستان 

میخام بدونم اگه کسی خریده ،کیبورد مکانیکی خوب زیر ۱۱۰۰ گیر میاد ؟

عمر بالا و بک لایت تنها چیزیه که از کیبورد میخام 

اگرم نیست بگید که خرج نکنم 

هرچی خریدی فقط سراغ برند aula نری ! من به پیشنهاد یکی از دوستانم خریدم و به شدت پشیمونم !

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، ali.king گفته است:

هرچی خریدی فقط سراغ برند aula نری ! من به پیشنهاد یکی از دوستانم خریدم و به شدت پشیمونم !

ممنون برادر 

اصلن از اسمشم معلومه نباید سمتش رفت

لینک به دیدگاه

من دو مورد میکانیکال داشتم یکی زرد چینی از برند راپو یکی قرمز از کوگار.

مشکلی بعد از یه مدتی بوجود میاد دابل زدن یا چندین بار زدن کلید ها هست. راپو بعد از 6 ماه خراب شد کوگار بعد از 5 سال. ولی نهایتا دوتاشون یک مشکل رو داشتند.

البته کلید ها قابل باز شد تعویض و تعمیر(تمیز کاری) رو دارند. و چیزی که من دیدم از یوتیوب اینه که با روغن مخصوص سیلیکون کلید ها رو روغن کاری میکنند.

لینک به دیدگاه

15 ساعت قبل، saeed0c گفته است:

من دو مورد میکانیکال داشتم یکی زرد چینی از برند راپو یکی قرمز از کوگار.

مشکلی بعد از یه مدتی بوجود میاد دابل زدن یا چندین بار زدن کلید ها هست. راپو بعد از 6 ماه خراب شد کوگار بعد از 5 سال. ولی نهایتا دوتاشون یک مشکل رو داشتند.

بخاطر آب و هوای خوبیه که داریم
هر وسیله ی مکانیکی ای رو نابود میکنه

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز کیبرد مکانیکال عمرش بستکی به نحوه استفاده طرف داره شخصا 18 ماه مدل redragon k569 داشتم عین روز اولش بود همه دکمه هاش اخرش هم دادمش برادرزاده رفیقم و خودم رفتم سراغ برند ADATA و سوییچ خفن تر سیلور شرکت خوش نام چری که ساخت المان هست سوییچ هاش درست هست که برند اوتمو به خوبی چری نیست ولی قطعا در مقوله قیمت به کارایی برنده اوتمو هست که شما معمولا با نصف قیمت همون مدل سوییچ رو میخری البته ندیدم هنوز بتونن سوییچ سیلور رو برادران شانگدونگ مهندسی معکوس کنن خلاصه اینکه بگیم چینی هست و عمرش کم اشتباهه درست استفاده بشه و اصولی عمر طولانی داره

لینک به دیدگاه

1100 نمیدونم ولی دوستم به پیشنهاد من کیبورد اسکپتر KEYPRORGB رو که اون موقع قیمتش 1200 بود خرید و واقعا راضیه. خودم هم شخصا حضوری تستش کردم
فوق العادست. بدنه فلزی - تمام RGB - کلید ها واقعا نرم و حس خوبی میدن - کلید زاپاس هم داره - نرم افزار هم داره
یه نگاهی بندازین دیجیکالا گرون میده سایت های دیگه رو ببینید

من خودم کورسیر k95 سوییچ قهوه ای دارم و واقعا از اون کیبورد خوشم اومد و اگر مجبور باشم کیبورد ارزون قیمت بخرم حتما اون رو میخرم. کیبورد مکانیکی رپو هم تست کردم واقعا یجوریه سوییچ هاش و حس خوبی نمیده

ویرایش شده توسط M.H_Na
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...