رفتن به مطلب

ایا با توجه به تجربه دوستان کارت های amd به درد بازی میخورد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

من یه نکته برام سواله منتها

و از این سوال قصد جنگ و دعوا ندارم فقط میخوام دلیلشو بدونم

علت اینکه dlss3 انحصاری سری ۴۰۰۰ هست چیه؟کسی اطلاعی داره؟

علت سخت افزاری داره یا فقط یه اپشن ویژه برای فروش بیشتر سری ۴۰۰۰؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۱ ساعت قبل، hosin گفته است:

بح بحححح

عجب پیشرفتی ! واقعا اون ورژن های اول FSR به شدت منو نا امید کرده بود :D

حرفو پس میگیرم

فقط amd بخرین 😂

نه من واقعا هدفم نیست کسی از برند خاصی تعریف یا تمجید کنه. از وقتی که سخت افزار رو شناختم هم اینتل داشتم و هم AMD و هم انویدیا. از 5 کارت اخیری که داشتم 4 تاش انویدیا بوده.

2 تا 1070 داشتم یدونه 1070TI که هنوز دارمش و یک عدد هم 1080 پارسال همین موقع ها بود فروختمش!

به بافت تنه نزدیک ترین درخت و شانه خاکی سمت راست ماشین در 4K خوب دقت کنید.

https://www.techpowerup.com/review/the-witcher-3-wild-hunt-fsr-2-1-vs-dlss-2-vs-dlss-3-comparison/

مثلا در ویچر که فکر کنم از تایتل های انویدیا هم باشه چقدر تفاوت میشه دید؟ DLSS بهتر پردازش کرده ولی فقط با زوم کردن میشه بسختی تفاوت های ریز دید.

در عنوان جدید سری NFS انویدیا برتری داره و DLSS یک سر و گردن در نورپردازی و بهبود لبه ها و جزئیات تصویر بهتر از AMD با FSR2.1 و یا حتی بهتر از نیتیو 4K TAA عمل کرده!
https://www.techpowerup.com/review/need-for-speed-unbound-fsr-vs-dlss-comparison/

به قسمت خوشمزه داستان عنوان مورد علاقه خودم FH5 می رسیم😁

که البته کارت 6900 رو بخاطر این عنوان خریدم.

https://www.techpowerup.com/review/forza-horizon-5-dlaa-vs-dlss-vs-fsr-2-2-comparison/

هر دو طرفداران انویدیا و AMD اگر بخوان فریم ریت بیشتری بگیرند سرشون کلاه رفته و بخشی از جزئیات رو از دست می دهند! من در این تایتل که خودم هم پلی می کنم از 4K Native TAA با 10 فریم کمتر لذت می برم.

سایر عناوین هم در تکپاورآپ تست شده و احتمالا در آینده تست میشه و دوستان میتونن مقایسه کنند.

• لایک 7
لینک به دیدگاه

10 دقیقه قبل، Mhjch گفته است:

علت سخت افزاری داره یا فقط یه اپشن ویژه برای فروش بیشتر سری ۴۰۰۰؟

قطعا یک آپشن برای فروش بیشتر.

البته به صورت بدیهی چون برای تعداد محدود تری این فناوری توسعه پیدا میکنه، پیچیدگی پیاده سازی و هزینه کاهش پیدا میکنه.

در سمت مقابل fsr نه تنها محدود به سری خاصی نیس بلکه کارت های رقیب رو هم پوشش میده.

• لایک 1
  • چرا؟! 1
لینک به دیدگاه

درود بر همه دوستان

دوستان تاپیک تاپیک مشاورس

اگر واقعا دانش و تجربشو داریم  فقط قصدمون مشاوره باشه یا نه مثل من که ایچزیا رو نمیدونستم بخونیم و یاد بگیریم

نه ایکنه ختم بشه به ، طعنه ، توهین ، تمسخر و حتی اجبار کردن دیگران به پیروی از عقیده شخصی

حالا اگرم این وسط ناخواسته بی احترایی چزیی پیش اومد کمی خیشتنداری بد نیست

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

هم اکنون، hossinkaspersky گفته است:

بنده نیازی ندارم به شما بیشتر توضیح بدم یا شما هم نیازی ندارید حتی عنوان تاپیک رو بخونی تا سردرد بگیری .اگر در رابطه با عنوان تاپیک تجربه دارید خوشحال میشم درمیان بزارید اگرم قصدتون فقط به حاشیه کشوندن تاپیک هست خواهشا جای دیگری دنبال مقصد فکری خود باشید موفق باشید

اخوی . برادر . سرور . دوست عزیز . من هم تجربم را گفتم . قصد بدی نداشتم . واقعا جواب سوالتونو به روشنی دادم . و اینکه اگر آزرده خاطرتون کردم . شرمندم .

خب معلومه که کارت amd برای بازیه . آخه مگه غیر از اینه

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

یک نکته ای راجب خرید کارت گرافیک لازم بود به دوستانی که نمیدونن عرض کنم که الکی دنبال گرفتن 60 فریم خصوصا تو بازی های سوم شخص نباشن همون 30 فریم کفایت میکنه یعنی عملا هیچ فرقی بین 30 و 60 فریم تو روان بودن بازی احساس نمیکیند فرقش فقط تو بازی های اول شخص و انلاین مهم است پس الکی دنبال کارتی نباشین که بخواهین 60 فریم بگیرین البته فقط تو سوم شخص اینطوری است 

اگرم دوستانی تجربیات دیگری دارن به اشتراک بزارن استفاده کنیم در ضمن بنده نمیدونم با باری های اول شخص سردرد میگیرم ایا دوستان هم مثل بنده تو بازی های اول شخص سردرد میگیرن یا تونستن این سردرد رو متوقف کن 

• چرا؟! 4
لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، rahman1700 گفته است:

اخوی . برادر . سرور . دوست عزیز . من هم تجربم را گفتم . قصد بدی نداشتم . واقعا جواب سوالتونو به روشنی دادم . و اینکه اگر آزرده خاطرتون کردم . شرمندم .

خب معلومه که کارت amd برای بازیه . آخه مگه غیر از اینه

دشمنتون شرمنده این طور نفرمایید کلا هدف تاپیک فقط جهت بالابردن سطح کیفی دانش خودم و دوستان از تجربیات شما بزرگواران یا دوستان دیگه است که با بحث ها و تجربیات اموزنده به سواد و دانش همدیگر کمک کنیم تا بتوانیم تصمیمات بهتری با توجه به گرانی قطعات بگیریم 

بله هر کارت گرافیکی که دارای خروجی تصویر باشه برای گیم ساخته فرقی نمیکنه برای کدوم شرکت سازنده باشه ولی هدف از تاپیک شناخت بهتر از محصولات amd خصوصا معایب و مزایای سری 6000 بود که به لطف دوستان بزرگوار تا حدودی سطح دانش بنده اضافه شد

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

16 دقیقه قبل، hossinkaspersky گفته است:

یک نکته ای راجب خرید کارت گرافیک لازم بود به دوستانی که نمیدونن عرض کنم که الکی دنبال گرفتن 60 فریم خصوصا تو بازی های سوم شخص نباشن همون 30 فریم کفایت میکنه یعنی عملا هیچ فرقی بین 30 و 60 فریم تو روان بودن بازی احساس نمیکیند فرقش فقط تو بازی های اول شخص و انلاین مهم است پس الکی دنبال کارتی نباشین که بخواهین 60 فریم بگیرین البته فقط تو سوم شخص اینطوری است 

اگرم دوستانی تجربیات دیگری دارن به اشتراک بزارن استفاده کنیم در ضمن بنده نمیدونم با باری های اول شخص سردرد میگیرم ایا دوستان هم مثل بنده تو بازی های اول شخص سردرد میگیرن یا تونستن این سردرد رو متوقف کن 

جسارت نباشه اما تا حالا مانیتوری داشتین ک بالای 60 فریم بهتون بده؟
البته ک هر کسی تجربه خاصی داره از گیم منتها با این نظرتون من مخالفم ک میگین 30 فریم عملا فرقی نمیکنه با 60 فریم
اتفاقا داخل 30 فریم چشم خیلی بیشتر اذیت میشه هر چی فریم بالاتر بره چشم برای تشخیصش کمتر اذیت میشه چون بسیار smooth تر هست 
چشم ادمی تا جایی ک من اطلاع دارم بالای 120 فریم ب بعد رو کمتر حس میکنه

ویرایش شده توسط Death Reaper
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، Death Reaper گفته است:

جسارت نباشه اما تا حالا مانیتوری داشتین ک بالای 60 فریم بهتون بده؟
البته ک هر کسی تجربه خاصی داره از گیم منتها با این نظرتون من مخالفم ک میگین 30 فریم عملا فرقی نمیکنه با 60 فریم
اتفاقا داخل 30 فریم چشم خیلی بیشتر اذیت میشه هر چی فریم بالاتر بره چشم برای تشخصیش کمتر اذیت میشه چون بسیار smooth تر هست 

بنده مانیتور بالای 60 فریم نداشتم و نظیری هم ندارم ولی فرقی بین 60 و 30 فریم وجود نداره خصوصا تو سوم شخص این تجربیات بنده بود 

• چرا؟! 2
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۱ ساعت قبل، hossinkaspersky گفته است:

بنده مانیتور بالای 60 فریم نداشتم و نظیری هم ندارم ولی فرقی بین 60 و 30 فریم وجود نداره خصوصا تو سوم شخص این تجربیات بنده بود 

سلام

اجماع جهانی برا این عقیده هستن تو گیم فریم زیر 60 افتضاحه.  اول و سوم شخص هم نداره/ چشم توانایی دیدن فواصل بین تصاویر رو داره و بسیار اذیت کننده میشه.

60 تا 90 بهمراه داشتن تمامی جزئیات   بهترین حالت کاربری گیم هست و دوست عزیز hex بدرستی فرمودند فرقی هم نداره از کدام تیم کارت داشته باشی.

داشتن فریم های بالاتر از 120 دیگه نوعی مشابه مبحث رکوردزنی و به خاک زدن تیم حریف به میان میاد ( چون چشم توانایی درک فاصله حرکت بین تصاویر رو نداره از این بابت عرض کردم)

دوستانی هم که وسع مالی خوبی ندارند بخاطر قیمت بهتر میان از amd خرید میکنند کار درستی میکنند/ دوستان دارا هم که میان انویدیا میخرند بخاطر دارا بودنشون نیست چون این افراد هم میدونند با همون اختلاف مبلغ قیمت بالاتر میتونند خیلی حرکت های بهتری در تکمیل سیستمشون بزنند.پس بخشی از قضیه بخاطر علاقه هست

در مورد برتری و ضعف هم دوستان در پست های قبلی تخصصی بهش پرداختند

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
  • لایک 7
لینک به دیدگاه

دوستان من یه مشکلی دارم کسی به این مورد برخورده راهنمایی کنه ?

وقتی رزولوشن رو 2k میزارم.توی دسکتاپ مموری کلاک میره روی ۱۹۹۰ ! وقتی به ۱۰۸۰ تغییر میدم میاد پایین و آزاد میشه !

توی گیم هم سقف استفاده مموری کلاک روی ۱۹۸۰ و ۱۹۹۰ هست و هیچ دستکاری هم نکردم 

دمای کور ۶۳ 

جانکشن نهایتا ۶۴ 

هات اسپات در رد دد۲ که سنگین ترینه هم نهایتا ۸۵ هست بقیه بازیا روی ۷۰ تا ۷۴ 

چرا توی دسکتاپ روی 2k مموری کلاک پایین نمیاد ? درایور هم جدیده ۲۲.۱۱.۲ amd

گراف هم ۶۷۰۰xt راگ 

میتونه واسه این باشه که کلید بایوس کارت روی مود پرفورمنس هست بجای quite ?

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، hossinkaspersky گفته است:

شما بالای 60 فریم یه تست بزن حتی توی دسکتاپ و حرکت موس هم اختلاف فاحشش رو میبینی. حتی حتی  تاخیر 5 میلی و 1 میلی هم شدیدا توی چشم میاد و وقتی سخت افزار و شرایطشو داشته اصا نمیتونی بزاری رو 60 یا 30 . 30 که ستم محضه

5 ساعت قبل، alirezamrl گفته است:

دوستان من یه مشکلی دارم کسی به این مورد برخورده راهنمایی کنه ?

وقتی رزولوشن رو 2k میزارم.توی دسکتاپ مموری کلاک میره روی ۱۹۹۰ ! وقتی به ۱۰۸۰ تغییر میدم میاد پایین و آزاد میشه !

توی گیم هم سقف استفاده مموری کلاک روی ۱۹۸۰ و ۱۹۹۰ هست و هیچ دستکاری هم نکردم 

دمای کور ۶۳ 

جانکشن نهایتا ۶۴ 

هات اسپات در رد دد۲ که سنگین ترینه هم نهایتا ۸۵ هست بقیه بازیا روی ۷۰ تا ۷۴ 

چرا توی دسکتاپ روی 2k مموری کلاک پایین نمیاد ? درایور هم جدیده ۲۲.۱۱.۲ amd

گراف هم ۶۷۰۰xt راگ 

میتونه واسه این باشه که کلید بایوس کارت روی مود پرفورمنس هست بجای quite ?

فکر میکنم بخاطر پردازش های همون محیط دسکتاپ هست . وب گردی و هر فعالیتی که هست. اگر مطلقا همه برنامه هارو ببندی باید بیاد پایین. من انویدیا هستم و. همیشه تقریبا همینطوره

• لایک 1
لینک به دیدگاه

نه هیچی اجرا نشده 

میگم روی فول اچ دی اوکی هست و مموری کلاک توی دسکتاپ آزاده اما به محض اینکه virtual super resolution رو روشن میکنم و رزولوشن های بیشتر از فول اچ دی آزاد میشه روی 2k میزارم مموری کلاک درگیر میشه توی دسکتاپ !

توی نت سرچی زدم ظاهرا درایورهای جدید amd این باگ رو داره 

قبل از ۱۲ مشکلی نداشته 

یه ویدیو یوتیوب دیدم که طرف با برنامه cru یه حرکت زد و تایمینگ مانیتور رو اوکی کرد و این مشکل حل شد !

روی رزولوشن و هرتز  بالا انجام داد که من نتونستم چون مانیتور من ۷۵ هرتز هست 

در هر صورت گفتم شاید کارابری amd به این مشکل خورده باشن ..

دم شما گرم 

لینک به دیدگاه

14 ساعت قبل، alirezamrl گفته است:

نه هیچی اجرا نشده 

میگم روی فول اچ دی اوکی هست و مموری کلاک توی دسکتاپ آزاده اما به محض اینکه virtual super resolution رو روشن میکنم و رزولوشن های بیشتر از فول اچ دی آزاد میشه روی 2k میزارم مموری کلاک درگیر میشه توی دسکتاپ !

توی نت سرچی زدم ظاهرا درایورهای جدید amd این باگ رو داره 

قبل از ۱۲ مشکلی نداشته 

یه ویدیو یوتیوب دیدم که طرف با برنامه cru یه حرکت زد و تایمینگ مانیتور رو اوکی کرد و این مشکل حل شد !

روی رزولوشن و هرتز  بالا انجام داد که من نتونستم چون مانیتور من ۷۵ هرتز هست 

در هر صورت گفتم شاید کارابری amd به این مشکل خورده باشن ..

دم شما گرم 

دوست عزیزم این مورد تا جایی که می دونم ربطی به درایور نداره و کلا ماهیت کارت های سری rdna2 اینطور هست کارت rx6800 روی مانیتور خودم که 2k و 144 هرتز هست فرکانس رم همیشه روی بالاترین فرکانس هست 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

من از دیشب خیلی ریویو دیدم و کلا زیاد تو نت چرخیدم 

توی یوتیوب یکی این مشکل رو با برنامه cruحل کرده کارتشم ۶۸۰۰ هست

ظاهرا یک باگ هست روی وی رم و تایمینگ هرتز مانیتور !

دارم آزمون خطا میکنم به نتیجه رسیدم خبر میدم 

خیلی بده که وی رم در دسکتاپ مدام بالا باشه یعنی چی واقعا ?

من ۳۰۶۰ تی آی همین استریکس رو داشتم با همین مانیتور راحت کاستوم رزولوشن میکردم و بدون درگیر شدن مموری کلاک کار میکرد توی دسکتاپ 

اما این چه تو بازی باشی چه دسکتاپ همش روی ۱۹۹۰ هست که ۴.۵ درجه دما اضافه میشه بهش و فشار بیخودی روش هست

روی مخم رفته باید درستش کنم یا کلا ردش میکنم بره ..

لینک به دیدگاه

خب اینم اونقدر بهش ور رفتم تا اوکی شد !

اقا با نرم افزار cru باید براش یک مود رزولوشن تعریف کنید و مموری کلاک رو در حالت بیکاری دسکتاپ آزاد کنید و نفس بکشه ..

custom resolution utility نرم افزار ۵۰۰ کیلوبایت هست دانلود کنید 

حالا اجرا کنید و بالاترین رزولوشنی که شناخته رو ادیت کنید حالا تب تایمینگ رو بزارید روی cvt rb standard و اوکی کنید 

از داخل پوشه ی نرم افزار فایل restart64 رو اجرا کنید یا سیستم رو ریستارت کنید

حالا چک کنید وی رم آزاد شده و دیگه تا دینش بالا نیست ..

درواقع شما باید تایمینگ مانیتور رو با گرافیکتون اوکی کنید 

قبل از همه ی این موارد دوستانی که مانیتور خوب دارن همون اول رفرش ریت رو پایینتر از آخرین مقدار بزارن احتمال زیاد مموری کلاک میاد پایین 

اگر نیومد کاری که گفتم انجام بدید

من مانیتورم ۱۰۸۰ هست با ۷۵ هرتز روی فول اچ دی و ۶۰ هرتز روی رزولوشنهای دیگه 

وقتی سوپر رزولوشن رو فعال میکنم از تنظیمات آدرنالین رزولوشن های بعد از ۱۰۸۰ باز میشه اما وقتی روی 2kمیزاشتم توی دسکتاپ درگیر میشد و جالبه ۷۵ هرتز هم میشناخت روی این رزولوشن اما اعصابم خورد بود که چرا باید توی بیکاری درگیر باشه 

تا اینکه دیشب زیر و رو کردم نت و یوتیوب و ردیت رو و این مشکل خیلیا هست اکثرا کاربرای amd و تعداد محدودی هم nvidia 

با راهکاری که گفتم مشکل حل شد و الان روی2k با ۶۰ هرتز مموری کلاک هم کاملا افتاده حال به زندگیش ادامه میده.....

دوستان ببخشید اینجا مشکل روعنوان کردم و تاپیک نزدم 

چون دیدم به گرافیکهای amd مربوط هست گفتم شاید بکارکسی بیاد 

فکر کنم خود کمپانی هم هنوز راه حلی براش پیدا نکرده 

شانس بیارن دستم بهشون نرسه ..

موفق باشید 

ویرایش شده توسط alirezamrl
لینک به دیدگاه

35 دقیقه قبل، alirezamrl گفته است:

موفق باشید 

ارادت
در نظر داشته باش استفاده از VSR محتویات  و جزییات دستخوش تغییر میشه و تکست ها خوندش سخت تر میشه
و ب مرور چشات اذیت میشه

بعدشم دوسته خوبم کارت شما اینطوریه و این بعید میدونم مشکل باشه !!
اونقدر موضوع مهم نیست ک بخان براش راه حلی پیدا کنن!!

بعدشم اگر شما میخای رزولشن بالاتری داشته باشی تو گیم بهتره از radeon Super resolution استفاده کنی
ک بر اساس قابلیت های FSR هست

اینم برای دوستانی ک میخان استفاده کنن از VSR

2023-01-07_162806.thumb.png.4289e537454bccaa3718ba2373968d9a.png

• لایک 1
لینک به دیدگاه

.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
52 دقیقه قبل، alirezamrl گفته است:

خب اینم اونقدر بهش ور رفتم تا اوکی شد !

اقا با نرم افزار cru باید براش یک مود رزولوشن تعریف کنید و مموری کلاک رو در حالت بیکاری دسکتاپ آزاد کنید و نفس بکشه ..

custom resolution utility نرم افزار ۵۰۰ کیلوبایت هست دانلود کنید 

حالا اجرا کنید و بالاترین رزولوشنی که شناخته رو ادیت کنید حالا تب تایمینگ رو بزارید روی cvt rb standard و اوکی کنید 

از داخل پوشه ی نرم افزار فایل restart64 رو اجرا کنید یا سیستم رو ریستارت کنید

حالا چک کنید وی رم آزاد شده و دیگه تا دینش بالا نیست ..

درواقع شما باید تایمینگ مانیتور رو با گرافیکتون اوکی کنید 

قبل از همه ی این موارد دوستانی که مانیتور خوب دارن همون اول رفرش ریت رو پایینتر از آخرین مقدار بزارن احتمال زیاد مموری کلاک میاد پایین 

اگر نیومد کاری که گفتم انجام بدید

من مانیتورم ۱۰۸۰ هست با ۷۵ هرتز روی فول اچ دی و ۶۰ هرتز روی رزولوشنهای دیگه 

وقتی سوپر رزولوشن رو فعال میکنم از تنظیمات آدرنالین رزولوشن های بعد از ۱۰۸۰ باز میشه اما وقتی روی 2kمیزاشتم توی دسکتاپ درگیر میشد و جالبه ۷۵ هرتز هم میشناخت روی این رزولوشن اما اعصابم خورد بود که چرا باید توی بیکاری درگیر باشه 

تا اینکه دیشب زیر و رو کردم نت و یوتیوب و ردیت رو و این مشکل خیلیا هست اکثرا کاربرای amd و تعداد محدودی هم nvidia 

با راهکاری که گفتم مشکل حل شد و الان روی2k با ۶۰ هرتز مموری کلاک هم کاملا افتاده حال به زندگیش ادامه میده.....

دوستان ببخشید اینجا مشکل روعنوان کردم و تاپیک نزدم 

چون دیدم به گرافیکهای amd مربوط هست گفتم شاید بکارکسی بیاد 

فکر کنم خود کمپانی هم هنوز راه حلی براش پیدا نکرده 

شانس بیارن دستم بهشون نرسه ..

موفق باشید 

هدف کلی تاپیک همینه

اگه بحث فقط عنوانش باشه که خیلی وقته تموم شده

ممنون از اشتراک گذاری

• لایک 2
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Death Reaper گفته است:

ارادت
در نظر داشته باش استفاده از VSR محتویات  و جزییات دستخوش تغییر میشه و تکست ها خوندش سخت تر میشه
و ب مرور چشات اذیت میشه

بعدشم دوسته خوبم کارت شما اینطوریه و این بعید میدونم مشکل باشه !!
اونقدر موضوع مهم نیست ک بخان براش راه حلی پیدا کنن!!

بعدشم اگر شما میخای رزولشن بالاتری داشته باشی تو گیم بهتره از radeon Super resolution استفاده کنی
ک بر اساس قابلیت های FSR هست

اینم برای دوستانی ک میخان استفاده کنن از VSR

2023-01-07_162806.thumb.png.4289e537454bccaa3718ba2373968d9a.png

درود دوست عزیز
کارت مشکلی نداره قطعا و حتما مشکل از پردازنده هست که داره گلوگاه میشه در واقع کمه برای این گرافیک
چک کردم و پردازنده در فول اچ دی حدود 32 درصد گلوگاه میشه با گراف اما در 2k این عدد به 8 کاهش پیدا میکنه !
واسه همینه که خواستم 2k رو در بازی داشته باشم خب من مانیتورم رفرش ریت پایینی هم داره 
از مانیتور فول اچ دی بخوای 2k بگیری زیر فشار میره و اینکه رفرش ریت هم پایینه که میشه با باز گذاشتن vertical sync در بازی این رو رفعش کرد اما به قیمت برش در تصویر و ...
شما میفرمایید منvirtual super resulotion رو ببندم و سوپر رزولوشن رادئون رو باز کنم ؟!
یعنی توی گیم وقتی سوپر رزولوشن فعال باشه 2k و رزولوشنهای بالاتر رو دارم؟؟
بله دقیقا با virtual وقتی روی 2k میزارم کیفیت تصویر فونتهای ویندوز خیلی بد میشه و نور سفید خیلی زیاد میشه و دقت تصویر کم !  حالا من کار نمیکنم با سیستم بیشتر گیم اونم هفته ای چندساعت روز جمعه
ولی کلا کیفیت تصویر روی 1080 خیلی خوبه اما با فعال کردن virtual که میخوام رزولوشن های بالاتری در بازی فعال بشه مجبور بودم این حرکت رو بزنم

واینکه توی بعضی بازیا تا رزولوشن دسکتاپ بالا نباشه رزولوشنهای بعد از فول اچ دی یا همون 1080 باز نمیشه .. مثل آنچارتد و اسپایدرمن

ویرایش شده توسط alirezamrl
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...