رفتن به مطلب

ایا با توجه به تجربه دوستان کارت های amd به درد بازی میخورد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

خوبه هر از چند وقتی دوستان و کاربران فن بوی بازی دربیارن ،ماهم نشستیم پشت مانیتور گیر خنده😅

خلاصه شب یلدایی که گرمی ندیدم ولی اینجا حال کردم

من پیشنهادم مورد3 هست پی سی و دردسراش رو باید سپرد به اهلش ،فقط یه کنسول تهیه کن و استارت گیم رو بزن و دیگر هیچ

خدایار و نگهدارتون باشه

لینک به دیدگاه

تمام تمرکز بازار روی محصولات انویدیا هست و ای ام دی برای باقی ماندن تو رقابت همیشه مجبور بوده محصولاتش رو ارزان تر به بازار ارائه بده.

و خوب تنها دلیل اینکه اینهمه بحث صورت گرفته این اختلاف قیمت هست.

شما هیچ موقع نمیای یه کارت AMD همرده و هم قیمت با یه کارت Nvidia رو انتخاب کنی.

قطعا تو همچین شرایطی Nvidia رو انتخاب می کنید.

حالا شما میتونی جواب خودتو از خودت بپرسی! چرا انویدیا رو انتخاب میکنی؟

• لایک 2
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۱ ساعت قبل، ARMIN گفته است:

از ترس @MAhmoOD Nazari نمیبندمش :D

بحث خوبی داره انجام میشه بدون توهین و اسپم چرا ببندیش بعد از مدتها یه تاپیک خوب داره سر میگیره

حالا ممکنه یکی ، یکمی طرفداری بکنه مشکلی نداره 

آخر سر شاید یکی یه چیزی یاد بگیره

8 دقیقه قبل، Nezami گفته است:

تمام تمرکز بازار روی محصولات انویدیا هست و ای ام دی برای باقی ماندن تو رقابت همیشه مجبور بوده محصولاتش رو ارزان تر به بازار ارائه بده.

و خوب تنها دلیل اینکه اینهمه بحث صورت گرفته این اختلاف قیمت هست.

شما هیچ موقع نمیای یه کارت AMD همرده و هم قیمت با یه کارت Nvidia رو انتخاب کنی.

قطعا تو همچین شرایطی Nvidia رو انتخاب می کنید.

حالا شما میتونی جواب خودتو از خودت بپرسی! چرا انویدیا رو انتخاب میکنی؟

دقیقا

1 ساعت قبل، ARMIN گفته است:

منظور اینکه، هر شخصی یک مدله، وقتی شما نسخه میپیچی باید پیشنهادت با "حداقل" مشکلات باشه، نه اینکه بگی وای من این کارو کردم حل شد، پس شما هم همینو بخر و با مشکلات درگیر باش.

الان اکثرا گیمرهای اینجا سنی ازشون گذشته و حوصله درگیری با سیستم ندارن میخوان یه چیزی باشه بندازن بازیشونو بکنن

وگرنه پرفمنس به قیمت ای ام دی بهتر بوده اما مشکلاتش بیشتر بوده و چون بازار خرید و فروش خوبی نداره باید یه چیزی اضافی از رقیب عرضه کنه که اون حداقل فروش تو بازار هم از دست نده (والا فکر کنم اگه بازار ماین داغ نکرده بود و اون چیپهای 580 روانه بازار نمیشد ای ام دی ورشکسته بود)

مشکلات و دغدغه کمتری میخوای با بازار فروش بهتر انویدیا

• لایک 2
لینک به دیدگاه

بعضی از دوستان تمایل دارن تاپیک بسته بشه و بعضی از دوستان من جمله خود بنده زیاد تمایلی به بستن تاپیک ندارم 

چون از همین بحث ها و تجربیات دوستان است که میشه مطالبی یاد گرفت و در جای درستش استفاده کرد.

بنده خودم تا حدودی تصمیم خودمو گرفتم که چه کارتی بخرم ولی هر سری که به تاپیک سر میزنم یک چیز جدید از دوستان یاد میگیرم و تا اینجای کار به نظرم نظرات مفیدی گفته شد 

• لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
3 ساعت قبل، ARMIN گفته است:

از ترس @MAhmoOD Nazari نمیبندمش :D

بله آرمین جان 😆

از موقعی که بحث خیلی بالا گرفته هی میگم این باز موندن تاپیک اصلا طبیعی نیستا، نگو بخاطر منه😂

خلاصه خیلی تاپیک مفیدیه و جدای حاشیه، من یکی که خیلی استفاده بردم. امیدوارم با یاری ناظرین عزیز، فروم دوباره جون بگیره. توی این تاپیک خداروشکر خیلی از کاربرای قدیمی نظراتشون رو پست کردن و گرد هم آیی خیلی خوبی شکل گرفت. من که کیف کردم. مثل قدیما شد یکم

راستی سال نو مبارک!

ویرایش شده توسط MAhmoOD Nazari
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

بله آرمین جان 😆

از موقعی که بحث خیلی بالا گرفته هی میگم این باز موندن تاپیک اصلا طبیعی نیستا، نگو بخاطر منه😂

خلاصه خیلی تاپیک مفیدیه و جدای حاشیه، من یکی که خیلی استفاده بردم. امیدوارم با یاری ناظرین عزیز، فروم دوباره جون بگیره. توی این تاپیک خداروشکر خیلی از کاربرای قدیمی نظراتشون رو پست کردن و گرم هم آیی خیلی خوبی شکل گرفت. من که کیف کردم. مثل قدیما شد یکم

راستی سال نو مبارک!

اگر این بحث ها نباشه که اومدن به انجمن اصلا حداقل واسه من معنایی نداره

درستش همینه و تو همین بحث ها آدم خیلی چیزها رو یاد میگیره از دوستان

مورد بعدی اینکه فن بودن چیز بدی نیست طرف یه برند رو حالا به هر دلیلی دوست داره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
2 دقیقه قبل، Nsm1000 گفته است:

اگر این بحث ها نباشه که اومدن به انجمن اصلا حداقل واسه من معنایی نداره

درستش همینه و تو همین بحث ها آدم خیلی چیزها رو یاد میگیره از دوستان

مورد بعدی اینکه فن بودن چیز بدی نیست طرف یه برند رو حالا به هر دلیلی دوست داره.

دقیقا

من خودم فن amd هستم، اما همیشه خوبی های هر دو طرف رو در نظر گرفتم و بهترین گزینه رو بر اساس بودجه و کارایی انتخاب کردم.

ویرایش شده توسط MAhmoOD Nazari
لینک به دیدگاه

17 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

دقیقا

من خودم فن amd هستم، اما همیشه خوبی های هر دو طرف رو در نظر گرفتم و بهترین گزینه رو بر اساس بودجه و کارایی انتخاب کردم.

از @Hamed @ARMIN هم خواهش میکنم بذارن این تاپیکا راه خودشو بره

حالا اگر جایی توهینی چیزی شد تذکر بدن، بذارین مثه قدیما این تاپیکا باشن

تو این روزای سخت همین بحثای کامپیوتری و سخت افزاری مرحمی هستش به جسم داغونمون.

کارت گرافیک 7900 XTX خیلی کارت خفنیه اما تو خرده فروشی های خارجی دیدم قیمت بعضی از مدل هاش 2 هزار

دلار داره معامله میشه، نمیدونم این دیگه چه صیغه ایه که همیشه یه بهانه ای دارن که کارت ها رو گرونتر از

اون قیمت اولیش بفروشن.

ویرایش شده توسط Nsm1000
  • لایک 3
لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، KINGPIN گفته است:

خواهش میکنم 

با تشکر از شما بزرگوار
منم بلاخره ی پروفایل استیبل ردیف کردم اورکلاک در کنار اندرولت ک ب شرح زیره
 min frequncy 2500
max frequency 2635

voltage 1100

memory frequency 2100

power limit +15
و اما از همه جالب تر نتایجه ... بابا مرحبا ب ای ام دی

پروفایل دیفالت کارت
970966458_godofwardefault_030812.thumb.jpg.33bb20e80eaff8675b00f5a25921e742.jpg

پروفایلی ک بالا عرض کردم
2023-01-01_031458.thumb.jpg.1efa56ca5a34f93d7c36f3952ede4edc.jpg
نزدیک ب 10 فریم بیشتر ...

ویرایش شده توسط Death Reaper
  • لایک 3
  • ممنونم 1
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

بابا نوئل بده برکت

چه تاپیکی شده 

برادر، گفتنی ها رو که همه گفتن ،اما منم نظرمو میگم

از اونجایی که شما زیاد پولدارید و میخاین پرچم دار رو بخرید،پیشنهادم  ۳۰۸۰ti هست ،دوسه سال باش کار میکنید ،بعدشم به قیمت مناسب میفروشید میرید  پرچمدار نسل بعد رو میخرید.

یعنی در واقع منظور من اینه ،کسی که حاضره اینقد پول بده برای کارت ،قطعا حال و حوصله ور رفتن با درایور و برنامه amd رو نداره,فقط کارت رو وصل میکنه ،درایور رو نصب میکنه و تمام، که این از ویژگی های مثبت nvidia هست 

اما اگرم از دستکاری کردن کارت از طریق برنامش لذت میبرید و براتون شیرینه ،میتونید amd رو بخرید 

کارتای amd مشکلاتی شاید داشته باشن که ممکنه بتونین باشون کنار بیاید ،یا نتونید و کلافه بشید 

اکثرا کسایی که از amdراضین یا چاره دیگه ای نداشتن ،یا با مشکلاتش کنار اومدن و عادی شده

در حال حاضر بیشتر از ۸۰درصد بازار گرافیک مجزا ،دست nvidia هست،مطمئنا دلیلی داره ...

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Death Reaper گفته است:

با تشکر از شما بزرگوار
منم بلاخره ی پروفایل استیبل برای خودم ساختم اورکلاک در کنار اندرولت ک ب شرح زیره
 min frequncy 2500
max frequency 2635

voltage 1100

memory frequency 2100

power limit +15

پروفایل دیفالت کارت

پروفایلی ک بالا عرض کردم

بالاخره پروفایل خودتو اوکی کردی داداش

مبارکه!

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Mhjch گفته است:

بالاخره پروفایل خودتو اوکی کردی داداش

مبارکه!

سلام داش صبه عالی متعالی
اره اینقدر بالا پایین کردم بلاخره ی چیز در خور ردیف کردم 
البته با کمک شما عزیزان میسر شد ک زودتر ب هدف برسم
ممنون از شما عزیزان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
6 ساعت قبل، Death Reaper گفته است:

با تشکر از شما بزرگوار
منم بلاخره ی پروفایل استیبل ردیف کردم اورکلاک در کنار اندرولت ک ب شرح زیره
 min frequncy 2500
max frequency 2635

voltage 1100

memory frequency 2100

power limit +15

پروفایل دیفالت کارت

پروفایلی ک بالا عرض کردم

این شد یه اسکرین شات درست حسابی. ممنون از شما.

بنده تنها بدی که از AMD دیدم و فقط هم تو بازار خودمون منعکس میشه، بد فروش بودن و نگاه ماینینگ به کارته. سایر موارد شانسیه/سلیقه ای برای دو برند. مثل استیبل بودن درایور یا میکروتویک ها. بنده هم خودم به RT اعتقادی ندارم و جنگ سر RT رو چرت میبینم. DLSS/FSR چرا، این خوبه و میبینم یوزر های خودشو داره. خود بازی های دیگه کشش سابق رو ندارن، چه برسه به دعوا سر یه بخش (گرافیک) از اون.

• لایک 4
لینک به دیدگاه

7 دقیقه قبل، Devileytion گفته است:

بنده تنها بدی که از AMD دیدم و فقط هم تو بازار خودمون منعکس میشه، بد فروش بودن و نگاه ماینینگ به کارته. سایر موارد شانسیه/سلیقه ای برای دو برند. مثل استیبل بودن درایور یا میکروتویک ها. بنده هم خودم به RT اعتقادی ندارم و جنگ سر RT رو چرت میبینم. DLSS/FSR چرا، این خوبه و میبینم یوزر های خودشو داره. خود بازی های دیگه کشش سابق رو ندارن، چه برسه به دعوا سر یه بخش (گرافیک) از اون.

ارادت شما فکر کنم دیروز دچار سوءتفاهم شدی عزیز یا شایدم منظور منو اشتباه متوجه شدی یا من بد گفتم
منظور من هیچوقت این نبود ک 6900xt مصرفش 100 واته و روی 4 کی 60 فریم با دمای 50 وات میده
در هر حال
RT ک هنوز مث بچه نو پا میمونه خیلی کار داره جای خودشو باز کنه و از نظر منم واقعا چرته نسبت ب کاهش پرفرمونسی ک رو کارت اعمال میکنه هیچ توجیهی نداره
DLSS FSR واقعا کاربردین حالا نمیدونم DLSS 3 میاد رو نسل 3 یا نه ک البته اگر نیاد احتمالا FSR 3 میاد رو کارت های نسل 3 چون اپن سورس هست و مث DLSS اختصاصی نیست

FSR هم ک نسخه 2.1 اومده فعلا ک افزایش چشم گیری داره تو گیم همین گاد اف وارو رو حالت کوالیتی بزارم نزدیک 100 فریم میده تو 4کی انشالله نسل 3 ک داره میاد زودی معرفی شه و بیاد رو نسل 6 چ شود دیگه ...ک البته همچی بعید نیست با توجه ب پیشتیبانی ای ام دی

لینک به دیدگاه

12 دقیقه قبل، Devileytion گفته است:

من چیزی که متوجه شدم با فعال کردن dlss شما respawn time افزایش زیادی پیدا میکنه،خب با توجه به این قضیه برای بازی های شوتر و انلاین این مضر نیست،که فعال باشه؟

لینک به دیدگاه

22 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است:

من چیزی که متوجه شدم با فعال کردن dlss شما respawn time افزایش زیادی پیدا میکنه،خب با توجه به این قضیه برای بازی های شوتر و انلاین این مضر نیست،که فعال باشه؟

خیلی بعیده این مورد منبعی هم هست؟ من ک جدیدا دسترسی ب سایت ها باز شده برام با یوتیوب رو هر روز زیرو رو میکنم چیزی پیدا نکردم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
5 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است:

بله این قضیه روی لتنسی تاثیر داره ولی تو بازی شوتر رقابتی کسی دنبال زیبایی و آرت بازی نیست پس مثل قدیم شما آپشن هارو پایین میاری تا فریمت بالا بره + DLSS و تکیک های شبیه به اون خود به خود هرچی از آپشن Quality فاصله میگیرن شارپنس و جزئیاتو از دست میدن که باز برای پیدا کردن دشمنا تو فاصله های دور پنالتی داره.

لینک به دیدگاه

.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

استارتر گرامی الان 6600xt دارم و با اینکه سی پی یو براش ضعیفه باز هم fps خوبی میگیرم/ اصلا مشکلی با کارت نداشتم. 

زمان مشکلات کارت های amd سالهاست گذشته. البته بعد سالها خودم از انویدیا اومدم amd تهیه کردم. بخاطر مبحث قیمت

الان رقیب سرسختی هست برای انویدیا. حتی یکی از مزیت هاش پشتیبانی خوب درایورهاش در اینده هست.

برای خیلی از دوستان تعصبی روی برند نیست , مزیت های هر کارتی عیان باشه قطعا همونو انتخاب میکنند.

دوستان هم بابت مزیت انویدیا درمورد کودا بارها تاکید کردند که انتخاب انویدیا رو قطعی میکنه.

به نظر خودم انتخاب انویدیا نسبت به amd مثل انتخاب اپل به سایر گوشی هاست. رقیب پایاپای گوشی اندرویدی داره ولی باز خیلی ها بخاطر لاگچری تر بودنش خرید میکنن.

بخاطر استیبل بودنش در ادوار گذشته حس بهتر بودن جا افتاده در این دوران. ما انسانها هم با نوستالژیک بودن میونه خوبی داریم. که چشم بعضی ها رو به واقعیات میبنده متاسفانه

یه سری از دوستان در مورد نمایش بهتر رنگ های amd گفتن

والا بخدا چه amd رنگ رو بهتر نشون بده چه انویدیا زمانی مهم میشه که در کنار هم در حال مقایسه باشند. چه کسی همزمان در حال استفاده هست؟

نمایش رنگ های تو رقیب ضعیفتر انقدری بد نیست و اختلاف با رقیب بهتر نداره که ملاک انتخاب نباشه

مهمترین عوامل انتخاب بهتر بودن فریم دهی در تنظیمات یکسان + گرما و مصرف کمتر از کارت های همرده هست

کارایی به قیمت هم که برای بعضی از دوستان مهم نیست. و فن بوی بودن براشون ملاک میشه

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

13 ساعت قبل، pedi9004 گفته است:

بله. در بعضی از بازی ها مشکل دراپ کور کلاک داشتم که مجبور شدم برم در تنظیمات و بیس کور را 100 تا کمتر از ماکزیمم قرار بدم. و بعدش باید تغییرات مموری را اعمال می کردیم روی فست مموری و همچنین اصلا با برنامه msi afterburner سازگاری نداشت و مشکل ایجاد میکرد و تصویر هم باز خیلی شارپ بود مجبور شدم تنظیمات شارپنس هم باز در درایور تغییر بدم. خیلی کارهای مثل تغییرات issue detection و anti lag و hdmi link و خیلی چیزای دیگه که تو ذهنم نیست..

درود

این موارد بیشتر مثل آپشن و مزیت هست تا مشکل، شما بدون دستکاری تنظیمات هم میتونی بدون مشکل از کارت های AMD استفاده کنی ولی این مزیت هم وجود داره که بدون نصب ابزار اضافه، بتونی تا حدی عملکرد کارت رو بهبود بدی. این تیونینگ و بهینه کردن برای Nvidia هم وجود داره ولی صرفا از طریق درایورش قابل انجام نیست.

داخل درایور AMD اگه شما پروفایلی تنظیم کنی، بله احتمالا با MSI afterburner به مشکل بر میخوری، چون اصلا نیازی نیست به این ابزار، هر نوع ابزار مانیتورینگ و تیونینگ داخل درایور AMD وجود داره. دارندگان کارت های Nvidia مجبورن برای تنظیم پروفایل مدنظرشون حتما afterburner رو نصب کنن.

باقی موارد هم که نام بردید بیشتر فیچر ها و تکنولوژی هایی هست که داخل درایور تعبیه شده.

شما اگه مادربورد با چیپست سری Z داشته باشی امکان اینو داری که بتونی عملکرد پردازنده رو بهبود بدی و این یعنی آپشن و مزیت. همچنین اگه پردازنده شما ضریب باز باشه و بشه باز هم عملکردشو بهبود داد این مزیت هست و نه مشکل.

مشکل یعنی کرش و بلو اسکرین که در هر دو برند وجود داره.

-------------------------------------------------------------

در مورد موضوع قیمت در زمان فروش این کارت ها عرض کنم که همین الان هم این مورد برای کارت با وضعیت آکبند صدق میکنه و همرده Nvidia در AMD ارزون تره و به طور طبیعی موقع فروش هم همین اتفاق میوفته.

-------------------------------------------------------------

اما به استارتر عرض میکنم که موارد ایراد از هر دو برند رو کلا از ذهن خارج کنن ( اینا همش صحبت های عوام و فاقد پایه و اساس علمی هست ) و بر اساس نیاز و علاقه خودشون انتخاب کنن، تا حد امکان کارتی رو بردارن که از کولر بهتر و احتمالا از رخ بهتری برخورداره، سقف بودجه خودشونو مشخص کنن و ببینن کدوم کارت با توجه به بررسی سایت های معتبر خروجی بهتری داشته - برند کارت تا حد امکان با برند مادربورد یکی باشه تا دچار ناسازگاری های نرم افزاری احتمالی نشن، برای دقت 2k و 4k هم کارت با زیر 12 گیگ حافظه سمتش نرن.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، Death Reaper گفته است:

با تشکر از شما بزرگوار

نمیدونم چرا بعضی از دوستان خنده میزارن
امیدوارم حالشون از نتایج خوب شده باشه یا ممکنه قصد ب تمسخر من داشته باشند در هر حال
منظورم این نیست ک درایورم استیبل نیست کرش میکنم بلو اسکرین میگیرم یا  حتما نیاز ب تنظیم دستی داره و ... خیر عزیزانم 
منظور من از این کار بهره وری بیشتر از کارت برای گرفتن پرفرمونس بیشتر در کنار دما و مصرف بسیار پایین تره

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

19 دقیقه قبل، Death Reaper گفته است:

نمیدونم چرا بعضی از دوستان خنده میزارن
نمیدونم حالشون از نتایج خوب شده یا قصد ب تمسخر من دارند
منظورم این نیست ک درایورم استیبل نیست کرش میکنم بلو اسکرین میگیرم یا  حتما نیاز ب تنظیم دستی داره و ... خیر عزیزانم 
منظور من از این کار بهره وری بیشتر از کارت برای گرفتن پرفرمونس بیشتر در کنار دما و مصرف بسیار پایین تره

سلام چرا اینقد دید منفی دارید برادر 

حتما از خوشحالیه شما خوشحال شدن دیگه 

لینک به دیدگاه

.

لینک به دیدگاه

سلام به دوستان کارشناس و بادانش
آقا این بنده خدا یه راهنمایی در مورد تیم قرمز و سبز خواست چرا یه جاهایی دعوا و جدل میکنید ؟!( کل 5 صفحه رو خوندم )
هرکسی تجربه شخصی از این دو کارت داره بدون تعصب بیاد عنوان کنه بعضی نظرات خیلی قشنگ و دقیق و به دور از تعصب بیجا بود اما ببخشید حوصله لایک نداشتم همینجا تایید میکنم 😅

استارتر عزیز طبق تجربه ی خودم که البته خیلی ارزشی هم نداره میگم که از کارتای nvidia زیاد داشتم از amd هم همینطور
انویدیا رو راضی بودم و کلا بیشتر دوسش دارم دلیلشم نمیدونم ! بیشتر باهاش حال میکنم اما جدیدا از کارتای amd هم خوشم اومده (ما ایرانیا کلا هرچی الان داریم بهترینه برامون و کسی حق نداره پشت سرش حرف بزنه ! )
خارج از شوخی بگم اگر بودجه میرسه 3080 تی آی بگیر کلا انویدیا وقتی بخوای ردش کنی خیلی بهتر سمتش میان اما amd بیچاره رو تا میتونن تو سرش میزنن که کار بسیار زشتیه این برند کاملا قابل احترامه که هوای جیب یوزر رو داره ..

در مورد خرابی هم بنده یه مورد 770 آیچیل داشتم بعد 6 سال استفاده به فنا رفت و چیپش مشکل پیدا کرد درایور دیگه نصب نمیشد و فقط صرفا حکم پلایر داشت برامون
1060 6g هم داشتم که کارت خوبی بود و راضی بودم اما ضعیف بود
بعد به پیشنهاد یکی از دوستان rx580 استریکس گرفتم که کارت رقابتی با 1060 بود بخاطر vram بیشتر واقعا کارت بهتری بود به نظرم و 3 سال اونم داشتم و بعدش فروختم 1070 و 1080 گرفتم این دوتا هم عالی بودن هر دو هم استریکس

بعدش 3060 تی آی استریکس گرفتم(کلا عشق استریکس ) کارکرده و کارت خوبی بود کنار پردازنده 9400 عملکردش بد نبود اما یه مورد 6700 ایکس تی استریکس به پستم خورد خیلی تمیز و اونو رد کردم اینو گرفتم و کاملا مشهوده توی گیم فریم خیلی بهتری میده نسبت به 3060ti  خیلی ازش راضی هستم کارت بسیار خنک و خوبیه همه ی بازیای جدید هم باهاش اجرا کردم بدون لگ و افت فریم فعلا دارمش تا پردازنده و پاور ارتقا بدم و انشالا برم سمت 3080
در ضمن من گراف رو روی رایزر گذاشتم که نسبت به برد پیشنهاد نمیشه اما بازم راضیم و جوابه
مانیتور 75 هرتز هست اما با رزولوشن 2k پلی میدم و روی تنظیمات بالا بین 55 تا 75 فریم میده به جز رد دد که مجبورم تنظیمات رو یه کم پایینتر بیارم یه سری روی اولترا یه سری روی very high و یه سری medium

فقط اگر یک درصد خواستی amd بگیری حتما و حتما برو سمت استریکس و تاف و سافایر نیترو پلاس

ببخشید طومار شد
مخلص همه ی دوستان گل

20221213_150129.jpg

20221213_150117.jpg

• لایک 2
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...