رفتن به مطلب

ایا با توجه به تجربه دوستان کارت های amd به درد بازی میخورد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

35 دقیقه قبل، alirezamrl گفته است:

سلام به دوستان کارشناس و بادانش
آقا این بنده خدا یه راهنمایی در مورد تیم قرمز و سبز خواست چرا یه جاهایی دعوا و جدل میکنید ؟!( کل 5 صفحه رو خوندم )
هرکسی تجربه شخصی از این دو کارت داره بدون تعصب بیاد عنوان کنه بعضی نظرات خیلی قشنگ و دقیق و به دور از تعصب بیجا بود اما ببخشید حوصله لایک نداشتم همینجا تایید میکنم 😅

استارتر عزیز طبق تجربه ی خودم که البته خیلی ارزشی هم نداره میگم که از کارتای nvidia زیاد داشتم از amd هم همینطور
انویدیا رو راضی بودم و کلا بیشتر دوسش دارم دلیلشم نمیدونم ! بیشتر باهاش حال میکنم اما جدیدا از کارتای amd هم خوشم اومده (ما ایرانیا کلا هرچی الان داریم بهترینه برامون و کسی حق نداره پشت سرش حرف بزنه ! )
خارج از شوخی بگم اگر بودجه میرسه 3080 تی آی بگیر کلا انویدیا وقتی بخوای ردش کنی خیلی بهتر سمتش میان اما amd بیچاره رو تا میتونن تو سرش میزنن که کار بسیار زشتیه این برند کاملا قابل احترامه که هوای جیب یوزر رو داره ..

در مورد خرابی هم بنده یه مورد 770 آیچیل داشتم بعد 6 سال استفاده به فنا رفت و چیپش مشکل پیدا کرد درایور دیگه نصب نمیشد و فقط صرفا حکم پلایر داشت برامون
1060 6g هم داشتم که کارت خوبی بود و راضی بودم اما ضعیف بود
بعد به پیشنهاد یکی از دوستان rx580 استریکس گرفتم که کارت رقابتی با 1060 بود بخاطر vram بیشتر واقعا کارت بهتری بود به نظرم و 3 سال اونم داشتم و بعدش فروختم 1070 و 1080 گرفتم این دوتا هم عالی بودن هر دو هم استریکس

بعدش 3060 تی آی استریکس گرفتم(کلا عشق استریکس ) کارکرده و کارت خوبی بود کنار پردازنده 9400 عملکردش بد نبود اما یه مورد 6700 ایکس تی استریکس به پستم خورد خیلی تمیز و اونو رد کردم اینو گرفتم و کاملا مشهوده توی گیم فریم خیلی بهتری میده نسبت به 3060ti  خیلی ازش راضی هستم کارت بسیار خنک و خوبیه همه ی بازیای جدید هم باهاش اجرا کردم بدون لگ و افت فریم فعلا دارمش تا پردازنده و پاور ارتقا بدم و انشالا برم سمت 3080
در ضمن من گراف رو روی رایزر گذاشتم که نسبت به برد پیشنهاد نمیشه اما بازم راضیم و جوابه
مانیتور 75 هرتز هست اما با رزولوشن 2k پلی میدم و روی تنظیمات بالا بین 55 تا 75 فریم میده به جز رد دد که مجبورم تنظیمات رو یه کم پایینتر بیارم یه سری روی اولترا یه سری روی very high و یه سری medium

فقط اگر یک درصد خواستی amd بگیری حتما و حتما برو سمت استریکس و تاف و سافایر نیترو پلاس

ببخشید طومار شد
مخلص همه ی دوستان گل

20221213_150129.jpg

20221213_150117.jpg

البته برای ای ام دی XFX هم برند خیلی خوبیه

• لایک 6
  • حالم خوب شد 1
  • چرا؟! 2
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

15 ساعت قبل، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

درود بر شما و بر همه دوستان

نه کسی بی احترامی کرده نه اطلاعات اشتباهی داده

کاربران ان انلاین زیر این صفحه هم معمولا زیادن

این یعنی تاپیک واقعا مخاطب داره

حالا شاید فن بازی کمی هم داشته باشه ولی اغلب دوستان برا نظراتشون مدرک ارئه دادن پس به نوشته هاشون اطمینان دارن

هرکیم خاسته مچ اون یکی رو بگیره واثبات کنه طرف بی منطق گفته باز طرف مقابل مدرکشو داده

منم بشخصه اغلبشو میخونم و از اطلاعاتی که دوستان میدن استفاده میکنم

من در تعجبم چه اسراریه برا بستن!!!

واقعا چرا؟

بنده هم موافقم حالا جدای از کل کل ها واقعا داریم از اطلاعات دوستان بهره میبریم برای چی تاپیکو ببندیم؟!!!

• لایک 1
لینک به دیدگاه

16 ساعت قبل، Mhjch گفته است:

البته برای ای ام دی XFX هم برند خیلی خوبیه

تایید میشه ب شدت
بعد از سافایر

xfx و powercolor  و his فقید

لینک به دیدگاه

خب دوستان واقعا از اورکلاک پذیری نسل 6 شگفت زده شدم و میخام تجربیاتم رو در اختیار شما عزیزان بزارم
همونطور ک شاهد هستین بیشتر اور شده  

پروفایل دیفالت بدون fsr و بدونraytracing
144371568_.thumb.jpg.8a45cc89082b3cc6e25a7e83beb96619.jpg

پروفایل دیفالت بدون fsr با raytracing

1107029892_.thumb.jpg.9b542a8e72519963888b673e3e2d8b1c.jpg

دیفالت با fsr و raytracing
1060310094_.thumb.jpg.7c84d82124ccfbb74a8220e6e20b71fb.jpg
پروفایل اور شده با fsr و raytracing
2095331988_.thumb.jpg.65ceb68483d33e41358264330ede2624.jpg

بازی farcry 6 
پروفایلم ب شرح زیره

2023-01-02_053306.thumb.jpg.8cd1f40578a1480b359fd7cf26d5ac53.jpg

ناگفته نماند پروفایل دیفالت 
min frequncy 500 
 Max frequncy 2474
Voltage 1175
Memory frequncy 2000
بدون پاور لیمیت
هست

ویرایش شده توسط Death Reaper
  • لایک 3
  • ممنونم 2
لینک به دیدگاه

درود بر دوستان عزیز بعضی از دوستان مشخصه که کاملا تعصبی نظر میدن درکل اگر فقط مقصودت گیم بازی کردنه بعد از تجربه 20 ساله گیمینگم در رابطه با قطعات کامپیوتر به ویژه گرافیک عدد ور رقما و مشخصات فنی AMD یا nvidia بزار کنار به طور مثال اصلا کاری به فرکانس یا vram نداشته باش بهترین کار اینه که بری یوتیوب یا سایتایی مثل userbenchmark یا guru3d مقایسه بنچمارک توی گیمای مختلف ببینی ، بالاتر یکی از دوستان عکسی داده که داخل battlefield v  6800 از 3090 هم بیشتر فریم میگیره خب این کاملا یک مسئله گول زننده ایه چون کلا سری بتلفیلد بله روی amd خیلی بیشتر فریم میده این موضوع از بتلیفد 4 تا الان هست ولی تو اکثریت گیما کارتای nvidia خیلی بهتره عملکردشون حتی تستایی هست که 3070 معمولی از 6900xt هم بیشتر فریم میده درنهایت درحال حاضر 80 درصد بازار گرافیک دست nvidia هست معمولا اپدیتای بیشتری میده از نظر تکنولوژی dlss به ویژه نسخه جدیدش هم 2 و هم 3 از fsr خیلی بهتره عملکردش، fsr رسما فقط downscale میکنه در رابطه با بازار فروششونم کارتای nvidia راحت تر فروش میره کلا یک مقداری دید مردم به amd بد هست به ویژه موقع فروش کارتای amd همه فکر میکنن با کارت ماین شده برا همین خیلی میزنن تو سرش ... شرمنده طولانی شد ولی سخن اخر اینه ک بهتره بنچمارک ببینی از 10 15 تا گیم جدید و سنگین بنچمارک ببین کلا دستت میاد چی بگیری 

ویرایش شده توسط AmirAmrolah
غلط املایی
  • لایک 3
  • ممنونم 1
  • حالم خوب شد 1
  • چرا؟! 2
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، AmirAmrolah گفته است:

درود بر دوستان عزیز بعضی از دوستان مشخصه که کاملا تعصبی نظر میدن درکل اگر فقط مقصودت گیم بازی کردنه بعد از تجربه 20 ساله گیمینگم در رابطه با قطعات کامپیوتر به ویژه گرافیک عدد ور رقما و مشخصات فنی AMD یا nvidia بزار کنار به طور مثال اصلا کاری به فرکانس یا vram نداشته باش بهترین کار اینه که بری یوتیوب یا سایتایی مثل userbenchmark یا guru3d مقایسه بنچمارک توی گیمای مختلف ببینی ، بالاتر یکی از دوستان عکسی داده که داخل battlefield v  6800 از 3090 هم بیشتر فریم میگیره خب این کاملا یک مسئله گول زننده ایه چون کلا سری بتلفیلد بله روی amd خیلی بیشتر فریم میده این موضوع از بتلیفد 4 تا الان هست ولی تو اکثریت گیما کارتای nvidia خیلی بهتره عملکردشون حتی تستایی هست که 3070 معمولی از 6900xt هم بیشتر فریم میده درنهایت درحال حاضر 80 درصد بازار گرافیک دست nvidia هست معمولا اپدیتای بیشتری میده از نظر تکنولوژی dlss به ویژه نسخه جدیدش هم 2 و هم 3 از fsr خیلی بهتره عملکردش، fsr رسما فقط downscale میکنه در رابطه با بازار فروششونم کارتای nvidia راحت تر فروش میره کلا یک مقداری دید مردم به amd بد هست به ویژه موقع فروش کارتای amd همه فکر میکنن با کارت ماین شده برا همین خیلی میزنن تو سرش ... شرمنده طولانی شد ولی سخن اخر اینه ک بهتره بنچمارک ببینی از 10 15 تا گیم جدید و سنگین بنچمارک ببین کلا دستت میاد چی بگیری 

حرفتون رو قبول دارم،بهترین کار دیدن بنچمارک های معتبره،و طبیعیه بعضی بازی ها با ای ام دی بهتر عمل میکنن بعضی ها تو انویدیا.

فقط دو نکته،دقیقا در چه گیم هایی ۳۰۷۰ بهتر ۶۹۰۰xt هست؟

و اینکه شما میگین fsr داونگرید میکنه مال fsr 1 هست،مثل dlss ۱.الان کیفیت و عملکردشون مشابهه

و اینکه dlss 3 اختصاصی سری ۴۰۰۰ هست

ویرایش شده توسط Mhjch
  • لایک 2
  • چرا؟! 1
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، AmirAmrolah گفته است:

درود دوست عزیز فکر نکنم بازی ای باشه که 3070 از 6900xt بهتر باشه مگه این با rt حساب کرده باشی که اونم فکر نکنم کمتر باشه

3070 عملکردی در حد 6700Xt  یا تا حدود کمی بهتر داره

من الان خودم 6800Xt دارم و تو رزولوشن 1080 کاملا از 3080 برتره و بعضا از 3090 هم بهتر فریم میده 

در رزولوشن 2k در حد 3080 هست

و 3070 کلا تو یک لول دیگه هست

تازه  این 6800xt هست طبیعتا 6900xt بسیار قویتره

• لایک 2
لینک به دیدگاه

17 ساعت قبل، ABDEMOHAMMAD گفته است:

درود دوست عزیز فکر نکنم بازی ای باشه که 3070 از 6900xt بهتر باشه مگه این با rt حساب کرده باشی که اونم فکر نکنم کمتر باشه

3070 عملکردی در حد 6700Xt  یا تا حدود کمی بهتر داره

من الان خودم 6800Xt دارم و تو رزولوشن 1080 کاملا از 3080 برتره و بعضا از 3090 هم بهتر فریم میده 

در رزولوشن 2k در حد 3080 هست

و 3070 کلا تو یک لول دیگه هست

تازه  این 6800xt هست طبیعتا 6900xt بسیار قویتره

کارت شما https://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-RTX-3070-Ti-vs-AMD-RX-6800-XT/4116vs4089 تقریبا 3 درصدم هم از rtx 3070 ti در اکثریت گیم ها ضعیف تره ...البته خب در حرف بله منم یک 1070 قبلا داشتم که از 3080 قوی تر بود ، در رابطه با اون ک گفتم یک بازی فریم 3070 از 6900 داخلش بهترت بود مترو نسخه enhanced edition بود قبل از اپدیت من عکس از مقایسه با 3070 پیدا نکردم ولی بگردید گیر میاد الان اختلافش با 3080 مشخص میکنه اصلا یکی از دلایلی که به دوستمون بالاتر گفتم amd دیر به دیر اپدیت میده برا همین بود این موضوع بعدن با اپدیت گرافیک حل شد ولی تقریبا 1 ماه وضعیت این بود ( منبع بنچمارک سایت https://www.techspot.com/ )

در رابطه با اون ک گفتم 3070 تو یک گیمی از 6900xt فریم بیشتری میداد Metro.png

ویرایش شده توسط AmirAmrolah
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

18 دقیقه قبل، AmirAmrolah گفته است:

enhanced edition 

این نسخه مستقیما برای کارت های انویدیا و raytracing ساخته شده دوسته عزیز چون این سازنده یکی از پارتنر شیپ های انویدیاست
بعدشم این بنچمارک همراه با raytracing هست 

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

55 دقیقه قبل، AmirAmrolah گفته است:

کارت شما https://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-RTX-3070-Ti-vs-AMD-RX-6800-XT/4116vs4089 تقریبا 3 درصدم هم از rtx 3070 ti در اکثریت گیم ها ضعیف تره ...البته خب در حرف بله منم یک 1070 قبلا داشتم که از 3080 قوی تر بود ، در رابطه با اون ک گفتم یک بازی فریم 3070 از 6900 داخلش بهترت بود مترو نسخه enhanced edition بود قبل از اپدیت من عکس از مقایسه با 3070 پیدا نکردم ولی بگردید گیر میاد الان اختلافش با 3080 مشخص میکنه اصلا یکی از دلایلی که به دوستمون بالاتر گفتم amd دیر به دیر اپدیت میده برا همین بود این موضوع بعدن با اپدیت گرافیک حل شد ولی تقریبا 1 ماه وضعیت این بود ( منبع بنچمارک سایت https://www.techspot.com/ )

در رابطه با اون ک گفتم 3070 تو یک گیمی از 6900xt فریم بیشتری میداد Metro.png

یوزر بنچمارک جزو سایت های بنچمارکی هست که به شدت مسخره و نتایجش به شدت به نفع انویدیا بایاس داره،حتی معمولا تو نتیجه گیری هاش هم خیلی وقتا به طرز مسخره ای ای ام دی رو میکوبه

عملا یه سایت فن بوی انویدیا هستش!!!

و 3070ti عملا رقیب rx6800 هست نه نسخه xt و حدود 5 درصد در رزولوشن 1440 ضعیف تره به طور میانگین

Screenshot_2023-01-03-17-00-22-206_com.android.chrome.jpg

ویرایش شده توسط Mhjch
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

19 ساعت قبل، Mhjch گفته است:

حرفتون رو قبول دارم،بهترین کار دیدن بنچمارک های معتبره،و طبیعیه بعضی بازی ها با ای ام دی بهتر عمل میکنن بعضی ها تو انویدیا.

فقط دو نکته،دقیقا در چه گیم هایی ۳۰۷۰ بهتر ۶۹۰۰xt هست؟

و اینکه شما میگین fsr داونگرید میکنه مال fsr 1 هست،مثل dlss ۱.الان کیفیت و عملکردشون مشابهه

و اینکه dlss 3 اختصاصی سری ۴۰۰۰ هست

در حال حاضر از نظر بنده و خیلی از دوستانم Fsr 2  گند میزنه به گیم...

من توی سایبر با Fsr 1 مشکلی نداشتم اما توی آپدیت جدید fsr 2 چشمای منو اذیت میکنه، چشم متوجه افت کیفیت میشه… اما توی ورژن 1 اینطوری نبود..الان توی ویچر هم همین مشکل رو دارم… مجبورم fsr رو خاموش کنم….

فکر میکردم مشکل از منه اما دیدم چندتا از دوستان بنده هم همین مشکل رو دارن... Fsr الان خیلی جالب نیست..... البته fsr 2!!

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

33 دقیقه قبل، Mr.jalilpour گفته است:

در حال حاضر از نظر بنده و خیلی از دوستانم Fsr 2  گند میزنه به گیم...

من توی سایبر با Fsr 1 مشکلی نداشتم اما توی آپدیت جدید fsr 2 چشمای منو اذیت میکنه، چشم متوجه افت کیفیت میشه… اما توی ورژن 1 اینطوری نبود..الان توی ویچر هم همین مشکل رو دارم… مجبورم fsr رو خاموش کنم….

فکر میکردم مشکل از منه اما دیدم چندتا از دوستان بنده هم همین مشکل رو دارن... Fsr الان خیلی جالب نیست..... البته fsr 2!!

نمیدونم دوست عزیز

من معمولا یا روی balanced میزارم یا quality تا حالا همچین مشکلی نداشتم

ولی خب شاید سلیقه ایه،دقیقا چیش چشمتونو اذیت میکنه؟

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

صرفاً جهت اطلاع، تفاوت مانیتورینگ کارت 6900xt که داشتم، با 3080ti الان

3080ti

IMG_20230104_130659_094.thumb.jpg.f6713cdb9ff1d040eea98058b07ccc64.jpg

6900xt 😂

IMG_20230104_130709_048.thumb.jpg.9f3f91566bec529f02722c1160df44f1.jpg

• لایک 1
لینک به دیدگاه

14 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است:

6900x

2023-01-04_132319.thumb.jpg.0dc9b7a61ab540b7bff27fab39b74261.jpg
نمیدونم شما چ  مدل 6900x داشتی دوسته خوبم 
اما من با کلاک کمتر 
با همون دوره فن
20 درجه اختلاف دما دارم هم تو هات اسپاتم هم دمای  کارتو ...
مدل کارتت چی بوده؟
همم مصرف کمتری ...3080 تی ای رو هم شما دوسته خوبم نزاشتی قشنگ روش فشار بیاد مشخصه 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، Death Reaper گفته است:

2023-01-04_132319.thumb.jpg.0dc9b7a61ab540b7bff27fab39b74261.jpg
اما من با کلاک کمتر 
با همون دوره فن
مدل کارتت چی بوده؟
همم مصرف کمتری ...3080 تی ای رو هم شما دوسته خوبم نزاشتی قشنگ روش فشار بیاد مشخصه 

نه ایشون منظورشون تعداد سنسور های قابل نمایش در gpu_z هست، البته که مزیت نیست و صرفا این برنامه نمایش نمیده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
2 دقیقه قبل، Death Reaper گفته است:

اما من با کلاک کمتر 
با همون دوره فن
مدل کارتت چی بوده؟

مگه بیکارم بشینم کارت گرافیک نویی که خریدم رو، با کلاک و دور فنش ور برم؟ شرکت چیکارس پس

asrock radeon rx 6900 xt phantom gaming d

• لایک 3
  • چرا؟! 1
لینک به دیدگاه

28 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است:

3080ti

6900xt 😂

تو همین دو تصویری که فرستادین 3080ti

ولتاژش رو ۱۰۸۰ هست

ولی 6900xt رو 1175،که‌ ولتاژ کارخانس

6900xt با ولتاژ ۱۰۸۰ معمولا دمای ۶۰ و هات اسپات ۷۰ الی ۷۵ داره،با دور فن ۵۰ 

حالا کجاش خنده داره نمیدونم

اگه شما دوست نداری دست به تنطیمات کارتت بزنی که کمتر از ۱۰ دقیقه وقت میگیره و انقد سرت شلوغه و بیکار نیستی که ۱۰ دقیقه وقت بزاری،این ضعف کارت نیست،مشکلی شلوغی سر شماست!!

ویرایش شده توسط Mhjch
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
2 دقیقه قبل، Mhjch گفته است:

تو همین دو تصویری که فرستادین 3080ti

ولتاژش رو ۱۰۸۰ هست

ولی 6900xt رو 1175،که‌ ولتاژ کارخانس

6900xt با ولتاژ ۱۰۸۰ معمولا دمای ۶۰ و هات اسپات ۷۰ الی ۷۵ داره،با دور فن ۵۰ 

حالا کجاش خنده داره نمیدونم

اولا بالاتر هم گفتم، بیکار نیستیم بشینیم و ولتاژ و چیز میزای کارت گرافیک ور بریم.

دومندشم، من قصدم از ارسال این ۲تا مانیتورینگ، سطح مانیتور بود توی ۲تا برند 😄 

لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است:

اولا بالاتر هم گفتم، بیکار نیستیم بشینیم و ولتاژ و چیز میزای کارت گرافیک ور بریم.

دومندشم، من قصدم از ارسال این ۲تا مانیتورینگ، سطح مانیتور بود توی ۲تا برند 😄 

منم گفتم مشکل از کارت نیست که شما ۱۰ دقیقه وقت نداری،سرت خیلی شلوغه!

برای دوما اش هم مگه شما نگفتی بیکار نیستی؟این همه سنسور میخوای چک کنی برا چی؟

ایضا یه دوست دیگری توضیح داد که این ضعف حساب نمیشه

ویرایش شده توسط Mhjch
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ در 00:13، iman0013 گفته است:

IMG_20230102_001030_427.jpg

قرمزه amd هست!؟ اینکه عملآ ورشکست شده!😐 علتش چی هست

• حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است:

3080ti

مهرداد جان

واقعا خوشحالم از شر 6900XT نجات پیدا کردی.

• ممنونم 1
  • حالم خوب شد 3
  • چرا؟! 1
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، rahmanshahi گفته است:

3080ti

6900xt 😂

یا حضرت خنوخ!

الان ای ام دی دما زده 91 درجه؟! یا من اشتباه میبینم .......

1 ساعت قبل، Mhjch گفته است:

منم گفتم مشکل از کارت نیست که شما ۱۰ دقیقه وقت نداری،سرت خیلی شلوغه!

برای دوما اش هم مگه شما نگفتی بیکار نیستی؟این همه سنسور میخوای چک کنی برا چی؟

ایضا یه دوست دیگری توضیح داد که این ضعف حساب نمیشه

داداش چرا میزنی حالا، حق با ایشونه وقتی که کارت میخری این همه هم پول میدی دیگه توقع داری بیسیک ها درش رعایت شده باشه قرار باشه خودت بشینی هی باهاش ور بری که نمیشه، نترس اینا هم مهندسی شده هست حتما یه دلیلی داره که اون فرکانس و ولتاژ دیفالتش هست دست بزنی عمر کارتتو کم کردی صد در صد چون از فابریکی در میاد

• لایک 2
لینک به دیدگاه

یه چیزی هم هست، اینکه Tweak کردن برای کارتهای انویدیا هم هست، اگر مثلا با چند تا Tweak میشه دمای کارت AMD رو پایین آورد، با چند تا Tweak هم میشه دمای کارت انویدیا رو پایینتر از چیزی که هست آورد.

بحث اینه که بدون نیاز به دستکاری خاص خود کارت درست کالیبره شده باشه و نیاز به customization خاص توسط کاربر به حداقل برسه. وگرنه از این نظر هزار مدل میشه دستکاری کرد و به نتایج بهتر با هر مدل کارت گرافیکی دست یافت.

انویدیا هم Perfect نیست و مشکلاتی داره، منتها وسعت و دامنه مشکلاتش، و همچنین شدتش، خیلی کمتر و محدودتر از کارتهای AMD

• لایک 7
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ در 01:08، Death Reaper گفته است:

ناظری درست اما با کنه کلایه صحبت نکن
شما نظرتو بیان کردی منم نظرمو 
اما فرق من و شما اینکه شما نیش میزنی من نه
ی طوری میگی اینجا کار میکنی  ایسنتا و تلگرام داش گل ک انگار فقط شما میفهمی بقیه دسته بیلن
ی تاپیک جامع بزن شاید ماها در اشتباهیم اگر اینطور ک شما میگی واقعا باشه همه کوچ کنیم بریم انویدیا بخریم

یکبار دیگه هم بنده خیلی دوستانه به اون شخص تذکر دادم که لحن صحبت کردنشون درست نیست اما گویا فایده ای نداشته

اصلا کاری به رنکشون ندارم فقط به عنوان یه آدم بالغ متمدن اون نوع حرف زدن شایسته ی یک محیط عمومی مثل انجمن نیست

++++

++++

استارتر محترم به نظرم شما باید یه سر به reddit هم بزنی، اگه واقعا قصد خرید داری حتما راجع به این موضوع در reddit جستجو کن. نظرات خیلی از کاربرا با فکت های منطقی هست و برای حرفشون هزارتا دلیل معقولانه میارن(البته اونجا هم تینیجرا یا فن بوی هایی پیدامیشه که بگن فلان قطعه خوبه چون من میگم) اما میتونی نادیده شون بگیری و نهایتا با خوندن نظرات افرادی که با فکت صحبت کردن با توجه به شرایطتت بهترین تصمیم رو بگیری

بنده همین سه چهار هفته پیش یه کارت 3080 دوازده گیگ خریدم که راضی ام، ولی چون raytracing واسم مهم نیست بهتر بود که انتخابم رو از تیم قرمز میکردم چون با قیمت کمتر fps بیشتری میگیری. اما بازم با توجه به شرایط خودم تصمیم گرفتم 3080 بخرم آخه چند سال دیگه که بخوام کارتم رو ارتقا بدم فروشش خیلی راحت تره(البته اینو هم بگم دوستان گیمرم که نزدیک به هفت هشت نفرشون از تیم قرمز کارت دارن همگی راضی ان یا اگه گاهی مشکلات درایوری واسشون پیش اومده چیز خاصی نبوده که برطرف نشه) وقتایی که مشکلی نداشتن همیشه به نسبت پولی که دادن اف پی اس خیلی بهتری میگرفتن

• لایک 3
  • ممنونم 1
  • چرا؟! 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...